Zna li neko naziv filma???

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#951 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by Banksy »

Ima i ovaj s krađom manuscripta ...

https://www.youtube.com/watch?v=YNkSiO8ojX0
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#952 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by Tomahawk11 »

Ameri dolaze u Pariz, ona neka vampirica ga ujede, poslije idu u Italiju i on otkrije da je vampir....policija ga trazi, nekako pobjegne i vrati se u Pariz da nadje tu vampiricu....nesto slicno Rec, taj fazon snimka....ne mogu se sjetiti koji je to film bio?!
User avatar
Slo Burner
Posts: 5340
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#953 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by Slo Burner »

Tomahawk11 wrote:Ameri dolaze u Pariz, ona neka vampirica ga ujede, poslije idu u Italiju i on otkrije da je vampir....policija ga trazi, nekako pobjegne i vrati se u Pariz da nadje tu vampiricu....nesto slicno Rec, taj fazon snimka....ne mogu se sjetiti koji je to film bio?!
AFFLICTED 2013
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#954 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by Tomahawk11 »

Slo Burner wrote:
Tomahawk11 wrote:Ameri dolaze u Pariz, ona neka vampirica ga ujede, poslije idu u Italiju i on otkrije da je vampir....policija ga trazi, nekako pobjegne i vrati se u Pariz da nadje tu vampiricu....nesto slicno Rec, taj fazon snimka....ne mogu se sjetiti koji je to film bio?!
AFFLICTED 2013
Bravo, to je taj :thumbup:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25761
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#955 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by BHF_Manijak »

I ovdje da postavim:

Ne moze mi naumpast naziv film pa me jebi, na vrh jezika mi. Ne znam tacno je li horor, ali mislim da jeste, uglavnom pamtim film po cover slici na kojoj je lik s iscrtanom kao zvijezdom ili necim slicnim oko oka, poznat bas stariji film, ali ne moze mi naziv naumpast nikako. Pomoc! Mozda je cak iz 80-tih.
User avatar
Krokodajl
Posts: 8237
Joined: 27/01/2016 12:36

#956 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by Krokodajl »

Korejski psiho horor.
Neki lik kidnapovo neku curu i krije je u nekom WC-u mislim ugl soba je sa pločicama, neka četvrt i sad telefonom zove policiju i oni traže tog lika.

Ne sjećam se tačno radnje al znam da mi se film pravo svidio i volio bih ga opet pogledat, da napomenem gledao sam ga na nekoj BiH televiziji (OBN mislim) ako vam šta pomaže.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#957 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by insomnia78 »

BHF_Manijak wrote:I ovdje da postavim:

Ne moze mi naumpast naziv film pa me jebi, na vrh jezika mi. Ne znam tacno je li horor, ali mislim da jeste, uglavnom pamtim film po cover slici na kojoj je lik s iscrtanom kao zvijezdom ili necim slicnim oko oka, poznat bas stariji film, ali ne moze mi naziv naumpast nikako. Pomoc! Mozda je cak iz 80-tih.
Image
?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#958 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by insomnia78 »

:lol: :lol: :lol:
Zajebajem se
Mozda
Image
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25761
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#959 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by BHF_Manijak »

Pomagao mi je nellington, A Clockwork Orange je film. :mrgreen:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#960 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by insomnia78 »

Ah
Image
User avatar
karanana
Posts: 47203
Joined: 26/02/2004 00:00

#961 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by karanana »

Krokodajl wrote:Korejski psiho horor.
Neki lik kidnapovo neku curu i krije je u nekom WC-u mislim ugl soba je sa pločicama, neka četvrt i sad telefonom zove policiju i oni traže tog lika.

Ne sjećam se tačno radnje al znam da mi se film pravo svidio i volio bih ga opet pogledat, da napomenem gledao sam ga na nekoj BiH televiziji (OBN mislim) ako vam šta pomaže.
Image

moram ga i ja ponovo pogledati.

koji je k.... ovom forumu?
User avatar
Krokodajl
Posts: 8237
Joined: 27/01/2016 12:36

#962 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by Krokodajl »

@karanana :thumbup:
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#963 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by Kataklinger »

Krokodajl wrote:@karanana :thumbup:
The Chaser prejak film. Ako si fan ovih korejskih, obavezno pogledaj i I Saw The Devil.
User avatar
Krokodajl
Posts: 8237
Joined: 27/01/2016 12:36

#964 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by Krokodajl »

Kataklinger wrote:
Krokodajl wrote:@karanana :thumbup:
The Chaser prejak film. Ako si fan ovih korejskih, obavezno pogledaj i I Saw The Devil.
Hvala na preporuci, nisam neki veliki ljubitelj ovog žanra ali način na koji to Korejanci prikažu mi se sviđa i volim pogledati te Korejske psiho, horor, krimi trilere, kako već.
User avatar
karanana
Posts: 47203
Joined: 26/02/2004 00:00

#965 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by karanana »

u kojem horor filmu se pusta ova djecija pjesmica?
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#966 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by duboka_misao »

karanana wrote:u kojem horor filmu se pusta ova djecija pjesmica?

mozda nightwatch sa evanom mcgregorom? 1997-me
User avatar
karanana
Posts: 47203
Joined: 26/02/2004 00:00

#967 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by karanana »

aha.
vrlo moguce jer sam gledao taj film. solidan film ako se ne varam.

sto sam ja mislio da je jedan od onih slagalica strave, the saw.
mekses
Posts: 44
Joined: 28/06/2013 01:06

#968 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by mekses »

Ovako, film je otprilike star 4-6 godina, ne sjecam se bas mnogo radnje ali je dobar I pogledao bih ga opet. U svakom slucaju u glavnim ulogama su dva muskarca I jedna zena (svi su u nekim 30im ili kasnim 20im godinama), sve troje su kao prijatelji (u stvari ljubavnici). Mnogo je brz film, ima droge, akcije, pucnjave, love, seksa itd… Sjecam se i da ima neki totalno netipican naslov.. U svakom slucaju za jednog od dva muskarca se misli da je mrtav (akos e dobro sjecam  ), sto se pokaze kao netacno I na kraju sve troje zajedno uspiju sjebati kompletnu mafiju, dilere itd.. Btw, zenska (inace ekstra riba) je u seksualnoj I ljubavnoj vezi sa obojicom (jedan je avanturista, lud, otkacen, nepromisljen, itd a drugi pametniji, mirniji, proracunat itd) I to je za sve njih normalno I tako utroje normalno zive I funkcionisu..

MOzda I nije neki opis ali ako je neko gledao siguran sam da ce znati o cemu se radi…
User avatar
johnnykola
Posts: 10316
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#969 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by johnnykola »

mekses wrote:Ovako, film je otprilike star 4-6 godina, ne sjecam se bas mnogo radnje ali je dobar I pogledao bih ga opet. U svakom slucaju u glavnim ulogama su dva muskarca I jedna zena (svi su u nekim 30im ili kasnim 20im godinama), sve troje su kao prijatelji (u stvari ljubavnici). Mnogo je brz film, ima droge, akcije, pucnjave, love, seksa itd… Sjecam se i da ima neki totalno netipican naslov.. U svakom slucaju za jednog od dva muskarca se misli da je mrtav (akos e dobro sjecam  ), sto se pokaze kao netacno I na kraju sve troje zajedno uspiju sjebati kompletnu mafiju, dilere itd.. Btw, zenska (inace ekstra riba) je u seksualnoj I ljubavnoj vezi sa obojicom (jedan je avanturista, lud, otkacen, nepromisljen, itd a drugi pametniji, mirniji, proracunat itd) I to je za sve njih normalno I tako utroje normalno zive I funkcionisu..

MOzda I nije neki opis ali ako je neko gledao siguran sam da ce znati o cemu se radi…
Uglavnom, očito je iz svega, radi se o suroj rinaki od filma.
Punoj fakbadizma, droge, cigareta, kikirikija i košpica.qqq:
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#970 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by Officer Crabtree »

mekses wrote:
MOzda I nije neki opis ali ako je neko gledao siguran sam da ce znati o cemu se radi…
Da nije Savages, al opet dosta je poznatih glumaca pa možda bi se i sjetio da jeste...

http://www.imdb.com/title/tt1615065/

Image
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#971 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by Officer Crabtree »

johnnykola wrote:
Uglavnom, očito je iz svega, radi se o suroj rinaki od filma.
Punoj fakbadizma, droge, cigareta, kikirikija i košpica.qqq:
S druge strane opis ne maša toliko Game of Thrones, a opet svi zadovoljni :lol: :lol: :lol:
mekses
Posts: 44
Joined: 28/06/2013 01:06

#972 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by mekses »

Savages :)... Bravo, hvala :-D
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#973 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by Daryl Dixon »

valjda ce nekome koristiti.. ne možete se sjetiti naziva filma, unesete opis u predviđeni prostor i pronadje vam film, meni je bila korisna :) :izet: :thumbup:

http://www.whatismymovie.com/
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#974 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by sunceKOtepsija »

ok pisao sam o onom filmu u zabavnom parku, veceras cu se zadat ako nadem javim
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#975 Re: Zna li neko naziv filma???

Post by sunceKOtepsija »

johnnykola wrote:
mekses wrote:Ovako, film je otprilike star 4-6 godina, ne sjecam se bas mnogo radnje ali je dobar I pogledao bih ga opet. U svakom slucaju u glavnim ulogama su dva muskarca I jedna zena (svi su u nekim 30im ili kasnim 20im godinama), sve troje su kao prijatelji (u stvari ljubavnici). Mnogo je brz film, ima droge, akcije, pucnjave, love, seksa itd… Sjecam se i da ima neki totalno netipican naslov.. U svakom slucaju za jednog od dva muskarca se misli da je mrtav (akos e dobro sjecam  ), sto se pokaze kao netacno I na kraju sve troje zajedno uspiju sjebati kompletnu mafiju, dilere itd.. Btw, zenska (inace ekstra riba) je u seksualnoj I ljubavnoj vezi sa obojicom (jedan je avanturista, lud, otkacen, nepromisljen, itd a drugi pametniji, mirniji, proracunat itd) I to je za sve njih normalno I tako utroje normalno zive I funkcionisu..

MOzda I nije neki opis ali ako je neko gledao siguran sam da ce znati o cemu se radi…
Uglavnom, očito je iz svega, radi se o suroj rinaki od filma.
Punoj fakbadizma, droge, cigareta, kikirikija i košpica.qqq:
all weeee are saying is give film a chaaanceeeee
Post Reply