Zlatni retriveri

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

jasmina_mo
Posts: 59
Joined: 10/06/2013 12:08
Location: Mostar

#51 Re: Zlatni retriveri

Post by jasmina_mo »

Evo da i ovdje stavim sliku...moja Bela..porasla vec.... :)

Image
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#52 Re: Zlatni retriveri

Post by Pasiflora »

@jasmina, gdje ste vas dvije? Potonula nam tema :D
jasmina_mo
Posts: 59
Joined: 10/06/2013 12:08
Location: Mostar

#53 Re: Zlatni retriveri

Post by jasmina_mo »

Ej draga,ma ne pitaj,prvo odmor,pa krenula skola i obaveze...tu sam sada da ozivim temu :)......Bela mi je velika cura okom gledano ali u biti veliko tvrdoglavo dijete....joj imala bih milion pitanja za tebe,ali polako cu dio po dio....:)...sada bih samo da te pitam za velicinu i tezinu psa,stavit cu i sliku da je vidis...sada joj je tacno 5 mjeseci ali izgleda mnogo veca od pasa istog uzrasta,ustvari od ovih par retrivera koje vidim ovdje kod nas...moje pitanje bi bilo,kako da znam je li samo krupnije grade nego oni ili joj trebam uvesti dijetu????Cujemo se.....LP
jasmina_mo
Posts: 59
Joined: 10/06/2013 12:08
Location: Mostar

#54 Re: Zlatni retriveri

Post by jasmina_mo »

Image


Jedan od sinova sa nasom Belom....<3<3<3<3<3<3<3
Last edited by jasmina_mo on 03/10/2013 23:02, edited 1 time in total.
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#55 Re: Zlatni retriveri

Post by pakica_ »

ja ne vidim sliku :(
jasmina_mo
Posts: 59
Joined: 10/06/2013 12:08
Location: Mostar

#56 Re: Zlatni retriveri

Post by jasmina_mo »

pakica_ wrote:ja ne vidim sliku :(


Sada????
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#57 Re: Zlatni retriveri

Post by pakica_ »

sada da :D ih klipace kol'ka je :D super je slikica :)
jasmina_mo
Posts: 59
Joined: 10/06/2013 12:08
Location: Mostar

#58 Re: Zlatni retriveri

Post by jasmina_mo »

Hvala ti pakice.Pretpostavljam da si procitala moj raniji post...Razumijes li se u retrivere,jel samo krupne gradje ili debela???..:D
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#59 Re: Zlatni retriveri

Post by pakica_ »

jasmina_mo wrote:Hvala ti pakice.Pretpostavljam da si procitala moj raniji post...Razumijes li se u retrivere,jel samo krupne gradje ili debela???..:D
ja sam ti vise za ove "zahebanije" kerove, pa se u njih "bolje razumijem" al' ono retrivera sto sam vidjela su dosta sitniji od nje u tom dobu.. mislim da je samo golema sama od sebe, al' bi mi trebala slika sa strane kad stoji, da vidim ima li trbusinu :lol:
jasmina_mo
Posts: 59
Joined: 10/06/2013 12:08
Location: Mostar

#60 Re: Zlatni retriveri

Post by jasmina_mo »

Ok,sutra je slikam sa boka :)
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#61 Re: Zlatni retriveri

Post by Pasiflora »

Bas mi je drago da ste se vratile :-D . Nisam sinoc vidjela tvoj post, a jutros iz objektivnih razloga ne mogu vidjeti sliku (na poslu nam stavili n'ake zabrane na video/foto materijal pa ne vidim), ali cim dođem kuci cu pogledati i javim ti se. Svakako pazi da ti se previse ne udeblja, ali posto ona sada trosi puno energije jer se razvija, a i stene je pa je vrlo aktivna - ja nesto ne vjerujem da je debela. U svakom slucaju javicu ti sto mislim cim vidim sliku poslije podne.
:kiss: za Bellu
Djubre_
Posts: 3143
Joined: 01/06/2011 23:25
Location: Iron City

#62 Re: Zlatni retriveri

Post by Djubre_ »

Vidi bele vidi bele.. ista ko u Ferde zena..

Zauvijek susjedi.

Sent from my SGH-I747 using Tapatalk 2
jasmina_mo
Posts: 59
Joined: 10/06/2013 12:08
Location: Mostar

#63 Re: Zlatni retriveri

Post by jasmina_mo »

Pasiflora wrote:Bas mi je drago da ste se vratile :-D . Nisam sinoc vidjela tvoj post, a jutros iz objektivnih razloga ne mogu vidjeti sliku (na poslu nam stavili n'ake zabrane na video/foto materijal pa ne vidim), ali cim dođem kuci cu pogledati i javim ti se. Svakako pazi da ti se previse ne udeblja, ali posto ona sada trosi puno energije jer se razvija, a i stene je pa je vrlo aktivna - ja nesto ne vjerujem da je debela. U svakom slucaju javicu ti sto mislim cim vidim sliku poslije podne.
:kiss: za Bellu

:thumbup:
jasmina_mo
Posts: 59
Joined: 10/06/2013 12:08
Location: Mostar

#64 Re: Zlatni retriveri

Post by jasmina_mo »

andr0id wrote:Vidi bele vidi bele.. ista ko u Ferde zena..

Zauvijek susjedi.

Sent from my SGH-I747 using Tapatalk 2
Ma kakva Ferdina,moja je ljepsa milion puta :)
Djubre_
Posts: 3143
Joined: 01/06/2011 23:25
Location: Iron City

#65 Re: Zlatni retriveri

Post by Djubre_ »

Da jeste.. imao sam i ja takvog.. muzijak je bio.. Pajdo :)

Sent from my SGH-I747 using Tapatalk 2
jasmina_mo
Posts: 59
Joined: 10/06/2013 12:08
Location: Mostar

#66 Re: Zlatni retriveri

Post by jasmina_mo »

Evo je sa boka...jedva je uhvatih :-D
Image
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#67 Re: Zlatni retriveri

Post by pakica_ »

jasmina_mo wrote:Evo je sa boka...jedva je uhvatih :-D
Image
niiiiiiiicam debeliiiiii, samo sam krupna (mashallah) :thumbup:
jasmina_mo
Posts: 59
Joined: 10/06/2013 12:08
Location: Mostar

#68 Re: Zlatni retriveri

Post by jasmina_mo »

Pakice ;-) ......Pasiflora cekam i tvoje strucno misljenje :D
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#69 Re: Zlatni retriveri

Post by Pasiflora »

Strucno misljenje :D . Ma bas sam ti ja neki strucnjak 8-)
Kao sto ti je pakica rekla, nije ni truncice debela, prelijepa je! Ima odlican stav - ma pravi je retriver! Prilicno je visoka za curu, ali ona zapravo jos nije proporcionalna buduci da raste do godine dana. Nista se nemoj brinuti - odlicno ti napreduje i predobro izgleda. Sta god da radis, nastavi tako :-D
Izvini, nisam jucer poslijepodne stigla sjesti za comp, imala nekih obaveza i naprosto nisam stigla.
jasmina_mo
Posts: 59
Joined: 10/06/2013 12:08
Location: Mostar

#70 Re: Zlatni retriveri

Post by jasmina_mo »

Hvala objema drage moje. Bas sam se bila zamislila. Kada god sretnem retrivera,iste ili priblizne starosti,cak i muzjake,izgleda kao da bi ih Bela mogla u zubima pronosati :lol: . Pa kontam,nesto nije ok. Sada sam mirna. :kiss: Vas i cujemo se.
User avatar
febo_acm
Posts: 10232
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#71 Re: Zlatni retriveri

Post by febo_acm »

To je samo do konstitucije, ona može biti viša ili niža, krupnija ili sitnija... Ali debela može biti samo ako je previše hraniš :D Oni budu teški i preko 30 kila, tako da nemaš brige :D

Perfektno izgleda :thumbup:
jasmina_mo
Posts: 59
Joined: 10/06/2013 12:08
Location: Mostar

#72 Re: Zlatni retriveri

Post by jasmina_mo »

Zhìxin wrote:To je samo do konstitucije, ona može biti viša ili niža, krupnija ili sitnija... Ali debela može biti samo ako je previše hraniš :D Oni budu teški i preko 30 kila, tako da nemaš brige :D

Perfektno izgleda :thumbup:
Hvala ti :). Ovo je moj prvi pas u zivotu,samim tim ucim
u hodu :). A bez obzira i na internet clanke i objasnjenja,najvise volim cuti misljenje bas vas ljudi koji govore iz iskustva. Trudim se da je zdrava i sretna,ali je i previse mazim,i kao sto u nas kazu "kupila mi je sejtana",pa se u takvim situacijama lako i pogrijesi. Zato smo tu :)
domena
Posts: 1
Joined: 03/12/2013 18:05

#73 Re: Zlatni retriveri

Post by domena »

Oprostite, posto sam citao ovu temu, odlucio sam da napravim account na ovom forumu kako bih vas upitao sve redom o preporuci.. Zelio bih da kupim sebi stene zlatnog retrivera, iz Tuzle sam, i da li bi neko mogao da me uputi na prava vrata kako bi sebi kupio ovo divno bice.. Odgajivacnice iz Bosne imaju prednost :)
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#74 Re: Zlatni retriveri

Post by Pasiflora »

@domena, dobro dosla među retriveroljupce :D . Donijela si divnu odluku i vjeruj mi toga ces postati svesna tek kad nabavis malo cupavo. U TK mislim da ima dosta odgajivacnica. Jesi li provjerila po lokalnim oglasima?
Imate li gore kakav azil? Sigurna sam da bi tamo mogla naci, mozda ne bas malo stene, ali sigurno mladog retrivera. Cesto se desi da ljudi nabave psa pa skontaju kolika je to obaveza i odustanu. Nakon toga ga puste na ulicu ili poklanjaju preko oglasnika. Pokusaj malo pratiti - mozda nesto i nađes.
Sretno sa potragom i javi kako ide i sta si nasla.
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#75 Re: Zlatni retriveri

Post by pakica_ »

Pasiflora wrote:@domena, dobro dosla među retriveroljupce :D . Donijela si divnu odluku i vjeruj mi toga ces postati svesna tek kad nabavis malo cupavo. U TK mislim da ima dosta odgajivacnica. Jesi li provjerila po lokalnim oglasima?
Imate li gore kakav azil? Sigurna sam da bi tamo mogla naci, mozda ne bas malo stene, ali sigurno mladog retrivera. Cesto se desi da ljudi nabave psa pa skontaju kolika je to obaveza i odustanu. Nakon toga ga puste na ulicu ili poklanjaju preko oglasnika. Pokusaj malo pratiti - mozda nesto i nađes.
Sretno sa potragom i javi kako ide i sta si nasla.
pasiflora vidjela samo: hocu retrivera i nije ni skontala da je domena pisao u muskom rodu hihihhihi
dajo :kiss: :kiss:
Post Reply