zona bežični internet

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

ek
Posts: 206
Joined: 09/09/2006 20:27

#26 Re: zona bežični internet

Post by ek »

Evo da se ja opet uključim saznao sam da Plus iz skenderije pokreće svoj bežični internet pa se tamo možeš raspitati o uslovima. Koliko znam da je flat rate ali im brzine nisu šta. A što se tiče stabilnosti sad zasad je kažu izuzetno stabilan, šta će biti kad im se prikljući veći broj korisnika ne znam.
arminicos
Posts: 385
Joined: 10/09/2008 12:25

#27 Re: zona bežični internet

Post by arminicos »

zdravo!
ja koristim Zonu wireless..ima li tko iz Sarajeva ko se dobro razumije u wireless i voljan je pomoci...treba mi netko da mi nabaci novi konetor na kabl hocu da ga skratim na jedno 30cm posto je u pitanju losi RG6 kabl a antena je Reinjet Grid 24dB + AP TRENDnet
e sad bi trebao nabaviti i vanjsku kutiju gdje to naci...i kako se zove cudo sto napaja kabl iz utp kabla jer i to ce mi trebati eto toliko
User avatar
Qler
Posts: 23547
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#28 Re: zona bežični internet

Post by Qler »

Hocu da na vikendicu uvedem internet, ima li jos pored Zone neko da nudi ovu uslugu :)

i da, znam da dizem temu i kucam na vrata zaboravljenih asova :D ali da ne otvaram novu dzaba :)

Ovi su rekli ako se vidi trebevic, nema problema, a vidi se :) zanima me da li ima jos neko, da vidim sta se nudi.
User avatar
dend
Posts: 3440
Joined: 08/10/2018 14:07

#29 Re: zona bežični internet

Post by dend »

Qler wrote: 30/03/2021 19:28 Hocu da na vikendicu uvedem internet, ima li jos pored Zone neko da nudi ovu uslugu :)

i da, znam da dizem temu i kucam na vrata zaboravljenih asova :D ali da ne otvaram novu dzaba :)

Ovi su rekli ako se vidi trebevic, nema problema, a vidi se :) zanima me da li ima jos neko, da vidim sta se nudi.
Mobilni internet ? Lte?
User avatar
Qler
Posts: 23547
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#30 Re: zona bežični internet

Post by Qler »

Nista to, ovo nam je najbolja opcija, jer eventualno i TV ide. A zona 25KM flat internet.
mrSabic
Posts: 12
Joined: 16/09/2009 01:26

#31 Re: zona bežični internet

Post by mrSabic »

Qler wrote: 30/03/2021 19:28 Hocu da na vikendicu uvedem internet, ima li jos pored Zone neko da nudi ovu uslugu :)

i da, znam da dizem temu i kucam na vrata zaboravljenih asova :D ali da ne otvaram novu dzaba :)

Ovi su rekli ako se vidi trebevic, nema problema, a vidi se :) zanima me da li ima jos neko, da vidim sta se nudi.
Starlink :D

I da, ovom prilikom da se prisjetim starih dobrih vremena i Zoninog wireless interneta na 2.4Ghz.
Tad je aktuelan bio CoD2 i CS1.6, ping sa njemačkim serverima (Frankfurt), vjerovali ili ne, je bio 15-20ms 8)
User avatar
Mirzareli
Posts: 1019
Joined: 18/03/2013 20:34

#32 Re: zona bežični internet

Post by Mirzareli »

Zona internet živo smetljee...
Post Reply