Zenski Filmovi...

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
legionarka
Posts: 812
Joined: 24/10/2005 21:24

#51

Post by legionarka »

uz svo duzno postovanje....nisam se vise pokajala u zivotu nego kad sam pogledala match point....glupljeg filma...i jadnije glume ne vidjeh dugo...prica da ne govorim... :-? :-?
User avatar
idia
Posts: 764
Joined: 16/10/2006 13:33
Location: Bec

#52

Post by idia »

od svih filimova na listi ti bas nasla match point komentarisati :? :D sta je tu bilo toliko posebno :D meni su recimo prva 2 sa liste bila onako bezveze :D ali eto ukusi su razliciti a i ova vrsta nema a i ne mora da ima neku posebnu umjetnicku vrijednost :D
User avatar
legionarka
Posts: 812
Joined: 24/10/2005 21:24

#53

Post by legionarka »

nije do umjetnicke vrijednosti nego do gledljivosti :D :D
a kad smo kod liste vidjeh jos samo s iste vanila sky....silovanje savrsenog filma
"abres los ojos"...sto taje ne preporuci...:)
pusa ti tako otresitoj
User avatar
idia
Posts: 764
Joined: 16/10/2006 13:33
Location: Bec

#54

Post by idia »

ovu su ti chick flicks koji su mi odmah naumpali a preporucila bih samo ovaj sa zach braffom :) a abres los ojos nisam gledala :)
i izvini nisam imala namjeru biti otresita i evo tebi dvije :kiss: :kiss: :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#55

Post by mamica papucarka »

Jel vam se svidja "Moje veliko grcko vjencanje" :oops:
ja sam ga dva puta gledala i bas se onako fino ismijala. Bas mi je po mjeri :)
Ivanche
Posts: 349
Joined: 01/10/2007 11:29

#56

Post by Ivanche »

meni je haos taj film...ona njezina tetka sa blizancem na vratu (sto su joj doktori izvadili) me podsjeti na moju strinu...i ona uvjek nesto izmislja...ali najbolje u filmu mi je kad joj ona kaze da joj je tip vegeterijanac, a ona njemu "ok, napravit cu teletinu"...kako sam se tu ismijala...
User avatar
legionarka
Posts: 812
Joined: 24/10/2005 21:24

#57

Post by legionarka »

meni je u tom filmu najdraza hrana....:) poguzija sam sta cu
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#58

Post by mamica papucarka »

meni je najbolje kad ga krste u crkvi. pa ga zagnjurili u onaj djeciji bazencic :lol:
User avatar
idia
Posts: 764
Joined: 16/10/2006 13:33
Location: Bec

#59

Post by idia »

lagan i fin filimcic :D ta scena u crkvi je bila dobra :D ali meni su vise odgovarali npr the painted vail i the illusionist (mozda samo zbog nortona al hajd sad :D )
Ivanche
Posts: 349
Joined: 01/10/2007 11:29

#60

Post by Ivanche »

hahahahah jest jest...ja i zaboravila na tu scenu...hahahah ma meni je tip simpa skroz....volim visoke tipove...a i blentave ko sto je on...a pozivnice za vjencanje? hahaha legendarne...
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#61

Post by mamica papucarka »

Ivanche wrote:hahahahah jest jest...ja i zaboravila na tu scenu...hahahah ma meni je tip simpa skroz....volim visoke tipove...a i blentave ko sto je on...a pozivnice za vjencanje? hahaha legendarne...
kad ga fratar zagnjuri, pa mu izvadi glavu, a sva mu se kosa prebacila na lice :lol: :lol: :lol:
a dobro mi je i kad ga njen brat i jaran zehabavaju. On jadan pita kako se nesto kaze na grckom, a oni mu smisle neku bezobraznu recenicu :lol:
User avatar
LSD
Posts: 27192
Joined: 24/07/2007 08:26

#62

Post by LSD »

Kako ide ova prica o zenskim filmovima :D ...ima li sta od afleka,onako na koso pod 45 stepeni 8-)
Ivanche
Posts: 349
Joined: 01/10/2007 11:29

#63

Post by Ivanche »

ne znam koliko se moze zvati "zenski film" ali ...Brad Pitt u Troy-i...DAMN!!!
onaj film 300, haos mi se svidio...pogotovo sva ona muska tjela...ne zna se ko je bolji...i kazu da je taj film muski..bogami je zeMski :D :lol: ne znam uopste o cemu se deshava film, gubila sam koncentraciju :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#64

Post by mamica papucarka »

Ivanche wrote:ne znam koliko se moze zvati "zenski film" ali ...Brad Pitt u Troy-i...DAMN!!! onaj film 300, haos mi se svidio...pogotovo sva ona muska tjela...ne zna se ko je bolji...i kazu da je taj film muski..bogami je zeMski :D :lol: ne znam uopste o cemu se deshava film, gubila sam koncentraciju :D
nisam sad neki Bradov fan, ali ima ona jedna uh scena :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#65

Post by danas »

InfraRedRidinghood wrote:Image

Evo i moj omiljeni. :oops: :oops: :oops: :D :D :D
od zenske muzike i zenske literature, vise mrzim i prezirem samo zenske filmove :-) :-) :D
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#66

Post by shin »

Comrade, koja je to zenska muzika Iruda ti mocnog?
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#67

Post by danas »

shin wrote:Comrade, koja je to zenska muzika Iruda ti mocnog?
ma ubij me ako znam... :roll:
water
Posts: 1133
Joined: 04/12/2004 02:46

#68

Post by water »

danas wrote:
InfraRedRidinghood wrote:Image

Evo i moj omiljeni. :oops: :oops: :oops: :D :D :D
od zenske muzike i zenske literature, vise mrzim i prezirem samo zenske filmove :-) :-) :D
eh ovim ti sam se bas nesto zabavio u zadnje vrijeme, odlucio da napravim listu svih boljih, vaznijh, interesantnijih itd... romana u zadnjih sta ja znam pedesetak godina. I podjem roviti ovdje u Americi po raznoraznim listama i shocker: VECINA KNJIGA ili neznam barem pola knjiga, sto bi rekli critically acclaimed, je od zemskih. Ja u prijasnjem zivotu neznam da sam cuo i citao vise od dvije tri spisateljice kad ovdje Tito dragi. Posto je zivot kratak i ja necu stici sve da procitam, skonto sam da joj nadjem sliku i ako ne izgleda ko hamsa sad izasla iz frizeraja (a bili biste iznenadjeni koliko ih izgleda bas tako) onda dolazi na listu ako ne dovidjenja. Nevjerovatno. Nije ni cudo sto su im kuce sve prasnjave i peksinave, valjda samo pisu :lol: :lol: Znam da je to malo onako predrasuda ali nekako mi uvijek sumnjivo to oko zenskog (filma knjige itd..)
water
Posts: 1133
Joined: 04/12/2004 02:46

#69

Post by water »

danas wrote:
InfraRedRidinghood wrote:Image

Evo i moj omiljeni. :oops: :oops: :oops: :D :D :D
od zenske muzike i zenske literature, vise mrzim i prezirem samo zenske filmove :-) :-) :D
eh ovim ti sam se bas nesto zabavio u zadnje vrijeme, odlucio da napravim listu svih boljih, vaznijh, interesantnijih itd... romana u zadnjih sta ja znam pedesetak godina. I podjem roviti ovdje u Americi po raznoraznim listama i shocker: VECINA KNJIGA ili neznam barem pola knjiga, sto bi rekli critically acclaimed, je od zemskih. Ja u prijasnjem zivotu neznam da sam cuo i citao vise od dvije tri spisateljice kad ovdje Tito dragi. Posto je zivot kratak i ja necu stici sve da procitam, skonto sam da joj nadjem sliku i ako ne izgleda ko hamsa sad izasla iz frizeraja (a bili biste iznenadjeni koliko ih izgleda bas tako) onda dolazi na listu ako ne dovidjenja. Nevjerovatno. Nije ni cudo sto su im kuce sve prasnjave i peksinave, valjda samo pisu :lol: :lol: Znam da je to malo onako predrasuda ali nekako mi uvijek sumnjivo to oko zenskog (filma knjige itd..)
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#70

Post by shin »

Fata je Fata ali dva posta su dva posta :lol:
water
Posts: 1133
Joined: 04/12/2004 02:46

#71

Post by water »

iliti svakog gosta dva posta dosta :shock: :-)
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#72

Post by danas »

a pika li se moje neprestano drobuljanje po formu kao zenska literatura :? :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#73

Post by mamica papucarka »

vas dvoje, troje... imate temu :oops:
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 23&start=0

sto bi sirotanovic rekao "odleprsajte" :oops: :D
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#74

Post by dacina_curica »

danas wrote:a pika li se moje neprestano drobuljanje po formu kao zenska literatura :? :D
ma pika se, jasta :D Samo neces biti critically acclaimed dok te Oprah ne stavi u svoj "Book Club" :-) (onda ce ti samo pundja faliti) :shock: :-) :-) :-)
Ivanche
Posts: 349
Joined: 01/10/2007 11:29

#75

Post by Ivanche »

danas wrote:a pika li se moje neprestano drobuljanje po formu kao zenska literatura :? :D
ja sve tvoje komentare printam i sastavljam...knjiga godine ce biti, tako pika se pika :) ;)
Post Reply