Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post Reply
broj dva
Posts: 4551
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#6201 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by broj dva »

mayab wrote: 19/03/2024 06:06
DaysleepeR wrote: 18/03/2024 09:48 Milanović treba prvo da pobijedi Plenkovića na izborima što se neće desiti.
Drugo, čisti populizam je u pitanju.
Da , on i ekipa su uvjereni da će na izborima "pomesti" HDZ , a ja nešto nisam siguran u to ,
ali moram priznati da im je Zoki svima zadao dobru zadaću , dobro ustalasao :lol:
Njegovo seljačko-primitivno ponašanje ala Krmošenko nikako ne podržavam , kad ga čujem i vidim, kiselo se nasmijem i pomislim u sebi , a i na glas kažem , ono " koji lud lik jebote !" :lol:

Mislim da se radi o civilizacijskom napretku na području tolerancije. Nekada je pukotinama i budalama bilo teško postati predsjednik jedne države ali danas je to puno lakše.
Last edited by broj dva on 22/03/2024 09:14, edited 1 time in total.
Dzematlija
Posts: 567
Joined: 29/04/2015 12:06

#6202 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Dzematlija »

JoseMujica wrote: 20/03/2024 10:42
MILANOVIĆ PONOVO ŠOKIRA: "Hrvatska granica je sveta, za nju se u ratu ginulo, ljudi su se dizali na otpor, brigade su se formirale - da bi se znalo što je naše..."
Zoki Šmrk je Orban za sirotinju :lol:
Haha, baš!
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21582
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#6203 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by MarlboroGold »

Zoki samo ima sansu ako narod ubijedi da HDZ zestoko suruje sa Srbima koji su ih nekad bombardovali, a to su Vojislav Stanimirovic i ekipa. Inace mu se lose pise.
User avatar
istra_hr
Posts: 1515
Joined: 30/06/2018 19:11
Location: Pula...Zagreb...Rijeka

#6204 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by istra_hr »

MarlboroGold wrote: 22/03/2024 09:56 Zoki samo ima sansu ako narod ubijedi da ...
8-)
Nema on-Zoki više nikakve šanse da nekoga ubijedi u bilo šta.
Zayebo sam se (kao i mnogi slični meni) kad smo mu dali glas na predsjedničkim izborima.
Nikad više.
Taj čovjek uništava sve čega se primi.
User avatar
istra_hr
Posts: 1515
Joined: 30/06/2018 19:11
Location: Pula...Zagreb...Rijeka

#6205 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by istra_hr »

srry, dupli
DonieBrasco
Posts: 15557
Joined: 31/08/2016 16:09

#6206 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by DonieBrasco »

Ruski igrac u HR sto ce ih kostati.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24900
Joined: 08/09/2005 20:08

#6207 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Haris.ba »

DonieBrasco wrote: 22/03/2024 13:34 Ruski igrac u HR sto ce ih kostati.
Vidim sto Slovake Fiko kosta, Nizozemce Vilders...
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#6208 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by mali_balon »

Ali meni sega kako kaze da se nece smiriti dok ne rijesi status hrvata u BiH a raspisao izbore u srijedu kada je radni dan u BiH :lol:
User avatar
Mate_Miso_Kovac
Posts: 1474
Joined: 09/09/2019 10:05

#6209 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Mate_Miso_Kovac »

Zbog Zokke ću se registrirati za izbore prvi put u zivotu, samo da zaokruzim Plenky-jeve poštenjačine :evil: :evil: :evil: :evil: Jedina gora stvar od desnocentralnihkrimosa su neo-komunjarski krimosi. :D
User avatar
dr_Evil
Posts: 12436
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#6210 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by dr_Evil »

istra_hr wrote: 22/03/2024 13:31
MarlboroGold wrote: 22/03/2024 09:56 Zoki samo ima sansu ako narod ubijedi da ...
8-)
Nema on-Zoki više nikakve šanse da nekoga ubijedi u bilo šta.
Zayebo sam se (kao i mnogi slični meni) kad smo mu dali glas na predsjedničkim izborima.
Nikad više.
Taj čovjek uništava sve čega se primi.
Hoces da kazes da i Hrvatska ima svog Komsica? :D

Kod nas predsjednik SDP-a Niksic kaze da je 1993-e htio u SDA :D toliko u socijalistickim idealima.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55694
Joined: 15/12/2008 16:53

#6211 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by ultima_palabra »

dr_Evil wrote: 22/03/2024 13:46
istra_hr wrote: 22/03/2024 13:31
MarlboroGold wrote: 22/03/2024 09:56 Zoki samo ima sansu ako narod ubijedi da ...
8-)
Nema on-Zoki više nikakve šanse da nekoga ubijedi u bilo šta.
Zayebo sam se (kao i mnogi slični meni) kad smo mu dali glas na predsjedničkim izborima.
Nikad više.
Taj čovjek uništava sve čega se primi.
Hoces da kazes da i Hrvatska ima svog Komsica? :D

Kod nas predsjednik SDP-a Niksic kaze da je 1993-e htio u SDA :D toliko u socijalistickim idealima.
Zoki je vise kao Lagumdzija, bar je bio do prije tri godine… sada je neka verzija Dodika.
User avatar
mayab
Posts: 27202
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#6212 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by mayab »

Milanović se osvrnuo i na Ambasadu SAD u Sarajevu, rekavši da mu se i ono "nešto obraća" jer je rekao da se ponašaju neprijateljski prema Hrvatima u BiH, piše Hina.

"Da. A to kad sam rekao da se ponašaju neprijateljski, to sam rekao biranim riječima. Oni rade puno gore stvari. Radi nekakvih sitnih šićardžijskih interesa, neki ćoškari koji prodaju plin, pa kao da se riješimo ruskog plina. Pozdravljam. Ali nećete nam američki utjerivati. I neće to ići preko hrvatskog terena bez da se nas pita i da mi damo tapiju. I dok god budete tlačili Hrvate u BiH dobit ćete srednji prst. Jel' jasno to? Evo, tako će biti kad ja budem premijer. Pa nek' se žale upravi vodovoda", poručio je Milanović.
:evil:
User avatar
Truba
Posts: 81800
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#6213 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

Nece kroz hrvatske opcine
Nisu ni prije
PM72
Posts: 17799
Joined: 30/04/2012 16:54

#6214 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by PM72 »

Nema "hrvatskih" opĆina u BiH.
breuer
Posts: 7206
Joined: 06/07/2009 15:44

#6215 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by breuer »

PM72 wrote: 04/04/2024 07:54 Nema "hrvatskih" opĆina u BiH.
ima u nacističkim glavama, a takvih ne manjka kod susjeda nažalost...
PM72
Posts: 17799
Joined: 30/04/2012 16:54

#6216 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by PM72 »

breuer wrote: 04/04/2024 07:56
PM72 wrote: 04/04/2024 07:54 Nema "hrvatskih" opĆina u BiH.
ima u nacističkim glavama, a takvih ne manjka kod susjeda nažalost...
Gori su ovi "domaći" izdajnici.Živi s tobom i radi a gleda kako da ti ga vikne...
User avatar
Truba
Posts: 81800
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#6217 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

nema ni jugoslavije, s r bih, r bih pa se ponašate kao da postoji Republika bih Jedan parlament i kako prosta većina određuje

sjoo ko ne zna reformirane komunjare borce proti hrvata

čuj ne postoje hrvatske općine

dobro... postoje općine u kojima je hrvat načelnik a 98% općinskog vijeća čine hrvat gdje je HDZ samo umjerena stranka jer postoje i pravaši i pravi crnokošuljaši

tu će se naseliti desetine tisuća setlersa pa će promijeniti općinsku strukturu i posljedično slike općinskih vijeća pa neće više samo ustaše biti u vijećima nego i proBiH stranke

:bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
dr_Evil
Posts: 12436
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#6218 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by dr_Evil »

Truba wrote: 04/04/2024 11:21 nema ni jugoslavije, s r bih, r bih pa se ponašate kao da postoji Republika bih Jedan parlament i kako prosta većina određuje

sjoo ko ne zna reformirane komunjare borce proti hrvata

čuj ne postoje hrvatske općine

dobro... postoje općine u kojima je hrvat načelnik a 98% općinskog vijeća čine hrvat gdje je HDZ samo umjerena stranka jer postoje i pravaši i pravi crnokošuljaši

tu će se naseliti desetine tisuća setlersa pa će promijeniti općinsku strukturu i posljedično slike općinskih vijeća pa neće više samo ustaše biti u vijećima nego i proBiH stranke

:bih: :bih: :bih: :bih:
Reformirane komunjare pogledati pod HDZ. A hrvatske opcine ne postoje.

Postoje opstine i opcine sa vecinskim etnickim Hrvatima. A desetine tisuca setlersa su se naselili u Hrvatsku, najvise iz Nepala i Bangladesa, da nadomire odlazak u Irsku te etnicko ciscenje devedesetih(dobrovoljno i nedobrovoljno). To je normalan proces koji ce zahvatiti i nas, zapravo vec jeste.

A iskreno drazi je meni nas skutor nego bangladesac, da prostis.
HelaS
Posts: 5678
Joined: 22/09/2018 13:21

#6219 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by HelaS »

mayab wrote: 04/04/2024 06:56
Milanović se osvrnuo i na Ambasadu SAD u Sarajevu, rekavši da mu se i ono "nešto obraća" jer je rekao da se ponašaju neprijateljski prema Hrvatima u BiH, piše Hina.

"Da. A to kad sam rekao da se ponašaju neprijateljski, to sam rekao biranim riječima. Oni rade puno gore stvari. Radi nekakvih sitnih šićardžijskih interesa, neki ćoškari koji prodaju plin, pa kao da se riješimo ruskog plina. Pozdravljam. Ali nećete nam američki utjerivati. I neće to ići preko hrvatskog terena bez da se nas pita i da mi damo tapiju. I dok god budete tlačili Hrvate u BiH dobit ćete srednji prst. Jel' jasno to? Evo, tako će biti kad ja budem premijer. Pa nek' se žale upravi vodovoda", poručio je Milanović.
:evil:
Pa ovakvu bahatost i politički i ljudski primitivizam ne pokazuju čak ni bosanski polusvijet-političari, pa čak ni, još gori, srpski :?
Da sam Hrvat, tačno bi me bilo sramota da mi ovakva osoba bude vlast :(
User avatar
Truba
Posts: 81800
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#6220 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

dr_Evil wrote: 04/04/2024 11:28
Truba wrote: 04/04/2024 11:21 nema ni jugoslavije, s r bih, r bih pa se ponašate kao da postoji Republika bih Jedan parlament i kako prosta većina određuje

sjoo ko ne zna reformirane komunjare borce proti hrvata

čuj ne postoje hrvatske općine

dobro... postoje općine u kojima je hrvat načelnik a 98% općinskog vijeća čine hrvat gdje je HDZ samo umjerena stranka jer postoje i pravaši i pravi crnokošuljaši

tu će se naseliti desetine tisuća setlersa pa će promijeniti općinsku strukturu i posljedično slike općinskih vijeća pa neće više samo ustaše biti u vijećima nego i proBiH stranke

:bih: :bih: :bih: :bih:
Reformirane komunjare pogledati pod HDZ. A hrvatske opcine ne postoje.

Postoje opstine i opcine sa vecinskim etnickim Hrvatima. A desetine tisuca setlersa su se naselili u Hrvatsku, najvise iz Nepala i Bangladesa, da nadomire odlazak u Irsku te etnicko ciscenje devedesetih(dobrovoljno i nedobrovoljno). To je normalan proces koji ce zahvatiti i nas, zapravo vec jeste.

A iskreno drazi je meni nas skutor nego bangladesac, da prostis.
klasična komunjarska šuplja...pravi primjer

pogledati kako mladi hrvatski lavovi polako preuzimaju vijeća načelničke pozicije i političke škole hdz
kada se tu dodaju opozicione stranke HRS, Hrvatskog pomaka...tradicionalne ustaše blaža kraljevića te ostali ostatci pravaša hzhb dolazimo do podatka kako je od pada KP prošlo više od 34 godine i da su mlade snage često bile tek u snovima svojih roditelja

shvati bolan da je prošlo toliko vremena da su HDZ komunjare u mirovini ili pred mirovinom
i da je toliko 30godišnjaka i 40 godišnjaka kojima niko neće više moći prebacivati ni komunizam ni zločine ko dzevadu mlaći i selmi cikotiću npr
User avatar
dr_Evil
Posts: 12436
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#6221 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by dr_Evil »

Truba wrote: 04/04/2024 11:50
klasična komunjarska šuplja...pravi primjer

pogledati kako mladi hrvatski lavovi polako preuzimaju vijeća načelničke pozicije i političke škole hdz
kada se tu dodaju opozicione stranke HRS, Hrvatskog pomaka...tradicionalne ustaše blaža kraljevića te ostali ostatci pravaša hzhb dolazimo do podatka kako je od pada KP prošlo više od 34 godine i da su mlade snage često bile tek u snovima svojih roditelja

shvati bolan da je prošlo toliko vremena da su HDZ komunjare u mirovini ili pred mirovinom
i da je toliko 30godišnjaka i 40 godišnjaka kojima niko neće više moći prebacivati ni komunizam ni zločine ko dzevadu mlaći i selmi cikotiću npr
Znam odlicno te lavove, moji skolski drugovi, ne mogu ih vise zvati prijateljima ali jos uvijek popijemo 2-3 puta godisnje. Sasvim odlicni tipovi(i tipusa), mnogo obrazovaniji, elokventniji od mladjahne SDA druzine. Iskreno, imaju razvijenu nacionalnu svijest, ali u njima ne prepoznajem materijal koji bi krenuo stopama njihovih komunistickih ili dijasporskih prethodnika.

Dakle, odlicno znaju ko su i sta su, ali tesko da ce ti oni praviti "hrvatske opcine". Ali niko im nece provuci ideju o BiH naciji.

Jedno ih povezuje sa SDA druzinom, svi me uvijek prvo pitaju "nego jel ima i u Skandinavaca ovih projekata ispod stola", nazalost uvijek moram reci da ima.. i onda dobijem "eto, jesmo ti govorili".
User avatar
Truba
Posts: 81800
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#6222 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

joj dijasporu sam zaboravio... i oni nisu komunisti
DonieBrasco
Posts: 15557
Joined: 31/08/2016 16:09

#6223 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by DonieBrasco »

Sta je ovo Zoki kivan na Amerikance i EU sto se ne da Covicu da radi sta hoce u FBiH. :lol:
Seyfo
Posts: 4339
Joined: 23/08/2011 14:12

#6224 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Seyfo »

Pa zna Zoki kako da malo osvoji Hrvate u BiH, da im se svidi :-) Ko bi rekao da je toliki ljubitelj Čovića, lidera HDZ-a BiH.I da ga se do te mjere tiče izbor hrvatskog člana predsjedništva.
User avatar
Truba
Posts: 81800
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#6225 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

vidjet ćemo koliko je osvojio

budući da na izborima zaista izlazi samo hdz mašinerija
i biraju se 3 člana
mislim da ćemo morati čekati predsjedničke izbore
i usporediti prošle pa da vidimo je li volontira ili to radi za glasove
je li iskreno ili je za svoju korist
Post Reply