Zivot u zajednici

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Nekadjevojka
Posts: 97
Joined: 15/11/2017 09:09

#1 Zivot u zajednici

Post by Nekadjevojka »

Zdravo svima. Zanima me savjet nekog ko je imao ovakvu situaciju ili slicnu. Naime ja i moj decko zivimo u stanu skoro 5 godina.On ima svou kucu u jednom selu nedaleko od grada. Izazov mi predstavlja jer kuca koju bi trebali renovirati je odmah do njegovih amidza njih je 3 tu odmah do nas , prvi je bukvalno pola metra od nas. Ja sam mu rekla da ja nisam bas osoba za druzenja da se meni bas i ne ide dole zbog toga no on je vezan za tu kucu jer mu je ostavstina od oca koji je poginuo. Njegove amidze svi vise manje piju vidjela sam da se u mnoge stvari mjesaju i da vole sjedit i druzit se dok ja ne volim i u fazi sam kad se ostavljam alkohola.Za godinu dana trebam zavrsiti fax i sve to planirati. Ljudi sta vi mislite o tome, je li istina da je deuzenje konstantno tu neizbjezno i da je i to neki vid zajednice. Odrasla sam u goroj zajednici sa amidzom( bratom od mog oca) koji je zivio bukvalno sprat ispod nas na kraju smo se morali odseliti zbog njega jer nas je maltretirao iako ta kuca nije bila ni na njemu ni na nama...nije podjeljena. Kod momka je drugacija situacija svako ima svoju kucu i zemlju al je sve previse blizu. Molim vas na vasa iskustva da li je to dobra ideja jer ja dam djevojka koja uopce nije drustven tip i familijski ne volim petljanje zbog iskustva kojeg imam. Srdacan pozdrav!
chombe trajla be
Posts: 245
Joined: 22/09/2015 19:53

#2 Re: Zivot u zajednici

Post by chombe trajla be »

Nekadjevojka wrote:Zdravo svima. Zanima me savjet nekog ko je imao ovakvu situaciju ili slicnu. Naime ja i moj decko zivimo u stanu skoro 5 godina.On ima svou kucu u jednom selu nedaleko od grada. Izazov mi predstavlja jer kuca koju bi trebali renovirati je odmah do njegovih amidza njih je 3 tu odmah do nas , prvi je bukvalno pola metra od nas. Ja sam mu rekla da ja nisam bas osoba za druzenja da se meni bas i ne ide dole zbog toga no on je vezan za tu kucu jer mu je ostavstina od oca koji je poginuo. Njegove amidze svi vise manje piju vidjela sam da se u mnoge stvari mjesaju i da vole sjedit i druzit se dok ja ne volim i u fazi sam kad se ostavljam alkohola.Za godinu dana trebam zavrsiti fax i sve to planirati. Ljudi sta vi mislite o tome, je li istina da je deuzenje konstantno tu neizbjezno i da je i to neki vid zajednice. Odrasla sam u goroj zajednici sa amidzom( bratom od mog oca) koji je zivio bukvalno sprat ispod nas na kraju smo se morali odseliti zbog njega jer nas je maltretirao iako ta kuca nije bila ni na njemu ni na nama...nije podjeljena. Kod momka je drugacija situacija svako ima svoju kucu i zemlju al je sve previse blizu. Molim vas na vasa iskustva da li je to dobra ideja jer ja dam djevojka koja uopce nije drustven tip i familijski ne volim petljanje zbog iskustva kojeg imam. Srdacan pozdrav!
Stan pretpostavljam da plaćate, i sa ekonomske strane bolje je te pare potrošiti i renovirati tu kuću koju on ima nedaleko od grada. A sada ovako zamisli, sviđa li se tebi ta kuća, bi li se osjećala ugodno da nema tih amidža? Ako da idi slobodno, a amidža što se tiče postavi distancu u startu. Bez ikakve svađe, nego pozdraviš se jedanput u danu kad ih vidiš i to je to. I momak nek ti izađe ususret i pokuša im nekako staviti do znanja da nisi tip osobe koji voli takve vrste druženja. Ako krenu sa dolascima, uvijek kažeš krenula sam u grad i briga te. Kad tako uradiš dva, tri puta shvatit će i sami. Malo će te u početku uz pivo ogovarati, ali naviknut će se, i prebacit će se na nekog drugog. I obavezno postavite ogradu, ako već nema između tih kuća. Moj savjet je zidana ograda od BLOKOVA, i nećeš ih ni viđati...
Ali u startu razjasni sa momkom da on ne poklekne pa da ih ne počne pozivati na "po jednu pivu", tad ih se ne bi nikada riješila. Sretno! :)
User avatar
muha_sa
Posts: 128486
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#3 Re: Zivot u zajednici

Post by muha_sa »

Nekadjevojka wrote:Zdravo svima. Zanima me savjet nekog ko je imao ovakvu situaciju ili slicnu. Naime ja i moj decko zivimo u stanu skoro 5 godina.On ima svou kucu u jednom selu nedaleko od grada. Izazov mi predstavlja jer kuca koju bi trebali renovirati je odmah do njegovih amidza njih je 3 tu odmah do nas , prvi je bukvalno pola metra od nas. Ja sam mu rekla da ja nisam bas osoba za druzenja da se meni bas i ne ide dole zbog toga no on je vezan za tu kucu jer mu je ostavstina od oca koji je poginuo. Njegove amidze svi vise manje piju vidjela sam da se u mnoge stvari mjesaju i da vole sjedit i druzit se dok ja ne volim i u fazi sam kad se ostavljam alkohola.Za godinu dana trebam zavrsiti fax i sve to planirati. Ljudi sta vi mislite o tome, je li istina da je deuzenje konstantno tu neizbjezno i da je i to neki vid zajednice. Odrasla sam u goroj zajednici sa amidzom( bratom od mog oca) koji je zivio bukvalno sprat ispod nas na kraju smo se morali odseliti zbog njega jer nas je maltretirao iako ta kuca nije bila ni na njemu ni na nama...nije podjeljena. Kod momka je drugacija situacija svako ima svoju kucu i zemlju al je sve previse blizu. Molim vas na vasa iskustva da li je to dobra ideja jer ja dam djevojka koja uopce nije drustven tip i familijski ne volim petljanje zbog iskustva kojeg imam. Srdacan pozdrav!
Najbolji ce ti savjet dat naša Sadeta--ona živi sa svekrvom
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4 Re: Zivot u zajednici

Post by insomnia78 »

Obavezno. Amidze su raja. Rostilj, pive...
User avatar
sinuhe
Posts: 11457
Joined: 03/06/2011 11:33

#5 Re: Zivot u zajednici

Post by sinuhe »

Podrazumijeva se ne samo druzenje vec i dijeljenje svega i svacega. Bice tu svega.
User avatar
dulekrele
Posts: 3816
Joined: 10/04/2014 18:25

#6 Re: Zivot u zajednici

Post by dulekrele »

Nekadjevojka wrote:Zdravo svima. Zanima me savjet nekog ko je imao ovakvu situaciju ili slicnu. Naime ja i moj decko zivimo u stanu skoro 5 godina.On ima svou kucu u jednom selu nedaleko od grada. Izazov mi predstavlja jer kuca koju bi trebali renovirati je odmah do njegovih amidza njih je 3 tu odmah do nas , prvi je bukvalno pola metra od nas. Ja sam mu rekla da ja nisam bas osoba za druzenja da se meni bas i ne ide dole zbog toga no on je vezan za tu kucu jer mu je ostavstina od oca koji je poginuo. Njegove amidze svi vise manje piju vidjela sam da se u mnoge stvari mjesaju i da vole sjedit i druzit se dok ja ne volim i u fazi sam kad se ostavljam alkohola.Za godinu dana trebam zavrsiti fax i sve to planirati. Ljudi sta vi mislite o tome, je li istina da je deuzenje konstantno tu neizbjezno i da je i to neki vid zajednice. Odrasla sam u goroj zajednici sa amidzom( bratom od mog oca) koji je zivio bukvalno sprat ispod nas na kraju smo se morali odseliti zbog njega jer nas je maltretirao iako ta kuca nije bila ni na njemu ni na nama...nije podjeljena. Kod momka je drugacija situacija svako ima svoju kucu i zemlju al je sve previse blizu. Molim vas na vasa iskustva da li je to dobra ideja jer ja dam djevojka koja uopce nije drustven tip i familijski ne volim petljanje zbog iskustva kojeg imam. Srdacan pozdrav!
Ne preporucujem selidbu u kucu. sada se ne osjecas prijatno a ne zivis tamo. kako ces se tek osjecati ako odselis. sa njima ces se ili druziti ili ces biti u zavadi. trece nema. a s obzirom da ti se sa njima ne sjedi po cijeli dan i loće imat ces problem, a onda i tvoj muz buduci.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21489
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#7 Re: Zivot u zajednici

Post by MarlboroGold »

Ne ganjaju ljudi bezveze svoj život i rahatluk, pa idu od uže i šire porodice ukoliko su u mogućnosti. Dobro razmisli, jer čisto sumnjam da ćeš biti rahat u toj kući.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#8 Re: Zivot u zajednici

Post by moonca »

Nekadjevojka wrote:Zdravo svima. Zanima me savjet nekog ko je imao ovakvu situaciju ili slicnu. Naime ja i moj decko zivimo u stanu skoro 5 godina.On ima svou kucu u jednom selu nedaleko od grada. Izazov mi predstavlja jer kuca koju bi trebali renovirati je odmah do njegovih amidza njih je 3 tu odmah do nas , prvi je bukvalno pola metra od nas. Ja sam mu rekla da ja nisam bas osoba za druzenja da se meni bas i ne ide dole zbog toga no on je vezan za tu kucu jer mu je ostavstina od oca koji je poginuo. Njegove amidze svi vise manje piju vidjela sam da se u mnoge stvari mjesaju i da vole sjedit i druzit se dok ja ne volim i u fazi sam kad se ostavljam alkohola.Za godinu dana trebam zavrsiti fax i sve to planirati. Ljudi sta vi mislite o tome, je li istina da je deuzenje konstantno tu neizbjezno i da je i to neki vid zajednice. Odrasla sam u goroj zajednici sa amidzom( bratom od mog oca) koji je zivio bukvalno sprat ispod nas na kraju smo se morali odseliti zbog njega jer nas je maltretirao iako ta kuca nije bila ni na njemu ni na nama...nije podjeljena. Kod momka je drugacija situacija svako ima svoju kucu i zemlju al je sve previse blizu. Molim vas na vasa iskustva da li je to dobra ideja jer ja dam djevojka koja uopce nije drustven tip i familijski ne volim petljanje zbog iskustva kojeg imam. Srdacan pozdrav!
5 godina ste skupa- vjerujem da ste nekada i bili u kuci na selu-- kao i u drustvu amidza.
Smjesno je da ovdje trazis savjet--- dosadno ti. :run:
Nekadjevojka
Posts: 97
Joined: 15/11/2017 09:09

#9 Re: Zivot u zajednici

Post by Nekadjevojka »

Nismo nikad bili u toj kuci jer kuca nije opremljena desila se poplava. Ja nisam bas osoba porodicna pricali smo vec o tome kako zelim dole svoj zivot i rekao je da to stoji i nakon par dana dolazi po mene sa amidzom da idemo dole njima na sta sma ja ono pukla u sebi u tom momentu...al vidim vecina vas kaze da je to neizbjezno. Shvatam ja da su oni njegova porodica niti ja zelim nekog razdvajati od porodice samo me zanima da li je to fakat tako da li negdje postoji neka osoba koja ima svoj zivot svoju porodicu a ne stalna opijanja druzenja do kasno u noc sa amidzama ili obliznjim u selu .... shvatam da to nije za mene i nije u redu da zavlacim osobu koju volim. Mislim da ce mu bolje onda biti bez mene sa nekom djevojkom koja ce to trpiti. Hvala svima na odgovorima ako neko ima prijatno iskustvo voljela bih da procitam.
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#10 Re: Zivot u zajednici

Post by stakasa »

muha_sa wrote:
Nekadjevojka wrote:Zdravo svima. Zanima me savjet nekog ko je imao ovakvu situaciju ili slicnu. Naime ja i moj decko zivimo u stanu skoro 5 godina.On ima svou kucu u jednom selu nedaleko od grada. Izazov mi predstavlja jer kuca koju bi trebali renovirati je odmah do njegovih amidza njih je 3 tu odmah do nas , prvi je bukvalno pola metra od nas. Ja sam mu rekla da ja nisam bas osoba za druzenja da se meni bas i ne ide dole zbog toga no on je vezan za tu kucu jer mu je ostavstina od oca koji je poginuo. Njegove amidze svi vise manje piju vidjela sam da se u mnoge stvari mjesaju i da vole sjedit i druzit se dok ja ne volim i u fazi sam kad se ostavljam alkohola.Za godinu dana trebam zavrsiti fax i sve to planirati. Ljudi sta vi mislite o tome, je li istina da je deuzenje konstantno tu neizbjezno i da je i to neki vid zajednice. Odrasla sam u goroj zajednici sa amidzom( bratom od mog oca) koji je zivio bukvalno sprat ispod nas na kraju smo se morali odseliti zbog njega jer nas je maltretirao iako ta kuca nije bila ni na njemu ni na nama...nije podjeljena. Kod momka je drugacija situacija svako ima svoju kucu i zemlju al je sve previse blizu. Molim vas na vasa iskustva da li je to dobra ideja jer ja dam djevojka koja uopce nije drustven tip i familijski ne volim petljanje zbog iskustva kojeg imam. Srdacan pozdrav!
Najbolji ce ti savjet dat naša Sadeta--ona živi sa svekrvom
Razjebala je to sadi na vrijeme. Delegat je dislociran
User avatar
dale cooper
Posts: 28398
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#11 Re: Zivot u zajednici

Post by dale cooper »

Ma to ti je zajebancija, em nemaš privatnosti jer svako zabada nos gdje mu nije mjesto, a i budi spremna na život sa stalnim sjelima i
pripremanjima mezetluka. Ako nisi taj tip osobe onda dobro razmisli.
User avatar
dulekrele
Posts: 3816
Joined: 10/04/2014 18:25

#12 Re: Zivot u zajednici

Post by dulekrele »

Nekadjevojka wrote:Nismo nikad bili u toj kuci jer kuca nije opremljena desila se poplava. Ja nisam bas osoba porodicna pricali smo vec o tome kako zelim dole svoj zivot i rekao je da to stoji i nakon par dana dolazi po mene sa amidzom da idemo dole njima na sta sma ja ono pukla u sebi u tom momentu...al vidim vecina vas kaze da je to neizbjezno. Shvatam ja da su oni njegova porodica niti ja zelim nekog razdvajati od porodice samo me zanima da li je to fakat tako da li negdje postoji neka osoba koja ima svoj zivot svoju porodicu a ne stalna opijanja druzenja do kasno u noc sa amidzama ili obliznjim u selu .... shvatam da to nije za mene i nije u redu da zavlacim osobu koju volim. Mislim da ce mu bolje onda biti bez mene sa nekom djevojkom koja ce to trpiti. Hvala svima na odgovorima ako neko ima prijatno iskustvo voljela bih da procitam.
dobra odluka. to ne bi uopste funkcionisalo.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#13 Re: Zivot u zajednici

Post by moonca »

Dok se pitas---vec si opterecena s tim.
I da su ono ok, naci ces razloga da ti nesto smeta..

Rijeteke su sretne zajednice--- pogotovo kada je u pitanju snaha.
Zasto ga zavlacis --skupa ste 5 godina- kakav je vas odnos?

Mislim da si mu ti vaznija od amidza i kojekakve familije.... ako nisi--- ako je on uporan da idete na selo.... onada nemas izbora- on ide bez tebe.
Nekadjevojka
Posts: 97
Joined: 15/11/2017 09:09

#14 Re: Zivot u zajednici

Post by Nekadjevojka »

dale cooper wrote:Ma to ti je zajebancija, em nemaš privatnosti jer svako zabada nos gdje mu nije mjesto, a i budi spremna na život sa stalnim sjelima i
pripremanjima mezetluka. Ako nisi taj tip osobe onda dobro razmisli.
Znam i moja kolegica zivi tako sa mamom sve amidze tj braca od njenog oca su tu em se svi petljaju davajuci kao savjete al meni to iskreno smeta. Nisam od toga. U nas je drustvo jos u tom dobu i ne vidim zasto bi neko to trpio ono sto su naci roditelji trpili osobito mame primjer imam iz licnog iskustva takode. Sutra me ceka dobro placen poso i shvatam da od ovog vjerovatno nema nista jer mu je to ostavstina od oca i nece je se odreci zbog neke djevojke poput mene sto recemo ne cijeni ono sto bih mogla imati bez prevelikog ulaganja ali sam naucila da mi je moj mir najbitniji aspekat zivota. Mnogo hvala na odgovoru i savjetu
Nekadjevojka
Posts: 97
Joined: 15/11/2017 09:09

#15 Re: Zivot u zajednici

Post by Nekadjevojka »

moonca wrote:Dok se pitas---vec si opterecena s tim.
I da su ono ok, naci ces razloga da ti nesto smeta..

Rijeteke su sretne zajednice--- pogotovo kada je u pitanju snaha.
Zasto ga zavlacis --skupa ste 5 godina- kakav je vas odnos?

Mislim da si mu ti vaznija od amidza i kojekakve familije.... ako nisi--- ako je on uporan da idete na selo.... onada nemas izbora- on ide bez tebe.
Bas u pravu ste. Ma bilo je kod nas problema prekida svega i svaceg ko i kod svakog u ovom ubrzanom zivotu. Tesko mu je bilo prihvatit da cu sutra radit posao koji obavezuje i poslovanja sa drugim kompanijama a mogu tek zamislit sta bi te amidze mislile o meni jer sam ja zensko ...isto vjerujte smatram i ja al ne mogu nekog silit na nesto ako on to ne zeli mislim da tu nije stvar ljubavi ono fazon ako ti mene volis ti ces to uraditi jer fakat vjerujem da osobe same odlucuju o svom zivotu ako ih volis trebas to prihvatit ako ne zelis prihvatiti furaj dalje.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18507
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#16 Re: Zivot u zajednici

Post by SmokingMan »

Moj ti je savjet Što dalje od familijarne zajendnice muža i obrnuto (ako želiš duševni mir),u usprotnom samo može pomoći neki kompromis.
Nekadjevojka
Posts: 97
Joined: 15/11/2017 09:09

#17 Re: Zivot u zajednici

Post by Nekadjevojka »

MarlboroGold wrote:Ne ganjaju ljudi bezveze svoj život i rahatluk, pa idu od uže i šire porodice ukoliko su u mogućnosti. Dobro razmisli, jer čisto sumnjam da ćeš biti rahat u toj kući.
Hvala vam na odgovoru i ja to smatram kako god postavili mi ogradu ili ne oni ce zeljeti druziti se i to je neizbjezno bolje sprijeciti nego lijeciti. Nikako ne mogu to da sagledam sa pozitivnog aspekta
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#18 Re: Zivot u zajednici

Post by vjesticanametli »

Bjezi dok mozes....kani se zajednica i lokaDZija amiDZa....ne renoviraj nista i gledaj da uvijek imas svoj dinar....sad trci :run: kakve ba faking zajednice :mrgreen:
Nekadjevojka
Posts: 97
Joined: 15/11/2017 09:09

#19 Re: Zivot u zajednici

Post by Nekadjevojka »

SmokingMan wrote:Moj ti je savjet Što dalje od familijarne zajendnice muža i obrnuto (ako želiš duševni mir),u usprotnom samo može pomoći neki kompromis.
Bas bas...samo mislim da momak na to nece pristati. Vec cekam koliko ce me ogovarati i podcjenjivati kako sam nezahvalna kao sta bih htjrla i tako dalje. Ali nadam se sa bozijom pomoci to prebrodit abd.
User avatar
dulekrele
Posts: 3816
Joined: 10/04/2014 18:25

#20 Re: Zivot u zajednici

Post by dulekrele »

Nekadjevojka wrote:
dale cooper wrote:Ma to ti je zajebancija, em nemaš privatnosti jer svako zabada nos gdje mu nije mjesto, a i budi spremna na život sa stalnim sjelima i
pripremanjima mezetluka. Ako nisi taj tip osobe onda dobro razmisli.
Znam i moja kolegica zivi tako sa mamom sve amidze tj braca od njenog oca su tu em se svi petljaju davajuci kao savjete al meni to iskreno smeta. Nisam od toga. U nas je drustvo jos u tom dobu i ne vidim zasto bi neko to trpio ono sto su naci roditelji trpili osobito mame primjer imam iz licnog iskustva takode. Sutra me ceka dobro placen poso i shvatam da od ovog vjerovatno nema nista jer mu je to ostavstina od oca i nece je se odreci zbog neke djevojke poput mene sto recemo ne cijeni ono sto bih mogla imati bez prevelikog ulaganja ali sam naucila da mi je moj mir najbitniji aspekat zivota. Mnogo hvala na odgovoru i savjetu
otici za vikenda ili na odmor nije problem jer se moze pretrpiti ali stalno biti u takvoj sredini ne moze nikako funkcionisati. I ako nije ni momku ti lako. nemoze tek tako rascistiti sa porodicom ali opet niko mu ne brani da bude sa njima u kontaktu kad god moze.
Last edited by dulekrele on 17/09/2019 13:34, edited 1 time in total.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#21 Re: Zivot u zajednici

Post by Ramzess Veliki »

Nekadjevojka wrote: Bas u pravu ste. Ma bilo je kod nas problema prekida svega i svaceg ko i kod svakog u ovom ubrzanom zivotu. Tesko mu je bilo prihvatit da cu sutra radit posao koji obavezuje i poslovanja sa drugim kompanijama a mogu tek zamislit sta bi te amidze mislile o meni jer sam ja zensko ...isto vjerujte smatram i ja al ne mogu nekog silit na nesto ako on to ne zeli mislim da tu nije stvar ljubavi ono fazon ako ti mene volis ti ces to uraditi jer fakat vjerujem da osobe same odlucuju o svom zivotu ako ih volis trebas to prihvatit ako ne zelis prihvatiti furaj dalje.
... ovo mi je upalo u oci ... to bi on da ti sjedis u kuci i ne radis? :shock:
Gray
Posts: 4008
Joined: 14/06/2005 02:47

#22 Re: Zivot u zajednici

Post by Gray »

Radije vječno iznajmljuj stan nego da živiš u zajednici (pa i toj široj koju si opisala).
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#23 Re: Zivot u zajednici

Post by stakasa »

Meni je ovde najinteresantnije kako ljudi prije ulaska u vezu odluce - necu da trpim ama bas nista
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#24 Re: Zivot u zajednici

Post by vjesticanametli »

Ramzess Veliki wrote:
Nekadjevojka wrote: Bas u pravu ste. Ma bilo je kod nas problema prekida svega i svaceg ko i kod svakog u ovom ubrzanom zivotu. Tesko mu je bilo prihvatit da cu sutra radit posao koji obavezuje i poslovanja sa drugim kompanijama a mogu tek zamislit sta bi te amidze mislile o meni jer sam ja zensko ...isto vjerujte smatram i ja al ne mogu nekog silit na nesto ako on to ne zeli mislim da tu nije stvar ljubavi ono fazon ako ti mene volis ti ces to uraditi jer fakat vjerujem da osobe same odlucuju o svom zivotu ako ih volis trebas to prihvatit ako ne zelis prihvatiti furaj dalje.
... ovo mi je upalo u oci ... to bi on da ti sjedis u kuci i ne radis? :shock:
na lanac pa ja :mrgreen: kauc sporet :lol: sta bi ti
User avatar
dulekrele
Posts: 3816
Joined: 10/04/2014 18:25

#25 Re: Zivot u zajednici

Post by dulekrele »

stakasa wrote:Meni je ovde najinteresantnije kako ljudi prije ulaska u vezu odluce - necu da trpim ama bas nista
bolje je i to nego kasnije pojesti govno. ja sam imao priliku da zivim sa roditeljima ali mi nije palo na pamet da to uradim. sto bi rekao moj jaran jebes to kad ne mozes po kuci prohodati go.
Post Reply