Znojenje ispod pazuha

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Zovem se Zelena
Posts: 3461
Joined: 23/09/2010 13:17

#101 Re: Znojenje ispod pazuha

Post by Zovem se Zelena »

Ne igrajte se receptima koje vam nije direktno dao vaš doktor... Nemate pojma kako je koža osjetljiva, a da ne govorim o znojnim žlijezdama i kakvu havariju možete napraviti.
I naravno da nije tačan recept, Hydroxycethlcelullos ne postoji... To može biti hydroxiethilceluloza. Druga stvar, trebaju vam i tačne količine sastojaka, ne ide to ofrlje :roll: Dok, AlCl (aluminij hlorid) već odavno se izbacuje kao sastojak iz antiperspiranata... Dobro se prvo raspitajte prije nego vam neko u apoteci smućka ovo :)
jOFLA
Posts: 2363
Joined: 11/06/2005 03:04

#102

Post by jOFLA »

.
Last edited by jOFLA on 03/06/2023 20:16, edited 1 time in total.
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#103 Re: Znojenje ispod pazuha

Post by Michun »

Zovem se Zelena wrote:Ne igrajte se receptima koje vam nije direktno dao vaš doktor... Nemate pojma kako je koža osjetljiva, a da ne govorim o znojnim žlijezdama i kakvu havariju možete napraviti.
I naravno da nije tačan recept, Hydroxycethlcelullos ne postoji... To može biti hydroxiethilceluloza. Druga stvar, trebaju vam i tačne količine sastojaka, ne ide to ofrlje :roll: Dok, AlCl (aluminij hlorid) već odavno se izbacuje kao sastojak iz antiperspiranata... Dobro se prvo raspitajte prije nego vam neko u apoteci smućka ovo :)
jes 'vala...pored toliko preparata u 21. vijeku neko bi muckao po apotekama.
probajte vichy
osim toga o aliminiju u dezodoransima se prica zadnjih 10 god. dovode u vezu aliminij i alchajmera. znaci, no no. a posebno 15% da bude u sastavu, to je praaavo puno.
Last edited by Michun on 29/02/2012 14:06, edited 1 time in total.
*mima*

#104 Re: Znojenje ispod pazuha

Post by *mima* »

ko je izmislio znojnice.....svaka mu cast
alda drug
Posts: 3
Joined: 27/02/2012 21:07

#105 Re: Znojenje ispod pazuha

Post by alda drug »

preporucite onda nesto dobro :D
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#106 Re: Znojenje ispod pazuha

Post by Michun »

alda drug wrote:preporucite onda nesto dobro :D
Aaaaaa vichy...pa imas vise verzija: dezodorans, sa kuglicom, stick. Oko 20 ak km kosta sa kuglicom i meni traje 2-3 mjeseca.
User avatar
Lili25
Posts: 9
Joined: 08/11/2011 09:52
Location: Wonderland

#107 Re: Znojenje ispod pazuha

Post by Lili25 »

ubrizhaj botox ispod pazuha :thumbup:
fedexino
Posts: 13
Joined: 02/11/2011 08:33

#108 Re: Znojenje ispod pazuha

Post by fedexino »

ma znam ja da se nije pametno igrati sa neprovjerenim receptima,ali stavio bi bilo sta samo da se prestanem znojit...evo bas pokusavao naruciti onaj maxim koji kosta 20 km,kad ono u banci traze jos postarine i sve ispadne 59 km,jebo skuplja pita nego tepsija,tako da necu iz zinata da kupujem iz inostranstva...ako imate neki dobar anti perspirant da ima kupiti kod nas u BiH,molim vas da predlozite ;))
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#109 Re: Znojenje ispod pazuha

Post by Michun »

Tita mi sam iznervirana! Tri posta iznad pise vichy on kaze preporucite dobar. Ne znam na kojem jeziku da napisem! VICHY! Jel neko probao od ovih sto traze savjete?
Mr.Penguin
Posts: 3239
Joined: 27/05/2011 20:46

#110 Re: Znojenje ispod pazuha

Post by Mr.Penguin »

Michun wrote:Tita mi sam iznervirana! Tri posta iznad pise vichy on kaze preporucite dobar. Ne znam na kojem jeziku da napisem! VICHY! Jel neko probao od ovih sto traze savjete?
Ne moze biti tako jednostavno, svako zeli da im je problem jedinstven i komplikovaniji nego kod drugih. :D
fedexino
Posts: 13
Joined: 02/11/2011 08:33

#111 Re: Znojenje ispod pazuha

Post by fedexino »

vichy sam probao,nema goreg proizvoda,prvo dok se osusi treba dosta vremena,a i kad se osusi nista ne pomaze..
Mr.Penguin
Posts: 3239
Joined: 27/05/2011 20:46

#112 Re: Znojenje ispod pazuha

Post by Mr.Penguin »

fedexino wrote:vichy sam probao,nema goreg proizvoda,prvo dok se osusi treba dosta vremena,a i kad se osusi nista ne pomaze..
Kako moze biti suho a ne pomagati protiv znoja? Koji sad koristis?
User avatar
RedJohn
Posts: 320
Joined: 17/12/2011 22:48

#113 Re: Znojenje ispod pazuha

Post by RedJohn »

Ja se ne znojim ispod pazuha ,ali zato ljeti ili kad je malo više toplije ,lije mi niz lice :x
Ofirno mi izaci koliko se znojim ...:D

Meni sigurno nema pomoci oko toga ,a ovo za pazuh mala operacija i gotovo ! :)
User avatar
fole13
Posts: 607
Joined: 05/09/2007 16:29
Location: Sarajevo

#114 Re: Znojenje ispod pazuha

Post by fole13 »

RedJohn wrote:Ja se ne znojim ispod pazuha ,ali zato ljeti ili kad je malo više toplije ,lije mi niz lice :x
Ofirno mi izaci koliko se znojim ...:D

Meni sigurno nema pomoci oko toga ,a ovo za pazuh mala operacija i gotovo ! :)

Isti sam ti, proslo ljeto sam bio na nekoj svadbi i gledam one slike, na svakoj se znojim ko da suze lijem. Ima li sta za nas ? :D :-D :D
User avatar
RedJohn
Posts: 320
Joined: 17/12/2011 22:48

#115 Re: Znojenje ispod pazuha

Post by RedJohn »

fole13 wrote:
RedJohn wrote:Ja se ne znojim ispod pazuha ,ali zato ljeti ili kad je malo više toplije ,lije mi niz lice :x
Ofirno mi izaci koliko se znojim ...:D

Meni sigurno nema pomoci oko toga ,a ovo za pazuh mala operacija i gotovo ! :)

Isti sam ti, proslo ljeto sam bio na nekoj svadbi i gledam one slike, na svakoj se znojim ko da suze lijem. Ima li sta za nas ? :D :-D :D
Neznam brate ,nevjerujem da ima išta za nas ! :D
I to što kažeš nije samo vani ,nego i u prostoriji ! Mogu napuniti čašu od jedne maramice što iskoristim :D :lol:

Nego ,jeli ljudi zna li iko išta protiv toga?
Image
fedexino
Posts: 13
Joined: 02/11/2011 08:33

#116 Re: Znojenje ispod pazuha

Post by fedexino »

ma koristio sam ja sve i svasta al nista ne pomaze..a sada koristim neki garnier stick,al ni on nevalja...a sto se tice lica i ja se oznojim ono bas,al kad je pravo vruce i kad sam aktivan..
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#117 Re: Znojenje ispod pazuha

Post by Michun »

fedexino wrote:vichy sam probao,nema goreg proizvoda,prvo dok se osusi treba dosta vremena,a i kad se osusi nista ne pomaze..
Ne znam sta si koristio ali ja sa kuglicom koristim vec 6 i vise god. Namazem se ujutro kad se oblacim, dok hlace obucem, vec se osusi. Oznojim se malo sto je normalno ali ne cijedi se.
Meni najbolji proizvod.
E sad ako si extreman slucaj onda dr pa nek preporuci sta ti je ciniti. Ima znojenje kao oznojimo se a ima i stanje (da ne kazem bolest).
fedexino
Posts: 13
Joined: 02/11/2011 08:33

#118 Re: Znojenje ispod pazuha

Post by fedexino »

da li postoji jos ova firma "semikem"?vidim hvalite njih pa da pokusam ;) i gdje se tacno nalazi
alda drug
Posts: 3
Joined: 27/02/2012 21:07

#119 Re: Znojenje ispod pazuha

Post by alda drug »

semikem ima neki proizvod galmanin,ja mislim da se tako zove...kazu da se ima kupiti na cengic vili preko puta autopraonice slon ako si iz Sarajeva...mislim da kosta nekih 20 -tak maraka...i ja cu sebi na kupim ove sedmice,pozzz
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#120 Re: Znojenje ispod pazuha

Post by mrtva kokoš »

ova tema smrdi :lol: :lol: 8-) :mrgreen: :run:
fedexino
Posts: 13
Joined: 02/11/2011 08:33

#121 Re: Znojenje ispod pazuha

Post by fedexino »

alda drug wrote:semikem ima neki proizvod galmanin,ja mislim da se tako zove...kazu da se ima kupiti na cengic vili preko puta autopraonice slon ako si iz Sarajeva...mislim da kosta nekih 20 -tak maraka...i ja cu sebi na kupim ove sedmice,pozzz
alda drug jesi probo,kako funcionira?i
fedexino
Posts: 13
Joined: 02/11/2011 08:33

#122 Re: Znojenje ispod pazuha

Post by fedexino »

šime.sparina wrote:ova tema smrdi :lol: :lol: 8-) :mrgreen: :run:
ne znam koji ces kurac ovdje,kad ti smrdi..
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#123 Re: Znojenje ispod pazuha

Post by mrtva kokoš »

fedexino wrote:
šime.sparina wrote:ova tema smrdi :lol: :lol: 8-) :mrgreen: :run:
ne znam koji ces kurac ovdje,kad ti smrdi..
to ti je isto kao kad bih ja usao u tramvaj i rekao ovaj tramvaj smrdi a neko mi odgovorio koji ces kurac u tramvaju kad ti smrdi :-) :lol:

operi se !! :D :lol:
Lounge Act
Posts: 2210
Joined: 24/02/2011 18:21
Location: :)

#124 Re: Znojenje ispod pazuha

Post by Lounge Act »

.
Last edited by Lounge Act on 03/01/2015 12:42, edited 3 times in total.
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#125 Re: Znojenje ispod pazuha

Post by thea »

odgovorite nam iskreno koliko kilograma imate i koliko ste visoki?

kupanje izutra navecer, svaki dan nova cista odjeca, dezodorans vichy
odjeca ne smije biti sinteticka vec strikno prirodne tkanine.

sretno
Post Reply