Život mi propada u Gimnaziji

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
User avatar
thekupus
Posts: 6813
Joined: 25/06/2011 22:38

#51 Re: Život mi propada u Gimnaziji

Post by thekupus »

Debil jedan kroz jedan :roll:
User avatar
johnnykola
Posts: 10316
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#52 Re: Život mi propada u Gimnaziji

Post by johnnykola »

A dobro, mladost je to. Nadati se da će se izbirikati. I dječko, u grešci si za filmove, serije, oni te uče emocionalnoj inteligenciji koja je i bit će sve više važna pri zapošljavanju, no tebe to zaboli, ti znaš bolje. Živija i sretno!
ultras1921
Posts: 69
Joined: 22/06/2018 22:46

#53 Re: Život mi propada u Gimnaziji

Post by ultras1921 »

johnnykola wrote:A dobro, mladost je to. Nadati se da će se izbirikati. I dječko, u grešci zi za filmove, serije, oni te uče emocionalnoj inteligenciji koja je i bit će sve više važna pri zapošljavanju, no tebe to zaboli, ti znaš bolje. Živija i sretno!
Hvala ,veliki pozdrav,a ovome iznad tebe "Je*o te debil!"
User avatar
johnnykola
Posts: 10316
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#54 Re: Život mi propada u Gimnaziji

Post by johnnykola »

Nema na čemu i džaba ti hvala kad pogledati nećeš Fight Club. Znaš, neki film, knjiga te udare posred glave i promijene ti kont. Pa bolje je da to bude kvalitetan film, knjiga, nego naka kanta, odron. Sve si što vidiš, slušaš, gledaš, čitaš i misliš. Sretno fakat, nije lako u ovoj našoj Bazniji, ali ponavljam manje-više je s raznim nebulozama takva situacija svuda po svijetu. Valja se izboriti. Zato slušaj savjete, proći će vrijeme, niko ti neće ni savjete dijeliti samo će gledati kako da ti nogu slomije. Vjeruj mi, a sve vrijeme treba ostati pozitivan. Sjetit ćeš se da sam ti ovo pisao. ;-)
ultras1921
Posts: 69
Joined: 22/06/2018 22:46

#55 Re: Život mi propada u Gimnaziji

Post by ultras1921 »

johnnykola wrote:Nema na čemu i džaba ti hvala kad pogledati nećeš Fight Club. Znaš, neki film, knjiga te udare posred glave i promijene ti kont. Pa bolje je da to bude kvalitetan film, knjiga, nego naka kanta, odron. Sve si što vidiš, slušaš, gledaš, čitaš i misliš. Sretno fakat, nije lako u ovoj našoj Bazniji, ali ponavljam manje-više je s raznim nebulozama takva situacija svuda po svijetu. Valja se izboriti. Zato slušaj savjete, proći će vrijeme, niko ti neće ni savjete dijeliti samo će gledati kako da ti nogu slomije. Vjeruj mi, a sve vrijeme treba ostati pozitivan. Sjetit ćeš se da sam ti ovo pisao. ;-)
Znam stari,šta hoćeš reći ovaj august,a pogotovo ovih zadnjih 10 dana su mi trenutno najgori dani života,biram između jedne i dr. škole,ako odem ovamo gubim godinu dana života,i gledati ću kako djeca moji godina slave maturu ,a ja još jednu godinu moram u školu,ali kada skontam da ću u životu imati koristi,onda zajebi i maturu i djecu i gledaj sebe :D,tome dodaj i ljubavne probleme i hoću da poludim,muzika mene dosta udara u glavu,juče sam zbog Lukasa slomio vrata u sobi hahaha,ma nemam ti ja ni nekog društva sa kojim bih izašao i malo se opustio tako da sam na sve strane fucked up.
User avatar
johnnykola
Posts: 10316
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#56 Re: Život mi propada u Gimnaziji

Post by johnnykola »

Sve je to za ljude. :-D Još uvijek si u poziciji da ta jedna godina ne znači ništa manje-više. I ne, to nisu najgori dani tvog života, vidjet ćeš kad dođe bolest i smrt roditelja. Ništa se s tim ne može mjeriti. Može samo smrt djeteta, pretpostavljam. Ja ti ovo iskreno. Imaš li ikakve šanse na popravnom proći? I, da, obatali muziku, bit će za nju vremena, pokušaj ako možeš i želiš na popravnom proći.

Eno na gore onom linku što sam postavio fino Azem kaže:

Image

Imaš li najmeru upisivati faks, izvini, nemam sad živaca i vremena čitati šta si dosad pisao. Ako imaš namjeru upisivati faks, nema veze koju ćeš srednju završiti.
ultras1921
Posts: 69
Joined: 22/06/2018 22:46

#57 Re: Život mi propada u Gimnaziji

Post by ultras1921 »

johnnykola wrote:Sve je to za ljude. :-D Još uvijek si u poziciji da ta jedna godina ne znači ništa manje-više. I ne, to nisu najgori dani tvog života, vidjet ćeš kad dođe bolest i smrt roditelja. Ništa se s tim ne može mjeriti. Može samo smrt djeteta, pretpostavljam. Ja ti ovo iskreno. Imaš li ikakve šanse na popravnom proći? I, da, obatali muziku, bit će za nju vremena, pokušaj ako možeš i želiš na popravnom proći.

Eno na gore onom linku što sam postavio fino Azem kaže:

Image

Imaš li najmeru upisivati faks, izvini, nemam sad živaca i vremena čitati šta si dosad pisao. Ako imaš namjeru upisivati faks, nema veze koju ćeš srednju završiti.
Gledaj stari ,ja sam prošao popravni i zvanično imam završene 2 godine Gimnazije,ali mene zanima elektro i to,ali nema moje godište ima samo godina mlađ,znači ja biram da idem normalno u 3. Gimnazije ili da se prebacim u 2. razred Elektrotehničke,mislim na fakultet :)
User avatar
johnnykola
Posts: 10316
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#58 Re: Život mi propada u Gimnaziji

Post by johnnykola »

Gledaj, sve živ čovjek može naučiti. TIm se povodi. Jer sve je živ čovjek skontao i naučio. Lagano nastavi s gimnazijom, moj ti je savjet. Evo ovdje piši šta ti je nejasno, pojasnimo ti. Gdje ideš u školu, u kojem gradu? Još nešto, sve što te uče sjedi i uči, nije to džaba stavljeno u kurikulum koliko god neko tvrdio da je zastario. Izvoli ti završi tu školu pa mijenjaj kurikulum koliko god hoćeš. Dodatno, paralelno uči programiranje, matematiku i zaboli te, razorit ćeš prijemni, proći i lagano. Imaš još 720 dana za učiti matematiku, možeš je pojesti realno za to vrijeme.
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#59 Re: Život mi propada u Gimnaziji

Post by alibaba_i_30_godina »

Nemoj slušati više Lukasa da ne fasuju i neka druga vrata, bolje pusti nešto manje agresivno, kao što je Polumenta il' Knez. :oops: :oops: :lol:
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#60 Re: Život mi propada u Gimnaziji

Post by alibaba_i_30_godina »

ultras1921 wrote:
johnnykola wrote:Sve je to za ljude. :-D Još uvijek si u poziciji da ta jedna godina ne znači ništa manje-više. I ne, to nisu najgori dani tvog života, vidjet ćeš kad dođe bolest i smrt roditelja. Ništa se s tim ne može mjeriti. Može samo smrt djeteta, pretpostavljam. Ja ti ovo iskreno. Imaš li ikakve šanse na popravnom proći? I, da, obatali muziku, bit će za nju vremena, pokušaj ako možeš i želiš na popravnom proći.

Eno na gore onom linku što sam postavio fino Azem kaže:

Image

Imaš li najmeru upisivati faks, izvini, nemam sad živaca i vremena čitati šta si dosad pisao. Ako imaš namjeru upisivati faks, nema veze koju ćeš srednju završiti.
Gledaj stari ,ja sam prošao popravni i zvanično imam završene 2 godine Gimnazije,ali mene zanima elektro i to,ali nema moje godište ima samo godina mlađ,znači ja biram da idem normalno u 3. Gimnazije ili da se prebacim u 2. razred Elektrotehničke,mislim na fakultet :)
U kojem ti gradu uopće živiš? Kako to da nema u srednjoj elektrotehničkoj treći razred, jel' to tek neka nova škola ili?

U gimnaziji obično imaš smjerove od trećeg razreda, uzmi ono što ti najviše godi, informatika ukoliko ima, izbjegavaj prirodne i društvene smjerove.
User avatar
johnnykola
Posts: 10316
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#61 Re: Život mi propada u Gimnaziji

Post by johnnykola »

Gdje je čovjek napisao da ne postoji treći razred Elektrotehničke škole? Uspio je na popravnom proći i sad može nastaviti treći razred gimnazije ili se prebaciti u drugi Elektrotehničke škole. Sad duma izgubiti tu jednu godinu po prebacivanju ili ne tako što će nastaviti s gimnazijom.
ultras1921
Posts: 69
Joined: 22/06/2018 22:46

#62 Re: Život mi propada u Gimnaziji

Post by ultras1921 »

johnnykola wrote:Gdje je čovjek napisao da ne postoji treći razred Elektrotehničke škole? Uspio je na popravnom proći i sad može nastaviti treći razred gimnazije ili se prebaciti u drugi Elektrotehničke škole. Sad duma izgubiti tu jednu godinu po prebacivanju ili ne tako što će nastaviti s gimnazijom.
Upravo tako,razbijam vec 10 dana glavom ostati ili ići.Fazon je taj što ja kada sam upisivao srednju nije bilo elektrotehničke za moje godište,a sljedeće godine kada sam ja već bio 2.Gimnazije bila je elektro,i sada imam priliku ići ili ostati i još uvijek se nisam odlučio hoću explodirati od muke hahahahh.Društvene nauke ionako ne volim jer se tu stvarno mora bubati što i jes cjelokupna Gimnazija,ali ako odem gubim godinu dana,a i ne ide mi se zbog društva.Ali sa dr. strane neće meni društvo dns. sutra davati kruh u usta,tkd. ne znam sam šta ću.
A što se tiče Lukasa,čovjek kad je progovorio "A,godine treće setiti se neće",ja skoči i gruh krošeom u vrata,sad će me uvijek rupa posjećati na nju hahahah. :D
User avatar
Edin H.
Posts: 47033
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#63 Re: Život mi propada u Gimnaziji

Post by Edin H. »

User avatar
lmo
Posts: 7812
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#64 Re: Život mi propada u Gimnaziji

Post by lmo »

ultras1921 wrote:
Upravo tako,razbijam vec 10 dana glavom ostati ili ići.Fazon je taj što ja kada sam upisivao srednju nije bilo elektrotehničke za moje godište,a sljedeće godine kada sam ja već bio 2.Gimnazije bila je elektro,i sada imam priliku ići ili ostati i još uvijek se nisam odlučio hoću explodirati od muke hahahahh.Društvene nauke ionako ne volim jer se tu stvarno mora bubati što i jes cjelokupna Gimnazija,ali ako odem gubim godinu dana,a i ne ide mi se zbog društva.Ali sa dr. strane neće meni društvo dns. sutra davati kruh u usta,tkd. ne znam sam šta ću.
A što se tiče Lukasa,čovjek kad je progovorio "A,godine treće setiti se neće",ja skoči i gruh krošeom u vrata,sad će me uvijek rupa posjećati na nju hahahah. :D
upiši (prebaci se) elektro. nigdje nećeš zakasniti.
da imam dilemu šta upisati, gimnazija bi bila na zadnjem mjestu.


sretno!
Last edited by lmo on 25/08/2018 17:02, edited 2 times in total.
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#65 Re: Život mi propada u Gimnaziji

Post by alibaba_i_30_godina »

johnnykola wrote:Gdje je čovjek napisao da ne postoji treći razred Elektrotehničke škole? Uspio je na popravnom proći i sad može nastaviti treći razred gimnazije ili se prebaciti u drugi Elektrotehničke škole. Sad duma izgubiti tu jednu godinu po prebacivanju ili ne tako što će nastaviti s gimnazijom.
U više navrata je napisao da trenutno ne postoji treći razred, zbog toga i mora gubiti godinu ukoliko se prebaci u elektrotehničku školu. Dakle, očito je da čovjek živi u nekom malom gradu i sredini, te onda djelomično i razumijem sve ove dileme.

@ultras1921
Šta kažu roditelji i dobri prijatelji? Teško da će ti neko na nekom forumu moći i htjeti reći šta trebaš uraditi, to ipak trebaš sam da odlučiš, ali pošto si jako mlad svakako treba da se posavjetuješ sa svojim najbližim. Inače, u životu svakako treba biti i arogantan, ambiciozan pa ponekad i bahat ali na odmjeren način i uz pametno doziranje. To će svakako doći sa godinama.

U svakom slučaju odluka je na tebi, stavi na papir sve dobre i loše strane za obje opcije koje imaš i pogledaj šta ćeš dobiti. Svakako da treba ići u onom pravcu što čovjek voli da radi i za što misli da će mu u budućnosti biti lakše. Sa elektrotehnikom je svakako velika prednost što ako ništa imaš neki zanat, dok sa gimnazijom nemaš ništa ukoliko nekim slučajem ne završiš fakultet ili se nešto drugo desi.
ultras1921
Posts: 69
Joined: 22/06/2018 22:46

#66 Re: Život mi propada u Gimnaziji

Post by ultras1921 »

@Imo i ja sam uvijek govorio nikada u Gimnaziju,no snaslo me to sto me je snaslo nmg. nista.Što se tiče prijatelja iz razreda svi su naravno da ostanem ono kao :D ,neki mi govore prebaci se bolje za tebe,roditelje sam više izludio jer jedan dan govorim jedno,drugi drugo,pa i sam ne znam šta ću.
U svakom slučaju elektro mi je bolja što se tiče života i samoga mene,što se tiče gimn. društvo. i zezanje,ali ako se prebacim ne mogu nikako da shvatim da će oni biti godinu ispred mene,ne znam nekako mi to ono brrr. :D
User avatar
Men_of_Numenor
Posts: 267
Joined: 22/01/2018 11:52

#67 Re: Život mi propada u Gimnaziji

Post by Men_of_Numenor »

ultras1921 wrote:
johnnykola wrote:Sve je to za ljude. :-D Još uvijek si u poziciji da ta jedna godina ne znači ništa manje-više. I ne, to nisu najgori dani tvog života, vidjet ćeš kad dođe bolest i smrt roditelja. Ništa se s tim ne može mjeriti. Može samo smrt djeteta, pretpostavljam. Ja ti ovo iskreno. Imaš li ikakve šanse na popravnom proći? I, da, obatali muziku, bit će za nju vremena, pokušaj ako možeš i želiš na popravnom proći.

Eno na gore onom linku što sam postavio fino Azem kaže:

Image

Imaš li najmeru upisivati faks, izvini, nemam sad živaca i vremena čitati šta si dosad pisao. Ako imaš namjeru upisivati faks, nema veze koju ćeš srednju završiti.
Gledaj stari ,ja sam prošao popravni i zvanično imam završene 2 godine Gimnazije,ali mene zanima elektro i to,ali nema moje godište ima samo godina mlađ,znači ja biram da idem normalno u 3. Gimnazije ili da se prebacim u 2. razred Elektrotehničke,mislim na fakultet :)
Kakve su ovo priče :-) ?

Odakle ti to?
Last edited by Men_of_Numenor on 25/08/2018 17:14, edited 1 time in total.
User avatar
lmo
Posts: 7812
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#68 Re: Život mi propada u Gimnaziji

Post by lmo »

ultras1921 wrote:@Imo i ja sam uvijek govorio nikada u Gimnaziju,no snaslo me to sto me je snaslo nmg. nista.Što se tiče prijatelja iz razreda svi su naravno da ostanem ono kao :D ,neki mi govore prebaci se bolje za tebe,roditelje sam više izludio jer jedan dan govorim jedno,drugi drugo,pa i sam ne znam šta ću.
U svakom slučaju elektro mi je bolja što se tiče života i samoga mene,što se tiče gimn. društvo. i zezanje,ali ako se prebacim ne mogu nikako da shvatim da će oni biti godinu ispred mene,ne znam nekako mi to ono brrr. :D
ništa ba brrr, de, znaš ti i sam da je elektro za tebe, kakvo društvo, nećeš ih se pola sjećati da su uopšte postojali za pet godina. .. :oops:
ultras1921
Posts: 69
Joined: 22/06/2018 22:46

#69 Re: Život mi propada u Gimnaziji

Post by ultras1921 »

Men_of_Numenor wrote:
ultras1921 wrote:
johnnykola wrote:Sve je to za ljude. :-D Još uvijek si u poziciji da ta jedna godina ne znači ništa manje-više. I ne, to nisu najgori dani tvog života, vidjet ćeš kad dođe bolest i smrt roditelja. Ništa se s tim ne može mjeriti. Može samo smrt djeteta, pretpostavljam. Ja ti ovo iskreno. Imaš li ikakve šanse na popravnom proći? I, da, obatali muziku, bit će za nju vremena, pokušaj ako možeš i želiš na popravnom proći.

Eno na gore onom linku što sam postavio fino Azem kaže:

Image

Imaš li najmeru upisivati faks, izvini, nemam sad živaca i vremena čitati šta si dosad pisao. Ako imaš namjeru upisivati faks, nema veze koju ćeš srednju završiti.
Gledaj stari ,ja sam prošao popravni i zvanično imam završene 2 godine Gimnazije,ali mene zanima elektro i to,ali nema moje godište ima samo godina mlađ,znači ja biram da idem normalno u 3. Gimnazije ili da se prebacim u 2. razred Elektrotehničke,mislim na fakultet :)
Kakve su ovo priče :-) ?

Odakle ti to?
Ne kontam te,šta hoćeš da pitaš ?

@Imo i ja mislim da je tako najbolje,hvala ti najljepša <3 :*
User avatar
lmo
Posts: 7812
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#70 Re: Život mi propada u Gimnaziji

Post by lmo »

:thumbup: biće to sve okej.
ultras1921 wrote:
tome dodaj i ljubavne probleme i hoću da poludim
sad' otvori temu i za te ljubavne probleme, pa da i to riješimo... :shmizla1: :lol:
ultras1921
Posts: 69
Joined: 22/06/2018 22:46

#71 Re: Život mi propada u Gimnaziji

Post by ultras1921 »

lmo wrote::thumbup: biće to sve okej.
ultras1921 wrote:
tome dodaj i ljubavne probleme i hoću da poludim
sad' otvori temu i za te ljubavne probleme, pa da i to riješimo... :shmizla1: :lol:
Ma otvorio bih,al' to je toliko jadno da me je tolika sramota uopce pisati o tome,a nemam kome ni reći ni požaliti se :/ :skoljka:
User avatar
johnnykola
Posts: 10316
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#72 Re: Život mi propada u Gimnaziji

Post by johnnykola »

Gimnazija, jaro. Definitivno. Misliš li poslije na faks?
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#73 Re: Život mi propada u Gimnaziji

Post by O'zone »

Banned user for reason “Kršenje pravila foruma - vrijeđanje”
» ultras1921

Pored Gimnazije ne ide ti ni komunikacija...
Locked