Zid bosnjackog srama

(H)istorija/povijest Bosne i Hercegovine, regiona, itd...

Moderator: anex

User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#326 Re: Zid bosnjackog srama

Post by Gojeni H »

malsal wrote:Ja nominujem bosanke glasace.
Biramo istu garnituru vec par decenija i pitamo se zasto nam ne ide bolje.
Originalno, respekt.
theTruePath
Posts: 8483
Joined: 26/12/2009 15:23

#327 Re: Zid bosnjackog srama

Post by theTruePath »

ne moze bosanski glasaci,moze bosnjacki :lol:
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#328 Re: Zid bosnjackog srama

Post by PipiDugaDevetka »

Image
Kandidujem ovog pakaša i srbofila za ''Zid srama u Bošnjaka''. Jovo Divjak nije binaSr, nego se on izjašnjava kao Bosanac.
I ono se našlo da ga proziva Srbinom, te se tako uvlači Srbima. Dolje ćirilica!

Volim moje ČISTO I LIJEPO SARAJEVO!
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#329 Re: Zid bosnjackog srama

Post by Gojeni H »

PipiDugaDevetka wrote:Image
Kandidujem ovog pakaša i srbofila za ''Zid srama u Bošnjaka''. Jovo Divjak nije binaSr, nego se on izjašnjava kao Bosanac.
I ono se našlo da ga proziva Srbinom, te se tako uvlači Srbima. Dolje ćirilica!

Volim moje ČISTO I LIJEPO SARAJEVO!
Dobro dosao nazad, kralju.
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#330 Re: Zid bosnjackog srama

Post by Gojeni H »

Emir Sisic

Bivsi pilot JNA iz Zivinica, rodjen 1963 godine.

Bivsi major JNA uhapsen je 2001 godine u Madjarskoj po potjernici italijanskih vlasti. Nekoliko mjeseci kasnije, Sisic je izrucen Italiji, ciji ga je sud 2003. godine osudio na dozivotnu robiju zbog optuzbe da je kao pilot JNA, avionom „mig 21“ 1992. godine u rejonu Varazdina oborio helikopter Evropske zajednice. Evropski posmatraci, cetvorica Italijana i jedan Francuz, su poginuli. Dvije godine kasnije, Apelacioni sud je prekvalifikovao optuzbu za ubistvo s predumisljajem u visestruko ubistvo i izazivanje vazdusne nesrece, i smanjio Sisicu kaznu na 15 godina, a potom za jos tri.
2006 prebacen je iz Italije u Srbiju.

"Iznad sela Podrut, Šišić je ubio 50-godišnjeg pilota helikoptera pukovnika Enza Venturinija, kopilota narednika Marca Mottu, koji je toga dana trebao proslaviti 28. rođendan, 40-godišnjeg Silvana Natalea, mehaničara Fiorenza Ramachija i 35-godišnjeg francuskog pomorskog oficira Jean-Loupa Eychennea."

Seseljeva Srpska Radikalna Stranka je dala Sisicu besplatno stan u Novom Sadu. Sisic je jednom prilikom na TV-u licno pohvalio prvog Seseljevog covjeka u Novom Sadu Igora Mirovica koji mu je protupravno dodijelio stan.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#331 Re: Zid bosnjackog srama

Post by JoseMujica »

sima svega na ovoj listi bošnjačkog sreama, čak i umjetnika koji mijenjaju ime da uspiju, iako je to svugdje normalna pojava ....samo me čudi kako niđe na ovom nabrajanju bošnjačkog srama, a pored tolikih moralista i vjernika, nema onog pedofila iz Gluhe Bukovice :?

kakvi su ljudi koji se ne stide takvih moralnih autoriteta?
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#332 Re: Zid bosnjackog srama

Post by Gojeni H »

JoseMujica wrote:sima svega na ovoj listi bošnjačkog sreama, čak i umjetnika koji mijenjaju ime da uspiju, iako je to svugdje normalna pojava ....samo me čudi kako niđe na ovom nabrajanju bošnjačkog srama, a pored tolikih moralista i vjernika, nema onog pedofila iz Gluhe Bukovice :?

kakvi su ljudi koji se ne stide takvih moralnih autoriteta?
Sejo, Sejo

Pa, opet zalijetanje, legendo...Stranica 12, zadnji post. Postavio Woody.
A ja svoj komentar stavio kasnije malo. Ovakvog se rodjena mati stidi.
theTruePath
Posts: 8483
Joined: 26/12/2009 15:23

#333 Re: Zid bosnjackog srama

Post by theTruePath »

Gojeni H wrote:
JoseMujica wrote:sima svega na ovoj listi bošnjačkog sreama, čak i umjetnika koji mijenjaju ime da uspiju, iako je to svugdje normalna pojava ....samo me čudi kako niđe na ovom nabrajanju bošnjačkog srama, a pored tolikih moralista i vjernika, nema onog pedofila iz Gluhe Bukovice :?

kakvi su ljudi koji se ne stide takvih moralnih autoriteta?
Sejo, Sejo

Pa, opet zalijetanje, legendo...Stranica 12, zadnji post. Postavio Woody.
A ja svoj komentar stavio kasnije malo. Ovakvog se rodjena mati stidi.
:lol: :thumbup:
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#334 Re: Zid bosnjackog srama

Post by Gojeni H »

JoseMujica wrote:sima svega na ovoj listi bošnjačkog sreama, čak i umjetnika koji mijenjaju ime da uspiju, iako je to svugdje normalna pojava ....samo me čudi kako niđe na ovom nabrajanju bošnjačkog srama, a pored tolikih moralista i vjernika, nema onog pedofila iz Gluhe Bukovice :?

kakvi su ljudi koji se ne stide takvih moralnih autoriteta?
Zipa ovo, nisam namah ni snimio?!?

Sejo, nemoj mi ba dzabe izvlacit' zivce. Ja znam da ti ovo radis da bi bio dio svog "tora", ali nije dzentlmenski.
Mnogo si inteligentniji od ovoga, znaci ne pravi se budala...neces bit' dobar. Budala i dobar nisu isto.

Ja sve bjezim od Silvane i velim do mene je nemojte vise to povezivati ali ste se vi (znas ti koji) uhvatili toga k'o p'jan plota.

Zamisli ovo: "Koncert 3 Halida u Skenderiji - Halid Beslic, Halid Muslimovic, i Halid (Mitar) Miric." 8-)
Al' u k...cu.
Navedi primjer barem jednog Srbina ili Hrvata koji je napravio karijeru u Bosni promijenivsi ime u bosnjacko (nemoj novih primitivaca ziv bio).
Navedi mi primjer barem jednog bratstveno-jedinstveng politicara iz bilo koje bratstveno-jedinstvene republike koji je dao bosnjacka imena djeci. Barem da tukne.
Pa jesmo li bili bratstveno-jedinstveni ili nismo? I sve je ovo u redu? Nista neobicno? Nema pritisaka, razvlacenja pameti?
Hej, odo' ja, haj' zdra'o.
bowie
Posts: 56
Joined: 14/11/2012 00:50

#335 Re: Zid bosnjackog srama

Post by bowie »

Gojeni H wrote:
JoseMujica wrote:sima svega na ovoj listi bošnjačkog sreama, čak i umjetnika koji mijenjaju ime da uspiju, iako je to svugdje normalna pojava ....samo me čudi kako niđe na ovom nabrajanju bošnjačkog srama, a pored tolikih moralista i vjernika, nema onog pedofila iz Gluhe Bukovice :?

kakvi su ljudi koji se ne stide takvih moralnih autoriteta?
Zipa ovo, nisam namah ni snimio?!?

Sejo, nemoj mi ba dzabe izvlacit' zivce. Ja znam da ti ovo radis da bi bio dio svog "tora", ali nije dzentlmenski.
Mnogo si inteligentniji od ovoga, znaci ne pravi se budala...neces bit' dobar. Budala i dobar nisu isto.

Ja sve bjezim od Silvane i velim do mene je nemojte vise to povezivati ali ste se vi (znas ti koji) uhvatili toga k'o p'jan plota.

Zamisli ovo: "Koncert 3 Halida u Skenderiji - Halid Beslic, Halid Muslimovic, i Halid (Mitar) Miric." 8-)
Al' u k...cu.
Navedi primjer barem jednog Srbina ili Hrvata koji je napravio karijeru u Bosni promijenivsi ime u bosnjacko (nemoj novih primitivaca ziv bio).
Navedi mi primjer barem jednog bratstveno-jedinstveng politicara iz bilo koje bratstveno-jedinstvene republike koji je dao bosnjacka imena djeci. Barem da tukne.
Pa jesmo li bili bratstveno-jedinstveni ili nismo? I sve je ovo u redu? Nista neobicno? Nema pritisaka, razvlacenja pameti?
Hej, odo' ja, haj' zdra'o.
Joj opsesije....Rambo Amadeus je htio je da se zove Halid Bah ali se predomislio u zadnji cas, ovo je ziva istina.....Sad sta su bosnjacka imena , sta arapska a sta turska imena?...Ja licno poznajem nekoliko Denisa, Damira i Alena Srba i Hrvata znam i Lejlu, Jasminu.....Sto se tice estradnih umjetnika...sve se vrti oko profita a ne bratstva i jedinstva, da je neki menadzer vidio racunicu u tome da nekom svom pjevacu promjeni ime u bosnjacko, vjerujem da bi to uradio....
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#336 Re: Zid bosnjackog srama

Post by PipiDugaDevetka »

Gojeni H wrote:Dobro dosao nazad, kralju.
''Banovićani'' me dočekaše i rukama, i nogama. Ludilo sveopšte. :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#337 Re: Zid bosnjackog srama

Post by JoseMujica »

Šta ću :oops: uletih ko kamikaza...povuče živac bez;provjere.......ispričavam"se



ps


welcome, wilkomen, benvenuti, dobro došo natrag;druže"Pipi
drache
Posts: 16
Joined: 21/04/2013 16:30

#338 Re: Zid bosnjackog srama

Post by drache »

Kako ide inkvizitori :lol: jeli se odužio spisak podobnih :-) Nego ima li tu na spisku mjesta i za Šaju ,Brankovića i ove lopove ili samo za ove što su se kao navodno lizali sa ostalima :lol: Majko mila koja ste vi gomila zatucanih"mozaka" :run:
theTruePath
Posts: 8483
Joined: 26/12/2009 15:23

#339 Re: Zid bosnjackog srama

Post by theTruePath »

drache wrote:Kako ide inkvizitori :lol: jeli se odužio spisak podobnih :-) Nego ima li tu na spisku mjesta i za Šaju ,Brankovića i ove lopove ili samo za ove što su se kao navodno lizali sa ostalima :lol: Majko mila koja ste vi gomila zatucanih"mozaka" :run:
Ma neka si ti kako treba :zzzz:
drache
Posts: 16
Joined: 21/04/2013 16:30

#340 Re: Zid bosnjackog srama

Post by drache »

theTruePath wrote:
drache wrote:Kako ide inkvizitori :lol: jeli se odužio spisak podobnih :-) Nego ima li tu na spisku mjesta i za Šaju ,Brankovića i ove lopove ili samo za ove što su se kao navodno lizali sa ostalima :lol: Majko mila koja ste vi gomila zatucanih"mozaka" :run:
Ma neka si ti kako treba :zzzz:
Još uvijek normalan,ne pada mi napamet da bude brojač krvnih zrnaca i zdravih gena :run:
theTruePath
Posts: 8483
Joined: 26/12/2009 15:23

#341 Re: Zid bosnjackog srama

Post by theTruePath »

:-)
BatoS
Posts: 597
Joined: 18/03/2013 14:40

#342 Re: Zid bosnjackog srama

Post by BatoS »

Sena Buljubašić... zena koja je rodila cetnika i neprijatelja Bosne.


Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#343 Re: Zid bosnjackog srama

Post by insomnia78 »

BatoS wrote:Sena Buljubašić... zena koja je rodila cetnika i neprijatelja Bosne.


Image
Bonnu?
:mrgreen:
s' moje sokoćalo
Cybernetic
Posts: 1771
Joined: 03/07/2012 03:36

#344 Re: Zid bosnjackog srama

Post by Cybernetic »

.
Last edited by Cybernetic on 08/10/2015 15:53, edited 1 time in total.
theTruePath
Posts: 8483
Joined: 26/12/2009 15:23

#345 Re: Zid bosnjackog srama

Post by theTruePath »

Lagumdzija broj 1
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#346 Re: Zid bosnjackog srama

Post by Gojeni H »

Cybernetic wrote:
Gojeni H wrote:
Navedi primjer barem jednog Srbina ili Hrvata koji je napravio karijeru u Bosni promijenivsi ime u bosnjacko (nemoj novih primitivaca ziv bio).
Navedi mi primjer barem jednog bratstveno-jedinstveng politicara iz bilo koje bratstveno-jedinstvene republike koji je dao bosnjacka imena djeci. Barem da tukne.
Pa jesmo li bili bratstveno-jedinstveni ili nismo? I sve je ovo u redu? Nista neobicno? Nema pritisaka, razvlacenja pameti?
Hej, odo' ja, haj' zdra'o.
Mislis arapska, turska i perzijska.
CybernetiKe
Ljubim te u shupche rosno!

Gestapoiziram po kucama, ispracam kvislinge do gasne komore po narudzbi, kleronacionaliziram malu djecu od 7 do 3, promoviram koncept "zelene transverzale" po seminarima, izlazem posrbice ruglu srama, itd.
Svestran Bosnjak, taj sam ... primi me! Sve znam, samo me primi!
tnnt
Posts: 962
Joined: 28/10/2012 14:25

#347 Re: Zid bosnjackog srama

Post by tnnt »

Gojeni H wrote: CybernetiKe
Ljubim te u shupche rosno!
... primi me! Sve znam, samo me primi!
gay its ok :thumbup: :D
Cybernetic
Posts: 1771
Joined: 03/07/2012 03:36

#348 Re: Zid bosnjackog srama

Post by Cybernetic »

.
Last edited by Cybernetic on 08/10/2015 15:58, edited 1 time in total.
theTruePath
Posts: 8483
Joined: 26/12/2009 15:23

#349 Re: Zid bosnjackog srama

Post by theTruePath »

cuj primi me ,samo me primi :lol: :lol: :lol: :lol:
PeppermintSA
Posts: 1909
Joined: 05/08/2010 20:00

#350 Re: Zid bosnjackog srama

Post by PeppermintSA »

kretenski topic
Post Reply