Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post Reply
User avatar
Truba
Posts: 81596
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#226 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

atmel wrote: 16/06/2021 08:49 Hoda po Evropi i gdje god dođe glavna tema mu je BiH.
Koji bolesnici, ufurali se da su neki faktor u EU :lol:
pa bolan čovjek se bori za 100 000 glasova u zagrebu nekih ne znam 50 000 glasova u BiH

obraća se svojim biračima pokušava nešto... talasa...
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#227 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by pici »

bolje mu je da se drzi belog grada, ovo stuHinjanje i provaljivanje po europskim gradovima mu ne ide od noge, nema sisu ko kolinda pa da mase sunjom...

User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#228 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Billy The Pljuc »

Ja sam fakat mislio da dolaskom ovog kretena počinje neko novo razdoblje u hrvatskoj politici i prema BiH i uopšteno, ispade da ću zaista da žalim za Kolindom, makar je oku ugodna bila (nećemo sad o osobnim ukusima oliti preferencijama :mrgreen:).

Znam ja da pomisao na vladavinu SDA izaziva strah od građanske BiH i sa te strane razumijem i slažem se ali kontam o činjenicama koje govore da je za članove predsjedništva Milorad Dodik imao najviše glasova ubjedljivo, drugi na listi po "težini" je bio Mladen Ivanić. Znači, po ovim pokazateljima, u nekom građanskom ustroju države sa jednim predsjednikom niti bošnjačka niti hrvatska komponenta ne mogu ni prismrditi toj poziciji a o tome se realno najviše cvrči kad govorimo o istupima Čovića i Zagreba generalno.

Šta ćemo sad jadna nam Njemačka, zamisli samo situVaciju da imamo na čelu države srbina a slomismo se da izguramo "naše" predstavnike?
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#229 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by pici »

Lik je prolupao loncice... to je ona mantra koju je josipovic imao pa ga kolinda pregazila, ja cu bitnut prdCenik svih hrvata mjest svih gradjana hrvatske... tako se i piČkousti ponasa kao prdCenik svih srba a ne gradjana srbije... HDZ like this :thumbup:
User avatar
Truba
Posts: 81596
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#230 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

ubi vas preveliko očekivanje od drugih
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#231 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by dustaban »

Billy The Pljuc wrote: 16/06/2021 10:13Ja sam fakat mislio da dolaskom ovog kretena počinje neko novo razdoblje u hrvatskoj politici i prema BiH i uopšteno, ispade da ću zaista da žalim za Kolindom, makar je oku ugodna bila (nećemo sad o osobnim ukusima oliti preferencijama :mrgreen:).
Znam ja da pomisao na vladavinu SDA izaziva strah od građanske BiH i sa te strane razumijem i slažem se ali kontam o činjenicama koje govore da je za članove predsjedništva Milorad Dodik imao najviše glasova ubjedljivo, drugi na listi po "težini" je bio Mladen Ivanić. Znači, po ovim pokazateljima, u nekom građanskom ustroju države sa jednim predsjednikom niti bošnjačka niti hrvatska komponenta ne mogu ni prismrditi toj poziciji a o tome se realno najviše cvrči kad govorimo o istupima Čovića i Zagreba generalno.
Šta ćemo sad jadna nam Njemačka, zamisli samo situVaciju da imamo na čelu države srbina a slomismo se da izguramo "naše" predstavnike?
Kad sabereš sve tuđe kretene koji rade Bosni o glavi, sva njihova šteta nije ni blizu onome šta nam naši kreteni rade!
User avatar
Truba
Posts: 81596
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#232 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

da parafraziram komšića morat ćete ga još skoro 4 godine gledati :D
Novak20
Posts: 13943
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#233 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Novak20 »

Black swan wrote: 16/06/2021 12:17 da parafraziram komšića morat ćete ga još skoro 4 godine gledati :D
:)

Da te ispravim, još devet godina.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#234 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Billy The Pljuc »

dustaban wrote: 16/06/2021 12:16
Billy The Pljuc wrote: 16/06/2021 10:13Ja sam fakat mislio da dolaskom ovog kretena počinje neko novo razdoblje u hrvatskoj politici i prema BiH i uopšteno, ispade da ću zaista da žalim za Kolindom, makar je oku ugodna bila (nećemo sad o osobnim ukusima oliti preferencijama :mrgreen:).
Znam ja da pomisao na vladavinu SDA izaziva strah od građanske BiH i sa te strane razumijem i slažem se ali kontam o činjenicama koje govore da je za članove predsjedništva Milorad Dodik imao najviše glasova ubjedljivo, drugi na listi po "težini" je bio Mladen Ivanić. Znači, po ovim pokazateljima, u nekom građanskom ustroju države sa jednim predsjednikom niti bošnjačka niti hrvatska komponenta ne mogu ni prismrditi toj poziciji a o tome se realno najviše cvrči kad govorimo o istupima Čovića i Zagreba generalno.
Šta ćemo sad jadna nam Njemačka, zamisli samo situVaciju da imamo na čelu države srbina a slomismo se da izguramo "naše" predstavnike?
Kad sabereš sve tuđe kretene koji rade Bosni o glavi, sva njihova šteta nije ni blizu onome šta nam naši kreteni rade!
Ma realno druže navučena nam je ludačka košulja DMS-om i na istu smo pristali (dobri dedo prije svega) ali i poslije toga smo pohitili da isti tumačimo onako kako je to i "nama" (SDA) odgovaralo a na eventualni put jačanja i izgradnje države unutar istog nismo ni pomišljali (jbga opet SDA).

I mene kao bošnjaka i muslimana definitivno prestravljuje pomisao da SDA vlada Bosnom i Hercegovinom u nekom konceptu građanske države ali za razliku od "tvrdolinijaša" ne vidim uopšte problem da državu barem u liku i djelu predsjednika predstavlja bilo ko. Po meni ta pozicija bi više imala protokolarnu ulogu a pomisao na smanjenje birokratije tj. prvenstveno uhljeba svih boja i ustroj države na drugačijim principima oduševljava u smislu strahovite uštede novca pri čemu se glas svih može obezbjediti kroz institucije. Nije teško zamisliti društvo jednakih a znam da mnogo njih nije spremno na isto jer su prije svega potkapacitirani u svakom pogledu. Krenuvši od sebe, sasvim lako je prihvatiti činjenicu da postoji neko ko je i pametniji i sposobniji od mene i da je apsolutno nebitno koje je "boje" isti, naravno u smislu dok mi on obezbjeđuje osnovne ljudske potrebe, pravo na život i pravo na rad.

Realno, i dalje smo u poziciji da nas treba boliti chuna za one izvana koji nam o glavi rade ali se prije svega trebamo obračunati sa zlom među nama, tu prije svega mislim na SDA i HDZ uz bilo koju nacional-šovinističku opciju iz RS-a.
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#235 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by pici »

Black swan wrote: 16/06/2021 10:49 ubi vas preveliko očekivanje od drugih
labudane jesil na kiviju il na banani... ev ti prdCenik porucuje da mu je dosta pudlica... cekamo treĆi...
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#236 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by pici »

Novak20 wrote: 16/06/2021 12:31
Black swan wrote: 16/06/2021 12:17 da parafraziram komšića morat ćete ga još skoro 4 godine gledati :D
:)

Da te ispravim, još devet godina.
Insallah...
User avatar
Truba
Posts: 81596
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#237 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

ma beze su vam te osobne uvrede i podjebavanja... cesto ih i ne razumijem

zajebali ste se nakon izbora...jer ste se garant radovali... nisam bio ovdje pa ne znam
ja sam bio tuzan jer je pobijedio, ja sam isao maksuz za cokolindu da glasujem

međutim ljudi su puni iznenadjenja
User avatar
Truba
Posts: 81596
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#238 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

Predsjednik RH Zoran Milanović prisustvovao je u srijedu u kazalištu Vidra svečanom obilježavanju 75. obljetnice Hrvatskog saveza slijepih. Kasnije je odgovarao na aktualna pitanja
"Ovo je malo zavjera što su htjeli nama napraviti. Postoji plan da se Dayton zaguti. To je potpuno očito. U isto vrijeme se kažnjava Dodika zbog toga što krši Dayton dok se u isto vrijeme grčevito odbija spomenuti Dayton u deklaraciji koja se bavi BiH. Miševi pokušavaju kolo voditi. Žikino kolo", komentirao je NATO-ovu deklaraciju.

:oops:
splinter
Posts: 7416
Joined: 08/10/2011 12:28

#239 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by splinter »

Image

Đe će ko sa Zokijem
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#240 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by seoBIH »

Black swan wrote: 16/06/2021 13:20 ja sam bio tuzan jer je pobijedio, ja sam isao maksuz za cokolindu da glasujem
Zamisli, odes iz Sarajeva u HR i glasuješ, vratiš se u Šeher i niko te ne pogleda ni poprijeko :) Ova zemlja je san takvih kao ti.
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#241 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by pici »

Black swan wrote: 16/06/2021 13:20 ma beze su vam te osobne uvrede i podjebavanja... cesto ih i ne razumijem

zajebali ste se nakon izbora...jer ste se garant radovali... nisam bio ovdje pa ne znam
ja sam bio tuzan jer je pobijedio, ja sam isao maksuz za cokolindu da glasujem

međutim ljudi su puni iznenadjenja
nije uvreda, dze bi ja tebe... ti si moj najdrazi majorizirani... zao mi sto sisulja ne poBedi, sad bi na euru navijala za kockaste... jazuK
dust71000
Posts: 290
Joined: 24/07/2015 15:08

#242 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by dust71000 »

pici wrote: 16/06/2021 12:59
Black swan wrote: 16/06/2021 10:49 ubi vas preveliko očekivanje od drugih
labudane jesil na kiviju il na banani... ev ti prdCenik porucuje da mu je dosta pudlica... cekamo treĆi...
Labudan je na žutom.
User avatar
Truba
Posts: 81596
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#243 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

seoBIH wrote: 16/06/2021 13:54
Black swan wrote: 16/06/2021 13:20 ja sam bio tuzan jer je pobijedio, ja sam isao maksuz za cokolindu da glasujem
Zamisli, odes iz Sarajeva u HR i glasuješ, vratiš se u Šeher i niko te ne pogleda ni poprijeko :) Ova zemlja je san takvih kao ti.
glasovao sam na pofalicima :oops:
User avatar
Truba
Posts: 81596
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#244 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

isto kao što državljani bih francuske amerike i ostalih zemalja glasuju izvan tih zemalja
Franco Baresi
Posts: 111
Joined: 04/01/2021 14:10

#245 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Franco Baresi »

Dakle Nijemci za građane :mrgreen:
Priupitah na drugoj temi da nije slučajno trampa sjeverni tok za GRAĐANE :thumbup: Kosovo, Ukrajina itd.
Ništa se ne dešava slučajno :mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 81596
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#246 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

nijemci su za puno toga za što nismo mi u bih...al ajmo se uhvatiti nečega što protežira dio njemačkog političkog spektra i to za vrijeme odlaska angele...lov u mutnome
Franco Baresi
Posts: 111
Joined: 04/01/2021 14:10

#247 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Franco Baresi »

Black swan wrote: 16/06/2021 14:31 nijemci su za puno toga za što nismo mi u bih...al ajmo se uhvatiti nečega što protežira dio njemačkog političkog spektra i to za vrijeme odlaska angele...lov u mutnome
Zato dolaze zeleni :mrgreen:
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#248 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by i agree »

Blago hrvatima kad im je ovaj debil predsjednik,zajebo je trampa koliko je glup :lol:
User avatar
Truba
Posts: 81596
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#249 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

NINO: on NINO NINO:
Predugo smo imali pasivne ljude. Što je Kolinda napravila konkretno za ravnopravnost Hrvata u BIH? Priče su bile samo to i dobre želje. Oni bi prije nego što uđu u strano veleposlanstvo pripremili priču koju to veleposlanstvo želi čuti – dovoljno je vidjeti Jandrokovića kao ministra vanjskih poslova kako razgovara s Amerikancima. Pokazalo se ovdje da se može. Mi smo mala zemlja i ne možemo reći kako će se u Rusiji prema Kini postupati, ali valjda možemo toj BIH reći da nije uredu da se taj narod politički ukida.



vama ovdje na forumu svak glup ko ima drugačije mišljenje
User avatar
Truba
Posts: 81596
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#250 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

Franco Baresi wrote: 16/06/2021 14:34
Black swan wrote: 16/06/2021 14:31 nijemci su za puno toga za što nismo mi u bih...al ajmo se uhvatiti nečega što protežira dio njemačkog političkog spektra i to za vrijeme odlaska angele...lov u mutnome
Zato dolaze zeleni :mrgreen:
ajde ba radujem se ja zelenima ali kaće zeleni u rusiju kinu tursku indiju arabiju
dajte malo šarajte malo
Post Reply