Zivot jednog programera

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
Post Reply
Seafarer112

#1 Zivot jednog programera

Post by Seafarer112 »

Pozdrav. Unazad 4 mjeseca ucim C++ programski jezik jer zelim da vidim da li je to nesto sto mi se svidja. Zato bih volio da pitam da li ovdje ima neki programer koji godinama radi taj posao i koji bi zelio da podijeli samnom svoje iskustvo sa programiranjem? Da mi kaze da li je to nesto sto se isplati raditi (uzimajuci u obzir ne samo zaradu vec sve okolnosti posla programera)?
nekome

#2 Re: Zivot jednog programera

Post by nekome »

Image
Suljagica sokak

#3 Re: Zivot jednog programera

Post by Suljagica sokak »

Seafarer112 wrote: 11/05/2021 00:45 Pozdrav. Unazad 4 mjeseca ucim C++ programski jezik jer zelim da vidim da li je to nesto sto mi se svidja. Zato bih volio da pitam da li ovdje ima neki programer koji godinama radi taj posao i koji bi zelio da podijeli samnom svoje iskustvo sa programiranjem? Da mi kaze da li je to nesto sto se isplati raditi (uzimajuci u obzir ne samo zaradu vec sve okolnosti posla programera)?
Pa eto ucis 4 mjeseca c++, je l' ti se svidja? Ako da -> nastavi, else ->nemoj. ^^
Programiranje je veoma SIROK pojam tako da ti pausalno tesko ovdje neko moze dat odogvor koji bi tebi licno bio koristan. Imas na YT mali milion videja "life of a software engineer" ili "why you should NEVER become a SE" ili "why it's AWESOME to be a SE" mislim 99% ih je bezveze al' et mozes pogledat. :D
Post Reply