Zubari u Banja Luci

Vijesti i zbivanja u Banjoj Luci, Mrkonjić Gradu, Prijedoru, Bos. Gradišci, Prnjavoru, Tesliću, Derventi, Bos. Brodu...

Moderator: banjaluka078

Post Reply
1val12
Posts: 11
Joined: 10/04/2019 13:57

#1 Zubari u Banja Luci

Post by 1val12 »

Pozdrav,

Može preporuka za zubarsku polikliniku ili ordinaciju u Banja Luci? Trebao mi netko tko ima visoke tehničke uvjete, za krunice, implantate i sl. Cijena nije toliko bitna, a ionako ne vidim prevelike razlike. Hvala!
merk030
Posts: 669
Joined: 30/06/2018 18:31

#2 Re: Zubari u Banja Luci

Post by merk030 »

Mene je moj doktor uputio kod doktora Šipke, moj doktor je mislio da mi treba hirurska intervencija prilikom vađenja, na kraju nije trebala. Čini mi se da je dobar doktor, barem po odnosu, cijena je bila okej.
Dangubic
Posts: 794
Joined: 01/12/2019 15:11

#3 Re: Zubari u Banja Luci

Post by Dangubic »

1val12 wrote: 31/05/2020 14:17 Pozdrav,

Može preporuka za zubarsku polikliniku ili ordinaciju u Banja Luci? Trebao mi netko tko ima visoke tehničke uvjete, za krunice, implantate i sl. Cijena nije toliko bitna, a ionako ne vidim prevelike razlike. Hvala!
Mirko Vranic je dobar ,ne znam razlike u cijenama ali voli taj posao,strucaj je i ne gleda na vrijeme nego da dobro uradi. jedino ako si iz inostranstva je malo dosadan jer moras vise puta otici ako neke velike stvari radis ali dobro rado kako treba nece na brzinu nista.
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7375
Joined: 16/01/2007 23:38

#4 Re: Zubari u Banja Luci

Post by banjaluka078 »

Maglajlić, Đurđević, Stajčić. Ja još nisam stigla do "kupovnih" zuba, pa sitnije zahvate i čišćenje kamenca obavim u Dentalnoj klinici pri Medicinskom fakultetu.
Post Reply