Zivot u zajednici

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#151 Re: Zivot u zajednici

Post by muha_sa »

Nekadjevojka wrote:
muha_sa wrote:
Nekadjevojka wrote:Ma ima on iskustva s njima zato se i slozio samnom nisu bas tako divni kakvi se predstavljaju...pa da bas distanca da je i nnima jasno. Postovanje svakako ali naravno da postuju i oni mene. Hahaha ja vala mogu osobito s rodbinom jedino sa materom mogu ostali su svi zabili noz u leda sto bi se reklo.
jel još studiraš il si diplomirala :?
Nisam jos imam godinu zavrsnu. Sto?
nako :D

kad završiš nogiraj ga
Seyfo
Posts: 4337
Joined: 23/08/2011 14:12

#152 Re: Zivot u zajednici

Post by Seyfo »

Joj kad krenu vilama ... poslije, dupli naslov u Avazovoj crnoj hronici : "pomahnitala snaha u okrsaju" a amidze: "a govorili smo mu". Sestro,jedino te alkohol moze spasiti. I kakav doberman.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#153 Re: Zivot u zajednici

Post by moonca »

Nekadjevojka wrote:
insomnia78 wrote:Nemas ti bas puno zivotnog iskustva jel de? Racunajuci i iskustvo sa zakonom
Nemam zivotnog al imam po pitanji imovinskog stanja.
Kojeg zivotnog- ima dovoljno- pet goodina su skupa.Dovoljno vremena da se upoznaju u vishe zivotnih izazova.
Djevojka je oprezna i treba s obzirom da je svjedok loseg razvoda od majke.
Problem je kuca -on je donosi u brak- zajednicki je renovirate- jako tesko podijeliti na dva dijela-dakle trebate imati dvije zasebne jedinice da su moguce za zivot. Ne mozes, ga niti on tebe prisiliti da proda svoj dio.
A sto se tice amidza- u pocetku bude vishe druzenja- vremenom se to urijedi- zbog vashih a i njihovih obaveza.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#154 Re: Zivot u zajednici

Post by Ramzess Veliki »

Hocel' se mladozenja javiti da ga uputim da se ne zeni ???
... Inace ce mu mlada izbost po familije vilama kako je krenulo ... :lol: :lol: :lol:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#155 Re: Zivot u zajednici

Post by vjesticanametli »

O zivili sretnooo do kraja...aha prodace on kucu da tebe postuje :lol: kad je renoviras mos se jebat al ti trolas def :lol: LM kad je svaTba :mrgreen:
Seyfo
Posts: 4337
Joined: 23/08/2011 14:12

#156 Re: Zivot u zajednici

Post by Seyfo »

Zakljucak je da mlada treba nauciti baratati vilama, nabaviti bijesnog psa i NE ostavljati alkohol. Kljucaj temu.
blufonka
Posts: 184
Joined: 25/06/2009 13:25

#157 Re: Zivot u zajednici

Post by blufonka »

jazzer wrote:
Nekadjevojka wrote: Ja bih neku vezu brak gdje me niko nece tjerati na druzenja moj momak ne posjecuje moju mamu vec par mjeseci niti je ikad samo kad on to zeli dok ja moram ic njegovim moram sjedit s ovim onim jer sta ce ovaj onaj rec. Mislim da je on vise vezan za njih i da ce mu krojit zivit jer sam je bio odusto od te kuce zbog neslaganja s istim tim amidzama i njegovi ga prekontaju da nam je ekonomicnije da dole to sredimo je ono ekonomicnije al ako ja necu moc biti ono sto jesam i ako ja moram vala necu jer niko nista za mene ne mora.
Iscasih mozak dok procitah ovo. Ne trebas se ti jos udavati, sacekaj prvo da skolu zavrsis.
Konacno neko , hvala jazzer :D
SasaVugdalic
Posts: 54
Joined: 17/03/2013 16:54

#158 Re: Zivot u zajednici

Post by SasaVugdalic »

Hoce taj momak govno pojest'...
blufonka
Posts: 184
Joined: 25/06/2009 13:25

#159 Re: Zivot u zajednici

Post by blufonka »

Nekadjevojka wrote:
Ramzess Veliki wrote:Nabavis ... i drzis ga uvijek pomalo gladnog ...

Image
Hahahaha kakve to veze ima sa postavljenom temom? Bez osude niste koificejnt vrijednosti a niti ja ova. Shvatam da svako cita onakak kakav je on al ja nikoga ovdje nisam osudila. Srdacan pozdrav!
:stidljiva1: Majku mu curo mene stid ispred tebe.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#160 Re: Zivot u zajednici

Post by insomnia78 »

Doso cojk s amidzom i ova pukla u sebi. Zamisli sloma ds tek ima zive roditelje
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#161 Re: Zivot u zajednici

Post by stakasa »

insomnia78 wrote:Doso cojk s amidzom i ova pukla u sebi. Zamisli sloma ds tek ima zive roditelje
ahahahahahhahaha
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#162 Re: Zivot u zajednici

Post by muha_sa »

blufonka wrote:
jazzer wrote:
Nekadjevojka wrote: Ja bih neku vezu brak gdje me niko nece tjerati na druzenja moj momak ne posjecuje moju mamu vec par mjeseci niti je ikad samo kad on to zeli dok ja moram ic njegovim moram sjedit s ovim onim jer sta ce ovaj onaj rec. Mislim da je on vise vezan za njih i da ce mu krojit zivit jer sam je bio odusto od te kuce zbog neslaganja s istim tim amidzama i njegovi ga prekontaju da nam je ekonomicnije da dole to sredimo je ono ekonomicnije al ako ja necu moc biti ono sto jesam i ako ja moram vala necu jer niko nista za mene ne mora.
Iscasih mozak dok procitah ovo. Ne trebas se ti jos udavati, sacekaj prvo da skolu zavrsis.
Konacno neko , hvala jazzer :D
a ništa što ja priupitaK jel još studira il je završila :? :D
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#163 Re: Zivot u zajednici

Post by vjesticanametli »

Seyfo wrote:Zakljucak je da mlada treba nauciti baratati vilama, nabaviti bijesnog psa i NE ostavljati alkohol. Kljucaj temu.
probost usput pjana zenika sa sve amiDZama :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#164 Re: Zivot u zajednici

Post by moonca »

stakasa wrote:
insomnia78 wrote:Doso cojk s amidzom i ova pukla u sebi. Zamisli sloma ds tek ima zive roditelje
ahahahahahhahaha
NE bi bio slom....zbilja...sta CE mu amidza. :roll:
blufonka
Posts: 184
Joined: 25/06/2009 13:25

#165 Re: Zivot u zajednici

Post by blufonka »

Iscasih mozak dok procitah ovo. Ne trebas se ti jos udavati, sacekaj prvo da skolu zavrsis.[/quote]
Konacno neko , hvala jazzer :D[/quote]
a ništa što ja priupitaK jel još studira il je završila :? :D[/quote]
Ma nije poenta jel studira il' je zavrsila pa da se rahat uda, nego je pitanje da li je uopste u skoli, sudeci po "izrichaju" khm khm....
blufonka
Posts: 184
Joined: 25/06/2009 13:25

#166 Re: Zivot u zajednici

Post by blufonka »

:-)
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#167 Re: Zivot u zajednici

Post by vjesticanametli »

Bosanski jezik ne studira il je pjana :lol:
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#168 Re: Zivot u zajednici

Post by wewa »

ih, ja sam nazocila jednoj konverzaciji u kojoj je djevojka upitana sta to radi u holu FF-a, sugovornici odvratila: evo, upisivam 2. godinu. na knjizevnosti na bhs jezicima.

:cry:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#169 Re: Zivot u zajednici

Post by vjesticanametli »

Ma to su nasi novi DZaci :mrgreen:
Nekadjevojka
Posts: 97
Joined: 15/11/2017 09:09

#170 Re: Zivot u zajednici

Post by Nekadjevojka »

moonca wrote:
Nekadjevojka wrote:
insomnia78 wrote:Nemas ti bas puno zivotnog iskustva jel de? Racunajuci i iskustvo sa zakonom
Nemam zivotnog al imam po pitanji imovinskog stanja.
Kojeg zivotnog- ima dovoljno- pet goodina su skupa.Dovoljno vremena da se upoznaju u vishe zivotnih izazova.
Djevojka je oprezna i treba s obzirom da je svjedok loseg razvoda od majke.
Problem je kuca -on je donosi u brak- zajednicki je renovirate- jako tesko podijeliti na dva dijela-dakle trebate imati dvije zasebne jedinice da su moguce za zivot. Ne mozes, ga niti on tebe prisiliti da proda svoj dio.
A sto se tice amidza- u pocetku bude vishe druzenja- vremenom se to urijedi- zbog vashih a i njihovih obaveza.
Pa i jesu dvije etaze. Nadam se da je to tako i sam mi je rekao da je ovo radi slavlja njihovog. Pa vidjet cemo imam jos dovoljno vremena . Svakako hvala na odgovru.
Nekadjevojka
Posts: 97
Joined: 15/11/2017 09:09

#171 Re: Zivot u zajednici

Post by Nekadjevojka »

insomnia78 wrote:Doso cojk s amidzom i ova pukla u sebi. Zamisli sloma ds tek ima zive roditelje
Majka mu je ziva i sa zenom sam extra i ona sama je otisla iz tog kraja jer nije mogla sa navedenim osoboma. S njom imam stvarno dobar odnos.
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#172 Re: Zivot u zajednici

Post by arzuhal »

Čitam temu i kontam: evo konačno neke životne priče, male drame, belaja, lomljenja, nema onih peglativnih jezičara, stilista i poeta koji svaki životni žar zagase svojim dosadnim, penzionerskim pridikama, kad...
Nekadjevojka
Posts: 97
Joined: 15/11/2017 09:09

#173 Re: Zivot u zajednici

Post by Nekadjevojka »

vjesticanametli wrote:Bosanski jezik ne studira il je pjana :lol:

Oprostite ako vas vrijeda to sto ne napisem sva slova pravilno ili neko izostavim. Isla sam jezicki smjer tako da veoma dobro znam sve po pitanju korekcije recenica i bavim se takode pisanjem... fali vam apostrof i fali vam tacka i upitnik . Prije nego korigujete druge pocnite od sebe, vidim niko vas nije ucio pravilnosti jezika a toliko ste puni samopouzdanja da osudujete nekoga hahahahah kakav propali pokusaj.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#174 Re: Zivot u zajednici

Post by vjesticanametli »

Pa haj mi se bar zezali...imas tema s lokalnim zaprDZivacima pa nit ih ko opominje niti cisti temu.....kako se ko kome zavuko il zavlaci....ne zahatori sta
Nekadjevojka
Posts: 97
Joined: 15/11/2017 09:09

#175 Re: Zivot u zajednici

Post by Nekadjevojka »

blufonka wrote:
Nekadjevojka wrote:
Ramzess Veliki wrote:Nabavis ... i drzis ga uvijek pomalo gladnog ...

Image
Hahahaha kakve to veze ima sa postavljenom temom? Bez osude niste koificejnt vrijednosti a niti ja ova. Shvatam da svako cita onakak kakav je on al ja nikoga ovdje nisam osudila. Srdacan pozdrav!
:stidljiva1: Majku mu curo mene stid ispred tebe.
A ko ste vi da mene osudujete ili bilo koga? Jeste li vi mjerilo vrijednosti?
Post Reply