Ženskaroši

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 4229
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistanski Dikitaturistan

#476 Re: Ženskaroši

Post by skrbavi-admin »

Cuj sad se hemoroidalna usnica zove strucno lipfiller, ah kako sam zaostao :mrgreen:

Pa da, sto da ne, imam cerkicu od 6 godina i odo joj objasnjavat kako ce se vise isplatit u zivotu bit zena nekog dilera i brzopotezno obogacenog olosa eventualno sponza kontroverznog biznismena nego pokusat napravit od zivota nesto sama...

Nisam ni znao da ju mogu unovcit... Pa ja imam investiciju po ovome sto kazes :-)
Nierika
Posts: 4158
Joined: 17/03/2020 00:41

#477 Re: Ženskaroši

Post by Nierika »

e__ wrote: 17/07/2022 08:51
Ono sto znam iz licnog iskustva je da generalno znaju vrlo dobro ko su i sta su, ali da nekad mogu biti od pomoci, tj. "scratch the itch". :D

A sto se bilo cega drugog tice, vide se ko "creeps", tako da vecinski nisu neko ko bi bio dio tog nekog drustva.
Ne znam da li žene ili ženskaroši. :D Možda je biti u prijateljskom odnosu sa ženskarošem i najbolja opcija, ne moraš se baviti tim aspektom njegove/njene ličnosti.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#478 Re: Ženskaroši

Post by Ramzess Veliki »

manuchao91 wrote: 16/07/2022 09:28 moj drug Jasmin lijeli jednom htio očarat djevojku tako sto joj je reko da je iz Italijea da se zove danielle a nije znao da ta cura u Piacenzi zivi 25 godina i poče ona njemu nešto na talijanski pričat lik se sjebo ahahaha a joj da vidite tog crvenila
OOOj podsjeti me na ovu bruku ...
Jednom nas trojica na motore i gas do Citty Pubba, ovi na sportacima navrnuli stigli prije mene i parkirali u bastu, ja dolazim na coperu, kad zenska san ljetnje noci oke plave kosa plava napredna nazadna oprostit joj i AIDS ustaje, kaze na engleskom ja volim copere mogu li se slikat, ma reko evo vozi nosi kuci radi sta god hoces, malo prica na engleskom, njih dvije dankinje tu na odmoru, kazu jeftina piva i cigare, pita ova plavka da je provozam reko penji se gorivo bilo marka vozim te u Dansku ako hoces, napravimo krug vratimo se, jaro veze nema sa engleskim, upalio se govori:
- Jaro gotove su kod tebe stan prazan zovi da ih ovoono evo prilika strankinje su to hoce provod parti
- Ma de popusti cure su na odmoru ...
- Jaro ove su tu radi provoda vidi ove sisa joj sta bih joj vidi ove guze pojo bih joj dupe jesu dobre joj da imam stan sad bi ja ovoono ...
- Neka smiri se cure se tu druze
- Ako ti neces pitat pitacu ja ...

I poce nesta natucat engleski, kaze ova plava - "mozemo mi pricati bosanski, mi naucile, radile smo u UNHCR u Sarajevu, sve razumijemo ..." :pisnuo: :pisnuo:

Ovaj u zemlju prop'o ... :pisnuo:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#479 Re: Ženskaroši

Post by Ramzess Veliki »

Black swan wrote: 15/07/2022 19:15 Imam slicnosti s kazanovom

Obojici nam je seksualna moc pala na 0
U 40.godini

:lol:
Njemu sa 1000 a meni sa pozitivne nule
Oooj ne pricaj sad cu te ruzit ... :mastakazes:
Cetereste su najbolje za te stvari! :thumbup:
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#480 Re: Ženskaroši

Post by bitangeIprinceze »

Kakva je vama bila 2023 u sexu? Ja poceo dalekog 02.01. i juce se nikad rastaviti od sexa. Nekkako mi je bas bila GOOD YEAR 2023. :D
Sad moram da se koncentrisem na 2024 :)
User avatar
pici
Posts: 43578
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#481 Re: Ženskaroši

Post by pici »

imal ko aparat za varenje da me odljepi.
User avatar
Rockefeller
Posts: 7318
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#482 Re: Ženskaroši

Post by Rockefeller »

:lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 47027
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#483 Re: Ženskaroši

Post by Edin H. »

pici wrote: 01/01/2024 18:32 imal ko aparat za varenje da me odljepi.
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Arminovski
Posts: 1236
Joined: 30/09/2005 19:05
Location: Norma cluster

#484 Re: Ženskaroši

Post by Arminovski »

Mislim da tim tipovima ljudi treba pomoć. Ne bi da ulazim u diskusiju oko stereotipova žene ovakve, muškarci onakvi - faktum je da prije ili kasnije nastaje situacija da drugi ljudi oko tebe pate, počev od tvojih pa do onih koji su tvoje mete i trofeji. Kad napuniš tri ili četiri banke i ne pitaš se je li to to što ti želiš da napraviš od života i kakav trag da ostaviš iza sebe onda hbg... Onda umri što se kaže prije smrti ili se vrati tamo odakle si i došao/došla..
User avatar
Ozimician
Posts: 5537
Joined: 05/09/2012 23:21

#485 Re: Ženskaroši

Post by Ozimician »

Arminovski wrote: 14/02/2024 10:18 Mislim da tim tipovima ljudi treba pomoć. Ne bi da ulazim u diskusiju oko stereotipova žene ovakve, muškarci onakvi - faktum je da prije ili kasnije nastaje situacija da drugi ljudi oko tebe pate, počev od tvojih pa do onih koji su tvoje mete i trofeji. Kad napuniš tri ili četiri banke i ne pitaš se je li to to što ti želiš da napraviš od života i kakav trag da ostaviš iza sebe onda hbg... Onda umri što se kaže prije smrti ili se vrati tamo odakle si i došao/došla..
????
User avatar
Arminovski
Posts: 1236
Joined: 30/09/2005 19:05
Location: Norma cluster

#486 Re: Ženskaroši

Post by Arminovski »

Ozimician wrote: 14/02/2024 18:30
Arminovski wrote: 14/02/2024 10:18 Mislim da tim tipovima ljudi treba pomoć. Ne bi da ulazim u diskusiju oko stereotipova žene ovakve, muškarci onakvi - faktum je da prije ili kasnije nastaje situacija da drugi ljudi oko tebe pate, počev od tvojih pa do onih koji su tvoje mete i trofeji. Kad napuniš tri ili četiri banke i ne pitaš se je li to to što ti želiš da napraviš od života i kakav trag da ostaviš iza sebe onda hbg... Onda umri što se kaže prije smrti ili se vrati tamo odakle si i došao/došla..
????
Šta te muči cakani? :D
Incognita
Posts: 89
Joined: 17/12/2021 13:19

#487 Re: Ženskaroši

Post by Incognita »

Zar nisu svi ženskaroši :sabur:
User avatar
Edin H.
Posts: 47027
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#488 Re: Ženskaroši

Post by Edin H. »

Incognita wrote: 22/02/2024 16:14 Zar nisu svi ženskaroši :sabur:
Većina bi željela da jesu, ali većina ili nije rođena lijepa ili nemaju druge karakteristike koje privlače dame.

Zato i postoji disproporcija te oni koji jesu ili imaju odrade respektabilne cifre, a drugi samo pričaju manje više o jednom ili dva događaja kada im se posrećilo da se upišu.
User avatar
Truba
Posts: 81731
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#489 Re: Ženskaroši

Post by Truba »

Tako je u ekonomiji sportu i svakom dijelu ljudskig roda...jedan je ronaldo...jedan musk...jedna porodica rotscihildi jedan smajhel itd :mrgreen:

To su matematicki zakoni sve pare medalje zenske idu nekolicini likova...
User avatar
dottore
Posts: 1349
Joined: 06/02/2008 18:18
Location: Canton SA

#490 Re: Ženskaroši

Post by dottore »

Truba wrote: 23/02/2024 07:14 Tako je u ekonomiji sportu i svakom dijelu ljudskig roda...jedan je ronaldo...jedan musk...jedna porodica rotscihildi jedan smajhel itd :mrgreen:

To su matematicki zakoni sve pare medalje zenske idu nekolicini likova...
Najveci problem danasnjih muskaraca je sto ne znaju progovoriti
User avatar
dottore
Posts: 1349
Joined: 06/02/2008 18:18
Location: Canton SA

#491 Re: Ženskaroši

Post by dottore »

Edin H. wrote: 23/02/2024 01:02
Incognita wrote: 22/02/2024 16:14 Zar nisu svi ženskaroši :sabur:
Većina bi željela da jesu, ali većina ili nije rođena lijepa ili nemaju druge karakteristike koje privlače dame.

Zato i postoji disproporcija te oni koji jesu ili imaju odrade respektabilne cifre, a drugi samo pričaju manje više o jednom ili dva događaja kada im se posrećilo da se upišu.
Izgled jeste bitan ali nije presudan.. bukvalno da si cist i uredan

Ne mozes biti masan, dosadan, sutljiv.. ili nedaj boze da je ufatis kad treba :mrgreen:
Da ona tebe uhvati
Incognita
Posts: 89
Joined: 17/12/2021 13:19

#492 Re: Ženskaroši

Post by Incognita »

Edin H. wrote: 23/02/2024 01:02
Incognita wrote: 22/02/2024 16:14 Zar nisu svi ženskaroši :sabur:
Većina bi željela da jesu, ali većina ili nije rođena lijepa ili nemaju druge karakteristike koje privlače dame.

Zato i postoji disproporcija te oni koji jesu ili imaju odrade respektabilne cifre, a drugi samo pričaju manje više o jednom ili dva događaja kada im se posrećilo da se upišu.
Nije izgled presudan. Ne znam na koje konkretno druge karakteristike mislis?

Ima ih koji prosjecno izgledaju, voze auta stara i po 15, 20 god, nemaju brdo para isl. a u stotinu sema.
Hakiz
Posts: 40521
Joined: 30/07/2015 20:01

#493 Re: Ženskaroši

Post by Hakiz »

Incognita wrote: 01/03/2024 11:05
Edin H. wrote: 23/02/2024 01:02
Incognita wrote: 22/02/2024 16:14 Zar nisu svi ženskaroši :sabur:
Većina bi željela da jesu, ali većina ili nije rođena lijepa ili nemaju druge karakteristike koje privlače dame.

Zato i postoji disproporcija te oni koji jesu ili imaju odrade respektabilne cifre, a drugi samo pričaju manje više o jednom ili dva događaja kada im se posrećilo da se upišu.
Nije izgled presudan. Ne znam na koje konkretno druge karakteristike mislis?

Ima ih koji prosjecno izgledaju, voze auta stara i po 15, 20 god, nemaju brdo para isl. a u stotinu sema.
"Boj ne bije svijetlo oružje, već boj bije srce u junaka" P. P. Njegoš
Hakiz
Posts: 40521
Joined: 30/07/2015 20:01

#494 Re: Ženskaroši

Post by Hakiz »

Ramzess Veliki wrote: 18/07/2022 08:28
manuchao91 wrote: 16/07/2022 09:28 moj drug Jasmin lijeli jednom htio očarat djevojku tako sto joj je reko da je iz Italijea da se zove danielle a nije znao da ta cura u Piacenzi zivi 25 godina i poče ona njemu nešto na talijanski pričat lik se sjebo ahahaha a joj da vidite tog crvenila
OOOj podsjeti me na ovu bruku ...
Jednom nas trojica na motore i gas do Citty Pubba, ovi na sportacima navrnuli stigli prije mene i parkirali u bastu, ja dolazim na coperu, kad zenska san ljetnje noci oke plave kosa plava napredna nazadna oprostit joj i AIDS ustaje, kaze na engleskom ja volim copere mogu li se slikat, ma reko evo vozi nosi kuci radi sta god hoces, malo prica na engleskom, njih dvije dankinje tu na odmoru, kazu jeftina piva i cigare, pita ova plavka da je provozam reko penji se gorivo bilo marka vozim te u Dansku ako hoces, napravimo krug vratimo se, jaro veze nema sa engleskim, upalio se govori:
- Jaro gotove su kod tebe stan prazan zovi da ih ovoono evo prilika strankinje su to hoce provod parti
- Ma de popusti cure su na odmoru ...
- Jaro ove su tu radi provoda vidi ove sisa joj sta bih joj vidi ove guze pojo bih joj dupe jesu dobre joj da imam stan sad bi ja ovoono ...
- Neka smiri se cure se tu druze
- Ako ti neces pitat pitacu ja ...

I poce nesta natucat engleski, kaze ova plava - "mozemo mi pricati bosanski, mi naucile, radile smo u UNHCR u Sarajevu, sve razumijemo ..." :pisnuo: :pisnuo:

Ovaj u zemlju prop'o ... :pisnuo:
Jedna bivša manekenka, sada poznatija ličnost, pričala u vrijeme manekenisanja (ima tome 2 decenije) sljedeće: U Beču stala pred izlog neke radnje i neki klinci stali pored nje sa sličnom pričom, na našem jeziku, šta bih joj radio, ovo, ono. Ona ih pustila da pričaju i kada je krenula, okrene se jednom i kaže, na našem, da si pristojno pitao, možda i bi (to radio).

Usput, strašna žena, ne samo izgledom, nego i svime šta je napravila i kakva je osoba. Svaka joj čast.
User avatar
dottore
Posts: 1349
Joined: 06/02/2008 18:18
Location: Canton SA

#495 Re: Ženskaroši

Post by dottore »

Tu crtu ili imas ili nemas
:idea:

Eh sad, brak i šeme 8)
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#496 Re: Ženskaroši

Post by Ramzess Veliki »

Incognita wrote: 01/03/2024 11:05
Edin H. wrote: 23/02/2024 01:02
Incognita wrote: 22/02/2024 16:14 Zar nisu svi ženskaroši :sabur:
Većina bi željela da jesu, ali većina ili nije rođena lijepa ili nemaju druge karakteristike koje privlače dame.

Zato i postoji disproporcija te oni koji jesu ili imaju odrade respektabilne cifre, a drugi samo pričaju manje više o jednom ili dva događaja kada im se posrećilo da se upišu.
Nije izgled presudan. Ne znam na koje konkretno druge karakteristike mislis?

Ima ih koji prosjecno izgledaju, voze auta stara i po 15, 20 god, nemaju brdo para isl. a u stotinu sema.
Pametnije im je da uštede za mlađe auto. :lol:
DZONPI
Posts: 1115
Joined: 03/05/2009 14:19

#497 Re: Ženskaroši

Post by DZONPI »

Nebi mi.Ja konto Hasim zasteko upoznao jednu mladju kad pričam sa njom Hasimaga se dize.Koji med orasi i čuda.Mladje sladje i gotovo.Sta da se radi kad Hasim preuzeo funkciju.
User avatar
dottore
Posts: 1349
Joined: 06/02/2008 18:18
Location: Canton SA

#498 Re: Ženskaroši

Post by dottore »

Sta su vam ovo zamrle teme :roll:

Šta sa radim, imam na lageru 40to godisnjakinju
Al ova je zagrizla ne pusta

Sex only :skoljka:
Post Reply