Zivjeti u Ceskoj, Pragu

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

Post Reply
User avatar
muminovic
Posts: 3306
Joined: 17/08/2013 15:10

#101 Re: Zivjeti u Ceskoj, Pragu

Post by muminovic »

hrle1976 wrote:Objavi javno da svi vide, sa imenom prezimenom, fime ime, adresa, maticno broj, ma sve sve sve. Daj da vidim i to osmo cudo u CZ.
Covjek naravno nikad javno u zivotu ne bi dao svoje podatke, pogotovo ne na forumu.

Ali je pristao sve da dostavi, kako bi ja bez problema zaradio od tebe cistih 500 EUR-a.

Tako da ako si saglasan u opkladu dogovorimo se nacin isplate i da ti pokazem.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#102 Re: Zivjeti u Ceskoj, Pragu

Post by ExNihilo »

Hajd hrle kukavico, stani iza svojih riječi.
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#103 Re: Zivjeti u Ceskoj, Pragu

Post by hrle1976 »

muminovic wrote:
hrle1976 wrote:Objavi javno da svi vide, sa imenom prezimenom, fime ime, adresa, maticno broj, ma sve sve sve. Daj da vidim i to osmo cudo u CZ.
Covjek naravno nikad javno u zivotu ne bi dao svoje podatke, pogotovo ne na forumu.

Ali je pristao sve da dostavi, kako bi ja bez problema zaradio od tebe cistih 500 EUR-a.

Tako da ako si saglasan u opkladu dogovorimo se nacin isplate i da ti pokazem.

Zaboli me za njegov privatluk licnosti, ili neka objavi javno, ili daj meni ja cu, meni njegova dozvola za tako nesto ne treba.
Ja cu tebi dati 500€ ako to drzi vode, ti cak meni nemoras ako izgubis. Eto.
User avatar
muminovic
Posts: 3306
Joined: 17/08/2013 15:10

#104 Re: Zivjeti u Ceskoj, Pragu

Post by muminovic »

hrle1976 wrote:
muminovic wrote:
hrle1976 wrote:Objavi javno da svi vide, sa imenom prezimenom, fime ime, adresa, maticno broj, ma sve sve sve. Daj da vidim i to osmo cudo u CZ.
Covjek naravno nikad javno u zivotu ne bi dao svoje podatke, pogotovo ne na forumu.

Ali je pristao sve da dostavi, kako bi ja bez problema zaradio od tebe cistih 500 EUR-a.

Tako da ako si saglasan u opkladu dogovorimo se nacin isplate i da ti pokazem.

Zaboli me za njegov privatluk licnosti, ili neka objavi javno, ili daj meni ja cu, meni njegova dozvola za tako nesto ne treba.
Ja cu tebi dati 500€ ako to drzi vode, ti cak meni nemoras ako izgubis. Eto.
on ne zele da se objavi javno, zasto bi to zelio - dakle njegovi podaci nisu javni.

Dogovoreno, reci nacin isplate 500 EUR-a
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#105 Re: Zivjeti u Ceskoj, Pragu

Post by hrle1976 »

Slusaj decko, da se razumijemo, ako hoces 500€, da mi dostavis njegov platni list sa punim sadrzajom a ja vrlo dobro sam sta sve ceski platni list sadrzi i da vec jednom vidi tih famoznih 4.100€ netto. Ako neces ti hocu ja javno objaviti. Bez cenzure. Ako mi dostavis cenurirani naki list ciji svacij moze biti i sve to. Nema nista, pisas po svome. Mada najbolje bi bilo da dostavis ugovor, jer u ugovoru pise i pozicija, sto se iz platne liste nemoze vidjeti. Ali eto necemo traziti dlaku u jajetu.

Kako zelis novac, IBAN/SWIFT, Paypal, western union meni svejedno.
Last edited by hrle1976 on 15/10/2016 19:37, edited 1 time in total.
User avatar
muminovic
Posts: 3306
Joined: 17/08/2013 15:10

#106 Re: Zivjeti u Ceskoj, Pragu

Post by muminovic »

hrle1976 wrote:Slusaj decko, da se razumijemo, ako hoces 500€ da mi dostavis njegov platni list sa punim sadrzajom a ja vrlo dobro sam sta sve ceski platni list sadrzi. Ako neces ti hocu ja javno objaviti. Bez cenzure. Ako mi dostavis cenurirani naki list ciji svacij moze biti i sve to. Nema nista, pisas po svome. Mada najbolje bi bilo da dostavis ugovor, jer u ugovoru pise i pozicija, sto se iz platne liste nemoze vidjeti. Ali eto necemo traziti dlaku u jajetu.

Kako zelis novac, IBAN/SWIFT, Paypal, western union meni svejedno.
Moze sta hoces od toga, ali privatno ti posaljem sliku sa svim stim da ti ne smijes to javno objaviti nigdje jer to su povjerljivi podaci.

A ovdje na forumu postavim to sve isto gdje su pokriveni osobni podaci.

Moze i ugovor.

Odgovara mi MoneyGram ili RIA.
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#107 Re: Zivjeti u Ceskoj, Pragu

Post by hrle1976 »

muminovic wrote:
hrle1976 wrote:Slusaj decko, da se razumijemo, ako hoces 500€ da mi dostavis njegov platni list sa punim sadrzajom a ja vrlo dobro sam sta sve ceski platni list sadrzi. Ako neces ti hocu ja javno objaviti. Bez cenzure. Ako mi dostavis cenurirani naki list ciji svacij moze biti i sve to. Nema nista, pisas po svome. Mada najbolje bi bilo da dostavis ugovor, jer u ugovoru pise i pozicija, sto se iz platne liste nemoze vidjeti. Ali eto necemo traziti dlaku u jajetu.

Kako zelis novac, IBAN/SWIFT, Paypal, western union meni svejedno.
Moze sta hoces od toga, ali privatno ti posaljem sliku sa svim stim da ti ne smijes to javno objaviti nigdje jer to su povjerljivi podaci.

A ovdje na forumu postavim to sve isto gdje su pokriveni osobni podaci.

Moze i ugovor.

Odgovara mi MoneyGram ili RIA.
Nema ovdje money gram ili ria. Ako hoces uzmi ono gore. Mislim da je sasvim doboljno. Ja cu sam odluciti gdje cu objaviti sta. Mogu i ja Papin platni list cenzurirati i reci da je moje babe Jozefine.

I haj tako ti Tita vec ga jednom posalji.
User avatar
muminovic
Posts: 3306
Joined: 17/08/2013 15:10

#108 Re: Zivjeti u Ceskoj, Pragu

Post by muminovic »

hrle1976 wrote:
muminovic wrote:
hrle1976 wrote:Slusaj decko, da se razumijemo, ako hoces 500€ da mi dostavis njegov platni list sa punim sadrzajom a ja vrlo dobro sam sta sve ceski platni list sadrzi. Ako neces ti hocu ja javno objaviti. Bez cenzure. Ako mi dostavis cenurirani naki list ciji svacij moze biti i sve to. Nema nista, pisas po svome. Mada najbolje bi bilo da dostavis ugovor, jer u ugovoru pise i pozicija, sto se iz platne liste nemoze vidjeti. Ali eto necemo traziti dlaku u jajetu.

Kako zelis novac, IBAN/SWIFT, Paypal, western union meni svejedno.
Moze sta hoces od toga, ali privatno ti posaljem sliku sa svim stim da ti ne smijes to javno objaviti nigdje jer to su povjerljivi podaci.

A ovdje na forumu postavim to sve isto gdje su pokriveni osobni podaci.

Moze i ugovor.

Odgovara mi MoneyGram ili RIA.
Nema ovdje money gram ili ria. Ako hoces uzmi ono gore. Mislim da je sasvim doboljno. Ja cu sam odluciti gdje cu objaviti sta. Mogu i ja Papin platni list cenzurirati i reci da je moje babe Jozefine.
Moze Western Union.

Posaljem ti PRIVATNO sliku koju ne smjes NIGDJE DA OBJAVIS, sa svim njegovim LICNIM PODACIMA.

Privatno ti posaljem i njegov broj telefona da pricate i da se nadjete ako zelis da ti objasni kako covjek zivi.

Cenzurisano mogu ovdje postaviti na forumu.

Takodje necu ni tvoje ime i prezime nakon sto mi uplatis nikome objaviti, nego meni ostaje privatno.
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#109 Re: Zivjeti u Ceskoj, Pragu

Post by hrle1976 »

Hajd posalji vec jednom. Ja mogu komsiju zamoliti da uplati, sto se mene tice moze njegovo ime objaviti. :D
User avatar
muminovic
Posts: 3306
Joined: 17/08/2013 15:10

#110 Re: Zivjeti u Ceskoj, Pragu

Post by muminovic »

hrle1976 wrote:Hajd posalji vec jednom. Ja mogu komsiju zamoliti da uplati, sto se mene tice moze njegovo ime objaviti. :D
Kazem ti, poslat cu ti sam pod uslovom da nikome te podatke ne pokazes, jer su to privatni podaci.
Facasplaca
Posts: 223
Joined: 07/07/2009 10:18

#111 Re: Zivjeti u Ceskoj, Pragu

Post by Facasplaca »

I sta bi sa opklade :lol: hocemo update :-D
User avatar
muminovic
Posts: 3306
Joined: 17/08/2013 15:10

#112 Re: Zivjeti u Ceskoj, Pragu

Post by muminovic »

Facasplaca wrote:I sta bi sa opklade :lol: hocemo update :-D
Ja sam spreman, cekam da javno potvrdi da nece kompromitovat covjeka, i idemo odmah.

Zasto bi neko ko zaradjuje preko 50k+ EUR godisnje zelio da mu privatni podaci budu javno dostupni, a ne vidim niti logicnost u tome da ih hrle javno reprodukuje, on je jedini na forumu koji ne vjeruje.

Za ostale cu javno ovdje staviti sa pokrivenim licnim imenom prezimennom i adresom.
User avatar
bach
Posts: 3478
Joined: 05/11/2005 11:52

#113 Re: Zivjeti u Ceskoj, Pragu

Post by bach »

zviz = Muminović?
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#114 Re: Zivjeti u Ceskoj, Pragu

Post by ExNihilo »

bach wrote:zviz = Muminović?
Jok. Zviz = hrle, zar nije očigledno? :D
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#115 Re: Zivjeti u Ceskoj, Pragu

Post by hrle1976 »

Haj' posalji. Necu objaviti javno.
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#116 Re: Zivjeti u Ceskoj, Pragu

Post by hrle1976 »

Facasplaca wrote:I sta bi sa opklade :lol: hocemo update :-D

Nista, evo danima cekam da posalje, jos je rekao, ali nista. 4.100 eura netto placa u Ceskoj, ma jedino ova prica u BiH moze proci. Imas u Ceskoj one trac novie, koje cesto pisu, bukvalno prevedeno, 'koliko ko bere' u prevodu, bere na ceskom, u ovom kontekstu znaci, zaradjuje. Pa nigdje kakvog Jugovica sa IT pozicijom glavnog odjela sa tolikom platom.
User avatar
muminovic
Posts: 3306
Joined: 17/08/2013 15:10

#117 Re: Zivjeti u Ceskoj, Pragu

Post by muminovic »

hrle1976 wrote:
Facasplaca wrote:I sta bi sa opklade :lol: hocemo update :-D

Nista, evo danima cekam da posalje, jos je rekao, ali nista. 4.100 eura netto placa u Ceskoj, ma jedino ova prica u BiH moze proci. Imas u Ceskoj one trac novie, koje cesto pisu, bukvalno prevedeno, 'koliko ko bere' u prevodu, bere na ceskom, u ovom kontekstu znaci, zaradjuje. Pa nigdje kakvog Jugovica sa IT pozicijom glavnog odjela sa tolikom platom.
Covjek nije jugovic, nego momak iz BiH.

Ima koliko sam ti naveo, ne zeli da ti dostavi privatne podatke kaze da posjeduje Visa Infinite karticu, vjerujem da znas koliko moras imati prihode za nju.

Dao sam drugu da procita tvoje postove, kaze da zna ko si...

Pita jel jos radis u SCS za bijednu platu ?
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#118 Re: Zivjeti u Ceskoj, Pragu

Post by hrle1976 »

Koliki je djete tebi godina? Jugovic je svak ko ima veze sa bivsom SFRJ - na bilo koji nacin. Tu pricu o tvom jaranu i njegovim karticama i p.m. okaci macku o rep. Drug, ti si puko ko tikva.
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#119 Re: Zivjeti u Ceskoj, Pragu

Post by stakasa »

muminovic wrote:
hrle1976 wrote:
Facasplaca wrote:I sta bi sa opklade :lol: hocemo update :-D

Nista, evo danima cekam da posalje, jos je rekao, ali nista. 4.100 eura netto placa u Ceskoj, ma jedino ova prica u BiH moze proci. Imas u Ceskoj one trac novie, koje cesto pisu, bukvalno prevedeno, 'koliko ko bere' u prevodu, bere na ceskom, u ovom kontekstu znaci, zaradjuje. Pa nigdje kakvog Jugovica sa IT pozicijom glavnog odjela sa tolikom platom.
Covjek nije jugovic, nego momak iz BiH.

Ima koliko sam ti naveo, ne zeli da ti dostavi privatne podatke kaze da posjeduje Visa Infinite karticu, vjerujem da znas koliko moras imati prihode za nju.

Dao sam drugu da procita tvoje postove, kaze da zna ko si...

Pita jel jos radis u SCS za bijednu platu ?
Sta je SCS?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65587
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#120 Re: Zivjeti u Ceskoj, Pragu

Post by _BataZiv_0809 »

muminovic wrote:
Dao sam drugu da procita tvoje postove, kaze da zna ko si...

Pita jel jos radis u SCS za bijednu platu ?
:izet: :izet: :izet:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#121 Re: Zivjeti u Ceskoj, Pragu

Post by ExNihilo »

Eto zašto ne valja raspravljati sa Zvizom. Spusti raspravu na nivo retardiranog petogodišnjeg klinca, a onda te utuče iskustvom. :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65587
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#122 Re: Zivjeti u Ceskoj, Pragu

Post by _BataZiv_0809 »

ExNihilo wrote:Eto zašto ne valja raspravljati sa Zvizom. Spusti raspravu na nivo retardiranog petogodišnjeg klinca, a onda te utuče iskustvom. :lol:
Dobar je muminaga bio, mada sam sve vrijeme ocekivao da ga odjebe.

To sto se zvizu upali zivac kad cuje da neko ima para, posebno je zanimljiva i naglasena karakteristika.
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#123 Re: Zivjeti u Ceskoj, Pragu

Post by hrle1976 »

Samo vi pisite, dzabe trosite tastaturu. A da pogodim, sigurno ste spomenuli onog tkz. doctore
U ostalom evo vam ga glavom i bradom kao on.
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#124 Re: Zivjeti u Ceskoj, Pragu

Post by stakasa »

hrle1976 wrote:Samo vi pisite, dzabe trosite tastaturu. A da pogodim, sigurno ste spomenuli onog tkz. doctore
U ostalom evo vam ga glavom i bradom kao on.
Covjece kakav si ti car
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#125 Re: Zivjeti u Ceskoj, Pragu

Post by hrle1976 »

Stakasa ja bi se smija okladiti da si to ovo, evo imas i prevod. A vala mogao bi i ti u CZ za 4.100€ da neto placom ...
Post Reply