Zlatko Lagumdžija ALL ABOUT

convict
Posts: 2946
Joined: 10/02/2008 01:20

#51 Re: Zlatko Lagumdžija ALL ABOUT

Post by convict »

Nešto kontam, ode Lagumdžija na konvenciju Republikanaca. Ranije su ga obično zvali Demokrate, ali ne i ove godine. Jesu li to i Amerikanci prepoznali Lagumdžijin ideološki zaokret?
Visoko Vares
Posts: 70
Joined: 27/08/2012 00:25

#52 Re: Zlatko Lagumdžija ALL ABOUT

Post by Visoko Vares »

convict wrote:Nešto kontam, ode Lagumdžija na konvenciju Republikanaca. Ranije su ga obično zvali Demokrate, ali ne i ove godine. Jesu li to i Amerikanci prepoznali Lagumdžijin ideološki zaokret?
Samo se vi bavite tim tko ga poziva, i bavite se Nasom Strankom i sl... Sve dobre i kljucne teme i pitanja. I sam Lagumdzija je talent za kljucne teme i pitanja, gledamo uzivo.
convict
Posts: 2946
Joined: 10/02/2008 01:20

#53 Re: Zlatko Lagumdžija ALL ABOUT

Post by convict »

Visoko Vares wrote:
convict wrote:Nešto kontam, ode Lagumdžija na konvenciju Republikanaca. Ranije su ga obično zvali Demokrate, ali ne i ove godine. Jesu li to i Amerikanci prepoznali Lagumdžijin ideološki zaokret?
Samo se vi bavite tim tko ga poziva, i bavite se Nasom Strankom i sl... Sve dobre i kljucne teme i pitanja. I sam Lagumdzija je talent za kljucne teme i pitanja, gledamo uzivo.
Ako se jedina relevantna građanska stranka u BiH odriče građanskog i prihvata "realnost" o narodima i njihovim legitimnim predstavnicima, onda to jeste ključno pitanje.
Visoko Vares
Posts: 70
Joined: 27/08/2012 00:25

#54 Re: Zlatko Lagumdžija ALL ABOUT

Post by Visoko Vares »

convict wrote:
Visoko Vares wrote:
convict wrote:Nešto kontam, ode Lagumdžija na konvenciju Republikanaca. Ranije su ga obično zvali Demokrate, ali ne i ove godine. Jesu li to i Amerikanci prepoznali Lagumdžijin ideološki zaokret?
Samo se vi bavite tim tko ga poziva, i bavite se Nasom Strankom i sl... Sve dobre i kljucne teme i pitanja. I sam Lagumdzija je talent za kljucne teme i pitanja, gledamo uzivo.
Ako se jedina relevantna građanska stranka u BiH odriče građanskog i prihvata "realnost" o narodima i njihovim legitimnim predstavnicima, onda to jeste ključno pitanje.
Imam problem da shvatim zasto SDA na primjer nije gradjanska ili kako SDP nije nacionalna, iako mi kod vas nije ni jasna razlika izmedju gradjanskog i nacionalnog. Alija je bio najveci gradjanin, a Lagumdzija sef Muslimansko-Bosnjackog instituta!
Na koncu konca kako se gospon Gratz razlikuje od Lagumdzije, drzim da je vec Lagumdzija vise gradjanin od Tihica, kako kazes.
Bosnjak333
Posts: 1264
Joined: 06/06/2012 18:53

#55 Re: Zlatko Lagumdžija ALL ABOUT

Post by Bosnjak333 »

Visoko Vares wrote: Imam problem da shvatim zasto SDA na primjer nije gradjanska ili kako SDP nije nacionalna, iako mi kod vas nije ni jasna razlika izmedju gradjanskog i nacionalnog. Alija je bio najveci gradjanin, a Lagumdzija sef Muslimansko-Bosnjackog instituta!
Na koncu konca kako se gospon Gratz razlikuje od Lagumdzije, drzim da je vec Lagumdzija vise gradjanin od Tihica, kako kazes.
Tvoja teorija ima smisla,natjerao si me da razmisljam. :D :
Visoko Vares
Posts: 70
Joined: 27/08/2012 00:25

#56 Re: Zlatko Lagumdžija ALL ABOUT

Post by Visoko Vares »

Bosnjak333 wrote:
Visoko Vares wrote: Imam problem da shvatim zasto SDA na primjer nije gradjanska ili kako SDP nije nacionalna, iako mi kod vas nije ni jasna razlika izmedju gradjanskog i nacionalnog. Alija je bio najveci gradjanin, a Lagumdzija sef Muslimansko-Bosnjackog instituta!
Na koncu konca kako se gospon Gratz razlikuje od Lagumdzije, drzim da je vec Lagumdzija vise gradjanin od Tihica, kako kazes.
Tvoja teorija ima smisla,natjerao si me da razmisljam. :D :
Veselim se tvom uspjehu!
Visoko Vares
Posts: 70
Joined: 27/08/2012 00:25

#57 Re: Zlatko Lagumdžija ALL ABOUT

Post by Visoko Vares »

Ne bih se uistinu iznenadio da je Herr Gratz cistokrvni Bosnjak...
Bosnjak333
Posts: 1264
Joined: 06/06/2012 18:53

#58 Re: Zlatko Lagumdžija ALL ABOUT

Post by Bosnjak333 »

Visoko Vares wrote:Ne bih se uistinu iznenadio da je Herr Gratz cistokrvni Bosnjak...
Muhamed Gracic :-) :-) :-)
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10878
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#59 Re: Zlatko Lagumdžija ALL ABOUT

Post by Prpa.ba »

Visoko Vares wrote:Samo se vi bavite tim tko ga poziva, i bavite se Nasom Strankom i sl... Sve dobre i kljucne teme i pitanja. I sam Lagumdzija je talent za kljucne teme i pitanja, gledamo uzivo.

Naravno kad je narodu bitnija metafizika tipa "gradjanski principi", nego fizika, npr. pozari, haoticna ekonomija, glad na jesen, i slicne gluposti. O metafizici moze srati svako od 7 do 77 godina, sto je pogodno za "dobre bosnje", jer kad se prica o fizici, tu dolazi do izrazaja sva needuciranost, glupost, zatucanost, jad i cemer "dobrih bosnja". :D
Visoko Vares
Posts: 70
Joined: 27/08/2012 00:25

#60 Re: Zlatko Lagumdžija ALL ABOUT

Post by Visoko Vares »

Prpa.ba wrote:
Visoko Vares wrote:Samo se vi bavite tim tko ga poziva, i bavite se Nasom Strankom i sl... Sve dobre i kljucne teme i pitanja. I sam Lagumdzija je talent za kljucne teme i pitanja, gledamo uzivo.

Naravno kad je narodu bitnija metafizika tipa "gradjanski principi", nego fizika, npr. pozari, haoticna ekonomija, glad na jesen, i slicne gluposti. O metafizici moze srati svako od 7 do 77 godina, sto je pogodno za "dobre bosnje", jer kad se prica o fizici, tu dolazi do izrazaja sva needuciranost, glupost, zatucanost, jad i cemer "dobrih bosnja". :D
Ma Lagumdzija je idealan za gradjanske principe.
Visoko Vares
Posts: 70
Joined: 27/08/2012 00:25

#61 Re: Zlatko Lagumdžija ALL ABOUT

Post by Visoko Vares »

Bosnjak333 wrote:
Visoko Vares wrote:Ne bih se uistinu iznenadio da je Herr Gratz cistokrvni Bosnjak...
Muhamed Gracic :-) :-) :-)
Izmedju sale i zbilje tanka je linije. Naucio sam to na primjeru Muhameda Gracica.
muzicar_iz_parka
Posts: 3818
Joined: 02/06/2012 18:59

#62 Re: Zlatko Lagumdžija ALL ABOUT

Post by muzicar_iz_parka »

Pošto je FBiH po definiciji velikog vođe Zlaje zapadna Njemačka, jesu li se već počele proizvoditi "folcike" kao znak napredka nad zaostalim istočnim djelom BiH, a nebi zgoreg bio ni Opel Kadet, Admiral, itd.
Ja stalno tražim tu zapadnu Njemačku tamo gdje je obećana, al je vjerovatno nema zbog nepostojanja googla u vrijeme njihovog napredka tamo u 60im godinama, pa ni rezultata kad to ubaciš u search. :?
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#63 Re: Zlatko Lagumdžija ALL ABOUT

Post by seln »

muzicar_iz_parka wrote:Pošto je FBiH po definiciji velikog vođe Zlaje zapadna Njemačka, jesu li se već počele proizvoditi "folcike" kao znak napredka nad zaostalim istočnim djelom BiH, a nebi zgoreg bio ni Opel Kadet, Admiral, itd.
Ja stalno tražim tu zapadnu Njemačku tamo gdje je obećana, al je vjerovatno nema zbog nepostojanja googla u vrijeme njihovog napredka tamo u 60im godinama, pa ni rezultata kad to ubaciš u search. :?
Ne znam hoce li FBiH postati Zapadna Njemacka, ali vi cete vjecito ostati Istocna. Tj. ne vjecito, samo dok bude ukinuta.
muzicar_iz_parka
Posts: 3818
Joined: 02/06/2012 18:59

#64 Re: Zlatko Lagumdžija ALL ABOUT

Post by muzicar_iz_parka »

seln wrote: Ne znam hoce li FBiH postati Zapadna Njemacka, ali vi cete vjecito ostati Istocna. Tj. ne vjecito, samo dok bude ukinuta.
Ja samo postavljam pitanja shodna obećanjima političara.
Na konkretna pitanja očekujem konkretne odgovore i ništa drugo.

Neka se ugleda na Fahraona, čovjek poštenjak radi za platu od 1 KM, čak svoj avion daje u državne svrhe bez neke velike lične koristi.
User avatar
MuaDib
Posts: 4049
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#65 Re: Zlatko Lagumdžija ALL ABOUT

Post by MuaDib »

Kako god bilo, Lagumdžija obilazi ključne centre moći važne za Balkan.
Što je vrlo inidkativno ne ide on što mu se ide, nego zato što ga zovu.
A eto i srpske nacionalne socijaldemokrate je izbacio iz Socijalističke internacionale zvanično!
U Briselu je proglašen reformistom BiH.
Malo malo skokne do Washingtona.
Pa i ne čudi ova kampanja protiv Zlatka, jer su se očito mnogi prepali za svoje guzice.
Dobro je ovo, jer samo razotkriva mrežu, koju je očito ugrozio povratak SDP-a.
miop
Posts: 1130
Joined: 13/10/2005 12:50

#66 Re: Zlatko Lagumdžija ALL ABOUT

Post by miop »

Lagumdzine diplomatske vjestine:

User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#67 Re: Zlatko Lagumdžija ALL ABOUT

Post by vatrogasac »

miop wrote:Lagumdzine diplomatske vjestine:
Kako je Patrick Moon 'skisalio' facu na ove Zlajine intelektualne vratolomije. :mrgreen:
Holms
Posts: 509
Joined: 27/01/2012 22:51

#68 Re: Zlatko Lagumdžija ALL ABOUT

Post by Holms »

eh kako bi mu Hadžo Efendić to lijepo rekao, na tečnom engleskom :mrgreen:
User avatar
Platformas
Posts: 1323
Joined: 07/08/2011 09:45
Location: /public_html
Contact:

#69 Re: Zlatko Lagumdžija ALL ABOUT

Post by Platformas »

Te online ankete ne piju vode, samo je pitanje ko ima vise zivaca da brise kukije il mijenja IP.

Ne znam je li bilo:

User avatar
webby-x
Posts: 2343
Joined: 18/12/2011 12:38

#70 Re: Zlatko Lagumdžija ALL ABOUT

Post by webby-x »

miop wrote:Lagumdzine diplomatske vjestine:
Majko moja koji top od čovjeka.

:(
ZA LJEPŠU ILIDŽU
Posts: 69
Joined: 03/08/2012 00:56

#71 Re: Zlatko Lagumdžija ALL ABOUT

Post by ZA LJEPŠU ILIDŽU »

vatrogasac wrote:
miop wrote:Lagumdzine diplomatske vjestine:
Kako je Patrick Moon 'skisalio' facu na ove Zlajine intelektualne vratolomije. :mrgreen:
Radio Slobodna Evropa:
29.02.2012
"Nakon dvodnevnog boravka Zorana Milanovića, premijera Hrvatske, u BiH ocjene analitičara su pozitivne. Ono što izaziva kontraverze je činjenica da nije došlo do susreta ministra vanjskih poslova BiH Zlatka Lagumdžije i gosta iz Hrvatske. Dodatne nejasnoće proizilaze iz činjenice da je Lagumdžija u međuvremenu posjetio Banju Luku, što je najavljeno kao njegov prvi zvanični posjet u svojstvu ministra vanjskih poslova.Iako pozicija ministra u vladi ne mora nužno značiti brisanje funkcije lidera stranke, Zlatko Lagumdžija moraće se u svom budućem radu odrediti što zapravo želi biti.

Ibrahim Đikić, dugogodišnji diplomata, upozorava kako političko predstavljanje zemlje ne smije biti odraz jedne političke opcije, što se, nažalost, u BiH često dešava"
User avatar
glock17
Posts: 15
Joined: 11/09/2012 22:53

#72 Re: Zlatko Lagumdžija ALL ABOUT

Post by glock17 »

matrix121
Posts: 7
Joined: 15/09/2012 10:19

#73 Re: Zlatko Lagumdžija ALL ABOUT

Post by matrix121 »

Jedan od vecih krimilanaca ovih prostora.. Ne znam zasto ljudi koji mu daju podrsku i dalje zele njega za vaznog politickog clana. Vjerovatno imaju koristi..Jos su gori ovi sto glasaju za SBB..evo slucaj "lutka" u kojem je naser keljmendii izravno povezan sa radnocicem...bagraaaa
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#74 Re: Zlatko Lagumdžija ALL ABOUT

Post by °u° »

Naletih na njegov twitter profil. Skoro se svakim tweetom namjestio na volej, barem ovim koje sam ja pročitao. Lik pominje i Alastaira Campbella, Obamu u kontekstu Mendele (fuck your selfie slika), Madeline Albright.... Dalje nisam ni mogao.

Verified account
https://twitter.com/lagumdzijaz
User avatar
pici
Posts: 43539
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#75 Re: Zlatko Lagumdžija ALL ABOUT

Post by pici »

ooooo JAzlaJA jel se to aktiviro... TiTo i Allah ce pomoci... ko onomade

Lagumdžija: Mi smo Titovi, Tito je naš, a i Bog će nam pomoći
pomaze bog slucajni prolaznice :lol: :lol: :lol: ... bog ti pomogo :mrgreen:
Post Reply