Zivotni standard

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#26

Post by pitt »

Šeha wrote:
pitt wrote: ja se sjetim tijuane....al duga je to pricha :D:D:D
Ako ima veze sa kaktusom a zavrsava se sa bolnim cmarom ne zelimo ni da je cujemo :) :D :D
pihh pokvarenjache jedan :D:D
white_sugar
Posts: 262
Joined: 02/04/2003 00:00

#27

Post by white_sugar »

pitt wrote:
Šeha wrote:
pitt wrote: ja se sjetim tijuane....al duga je to pricha :D:D:D
Ako ima veze sa kaktusom a zavrsava se sa bolnim cmarom ne zelimo ni da je cujemo :) :D :D
pihh pokvarenjache jedan :D:D
ccc neznas koji je gori od vas dvojice :D :roll:
EI Presidente
Posts: 765
Joined: 17/11/2004 21:24

#28

Post by EI Presidente »

white_sugar wrote:
pitt wrote:
Šeha wrote: Ako ima veze sa kaktusom a zavrsava se sa bolnim cmarom ne zelimo ni da je cujemo :) :D :D
pihh pokvarenjache jedan :D:D
ccc neznas koji je gori od vas dvojice :D :roll:
pitt je gori :D bez ikakve dvojbe.

cuj kaktus u pakash :lol: :lol:
forUMASH
Posts: 2180
Joined: 24/01/2006 04:12
Location: Razjedinjene Drzave BIH

#29

Post by forUMASH »

EI Presidente wrote:
white_sugar wrote:
pitt wrote: pihh pokvarenjache jedan :D:D
ccc neznas koji je gori od vas dvojice :D :roll:
pitt je gori :D bez ikakve dvojbe.

cuj kaktus u pakash :lol: :lol:
.....nikad nije spominjao da je zaglavio u meksickom zatvoru..... :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#30

Post by danas »

forUMASH wrote:
EI Presidente wrote:
white_sugar wrote: ccc neznas koji je gori od vas dvojice :D :roll:
pitt je gori :D bez ikakve dvojbe.

cuj kaktus u pakash :lol: :lol:
.....nikad nije spominjao da je zaglavio u meksickom zatvoru..... :D
pa traume ostale :D :D vidljive :D :D :oops:
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#31

Post by Svemirski_Jebach »

ja chattera...daj da dobro vas je...pitte, imas li ti jarana jebo te? Idi s njima chataj preko MSN-a :D :D :D
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#32

Post by debela »

interesantno, skupili se amerikanci da jedu govna po bosanskom standardu :roll:
Celicna_saka
Posts: 902
Joined: 15/07/2005 21:47

#33

Post by Celicna_saka »

debela wrote:interesantno, skupili se amerikanci da jedu govna po bosanskom standardu :roll:
:D :thumbup:
Hendrix
Posts: 4114
Joined: 27/02/2004 00:00

#34

Post by Hendrix »

Osobito su mi drage osobe koje radu u OHRu ili SFORu pa to se kurči ko da ne živi u BiH i da je nikad nisu vidjeli.Plate astronomske pa žive na visokoj nozi a posao naravno preko štele lego , poznajem djevojku koja ima 3000+ platu u SFORu nešto prevodi i ponaša se ko Naomi Campbell , kafu ne pije jer je jeftina nego neko vino naručuje standardno, ili nescaffe i kolu zajedno (ja mixa) , čizme ispod 200KM ne gleda , u stanu ima kuhinju od 5000+ KM a ne kuha ništa...
I onda dođe i sere o Bosni kako ne valja kako ovo kako ono , ali otiće i SFOR jednog dana.

Kakvi snobovi kod nas postoje to je nečuveno. :x
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#35

Post by tech10 »

Znas li joj broj telefona? :D
jezičar
Posts: 65
Joined: 27/03/2007 09:07

#36

Post by jezičar »

Hendrix wrote:Osobito su mi drage osobe koje radu u OHRu ili SFORu pa to se kurči ko da ne živi u BiH i da je nikad nisu vidjeli.Plate astronomske pa žive na visokoj nozi a posao naravno preko štele lego , poznajem djevojku koja ima 3000+ platu u SFORu nešto prevodi i ponaša se ko Naomi Campbell , kafu ne pije jer je jeftina nego neko vino naručuje standardno, ili nescaffe i kolu zajedno (ja mixa) , čizme ispod 200KM ne gleda , u stanu ima kuhinju od 5000+ KM a ne kuha ništa...
I onda dođe i sere o Bosni kako ne valja kako ovo kako ono , ali otiće i SFOR jednog dana.

Kakvi snobovi kod nas postoje to je nečuveno. :x
Što joj ga ne zaćeraš u šupak, mamu joj njenu. To bi joj bila prava kazna.
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#37

Post by debela »

tech10 wrote:Znas li joj broj telefona? :D
off topic - kad ces na odmor? da li taj odmor podrazumijeva i odmor od kompjutera?

evo, da ne mislis odmah da te mrzim ide i ovo :D
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#38

Post by Pasiflora »

Potpuno ste skrenuli (sa teme), a tema dobra. Dakle, vic koji je neko ispricao - ziva istina. Cudo je covjek u BIH i sta sve moze izdrzati.
Nemojte zaviditi onima sto rade kod stranaca i imaju haos plate pa se ponasaju kao da su sad dosli sa Floride i nose cizme preko 200KM - i oni svojim ponasanjem donose neki kvalitet u nas lijepi grad. Ili mozda zelite da po ulicama vidjate samo ljude u poderanoj odjeci? Svako zivi u okviru svojih mogucnosti. A zamislite sto bi divno bilo kada bi svi mogli sebi priustiti sve skupo....
jezičar
Posts: 65
Joined: 27/03/2007 09:07

#39

Post by jezičar »

sitno wrote:Potpuno ste skrenuli (sa teme), a tema dobra. Dakle, vic koji je neko ispricao - ziva istina. Cudo je covjek u BIH i sta sve moze izdrzati.
Nemojte zaviditi onima sto rade kod stranaca i imaju haos plate pa se ponasaju kao da su sad dosli sa Floride i nose cizme preko 200KM - i oni svojim ponasanjem donose neki kvalitet u nas lijepi grad. Ili mozda zelite da po ulicama vidjate samo ljude u poderanoj odjeci? Svako zivi u okviru svojih mogucnosti. A zamislite sto bi divno bilo kada bi svi mogli sebi priustiti sve skupo....
Pa bi bilo dobro, samo što bi tek onda malograđani cijepali nosem oblake...
in medias res
Posts: 220
Joined: 06/09/2006 15:07

#40

Post by in medias res »

tech10 wrote:Znas li joj broj telefona? :D
moze li naidin broj??? :D :-)
ni ona ne kupuje cizme ispod 200km :D
Sarafcina
Posts: 2258
Joined: 19/09/2005 00:59

#41

Post by Sarafcina »

Hendrix wrote:Osobito su mi drage osobe koje radu u OHRu ili SFORu pa to se kurèi ko da ne ¾ivi u BiH i da je nikad nisu vidjeli.Plate astronomske pa ¾ive na visokoj nozi a posao naravno preko ¹tele lego , poznajem djevojku koja ima 3000+ platu u SFORu ne¹to prevodi i pona¹a se ko Naomi Campbell , kafu ne pije jer je jeftina nego neko vino naruèuje standardno, ili nescaffe i kolu zajedno (ja mixa) , èizme ispod 200KM ne gleda , u stanu ima kuhinju od 5000+ KM a ne kuha ni¹ta...
I onda doðe i sere o Bosni kako ne valja kako ovo kako ono , ali otiæe i SFOR jednog dana.

Kakvi snobovi kod nas postoje to je neèuveno. :x

dok je ovaca bice i sisanja :D :P
a sta mislis ko joj prodaje cizme od 200km ... :D ili kuhinju od 5000km :D
ili najbolji hahahu za pet puta vise od realne cijene :D ...

toffs at the top, plebs at the bottom
and me in the middle making fat pile of cash out of both of them
Hendrix
Posts: 4114
Joined: 27/02/2004 00:00

#42

Post by Hendrix »

Da znam ko joj prodaje kuhinju , lokalni tajkun i gazda pilane koji ima 90% radnika na crno koji uopšte nisu osigurani a on vozi novog Tuarega :roll:
Jaran koji radi u fabrici namještaja kaže došla inspekcija da vidi šta ima a otišla sa kuhinjama džabe , e tako se radi ljudi moji.
I uopšte nisam zavidan na naše jetsetere takozvane , samo mi je krivo što oni tu glume neke visoke staleže a koji kilometar odatle postoje ljudi koji se ni ovoliko godina poslije ne mogu vratiti kućama svojim,koji su se borili da bi ovakve "mace" šetale gradom i gledale fukare kroz svoje D&G naočale, koji bi da rade a ne daju im i tome slično.
Dakle ako imaš para , nemoj glumiti da nemaš veze sa nama ovde , ipak si iz Bosne kao i svi mi i prije 15 godina si jela rižu i leću , don't forget :-?
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#43

Post by Vozdra_123 »

Hendrix wrote:Osobito su mi drage osobe koje radu u OHRu ili SFORu pa to se kurči ko da ne živi u BiH i da je nikad nisu vidjeli.Plate astronomske pa žive na visokoj nozi a posao naravno preko štele lego , poznajem djevojku koja ima 3000+ platu u SFORu nešto prevodi i ponaša se ko Naomi Campbell , kafu ne pije jer je jeftina nego neko vino naručuje standardno, ili nescaffe i kolu zajedno (ja mixa) , čizme ispod 200KM ne gleda , u stanu ima kuhinju od 5000+ KM a ne kuha ništa...
I onda dođe i sere o Bosni kako ne valja kako ovo kako ono , ali otiće i SFOR jednog dana.

Kakvi snobovi kod nas postoje to je nečuveno. :x
jel' to ona sto trazi muslimana covjeka sa njemackim autom i jahtom? :lol:
Post Reply