Zid.ba portal i forum

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Locked
donBeton

Zid.ba portal i forum

Post by donBeton » 03/04/2011 01:09

Znam da međuportalski i međuforumski odnosi nisu bili najbolji, ali sada kada je davno to sve završeno, valjda se može otvoriti tema.
Šta je bilo sa zid.ba forumom i portalom. Zašto i kada tačno se ugasio? Posljednjih nekoliko mjeseci ga nisam posjećivao i ne sjećam se kako se to razriješilo? Ko su koji zid.ba forumaši na sa-xu? I tako to... :-D

PipiDugaDevetka
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

Re: Zid.ba portal i forum

Post by PipiDugaDevetka » 03/04/2011 11:28

donBeton wrote:Znam da međuportalski i međuforumski odnosi nisu bili najbolji, ali sada kada je davno to sve završeno, valjda se može otvoriti tema.
Šta je bilo sa zid.ba forumom i portalom. Zašto i kada tačno se ugasio? Posljednjih nekoliko mjeseci ga nisam posjećivao i ne sjećam se kako se to razriješilo? Ko su koji zid.ba forumaši na sa-xu? I tako to... :-D

Putem Radio-Zida sam prvi put čuo za Džeksona Curija. Puštali su povremeno njegov megahit:

Grosse hit musik!
Dubokomisaono! Majne šule ist kaput!
Ich habe ohne kupatilo, čekaću kišu bez kišobrana. Komm zum mier Rabija donesi gurabija.

Nisam posjećivao Portal Zid.ba , ali mislim da su se forumaši preselili na RadioSarajevo.ba

kmirsad
Has thanked: 18 times
Been thanked: 2 times

Post by kmirsad » 03/04/2011 15:08

Dosta je raje odavde povremeno bilo i tamo... i obrnuto...
Zid je propo... vidio sam oglas đe se prodaje za 500 km...mal ga iz zajebancije ne kupih... :lol: :lol: :lol:
Tebe se sječam odande... :-D ... ima tu još neke raje... :roll:
A da je bilo dobre zajebancije ... jest ! ... srao sam ko foka... al me nikad nisu banovali... :lol: :lol: :lol:

because_of_you

Post by because_of_you » 03/04/2011 15:15

Bio je onaj jedan lud forumaš, Pasha mu nick bio mesčini... :-) :-) :-) :-) Kad u istom postu brani selefije, i deset puta spomene takve vulgarnosti da nije za mlađe od 15 g da čitaju, sve na račun onoga ko ne misli kao on :shock: :shock:

kmirsad
Has thanked: 18 times
Been thanked: 2 times

Post by kmirsad » 03/04/2011 15:24

because_of_you wrote:Bio je onaj jedan lud forumaš, Pasha mu nick bio mesčini... :-) :-) :-) :-) Kad u istom postu brani selefije, i deset puta spomene takve vulgarnosti da nije za mlađe od 15 g da čitaju, sve na račun onoga ko ne misli kao on :shock: :shock:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mene je pokefirio hiljadu puta... :lol: :lol: :lol: ... a nikove je mjenjo ko čarape... mislim da je bio i admin neko vrijeme... ovo, ono... :lol: :lol: :lol:
Al najblesavi ali najdraže mi je bio onaj Željov... a volio sam čitat i Nebi- ja, imao pogan jezik, baš po mom ukusu..., duhoviti Edu, prefinjena A, prepametna Olda s karijesom,... moga bih pomenuti mnoge drage nikove... al bijem se da ću koga zaboraviti... e moram pomenuti jednu... baš mi dragu... obožavala dr. House... :lol: :lol: :lol: :lol:

Locked