Zmajevima poručujem...

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
sharafce
Posts: 1110
Joined: 09/02/2011 08:43

#51 Re: Zmajevima poručujem...

Post by sharafce »

lua wrote:
sharafce wrote:Malo je reći da su pojedini komentari patetični.
Šta mogu 100% tvrditi je da je 1 000 000 puta više raje realno i zna da je ovo veliki uspjeh naših reprezentativaca i da su uz njih, ali eto, ne dangube na forumu liječeći svoje frustracije.
Otkad ti pratiš reprezentaciju?
Pratim je otkako postoji. A, zar nije patetično tražiti dlaku u jajetu ljudima koji su nas doveli ovako daleko.
User avatar
lua
Posts: 3796
Joined: 25/10/2009 22:31
Location: Saraj'vo

#52 Re: Zmajevima poručujem...

Post by lua »

sharafce wrote: Pratim je otkako postoji. A, zar nije patetično tražiti dlaku u jajetu ljudima koji su nas doveli ovako daleko.
Dobro.
Nije patetično. Ako se sjećaš Muniba Ušanovića i rastroja unutar reprezentacije onda će ti biti jasno zašto smo tek sad došli ovako daleko.

I da, Sergej Barbarez je za Džeku Tito.

Toliko.
Rob_Atl
Posts: 5328
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#53 Re: Zmajevima poručujem...

Post by Rob_Atl »

Joj vise i ovo odveli su nas pa odveli, ok hajde prvi put nam je pa cu nekako i preci preko toga. A sta cemo za sljedeci put? Necemo se valjda samo zadovoljavat ako se plasiramo, sa ovakvom ekipom je NEUSPJEH sto nismo grupu prosli. Sad smo probili led i u narednom periodu ocekujemo rezultate. Jesu li hrvate mozda docekali gdje, engleze, spance? hmmm :run:
User avatar
Boateng
Posts: 1406
Joined: 15/02/2011 00:10

#54 Re: Zmajevima poručujem...

Post by Boateng »

Objektivni navijac wrote:Mojne na tonbe :D
I bolje jedna topla piva,nego tri hladne :D
čet'ri*
Last edited by Boateng on 27/06/2014 18:31, edited 1 time in total.
samkoF
Posts: 743
Joined: 02/10/2013 02:49

#55 Re: Zmajevima poručujem...

Post by samkoF »

HomeSweetHome wrote:Zaigrali ste na Maracani, odveli ste nas na Svjetsko prvenstvo i ispunili nas san! Niste se obrukali, pokazali ste da znate. Kad hocete.

S druge strane, razocarana sam i zabrinuta cijelom situacijom. Sigurna sam da ste mogli puno, puno, puno bolje, a to znate i vi.
Mozda zbog nedostatka sportske srece krajnji rezultat nije mogao biti drugaciji, ali je dojam koji ste ostavili kao tim na nas navijace mogao biti puno bolji. Na ovakvom jednom takmicenju se nije smio dogoditi nikakav nesklad, nikakve razmirice, slabost selektora. Ako je ikad Pape morao da pokaze celicni autoritet, to je bilo sada.

Medutim, nase razocarenje, tuga i srdzba na sve ovo ima korijen u nasoj ljubavi prema reprezentativnom timu, prema tom grbu pod kojim igrate i dresu koji nosite, a i svakom od vas pojedinacno. Znajte da vas svi, i kriticari i nepokolebljiva podrska vole i postuju! Mogu pricati sta god hoce, ali to je jedina prava istina. Uz vas smo i kad briljirate i kad zaserete. Zasrali jeste. Sad je vakat da opet briljirate. Glavu gore, ponosni na svoju zemlju i svoje navijace, vratite se u svoju domovinu!
Proglaseni ste najboljim debitantom na SP ikada. Pa i to je nesto, majku mu. Cijeli dunjaluk prica o vama, o nekoj maloj Bosni i Hercegovini koju ne znaju naci na karti.
Idemo na EP da poslozimo stvari na svoje mjesto! Ovo je nas prvi put i sigurno nije vas krajnji domet.
Ovo je bio divan san koji iz kojeg smo se svi probudili uplakani.

Dobrodosli kuci! :kiselavoda: :bih:





P.s. jedva cekam da vidim ko ce sletiti na aerodrom.
E, svaka ti cast :thumbup: !
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#56 Re: Zmajevima poručujem...

Post by Havatar »

Rob_Atl wrote:Joj vise i ovo odveli su nas pa odveli, ok hajde prvi put nam je pa cu nekako i preci preko toga. A sta cemo za sljedeci put? Necemo se valjda samo zadovoljavat ako se plasiramo, sa ovakvom ekipom je NEUSPJEH sto nismo grupu prosli. Sad smo probili led i u narednom periodu ocekujemo rezultate. Jesu li hrvate mozda docekali gdje, engleze, spance? hmmm :run:
Nisu i nemaju zbog cega posto se porazi ne slave
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#57 Re: Zmajevima poručujem...

Post by dinooh »

sherbett wrote:Sve je to super, i svaka čast i na plasmanu i igri protiv Argentine :D s Iranom nisam gledala, a Nigeriju neću spominjati :skoljka: , međutim, ako je BiH proglašena naj debitantom svih SP-a do sada, što u svom postu navodi @HomeSweetHome koji rang onda spada Hrvatska koja je kao debitant na SP-u '98. prošla skupinu, izbacila Njemačku i pobjedila Nizozemsku osvojivši tako 3. mjesto SP-a?
ma ta ce Hrvatska :D :D :D :D :-) :-) :-)
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#58 Re: Zmajevima poručujem...

Post by dinooh »

sherbett wrote:
dinooh wrote:
sherbett wrote:Sve je to super, i svaka čast i na plasmanu i igri protiv Argentine :D s Iranom nisam gledala, a Nigeriju neću spominjati :skoljka: , međutim, ako je BiH proglašena naj debitantom svih SP-a do sada, što u svom postu navodi @HomeSweetHome koji rang onda spada Hrvatska koja je kao debitant na SP-u '98. prošla skupinu, izbacila Njemačku i pobjedila Nizozemsku osvojivši tako 3. mjesto SP-a?
ma ta ce Hrvatska :D :D :D :D :-) :-) :-)
nemoj sad da ban popijem 8-) :evil:
ma kakva Hrvatska, vrijedi nase ispadanje u grupi vise nego 3. mjesto u Francuskoj. Takav smo mi narod :-) :-),
Ali smo na ovom SP sigurno najbolji debitant, to ne treba osporavati
Last edited by dinooh on 27/06/2014 18:40, edited 1 time in total.
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#59 Re: Zmajevima poručujem...

Post by dinooh »

sherbett wrote:ja sam Hrvatica :skoljka:
ne znam za vas :D
ja sam realan, ne znam za njih :-D
detroit-mercy
Posts: 16041
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#60 Re: Zmajevima poručujem...

Post by detroit-mercy »

Inace ovi kriticari su sve strucnjaci svog zanata, na poslu svaki dan daju ne 100% nego 120% od sebe pa sa pravom kritikuju "slabu" igru nase reprezentacije. Da li se malo zapitate na kom nivou vi igrate u privatnom zivotu :mrgreen: .
samkoF
Posts: 743
Joined: 02/10/2013 02:49

#61 Re: Zmajevima poručujem...

Post by samkoF »

Ako moze da neko stavi taj link gdje pise da je BiH najbolji debitant dosada na SP.Ja evo pokusavam da nadjem al nigdje ne mogu naci :D , hvala.
User avatar
Edin H.
Posts: 46979
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#62 Re: Zmajevima poručujem...

Post by Edin H. »

Sacekati kako ce Savez odreagovati na ovu blamazu na Svjetskom prventsvu i odgovoriti 10 okrobra u Velsu :oops:
Last edited by Edin H. on 27/06/2014 18:50, edited 1 time in total.
User avatar
HomeSweetHome
Posts: 1456
Joined: 27/10/2010 12:35

#63 Re: Zmajevima poručujem...

Post by HomeSweetHome »

Stvarno ne znam to za Hrvatsku, niti sam ta koja je utvrdjivala kriterije niti sam ta koja je birala.

Sta god da su napravili, ja ovaj tim volim jer volim ovu zemlju, ovaj grb, zastavu, ovaj zrak koji disem. I kakvu god gresku da naprave, necu ih zbog toga mrziti, pljuvati, omalovazavati i ponizavati. Necu im pretresati prljavi ves ni kolektivno ni pojedinacno. To ne znaci da necu biti svjesna da su zajebali i da gresku ne smiju ponoviti. To samo znaci da cu zbog te ljubavi i postovanja prema njima kao ljudima koji su za ovu zemlju ucinili vise nego sto cu ja ikad biti u prilici, stisnuti zube, zatvoriti oci, halaliti i stati uz njih.
Ima stvari koje ne bih oprostila, ali ovo sigurno nije jedna od njih.
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#64 Re: Zmajevima poručujem...

Post by dinooh »

samkoF wrote:Ako moze da neko stavi taj link gdje pise da je BiH najbolji debitant dosada na SP.Ja evo pokusavam da nadjem al nigdje ne mogu naci :D , hvala.
jesi li listao Gloria novine. Mozda tu ima :-D
User avatar
Edin H.
Posts: 46979
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#65 Re: Zmajevima poručujem...

Post by Edin H. »

dinooh wrote:
sherbett wrote:Sve je to super, i svaka čast i na plasmanu i igri protiv Argentine :D s Iranom nisam gledala, a Nigeriju neću spominjati :skoljka: , međutim, ako je BiH proglašena naj debitantom svih SP-a do sada, što u svom postu navodi @HomeSweetHome koji rang onda spada Hrvatska koja je kao debitant na SP-u '98. prošla skupinu, izbacila Njemačku i pobjedila Nizozemsku osvojivši tako 3. mjesto SP-a?
ma ta ce Hrvatska :D :D :D :D :-) :-) :-)
Ne pika se, to je bio ozbiljan tim koji je igrao, odrastao i istreniran u bivsem sistemu :oops:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#66 Re: Zmajevima poručujem...

Post by O'zone »

Pamtimo sve.
User avatar
Edin H.
Posts: 46979
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#67 Re: Zmajevima poručujem...

Post by Edin H. »

Havatar wrote:
Rob_Atl wrote:Joj vise i ovo odveli su nas pa odveli, ok hajde prvi put nam je pa cu nekako i preci preko toga. A sta cemo za sljedeci put? Necemo se valjda samo zadovoljavat ako se plasiramo, sa ovakvom ekipom je NEUSPJEH sto nismo grupu prosli. Sad smo probili led i u narednom periodu ocekujemo rezultate. Jesu li hrvate mozda docekali gdje, engleze, spance? hmmm :run:
Nisu i nemaju zbog cega posto se porazi ne slave
Slave se :oops:

Kako mogu Srbi slaviti poraz na Kosovu :D
User avatar
Logovan
Posts: 94304
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#68 Re: Zmajevima poručujem...

Post by Logovan »

sharafce wrote:
lua wrote:
sharafce wrote:Malo je reći da su pojedini komentari patetični.
Šta mogu 100% tvrditi je da je 1 000 000 puta više raje realno i zna da je ovo veliki uspjeh naših reprezentativaca i da su uz njih, ali eto, ne dangube na forumu liječeći svoje frustracije.
Otkad ti pratiš reprezentaciju?
Pratim je otkako postoji. A, zar nije patetično tražiti dlaku u jajetu ljudima koji su nas doveli ovako daleko.
Ne možeš ti nekima neke stvari objasniti.
Kada su bile kvalifikacije svi molili Boga da odemo na to prvenstvo, da probijemo taj led pa da konačno budemo među najboljima a o rezultatima niko nije pričao, oni su bili nebitni. Sad kako smo se plasirali na SP onda neki fol zatražili pobjede i prolazak grupe. :-) Nekima je ispadanje iz grupe sramota. :zid: Jako smo nezahvalan narod.
User avatar
mirsek
Posts: 12820
Joined: 07/05/2010 15:40

#69 Re: Zmajevima poručujem...

Post by mirsek »

Nije ispadanje sramota.
Meni je recimo igra protiv argentine bila predobra i ne bi im nista prigovorio i da smo 4-1 izgubili.
Ali igra protiv nigerije je bila sramota, protiv nigerije koja je igrala ispod svog prosjeka.
E tu im svima sve na kamaru, od fife i sudija, selektora i sastava, do sujetnih zvjezdica. 8-)
User avatar
Logovan
Posts: 94304
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#70 Re: Zmajevima poručujem...

Post by Logovan »

mirsek wrote:Nije ispadanje sramota.
Meni je recimo igra protiv argentine bila predobra i ne bi im nista prigovorio i da smo 4-1 izgubili.
Ali igra protiv nigerije je bila sramota, protiv nigerije koja je igrala ispod svog prosjeka.
E tu im svima sve na kamaru, od fife i sudija, selektora i sastava, do sujetnih zvjezdica. 8-)
Protiv Nigerije smo neke dijelove utakmice dobro odigrali, nije baš svih 90. minuta bilo loše. Neki pojedinci su cijelu utakmicu odradili jako dobro, tako da se ne mogu svi igrači isto gledati.
samkoF
Posts: 743
Joined: 02/10/2013 02:49

#71 Re: Zmajevima poručujem...

Post by samkoF »

dinooh wrote:
samkoF wrote:Ako moze da neko stavi taj link gdje pise da je BiH najbolji debitant dosada na SP.Ja evo pokusavam da nadjem al nigdje ne mogu naci :D , hvala.
jesi li listao Gloria novine. Mozda tu ima :-D

Nisam ti ja sherbet , nemoj meni takve komentare, ako sam lijepo pitao I zelis odgovoriti bujrum, al mojne meni tih carsijanerskih fora, ok?
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#72 Re: Zmajevima poručujem...

Post by dinooh »

samkoF wrote:
dinooh wrote:
samkoF wrote:Ako moze da neko stavi taj link gdje pise da je BiH najbolji debitant dosada na SP.Ja evo pokusavam da nadjem al nigdje ne mogu naci :D , hvala.
jesi li listao Gloria novine. Mozda tu ima :-D

Nisam ti ja sherbet , nemoj meni takve komentare, ako sam lijepo pitao I zelis odgovoriti bujrum, al mojne meni tih carsijanerskih fora, ok?
pogledaj koju epizodu Big Bang Theory-a pa da skontas sta je sarkazam.
pogledaj ko je uopce postao tu informaciju, kojeg pola pa ce ti biti sve jasno.
Last edited by dinooh on 27/06/2014 20:39, edited 1 time in total.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#73 Re: Zmajevima poručujem...

Post by Hajvan »

sinoć rekoše 5-ti debitant po učinku.
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#74 Re: Zmajevima poručujem...

Post by dinooh »

Sad ti nisi skontala sarkazam kolege koji je to rekao. Nikako vas ne ide ovo :-D
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#75 Re: Zmajevima poručujem...

Post by Hajvan »

sherbett wrote: uf uf a kakva sam to ja pa meni može to nešto što si si ti umislio? Da pratiš postove znao bi na šta je čovjek mislio i odakle je priča krenula!

A što se tiče onog argumenta koji sam do sada više puta pročitala na forumu, al sad sam raspoložena da odgovorim, a to je onaj vezan uz Hrvatsku na SP-u 98. i onog da se ne pika jer su igrači istesani u bivšoj Jugi..je li to samo RH bila u Jugoslaviji i imala ili "pobrala" sve igrače? u drugim exYU zemljama se nije igrao nogomet? nisu li to ista generacija Jugoslovenskih igrača? nitko osim Hrvatske nije ima igrače istesane u Jugi da prođe kvalifikacije za SP? koje je točno problem s tim? koja je to enigma?

to je zato što smo mi (hrvati i hrvatice) nadrasa, nadljudi, imamo sistem, bržimo, jači smo, najljepše smo i najpametniji/ne smo…kužiš, ne?
Post Reply