Zenski nogomet !

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#1 Zenski nogomet !

Post by Mustang1 »

Prati li neko ovo prvenstvo zensko .. Htjedoh jucer da otvorim temu ali nisam i sad naletih na ovu vijest pa sam morao ipak :D :oops: Ja sam gledao par utakmica po nekih 20.ak minuta i ima ih koje bi mogle i neke muske reprezentacije "razvalit" :D A jos kad sam vidio pun stadion jbt :D
A evo link..Hoce li biti kakav organizovani prijevoz za ovo ? :D
http://sportsport.ba/ino_fudbal/ruski-z ... niju/59986
User avatar
lester burnham
Posts: 1608
Joined: 21/03/2011 00:32
Location: ljutice bogdana 1a

#2 Re: Zenski nogomet !

Post by lester burnham »

sve je u redu dok ne dodju do gola, realizacija 0 bodova, svaka tekma 0-2,
ne mogu dva gola pasti u prvom cak ni kada amerikanke igraju... to ti ga dodje kao sure bet... norvezanke sam isto gledao, one su uz amerikanke i brazilke kao najbolje, pa to je uzas zivi ...!
mucenje `90 minuta... :zzzz:
User avatar
ReD aka Socijalista
Posts: 2187
Joined: 22/08/2010 00:23
Location: U Daytonu General major

#3 Re: Zenski nogomet !

Post by ReD aka Socijalista »

Bubalo1 wrote:Prati li neko ovo prvenstvo zensko .. Htjedoh jucer da otvorim temu ali nisam i sad naletih na ovu vijest pa sam morao ipak :D :oops: Ja sam gledao par utakmica po nekih 20.ak minuta i ima ih koje bi mogle i neke muske reprezentacije "razvalit" :D A jos kad sam vidio pun stadion jbt :D
A evo link..Hoce li biti kakav organizovani prijevoz za ovo ? :D
http://sportsport.ba/ino_fudbal/ruski-z ... niju/59986
Francuskinje gore :thumbup:
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#4 Re: Zenski nogomet !

Post by Mustang1 »

Imaju problem ponekad sa realizacijom..ali bogami kad ga realizuju momacki ga uvale :D
User avatar
burekodsira
Posts: 3535
Joined: 09/07/2006 00:23

#5 Re: Zenski nogomet !

Post by burekodsira »

pogledao sam do sad nekih 3-4 tekme :thumbup:
puni su stadioni jer je svjetsko jbg nece biti prazni
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#6 Re: Zenski nogomet !

Post by KPNCTNJAH »

Jesu li bili puni na SP u Japanu i Koreji ili sad u Africi ? Odgovor je ne, zato svaka cast za ovo... vidio sam i neke koreografije ofo ono... samo brate ne moze se ovo gledati :mrgreen:
User avatar
burekodsira
Posts: 3535
Joined: 09/07/2006 00:23

#7 Re: Zenski nogomet !

Post by burekodsira »

KPNCTNJAH wrote:Jesu li bili puni na SP u Japanu i Koreji ili sad u Africi ? Odgovor je ne, zato svaka cast za ovo... vidio sam i neke koreografije ofo ono... samo brate ne moze se ovo gledati :mrgreen:
zivotni standard gledaoca/navijaca (europljana), marketing itd isl. lakse doletjeti englezima u njemacku za stoju i platiti hotel i ulaz stoju, nego afrikancu dati cvaju iako mu pred kucom igraju, skontaj malo.

inace po kvaliteti igre se ne moze porediti sa muskim fudbalom ali ipak se dobro drze. provala mi je kako se krkaju po nogama ili kako nezasprintaju par metara dodatno da bi stigli loptu i stvorili sansu nego odmahnu i predaju se pa ako kad bude druge sanse bude. ponekad i zaguzvaju ko djeca na fizickom kad krenu svi na loptu. al imaju ponekad i dobrih akcija i suteva.

ne moram vala pratiti lige al svjetsko prvenstvo moze :thumbup: samo steta sto nas opet nema na mapi :bih:
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#8 Re: Zenski nogomet !

Post by Mustang1 »

Prvi pogodak :D
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8518
Joined: 11/02/2009 15:21

#9 Re: Zenski nogomet !

Post by Ajatolah_ »

Ja sam neki dan počeo praviti temu, al' se nešto predomislio. :-)
Uglavnom pratim prvenstvo intenzivno, zna biti nekih dosta finih akcija i dobrih golova, i ako ništa bar se trude pogoditi za razliku od silnih defanzivaca koje smo gledali na prethodnom muškom SP-u.
U ovom trenutku je 55' i Brazilkinje vode 3:0 protiv Norvežanki; mislio sam da će se bolje držati.
mikogoago
Posts: 1182
Joined: 31/10/2009 17:33

#10 Re: Zenski nogomet !

Post by mikogoago »

jebiga malo su me norvezanke razocarale,ali za oprostiti im je.Imaju smjenu generacije,mislim da im je i novi trener koji ne profilira onako leprsav i brz nogomet kao prije sto su igrale.Uglavno malo su pale u odnosu na ranije godine jedino sto su isto ljepe kao prije.Od ove gore navedenih jedino jos vrijedi od evropskih momcadi spomenuti NJemacku i Svedsku kao dobre.
Brazilijanke su se popravile u odnosu na ranije godine i ocito da ce narednih godina dominirati (sazrela im generacija).Do sada bi uvjek tu bile pri vrhu i eventualno dolazile do finala i to je sve.Nista posebno krenulo ih je sa olimpijskim odlicjimai sada im se smjesi sansa.Vidim ima i dobrih sudija.Sada vise ne moramo psovati rodbinu sudiji,sada mozemo direktno sudiju :dance:
Uglavnom zenski nogomet je u ekspanziji sa puno finih tehnickih detalja,ljep za oci ,kao i vecina igracica :D
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#11 Re: Zenski nogomet !

Post by pirmin »

Bubalo1 wrote:Prvi pogodak :D
Ovo je sve sto mogu pogledati, citavu utakmicu-nema sanse :-)

Svaka njima cast ali... :zzzz:
User avatar
lester burnham
Posts: 1608
Joined: 21/03/2011 00:32
Location: ljutice bogdana 1a

#12 Re: Zenski nogomet !

Post by lester burnham »

samo na live onder 1,5 HT, ko da dva gola u prvom -televizor! :mrgreen:
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#13 Re: Zenski nogomet !

Post by Mustang1 »

Ono par meceva ili dijelova sto sam ja gledao je bolje od ovog nocas Brazil-Venecuela :D
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8518
Joined: 11/02/2009 15:21

#14 Re: Zenski nogomet !

Post by Ajatolah_ »

Haos u oba današnja četvrtfinala. U prvom Francuska dobila Englesku na penale, a u drugom Japanke izbacile Njemice golom u drugom produžetku. Njemice su osvojile zadnja dva Svjetska Prvenstva, ali eto, ove godine završava dominacija.
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#15 Re: Zenski nogomet !

Post by stochar »

lester burnham wrote:sve je u redu dok ne dodju do gola, realizacija 0 bodova, svaka tekma 0-2,
ne mogu dva gola pasti u prvom cak ni kada amerikanke igraju... to ti ga dodje kao sure bet... norvezanke sam isto gledao, one su uz amerikanke i brazilke kao najbolje, pa to je uzas zivi ...!
mucenje `90 minuta... :zzzz:
ne moze biti vece mucenje od ove nase Premier lige. pogled'o sam pomalo od nekoliko utakmica, i djeluju mi zustrije i konkretnije od komplet nase lige. smijem se kladiti da bi osrednja ekipa sa SP razvalila svakog naseg premijerligasa.
User avatar
ladyada
Posts: 1460
Joined: 05/04/2008 13:38
Location: Germany

#16 Re: Zenski nogomet !

Post by ladyada »

:roll: kad ce se zavrsiti ............grad su nam preplavili japanci ups koreanci em popravljaju ceste , da poludis od guzve u gradu ........a stadion je na livadi na kraju grada ....... :x :x
User avatar
lester burnham
Posts: 1608
Joined: 21/03/2011 00:32
Location: ljutice bogdana 1a

#17 Re: Zenski nogomet !

Post by lester burnham »

EdoI wrote:Haos u oba današnja četvrtfinala. U prvom Francuska dobila Englesku na penale, a u drugom Japanke izbacile Njemice golom u drugom produžetku. Njemice su osvojile zadnja dva Svjetska Prvenstva, ali eto, ove godine završava dominacija.
nagrdile me japanke na live, na kraju zabise gol i sve mi srusise... izgorio sam, a komentator peder suti do 116 minute i onda kaze da su japanke 4. na fifa rang listi... debil, da je rekao odmah qrac bi trp`o na njemice toliko,

germani
next goal HT
next goal `90
next goal OT

... :x
User avatar
lester burnham
Posts: 1608
Joined: 21/03/2011 00:32
Location: ljutice bogdana 1a

#18 Re: Zenski nogomet !

Post by lester burnham »

stochar wrote:
lester burnham wrote:sve je u redu dok ne dodju do gola, realizacija 0 bodova, svaka tekma 0-2,
ne mogu dva gola pasti u prvom cak ni kada amerikanke igraju... to ti ga dodje kao sure bet... norvezanke sam isto gledao, one su uz amerikanke i brazilke kao najbolje, pa to je uzas zivi ...!
mucenje `90 minuta... :zzzz:
ne moze biti vece mucenje od ove nase Premier lige. pogled'o sam pomalo od nekoliko utakmica, i djeluju mi zustrije i konkretnije od komplet nase lige. smijem se kladiti da bi osrednja ekipa sa SP razvalila svakog naseg premijerligasa.
siguran sam da bi marta (brasil) po cevape slala svaku odbranu u premier ligi...
User avatar
tzipiripi
Posts: 2208
Joined: 25/03/2011 09:01

#19 Re: Zenski nogomet !

Post by tzipiripi »

Majstorski gol brazilke Erike. Sombrero, i bum!
Šteta samo što ne nastavi s dresom.
Ova Cristiane, 11-ka, piči i ne pada, k'o da joj je Ronaldo, zemljo, buraz rođeni. A i na Ronaldinha me podsjeti. Samo po trku, a ne po liku.



A ni ova Laisa Andrioli, također brazilka, nije loša. http://www.google.hr/search?q=Laisa%20A ... a=N&tab=wi

http://www.youtube.com/watch?v=iemzNjMbAyA&

Ćuj mene nije loša!??! Ako bi se pored nje sastavio s loptom... :D
I sad ti gledaj onog panja Neymara. Friz mu k'o Laisin p...ć.
Dado dijasporitus
Posts: 3176
Joined: 06/05/2005 23:08
Location: na baušteli
Grijem se na: Trčanje oko zgrade

#20 Re: Zenski nogomet !

Post by Dado dijasporitus »

Je li ko gledao onu dramu izmedju SAD i Brazila :shock: :shock:
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 4841
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#21 Re: Zenski nogomet !

Post by Tvrtko II Kotromanić »

Gledao samo produzetke i penale,
bravo za Amerikanke, navijao sam za njih;
Erika :-x glumica
steta samo zbog Marte, ona bi mogla i u muskom fudbal :D igrat
Dado dijasporitus
Posts: 3176
Joined: 06/05/2005 23:08
Location: na baušteli
Grijem se na: Trčanje oko zgrade

#22 Re: Zenski nogomet !

Post by Dado dijasporitus »

Najveca drama prije produzetaka. Amerikanke vodile, sudija dosudila penal za Brazil i dala direktni crveni amerikanki iz samo njoj znanih razloga. Golmanka (valjda se tako kaze :D ) odbranila a sudija ponavlja penal, opet i samo njoj znanih razloga. Poslije toga nedosudjuje dva cista penala za SAD.

A onda produzetci

Odavno nisam gledao bolju utakmicu :thumbup:
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#23 Re: Zenski nogomet !

Post by Baltazar_khan »

američka golmanka je dobra ko dobar dan 8-)
User avatar
Urban B.
Posts: 1133
Joined: 25/07/2010 19:24

#24 Re: Zenski nogomet !

Post by Urban B. »

dosad sam gledao nekoliko utakmica a ova danas je bila bas dobra,jbg ne moze se ni previse ocekivati :thumbup:
Drago mi je sto je brazil ispao,previse je sudija siljio za njih :thumbup:

Hope Solo
Image

al grmi ocam 8-)
Dado dijasporitus
Posts: 3176
Joined: 06/05/2005 23:08
Location: na baušteli
Grijem se na: Trčanje oko zgrade

#25 Re: Zenski nogomet !

Post by Dado dijasporitus »

Urban B. wrote:dosad sam gledao nekoliko utakmica a ova danas je bila bas dobra,jbg ne moze se ni previse ocekivati :thumbup:
Drago mi je sto je brazil ispao,previse je sudija siljio za njih :thumbup:

Hope Solo
Image

al grmi ocam 8-)
Neznam je li joj Han sta u rodu :D
Post Reply