Žohari :(

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#76 Re: Žohari :(

Post by Ramzess Veliki »

Jazuk bacat hranu ...
Image
ekseks
Posts: 200
Joined: 16/06/2011 08:50

#77 Re: Žohari :(

Post by ekseks »

dudlov wrote:
Anne Boleyn wrote:Ja sam ih imala u kancelariji i jedino efikasno su bile kuglice koje mozes kupiti u onoj poljoprivrednoj radnji na C. vili, ne mogu sad da se sjetim kako se zove, nalazi se u onoj stometarki zgradi... To su ti upravo te kuglice od borne kiseline, dodje ih u pakovanju 10-ak i kostaju oko 1,50 KM, cini mi se... Nekoliko puta su mi dolazili i ono prskali, ali nista nije pomoglo dok ove kuglice nisam postavila... Mozes ih i napraviti, ali, eto, lakse gotove kupiti...

bio danas u stometarki i kupio ove kuglice i neopitroid pa ćemo vidjeti rezultate. nadam se da ću uspjeti potamaniti gamad.
Skupo jest 50 KM, ali jedino učinskovito, MaxForce gel, imaš na pik.ba, doslovno pobiješ pored svog i nekoliko stanova i spratova okolo sebe...
User avatar
Dupli_skalp
Posts: 3344
Joined: 05/08/2008 13:14
Location: pleme Šavašavaha

#78 Re: Žohari :(

Post by Dupli_skalp »

jedino što djeluje je dezinsekcija kuće/stana u dva navrata (drugi put nakon 15-20 dana) + dezinsekcija stubišta.

ostalo je sve kratkoročno ili nikakvo rješenje.
savjetnik za sve
Posts: 2
Joined: 28/10/2018 18:58

#79 Re: Žohari :(

Post by savjetnik za sve »

Vidim da imate problem sa žoharima, ja sam isto tako imao dok mi prijatelj nije preporučio da kupim ovo https://www.olx.ba/artikal/27751857/otr ... ra-zohari/ . Nema sta nisam probao, od firmi koje se bave deratizacijom do onih uredjaja,,al nista nije pomoglo, nadavao sam se para i para. Kada sam ovo naručio u roku 4.5 dana, nije bilo više nijednog..da kucnem u drvo,,,fala bogu evo vec dvije godine...hvala ovom liku do neba sto prodaje.
Pa eto,,ovo vam je moj savjet..
User avatar
SmokingMan
Posts: 18643
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#80 Re: Žohari :(

Post by SmokingMan »

Kod nas đohari kapitulirali ima već 2 mjeseca. :bih:
User avatar
N.N.
Posts: 3014
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#81 Re: Žohari :(

Post by N.N. »

Nisu oni polozili oruzije zbog tebe nego zbog hladnoce... Cekaj proljece pa ces vidjeti gdje si i sta si :mrgreen:
libra123
Posts: 4241
Joined: 07/06/2015 17:23

#82 Re: Žohari :(

Post by libra123 »

Imamo odnedavno taj problem u zgradi, zvali smo firmu koja se bavi uništavanjem te gamadi, (ovdje se radi o onim žuto-smedjim bubama)
Problem su stanari koji ne dozvoljavaju da im se udje u stan.Sad me zanima ima li neka inspekcija, ili nešto slicno, koja bi možda mogla natjerati te stanare da saradjuju.Ako ko zna ili je imao slicna iskustva, bila bi zahvalna da odgovori.
Post Reply