Zli komentari

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#51 Re: Zli komentari

Post by zipoo »

1,2,3,4x se lijepo odgovori, ali vec 5x nema razloga za pristojnosti. Jer ce biti i 6,7...x. Biti jednom nepristojan ne znaci da si lose odgojen ili losa osoba. I ignorisanje je jedan vid nepristojnosti, nekulture, barem meni.
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#52 Re: Zli komentari

Post by pecpec »

Jest,kad ovako pitas kolka ti je plaća a ona nista :D

Bas nekulturna djevojka
User avatar
BarbaDue
Posts: 63353
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#53 Re: Zli komentari

Post by BarbaDue »

Ne znam ko to vas toliko ispituje, mene nikad niko nije upitao za platu?
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#54 Re: Zli komentari

Post by pecpec »

Kolka ti je plaća barba? :lol:
Pitaju mahalasi,njih interesuje sve,sta si jeo,pio,kad si guzio,kolka je plata,sto ovo sto ono...
Vjerovatno takvih u drustvu nemas i ne zivis ovde u SA.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#55 Re: Zli komentari

Post by moonca »

Ma, u stvari i nije potrebno pitati. Sami se oni razvezu. :roll: Da ne govorim o svojoj djeci ko ih ima -- ne staju satima.
Ndb pitati kako su ti djeca --- :shock: zasto pitas, jel' ti smeta njihova vriska. :?
User avatar
jazzer
Posts: 7201
Joined: 20/12/2004 14:44

#56 Re: Zli komentari

Post by jazzer »

Ne znam zasto je ova tema na pdf ljubav i sex.

Kol'ko ja vidim nema tu ljubavi a jos manje sexa, samo frustracije zbog upucenih pitanja :) .

Treba ovu temu prebaciti na filozofiju ili zdravlje :) .
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#57 Re: Zli komentari

Post by Zejnep »

jazzer wrote:Ne znam zasto je ova tema na pdf ljubav i sex.

Kol'ko ja vidim nema tu ljubavi a jos manje sexa, samo frustracije zbog upucenih pitanja :) .

Treba ovu temu prebaciti na filozofiju ili zdravlje :) .
Pa pitanje "Kaš se udat/ženit" nije baš za filozifije ili zdravlja. Ili jeste :hm:
saschka
Posts: 87
Joined: 01/01/2017 14:29

#58 Re: Zli komentari

Post by saschka »

jazzer wrote:Ne znam zasto je ova tema na pdf ljubav i sex.

Kol'ko ja vidim nema tu ljubavi a jos manje sexa, samo frustracije zbog upucenih pitanja :) .

Treba ovu temu prebaciti na filozofiju ili zdravlje :) .
Ovo je sex ali u mozak....zar ne prepoznaješ?
saschka
Posts: 87
Joined: 01/01/2017 14:29

#59 Re: Zli komentari

Post by saschka »

zipoo wrote:1,2,3,4x se lijepo odgovori, ali vec 5x nema razloga za pristojnosti. Jer ce biti i 6,7...x. Biti jednom nepristojan ne znaci da si lose odgojen ili losa osoba. I ignorisanje je jedan vid nepristojnosti, nekulture, barem meni.
Meni nikad nije na pamet palo da pitam išta ikoga što bih mogla osjetiti da bi ga/je uvrijedilo.
Ja kažem intimno pitanje, ili kad nepristojni ljudi prestanu pitati....ali imam drugaricu koju to mnogo boli.
Ima toliku želju za porodicu i djecu ali joj se neda, a koliko joj se ne da toliko su ljudi nasrtljiviji. Plače danima zbog nekih pitanja.
Nzm kako da joj pomognem, sta da joj kažem???
Uvijek se nadju neki koji imaju priču tipa moja djeca, moja djeca moj muz isl. a on proključa. To se tako vidi na njoj da joj je bolno.
Pokušavala je skakao reagovati ako ignorise onda šta će jadnica ne može o tome da priča, ako kaže da ne želi djecu,muza onda je opet jadnica jer se krije iza tih riječi. i dr.
Ne mogu da vjerujem da se ljudi nasladjuju tudjim bolom.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#60 Re: Zli komentari

Post by moonca »

Ne mogu da vjerujem da se ljudi nasladjuju tudjim bolom.
Mislim da je jako mali broj ako uopste postoje takve osobe da se'nasladjuju'.

Ja nemam djece, i zbilja rijetko me i ko pita. Bude-odgovorim - nema djece, nema cuke utd :-D .

No,mogu razumjeti parove bez koji zbilja zele i taj osjecaj. No, ovaj slucaj koji si opisala je zbilja alarmantan - mislim da im treba strucna pomoc.

E, haj stisni pa im predlozi - psihologa, psihijatra-- sta mozemo..... :sad:


Prosle godien sam naglo izgubila kiligrame, mada sam inace bila vitka. Od priajtelja pa i poznanika sam svakodnevno imala pitanje --jel sve ok?
Uopste me nije iritiralo, jer se razlika vidjela.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#61 Re: Zli komentari

Post by supercali »

saschka wrote:
zipoo wrote:1,2,3,4x se lijepo odgovori, ali vec 5x nema razloga za pristojnosti. Jer ce biti i 6,7...x. Biti jednom nepristojan ne znaci da si lose odgojen ili losa osoba. I ignorisanje je jedan vid nepristojnosti, nekulture, barem meni.
Meni nikad nije na pamet palo da pitam išta ikoga što bih mogla osjetiti da bi ga/je uvrijedilo.
Ja kažem intimno pitanje, ili kad nepristojni ljudi prestanu pitati....ali imam drugaricu koju to mnogo boli.
Ima toliku želju za porodicu i djecu ali joj se neda, a koliko joj se ne da toliko su ljudi nasrtljiviji. Plače danima zbog nekih pitanja.
Nzm kako da joj pomognem, sta da joj kažem???
Uvijek se nadju neki koji imaju priču tipa moja djeca, moja djeca moj muz isl. a on proključa. To se tako vidi na njoj da joj je bolno.
Pokušavala je skakao reagovati ako ignorise onda šta će jadnica ne može o tome da priča, ako kaže da ne želi djecu,muza onda je opet jadnica jer se krije iza tih riječi. i dr.
Ne mogu da vjerujem da se ljudi nasladjuju tudjim bolom.
Pa je li ta prijateljica ima decka?
saschka
Posts: 87
Joined: 01/01/2017 14:29

#62 Re: Zli komentari

Post by saschka »

supercali wrote:
saschka wrote:
zipoo wrote:1,2,3,4x se lijepo odgovori, ali vec 5x nema razloga za pristojnosti. Jer ce biti i 6,7...x. Biti jednom nepristojan ne znaci da si lose odgojen ili losa osoba. I ignorisanje je jedan vid nepristojnosti, nekulture, barem meni.
Meni nikad nije na pamet palo da pitam išta ikoga što bih mogla osjetiti da bi ga/je uvrijedilo.
Ja kažem intimno pitanje, ili kad nepristojni ljudi prestanu pitati....ali imam drugaricu koju to mnogo boli.
Ima toliku želju za porodicu i djecu ali joj se neda, a koliko joj se ne da toliko su ljudi nasrtljiviji. Plače danima zbog nekih pitanja.
Nzm kako da joj pomognem, sta da joj kažem???
Uvijek se nadju neki koji imaju priču tipa moja djeca, moja djeca moj muz isl. a on proključa. To se tako vidi na njoj da joj je bolno.
Pokušavala je skakao reagovati ako ignorise onda šta će jadnica ne može o tome da priča, ako kaže da ne želi djecu,muza onda je opet jadnica jer se krije iza tih riječi. i dr.
Ne mogu da vjerujem da se ljudi nasladjuju tudjim bolom.
Pa je li ta prijateljica ima decka?
Ima neku vezu....ali nikako da se skrasi s nekim i bas joj je teško zbog toga
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#63 Re: Zli komentari

Post by Nastasia »

Imam prijateljicu koja od 12 godine mašta o udaji, djeci, porodici. Ne "mašta" onako kao što sve skoro djevojčice to rade, već joj je to želja, cilj, tako vidi svoju budućnost. Moram priznati da sam je do prije par godina gledala pomalo sažaljevajući je. U smislu: šta će ona jadna, vrhunac života joj udati se.

Sada je razumijem, to je njen cilj i njena želja i nije ništa manje važna od moje.

Sada smo u tim godinama kad nas stalno pitaju, imaš li momka, kad ćeš se udati, ima li šta ozbiljno na pomolu.
Na takva pitanja ja odgovorim pretežno u stilu: ma koja budala bi svjesno pristala da me ženi, majke ti; ali nju tačno k'o da u oko kredencom ubodeš.

Treba znati koga i kad i kako možeš pitati. Mnogo ljudi jednostavno nema taj senzibilitet.
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#64 Re: Zli komentari

Post by cendlerbing »

pecpec wrote:
cendlerbing wrote: Pitanje o visini plate smatram vrlo neuljudnim.
Kolka ti je plata? :lol:
Poslaću ti tricu, da odgovori. :lol:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#65 Re: Zli komentari

Post by cendlerbing »

BarbaDue wrote:Ne znam ko to vas toliko ispituje, mene nikad niko nije upitao za platu?
Muškarca ni revizor u tramvaju ne smije upitat imal kartu, kamoli šta drugo. :D
User avatar
BarbaDue
Posts: 63353
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#66 Re: Zli komentari

Post by BarbaDue »

cendlerbing wrote:
BarbaDue wrote:Ne znam ko to vas toliko ispituje, mene nikad niko nije upitao za platu?
Muškarca ni revizor u tramvaju ne smije upitat imal kartu, kamoli šta drugo. :D
A dobro ima i toga, ali stvarno mislim da pretjerujete jer živimo u Bosni. Ljudi mi smo takvi i to je dobro. Vrlo dobro znam kako nam je odvratna hladnokrvnost zapadne civilizacije. :bih:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#67 Re: Zli komentari

Post by supercali »

saschka wrote:
Ima neku vezu....ali nikako da se skrasi s nekim i bas joj je teško zbog toga
Mozda zato sto u svaku vezu ulazi s ciljem udaje
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#68 Re: Zli komentari

Post by Tomahawk11 »

BarbaDue wrote:Ne znam ko to vas toliko ispituje, mene nikad niko nije upitao za platu?
Ja znam, 3 milje + TO i prevoz :thumbup:
sekerbay
Posts: 3748
Joined: 04/01/2017 22:45

#69 Re: Zli komentari

Post by sekerbay »

Nastasia wrote:Imam prijateljicu koja od 12 godine mašta o udaji, djeci, porodici. Ne "mašta" onako kao što sve skoro djevojčice to rade, već joj je to želja, cilj, tako vidi svoju budućnost
A zašto ta drugarica nije na forumu? :ljubi1:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#70 Re: Zli komentari

Post by cendlerbing »

koliko sam upratila, sekerbay traži mladu :eh:
sekerbay
Posts: 3748
Joined: 04/01/2017 22:45

#71 Re: Zli komentari

Post by sekerbay »

cendlerbing wrote:koliko sam upratila, sekerbay traži mladu :eh:
:) teška situacija, ili :) traži se, što bi švabe kazale, DIE Frau. Znači, Ta žena. Ona posebna. Takve nema na vidiku.
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#72 Re: Zli komentari

Post by cendlerbing »

trebalo bi novu temu otvorit :lol:
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#73 Re: Zli komentari

Post by zipoo »

na spotedu stalno traze, okusaj srecu :oops:
sekerbay
Posts: 3748
Joined: 04/01/2017 22:45

#74 Re: Zli komentari

Post by sekerbay »

zipoo wrote:na spotedu stalno traze, okusaj srecu :oops:
Ne znam šta je spotted. Msm, čuo sam al neam blage o čemu se radi.
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#75 Re: Zli komentari

Post by zipoo »

sekerbay wrote:
zipoo wrote:na spotedu stalno traze, okusaj srecu :oops:
Ne znam šta je spotted. Msm, čuo sam al neam blage o čemu se radi.
to uslikas trebu negdje iz zbuna i poslije je trazis po fb
Post Reply