Zli komentari

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#101 Re: Zli komentari

Post by Euridika »

Tvoj drug nije dobio ban što je trolao, već što je:
1. vrijeđao forumašicu
2. nije usvojio upozorenje da ne vrijeđa, već je nastavio kritikovati
3. klon je (već duže vrijeme).

A piše to sve u komentarima iznad, samo treba čitati.

Da se (samo) za trolanje tako dobija ban, na forumu skoro da ne bi bilo forumaša.
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#102 Re: Zli komentari

Post by radiša »

Euridika wrote:Tvoj drug nije dobio ban što je trolao, već što je:
1. vrijeđao forumašicu
2. nije usvojio upozorenje da ne vrijeđa, već je nastavio kritikovati
3. klon je (već duže vrijeme).

A piše to sve u komentarima iznad, samo treba čitati.

Da se (samo) za trolanje tako dobija ban, na forumu skoro da ne bi bilo forumaša.
Reci nekom da je dosadan nije uvreda?Sto nju nisi sankcionisala onda nego si samo to obrisala?Dvostruki arsini sta li?
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#103 Re: Zli komentari

Post by Euridika »

radiša wrote:
Euridika wrote:Tvoj drug nije dobio ban što je trolao, već što je:
1. vrijeđao forumašicu
2. nije usvojio upozorenje da ne vrijeđa, već je nastavio kritikovati
3. klon je (već duže vrijeme).

A piše to sve u komentarima iznad, samo treba čitati.

Da se (samo) za trolanje tako dobija ban, na forumu skoro da ne bi bilo forumaša.
Reci nekom da je dosadan nije uvreda?Sto nju nisi sankcionisala onda?
Pa pobrisani su svi ti komentari, plus je bilo upozorenje da se svi vrate temi. Samo je @pecpec nastavio napadati, drugi su prestali.
Btw, nije prijavio komentar uvrede (njegov komentar je bio prijavljen kao uvreda).

Hajde, sad se vraćamo temi, dosta smo offtopičarili.
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#104 Re: Zli komentari

Post by radiša »

Pa da kad nismo u pravu onda je dosta.Nisi ok ali dobro,tebi na dusu.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#105 Re: Zli komentari

Post by Euridika »

radiša wrote:Pa da kad nismo u pravu onda je dosta.Nisi ok ali dobro,tebi na dusu.
Na PP (ako imaš nešto konkretno da prigovoriš).
she+
Posts: 477
Joined: 08/12/2017 18:31

#106 Re: Zli komentari

Post by she+ »

triconja wrote:Nauk za ubuduce, pitaj ljude prate li vijesti pa pitaj sta misle o necemu sta se nedavno desilo, pitaj bave li se nekim hobijima, kakvu muziku slusaju i tako to.

Niko ne voli "intimna" pitanja i svi ce imati odbrambeni stav prema tebi osim ako nisu bas preprepredobri jarani ili clanovi bliske porodice, jedina razlika je to sto ce neko sa osmijehom neku glupost provalit (ili slagat odgovor) a neko opsovat ili fizicki se aktivirat ako ides do neke kriticne tacke.
slabo da upratim vijesti, pa ni ne znam šta se desilo nedavno.. a i ovo za hobi, na šta bi to ličilo..
ona mene pita je li mi drago što ću postati tetka, a ja na to i čime se vi bavite u slobodno vrijeme? :lol:
mislim, razumijem šta pokušavaš reći, ali razumi i ti ono socijalno retardirana
to ide do toga da budem naprosto fascinirana kad čujem tako neki neobavezni razgovor u liftu, gradskom prijevozu, čekaonama.. koliko se toga kaže a da se ništa ne kaže.. :koluta: .. ja se tu uopšte ne snalazim..
saschka wrote:Da ali ti si skontala pa ti je bilo krivo i to se može desiti svakome.....ali kad neko uziva kad vidi da te bocnuo....i uz to svaki sljedeci put uvijek nadje opet istu temu i pitanja....nzm valjda licno nezadovoljstvo pa tako ispituje imal kome gore u zivotu, da se utiješi
ne znam, nadati se da mi se samo tad omaklo al ima i bahatih ljudi koji više nesvjesno lupaju i zapitkuju gluposti, dakle ne misle nužno ništa loše, samo ti nekako ubodu bolnu tačku..

za ove što namjerno bockaju spremit neki nonšalantni odgovor.. spominjanje boga i kontra pitanja za penziju i vječni počinak to nisu

a onda kad dođeš kući skontaš što te to toliko bocnulo, pa malo poradiš na tome :mrgreen:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#107 Re: Zli komentari

Post by supercali »

Ti si zrela za kafu
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#108 Re: Zli komentari

Post by triconja »

supercali wrote:Ti si zrela za kafu
hoš je usta na usta naucit kako da vodi small talk(glupa prica sa strancem)? :lol: :lol: :lol:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#109 Re: Zli komentari

Post by supercali »

To je vec strani jezik
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#110 Re: Zli komentari

Post by ovo_mi_je_nick »

Dajem odgovore različite. Zavisi ko upita kad ćeš se ženiti.

Neki primjeri odgovora;

• Pa treba se ženiti, to ja svima govorim.
• Nisam željan seksa.
• Kad mi se omakne.
• Nije me još strah spavati sâm.
• Neću da budem miš kao ti (ako pita oženjen drug)
• Neće moje dijete živjeti u BiH.
• Kad mi ti nađeš ženu (ako pita mama).
• Pa da grohnem kao ti (ako pita oženjen/ udata).
• Dok budem spreman da me neko yebe u mozak.
• Kad otplatim stan.
• U subotu (tu se zamisle pa dok skontaju koja subota haha).


Ima toga još ali uglavnom je bitno ne pokazivati da vas to pitanje nervira jer onda napadaju još više. Očekivaju povratni udarac pa da onda ide unakrsno. Ali kad primite udarac i onaj povratni napad koji druga strana očekuje, ali ga ne dobije, zablokira, tu se priča završava.

Ali moramo razumjeti da je to nekima jedini vid komunikacije i razgovora. Nema te šta drugo pitati. On/ona ima svijet pelena, ti oko izlazaka, treba, likova, različiti svjetovi...

Jest sisarima urođeno produženje vrste ali čim sisar stekne zube i mogućnost da se hrani i preživljava majka ga 'odbaci'.

Jedino čovjek hrani dijete do 25. godine, trpi hirove žene po upostvu svekrve, plate po 800 uz kredit za stan ili se guraj sa roditeljima da bi ugodio pitanjima zajednice.

Udovolji svima, završi fax, idi matičaru, odgajaj dijete, imena daj po nalogu roditelja ili će dignit nos, obilazi rodbinu koja nije znala za tebe niti će kad znati, kupuj stvar na stvar da bi žena bila i trendu, vodi dijete u obdaništa, škole, piši zadaću, plaćaj školarine a ti svako 5 godina popravi zub, kupi nove patike, i živi od prvog do petog pa broji dane do prvog.
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#111 Re: Zli komentari

Post by anchor85 »

Ja na takva pitanja obično ne odgovaram, kada me pitajuljudi koji su slučajni prolaznici u mom životu. U mom bliskom društvu se zezamo na te teme. Još su meni skoro sve prijateljice udate.
Ali naslušala sam se i nagledala, koliko takva pitanja mogu biti teška osobi koja nije udata/nema djecu/...... Ono što sam ja uradila u prošlosti je da sam iz svog okruženja makla te osobe. Ukoliko neko smatra da je vrhunac života udati se i roditi dijete, mi nemamo dodirnih tačaka i nema potrebe da oduzimamo jedno drugom vrijeme.
Što se tiče pitanja o visini plate, moj odgovor je uvijek da je to povjerljiva informacija.
she+
Posts: 477
Joined: 08/12/2017 18:31

#112 Re: Zli komentari

Post by she+ »

a čekaj, ovdje je problem udaja

reci ti lijepo toj prijateljici da nauči bit sama :thumbup:

zakonom bih zabranila ulazak u vezu dok ne naučiš sam sa sobom prvo
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#113 Re: Zli komentari

Post by supercali »

she+ wrote:a čekaj, ovdje je problem udaja

reci ti lijepo toj prijateljici da nauči bit sama :thumbup:

zakonom bih zabranila ulazak u vezu dok ne naučiš sam sa sobom prvo
Zakon kaze da idemo na kafu
User avatar
SmokingMan
Posts: 18689
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#114 Re: Zli komentari

Post by SmokingMan »

Hhaha.
User avatar
Faruk
Posts: 889
Joined: 03/04/2004 15:57
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan kokuz drugi mu se ruga

#115 Re: Zli komentari

Post by Faruk »

saschka wrote:Helloooo,
zeljela bih znati kako vi odgovarate na ''zla'' pitanja i kako ih komentarišete?
Pitanja koja, inač, ne bi trebala zanimati nikoga osim nas samih, pitanja lične i intimne prirode....???

Pitanja tipa...ka''š se ženit', ka''š se udavat'....imaš li djece e nemaš pa što ,,,šta čekaš više što ne rješavaš to...i tako to i dr.?
šaljem u pm po kratkom postupku
ne bitno ko je u pitanju, mama, tetka, šef na poslu
saschka
Posts: 87
Joined: 01/01/2017 14:29

#116 Re: Zli komentari

Post by saschka »

ovo_mi_je_nick wrote:Dajem odgovore različite. Zavisi ko upita kad ćeš se ženiti.

Neki primjeri odgovora;

• Pa treba se ženiti, to ja svima govorim.
• Nisam željan seksa.
• Kad mi se omakne.
• Nije me još strah spavati sâm.
• Neću da budem miš kao ti (ako pita oženjen drug)
• Neće moje dijete živjeti u BiH.
• Kad mi ti nađeš ženu (ako pita mama).
• Pa da grohnem kao ti (ako pita oženjen/ udata).
• Dok budem spreman da me neko yebe u mozak.
• Kad otplatim stan.
• U subotu (tu se zamisle pa dok skontaju koja subota haha).


Ima toga još ali uglavnom je bitno ne pokazivati da vas to pitanje nervira jer onda napadaju još više. Očekivaju povratni udarac pa da onda ide unakrsno. Ali kad primite udarac i onaj povratni napad koji druga strana očekuje, ali ga ne dobije, zablokira, tu se priča završava.

Ali moramo razumjeti da je to nekima jedini vid komunikacije i razgovora. Nema te šta drugo pitati. On/ona ima svijet pelena, ti oko izlazaka, treba, likova, različiti svjetovi...

Jest sisarima urođeno produženje vrste ali čim sisar stekne zube i mogućnost da se hrani i preživljava majka ga 'odbaci'.

Jedino čovjek hrani dijete do 25. godine, trpi hirove žene po upostvu svekrve, plate po 800 uz kredit za stan ili se guraj sa roditeljima da bi ugodio pitanjima zajednice.

Udovolji svima, završi fax, idi matičaru, odgajaj dijete, imena daj po nalogu roditelja ili će dignit nos, obilazi rodbinu koja nije znala za tebe niti će kad znati, kupuj stvar na stvar da bi žena bila i trendu, vodi dijete u obdaništa, škole, piši zadaću, plaćaj školarine a ti svako 5 godina popravi zub, kupi nove patike, i živi od prvog do petog pa broji dane do prvog.
Pa da grohnem ko ti...hahaha al' se nasmijah do suza. Savršem odgovor!
I meni se čini da je to nekome vrhunac zivota, ali zašto onda ja skoro kod svake koja je udata vidim, osjetim nezadovoljstvo....i upravo takve najviše i pitaju. Prosto se nameće odgovor kad je meni loše što bi tebi bilo ok. Bar to isplivava na povrsinu.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#117 Re: Zli komentari

Post by supercali »

Ovo sam i ja primjetio da dosta ljudi ako im je lose zele da bude svima tako a nikako da se izvuku iz toga nego lakse valjda uvuci i druge u istu situaciju
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#118 Re: Zli komentari

Post by triconja »

supercali wrote:Ovo sam i ja primjetio da dosta ljudi ako im je lose zele da bude svima tako a nikako da se izvuku iz toga nego lakse valjda uvuci i druge u istu situaciju
Naravno, nije niko budala da bude jedini sto je najebo u drustvu kad more jos nekoliko povuc pa da ih ima par koji su na "istom" nivou kao i on. :thumbup:
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#119 Re: Zli komentari

Post by ovo_mi_je_nick »

supercali wrote:Ovo sam i ja primjetio da dosta ljudi ako im je lose zele da bude svima tako a nikako da se izvuku iz toga nego lakse valjda uvuci i druge u istu situaciju
Pa da. Nikad nisam čuo da je neko izjavio da mu je loše u braku. Tabu tema o negativnim stranama. Sve idealno, ševa svaku noć do 2 sata (ako vidi čundaru i minđu jednom u 30 dana dobro a depiliranu u 90 dana), imaju svoj mir (a roditelji za vratom, tetke, sestre i plus djeca), dvije plate (ali vaginalna manipulacija - daj novi ćilim, kuhinju, peć, bahami, havaji neumski), pajke zagrljeni ( a svađaju se pola noći jer drugi hrče a mora ujutro za kasu u Bingo), tušitaju se zajedno i istovremeno joj ga pristavi nabrzaka (a 10 minuta vadi dlake iz slivnika, kad ona završi, pomješane sa pjenom boje smeđuraste i gromi dan kad joj je lajko slike i htio samo seks kres shemu)..........
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#120 Re: Zli komentari

Post by triconja »

Evo raja pitanje za vas, naravno ocekujem odgovor koji nece biti impuls, tj. ono sto dodje na prvu nego da se fino razmisli pa tek onda odgovori.

Jel neko ko je uso u 40 godinu bez da ima dijete/djecu uspjesan?
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#121 Re: Zli komentari

Post by triconja »

ovo_mi_je_nick wrote:
supercali wrote:Ovo sam i ja primjetio da dosta ljudi ako im je lose zele da bude svima tako a nikako da se izvuku iz toga nego lakse valjda uvuci i druge u istu situaciju
Pa da. Nikad nisam čuo da je neko izjavio da mu je loše u braku. Tabu tema o negativnim stranama. Sve idealno, ševa svaku noć do 2 sata (ako vidi čundaru i minđu jednom u 30 dana dobro a depiliranu u 90 dana), imaju svoj mir (a roditelji za vratom, tetke, sestre i plus djeca), dvije plate (ali vaginalna manipulacija - daj novi ćilim, kuhinju, peć, bahami, havaji neumski), pajke zagrljeni ( a svađaju se pola noći jer drugi hrče a mora ujutro za kasu u Bingo), tušitaju se zajedno i istovremeno joj ga pristavi nabrzaka (a 10 minuta vadi dlake iz slivnika, kad ona završi, pomješane sa pjenom boje smeđuraste i gromi dan kad joj je lajko slike i htio samo seks kres shemu)..........
Eto bas ce neko tebi govorit da ima problema u braku ili u zivotu, jer inace su ljudi poznati da ne preuvelicavaju dobro a sakrivaju lose u bilo kojoj situaciji :D :thumbup:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#122 Re: Zli komentari

Post by Euridika »

ovo_mi_je_nick wrote:
supercali wrote:Ovo sam i ja primjetio da dosta ljudi ako im je lose zele da bude svima tako a nikako da se izvuku iz toga nego lakse valjda uvuci i druge u istu situaciju
Pa da. Nikad nisam čuo da je neko izjavio da mu je loše u braku. Tabu tema o negativnim stranama. Sve idealno, ševa svaku noć do 2 sata (ako vidi čundaru i minđu jednom u 30 dana dobro a depiliranu u 90 dana), imaju svoj mir (a roditelji za vratom, tetke, sestre i plus djeca), dvije plate (ali vaginalna manipulacija - daj novi ćilim, kuhinju, peć, bahami, havaji neumski), pajke zagrljeni ( a svađaju se pola noći jer drugi hrče a mora ujutro za kasu u Bingo), tušitaju se zajedno i istovremeno joj ga pristavi nabrzaka (a 10 minuta vadi dlake iz slivnika, kad ona završi, pomješane sa pjenom boje smeđuraste i gromi dan kad joj je lajko slike i htio samo seks kres shemu)..........
Ovo opisano je normalan život, ni skroz loš ni skroz dobar. Naivan je svako ko očekuje da je brak "med i mlijeko", ali nije ni "tma i tmuša". Negdje na sredini. I to je sasvim udure. :)
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#123 Re: Zli komentari

Post by zipoo »

triconja wrote:Evo raja pitanje za vas, naravno ocekujem odgovor koji nece biti impuls, tj. ono sto dodje na prvu nego da se fino razmisli pa tek onda odgovori.

Jel neko ko je uso u 40 godinu bez da ima dijete/djecu uspjesan?
Sta ovo svi ili penzioneri ili tek startaju sa zivotom
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#124 Re: Zli komentari

Post by anchor85 »

triconja wrote:Evo raja pitanje za vas, naravno ocekujem odgovor koji nece biti impuls, tj. ono sto dodje na prvu nego da se fino razmisli pa tek onda odgovori.

Jel neko ko je uso u 40 godinu bez da ima dijete/djecu uspjesan?
Ovisi, da li je tebi to vrhunac života ili ne. Meni imati muža i djecu niti je cilj niti je vrhunac niti je mjerilo uspjeha i/ili sreće (ali to sam ja). Ima još mnogo stvari na svijetu koje mogu biti mjerilo uspjeha i koje mogu biti vrhunac sreće.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#125 Re: Zli komentari

Post by Euridika »

triconja wrote:Evo raja pitanje za vas, naravno ocekujem odgovor koji nece biti impuls, tj. ono sto dodje na prvu nego da se fino razmisli pa tek onda odgovori.

Jel neko ko je uso u 40 godinu bez da ima dijete/djecu uspjesan?
Sve zavisi koliko ima para. :D

A sad ozbiljno - to su većinom godine do kad se očekuje da se čovjek ostvari kao roditelj, naravno ako mu je to jedan od ciljeva u životu. Ali, čak i ako ne uspije, to ne znači da je neuspješan. Ima puno razloga što neko ne postane roditelj do 40-te godine.
Post Reply