Zippo! (gdje i kako)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
Deb's
Posts: 145
Joined: 04/06/2005 23:42
Location: Sarajevo

#1 Zippo! (gdje i kako)

Post by Deb's »

Zanima me postoji li prodavnica/shop gdje se može naći širok izbor dotičnih upaljača. S obzirom da nemam informaciju o lokaciji ovlaštene prodavnice (koje vjerovatno nema :D), onda ciljam na prodavnice s širokim izborom, koje također pružaju usluge servisa. Ako je neko imao iskustva s tim upaljačima i zna preporučiti neku prodavnicu, bio bih jako zahvalan da se javi.

p.s. S obzirom da ne znam gdje bi ovakva tema spadala (vjerovatno u "umjetnost življenja"), molim moderatore da je smjeste u (po njima) pripadnu kategoriju.
User avatar
terra_incognita
Posts: 1913
Joined: 08/10/2007 11:43
Location: Terra Incognita

#2

Post by terra_incognita »

I mene interesuje.
Raspitivala sam se i rečeno mi je samo u Skenderiji.
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#3 Re: Zippo! (gdje i kako)

Post by sulesavic »

Deb's wrote:S obzirom da nemam informaciju o lokaciji ovla¹tene prodavnice (koje vjerovatno nema :D), onda ciljam na prodavnice s ¹irokim izborom, koje takoðer pru¾aju usluge servisa.
Ne znam da li u BiH ima ovla¹tenih prodavnica - znam za Zagreb i moguænost da po¹tom po¹alje¹ Zippo u Bradford - servis je do¾ivotno besplatan!
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#4

Post by Tesssa »

Ne znam za servis, ali malo siru ponudu imas u Skenderiji, Lori na Ciglanama, onoj novoj maloj radnji nize City pub-a...to je ono sto sam ja uspjela primijetiti...
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#5

Post by mIRCerka »

ima i na carsiji kod fotoakshamija blizu..

:S

servis? ovdje nema, odneses u radnju i oni ga salju vani...
User avatar
karabaja-x
Posts: 2051
Joined: 02/02/2007 04:54
Location: mangala mangala (ako ste a big fish in a small pond, morate adoptirat a low key profile)

#6

Post by karabaja-x »

he dje si bila kad su ih dzaba dijelili
peanuth
Posts: 344
Joined: 10/07/2005 13:37
Location: Deutschland

#7

Post by peanuth »

napravili su sad i servis za europu.. o tome vise informacija ima na njihovoj stranici.mislim http://www.zippo.com , tako da brze se vrati..

svidja mi se to.. trebali bi cesce na neke stvari davat garancije dozivotne.. :D
EliasVeskot
Posts: 785
Joined: 16/05/2007 11:02

#8 Re: Zippo! (gdje i kako)

Post by EliasVeskot »

Zippo mi zanimljiv zbog kolekcija..Znam da imaju razlicite serije, dozivotna garancija I tako to, ali znajuci sebe ne znam kako bih se odlucila za jedan :lol:
Ovdje ima pogolema kolekcija, znam da su oni uvoznici Tobacco, kad vidim cijene, razbolim se...
http://sastilom.com/product-category/tobacco/zippo/
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#9 Re: Zippo! (gdje i kako)

Post by zipoo »

Dolazim na adresu :trep:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#10 Re: Zippo! (gdje i kako)

Post by Ramzess Veliki »

ZIPPO je brend, a ZORRO je bolji. :thumbup:
Post Reply