Ženskaroši

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

mariner
Posts: 363
Joined: 18/03/2011 19:39
Location: Los Rajvos

#426 Re: Ženskaroši

Post by mariner »

Hakiz wrote: 05/07/2022 22:17 Ovo kao da je pisao neko kome je ženskaroš zaveo ženu.
Ono cega je srce puno stalno na usta navire.
Svako vidi ono sto hoce da vidi bilo svjesno ili nesvjesno.
Nierika
Posts: 4158
Joined: 17/03/2020 00:41

#427 Re: Ženskaroši

Post by Nierika »

mariner wrote: 05/07/2022 22:13 Svaki zenskaros bez izuzetka je narcisoidna pijavica koja sebicno djela i nema obzira prema djevojkama.

Kazu, zenskarosi vole zene! Pogresno, oni me vole zene into mogu voliti ikoga, to su osobe deformirane narcizmim i vole samo sebe ili svoj self objekat( zenu koju osvaja) bilo za seksualne potrebe ili za potrebe samopotvrdjivanja.

Zenskaros leti i tesko moze ostvarivati stabilne veze zasnovane na obostranom postovanju, cak i ako to ostvari potreba zelje za osvajanjem buhte i ponekad pravi te ispade sa jakom racionalizacijom da su sve one iste, one vole zenskarose, one vole macho..itd.

Postoje pederasti zenskarosi i oni muzevni grubo nezobrazni.
Postoje oni prebirljivi i pedantni i oni koji idu na sve bez kriterija.
Postoje samo osvajaci srca i srcelomci koje seks manje vise ne interesuje i oni prevaranti koji ciljaju samo na seks sa raznoraznim majstorijama manipulacija.

Postoje fetisisticki zenskarosi koji love samo one pojave koje odgovaraju njihovim ocekivanjima perverznih potreba.

Adolescentna i tinejdjerski zenskarluk se donekle moze i tolerisati jer nisu klinci diferencirane licnosti pa testosteronska potreba za zabavom druzenjem, intimom ih tjera prema tome.
Narcisticka potreba za moci i vrjednosti kod takvih osoba obavezno nosi u pozadini jak hendikep i osjecaj manjkavosti koje mora kompenzovati tim asocihalnim aktivnostima.
Neko ima sindromsku potrebu za zenskarenjem koja je kompluzivna i karikaturalna, npr.na plazi nametljivo postavlja svoj peskir pored neke djevojke i ako se odbije pomjera se prema drugoj ili trecoj..itd..i tako za jedan dan predje pedesetak upoznavanja bez osjecaja stida, srama, blama, percepcije u ocima okoline da je kreten, ili neks soc.nize vrijedna pojava.
Sarm i hostaplerstvo su ceste majstorije ovih pijavica, sve zivo upotrebljava sto moze donjeti korist, ako ima npr.lijepe bijele zube cesto ih isticu i nategnito keze se ko simpanze to obicno okolini lici na klovna ili plitkog kretena.

Kad nalete na ostru djevojku jace licnosti ako je nadprosjecno zgodna pa se odbiju onda narcisticki reaguje uobicajenim gnjevom polomljenog narcizma, mogu koristiti raznorazne mehanizme klevete, traca obezvrjedjivanja svih konkurentnih muskaraca koje ne podnose jer zenskaros narcis obicno ne voli da gubi, dok druga vrsta podnosi gubitke jer dzonski ide prema drugoj zrtvi.
Ako je lijepuskast ili mocan( novac, izgled, status..itd) obicno glupaca zagrize udicu i ostvari vezu ili brak pa kasnije dozivi pakao zbog nevjere.

Zenskaros moze iznici iz raznoraznih struktura( narcisticka , nestabilna, histericka, paranoidna, perverzna, pedersko ljigava, muzevno agresivna, seljacko primitivna, iskompleksirana..itd)..
Svaki je zasebna pojava..uglavnom su to asocijalni sljam koji uziva u osvajanju i self-potvrdjivanju
Kako onda razlikovati između ženskaroša i muškarca koji zavodi ženu jer mu se sviđa? Ne mislim da je svako zavođenje nužno loša stvar.

Na osnovu tvog posta (skeptična sam oko ovih podjela i naziva ali okej, nije to suština teksta) mi se čini da ženskaroša ima dosta i da su svuda oko nas. :D
Hakiz
Posts: 40556
Joined: 30/07/2015 20:01

#428 Re: Ženskaroši

Post by Hakiz »

mariner wrote: 09/07/2022 19:42
Hakiz wrote: 05/07/2022 22:17 Ovo kao da je pisao neko kome je ženskaroš zaveo ženu.
Ono cega je srce puno stalno na usta navire.
Svako vidi ono sto hoce da vidi bilo svjesno ili nesvjesno.
Oh. Zatvarajte fakultete psihologije i filozofije, nema potrebe za njima više.
Hakiz
Posts: 40556
Joined: 30/07/2015 20:01

#429 Re: Ženskaroši

Post by Hakiz »

Nierika wrote: 09/07/2022 19:59
mariner wrote: 05/07/2022 22:13 Svaki zenskaros bez izuzetka je narcisoidna pijavica koja sebicno djela i nema obzira prema djevojkama.

Kazu, zenskarosi vole zene! Pogresno, oni me vole zene into mogu voliti ikoga, to su osobe deformirane narcizmim i vole samo sebe ili svoj self objekat( zenu koju osvaja) bilo za seksualne potrebe ili za potrebe samopotvrdjivanja.

Zenskaros leti i tesko moze ostvarivati stabilne veze zasnovane na obostranom postovanju, cak i ako to ostvari potreba zelje za osvajanjem buhte i ponekad pravi te ispade sa jakom racionalizacijom da su sve one iste, one vole zenskarose, one vole macho..itd.

Postoje pederasti zenskarosi i oni muzevni grubo nezobrazni.
Postoje oni prebirljivi i pedantni i oni koji idu na sve bez kriterija.
Postoje samo osvajaci srca i srcelomci koje seks manje vise ne interesuje i oni prevaranti koji ciljaju samo na seks sa raznoraznim majstorijama manipulacija.

Postoje fetisisticki zenskarosi koji love samo one pojave koje odgovaraju njihovim ocekivanjima perverznih potreba.

Adolescentna i tinejdjerski zenskarluk se donekle moze i tolerisati jer nisu klinci diferencirane licnosti pa testosteronska potreba za zabavom druzenjem, intimom ih tjera prema tome.
Narcisticka potreba za moci i vrjednosti kod takvih osoba obavezno nosi u pozadini jak hendikep i osjecaj manjkavosti koje mora kompenzovati tim asocihalnim aktivnostima.
Neko ima sindromsku potrebu za zenskarenjem koja je kompluzivna i karikaturalna, npr.na plazi nametljivo postavlja svoj peskir pored neke djevojke i ako se odbije pomjera se prema drugoj ili trecoj..itd..i tako za jedan dan predje pedesetak upoznavanja bez osjecaja stida, srama, blama, percepcije u ocima okoline da je kreten, ili neks soc.nize vrijedna pojava.
Sarm i hostaplerstvo su ceste majstorije ovih pijavica, sve zivo upotrebljava sto moze donjeti korist, ako ima npr.lijepe bijele zube cesto ih isticu i nategnito keze se ko simpanze to obicno okolini lici na klovna ili plitkog kretena.

Kad nalete na ostru djevojku jace licnosti ako je nadprosjecno zgodna pa se odbiju onda narcisticki reaguje uobicajenim gnjevom polomljenog narcizma, mogu koristiti raznorazne mehanizme klevete, traca obezvrjedjivanja svih konkurentnih muskaraca koje ne podnose jer zenskaros narcis obicno ne voli da gubi, dok druga vrsta podnosi gubitke jer dzonski ide prema drugoj zrtvi.
Ako je lijepuskast ili mocan( novac, izgled, status..itd) obicno glupaca zagrize udicu i ostvari vezu ili brak pa kasnije dozivi pakao zbog nevjere.

Zenskaros moze iznici iz raznoraznih struktura( narcisticka , nestabilna, histericka, paranoidna, perverzna, pedersko ljigava, muzevno agresivna, seljacko primitivna, iskompleksirana..itd)..
Svaki je zasebna pojava..uglavnom su to asocijalni sljam koji uziva u osvajanju i self-potvrdjivanju
Kako onda razlikovati između ženskaroša i muškarca koji zavodi ženu jer mu se sviđa? Ne mislim da je svako zavođenje nužno loša stvar.

Na osnovu tvog posta (skeptična sam oko ovih podjela i naziva ali okej, nije to suština teksta) mi se čini da ženskaroša ima dosta i da su svuda oko nas. :D
A u čemu je uopšte problem sa zavođenjem?
Nierika
Posts: 4158
Joined: 17/03/2020 00:41

#430 Re: Ženskaroši

Post by Nierika »

Hakiz wrote: 09/07/2022 20:30 A u čemu je uopšte problem sa zavođenjem?
Ja se u takvoj situaciji osjećam kao izgubim moć rasuđivanja, i općenito komuniciranja i ponašanja kao inače. Ne kažem da je nužno loše, ali može biti. A može biti i uvod u okej odnos, ne znam.
Hakiz
Posts: 40556
Joined: 30/07/2015 20:01

#431 Re: Ženskaroši

Post by Hakiz »

Nierika wrote: 09/07/2022 20:52
Hakiz wrote: 09/07/2022 20:30 A u čemu je uopšte problem sa zavođenjem?
Ja se u takvoj situaciji osjećam kao izgubim moć rasuđivanja, i općenito komuniciranja i ponašanja kao inače. Ne kažem da je nužno loše, ali može biti. A može biti i uvod u okej odnos, ne znam.
Mislio sam na to da svako ima pravo zavoditi svakoga. Druga strana je odgovorna za svoje postupke, da li će podleći ili ne. Svejedno jesu li u pitanju samci, ljudi u vezi, braku.

Laganje je po meni nemoralno. Da te zavodim tako što te lažem, to mi je nemoralno. Ali da te zavodim znajući da si u vezi/braku, ali te ne lažem, nije mi nemoralno. Ili sam ja u vezi/braku i zavodim te samo zbog avanture i jasno ti dam do znanja da je to sve. Na tebi je da li ćeš pristati ili ne, odrasla si osoba sposobna donositi odluke.

Dakle, zašto je zavođenje problem?
Nierika
Posts: 4158
Joined: 17/03/2020 00:41

#432 Re: Ženskaroši

Post by Nierika »

Hakiz wrote: 09/07/2022 22:00 Mislio sam na to da svako ima pravo zavoditi svakoga. Druga strana je odgovorna za svoje postupke, da li će podleći ili ne. Svejedno jesu li u pitanju samci, ljudi u vezi, braku.
Nisam ulazila u to ima li svako pravo zavoditi svakoga, napisala sam zašto bi meni eventualno bilo problematično.
Laganje je po meni nemoralno. Da te zavodim tako što te lažem, to mi je nemoralno. Ali da te zavodim znajući da si u vezi/braku, ali te ne lažem, nije mi nemoralno. Ili sam ja u vezi/braku i zavodim te samo zbog avanture i jasno ti dam do znanja da je to sve. Na tebi je da li ćeš pristati ili ne, odrasla si osoba sposobna donositi odluke.

Dakle, zašto je zavođenje problem?
Laganje u ovakvim situacijama obično bude usmjereno ka partneru s kojim je osoba u vezi/braku.
Hakiz
Posts: 40556
Joined: 30/07/2015 20:01

#433 Re: Ženskaroši

Post by Hakiz »

Nierika wrote: 09/07/2022 22:49
Hakiz wrote: 09/07/2022 22:00 Mislio sam na to da svako ima pravo zavoditi svakoga. Druga strana je odgovorna za svoje postupke, da li će podleći ili ne. Svejedno jesu li u pitanju samci, ljudi u vezi, braku.
Nisam ulazila u to ima li svako pravo zavoditi svakoga, napisala sam zašto bi meni eventualno bilo problematično.
Laganje je po meni nemoralno. Da te zavodim tako što te lažem, to mi je nemoralno. Ali da te zavodim znajući da si u vezi/braku, ali te ne lažem, nije mi nemoralno. Ili sam ja u vezi/braku i zavodim te samo zbog avanture i jasno ti dam do znanja da je to sve. Na tebi je da li ćeš pristati ili ne, odrasla si osoba sposobna donositi odluke.

Dakle, zašto je zavođenje problem?
Laganje u ovakvim situacijama obično bude usmjereno ka partneru s kojim je osoba u vezi/braku.
Da, ali oni sada nisu tema, tema su zavodnik i meta. Partneri zavodnika su druga tema. A i možda sam samac.

Ako te ne lažem kada te zavodim, a ti si u vezi/braku, tvoj eventualni pristanak je tvoja odluka. Zašto bih ja u toj situaciji bio negativac i nemoralan glede tebe? To što te dovodim u iskušenje? To što sam nepošten prema tvom partneru/mužu i/ili drugim ljudima iz tvog kruga? Oni me, iskreno, ni najmanje ne interesuju, nebitni su. Zavodim te zato što vrijediš, to mi je jedino važno.
Nierika
Posts: 4158
Joined: 17/03/2020 00:41

#434 Re: Ženskaroši

Post by Nierika »

Hakiz wrote: 09/07/2022 23:03
Da, ali oni sada nisu tema, tema su zavodnik i meta. Partneri zavodnika su druga tema. A i možda sam samac.

Ako te ne lažem kada te zavodim, a ti si u vezi/braku, tvoj eventualni pristanak je tvoja odluka. Zašto bih ja u toj situaciji bio negativac i nemoralan glede tebe? To što te dovodim u iskušenje? To što sam nepošten prema tvom partneru/mužu i/ili drugim ljudima iz tvog kruga? Oni me, iskreno, ni najmanje ne interesuju, nebitni su. Zavodim te zato što vrijediš, to mi je jedino važno.
Ne gledam (trenutno) toliko kroz prizmu pozitivaca/negativaca, samo mislim da osoba koja ulazi u takvu relaciju treba biti spremna na eventualne posljedice, a mislim da ih bude više negativnih nego pozitivnih (mada ovisi od odnosa).
no_sikiriki
Posts: 17311
Joined: 11/12/2012 13:21

#435 Re: Ženskaroši

Post by no_sikiriki »

Hakiz wrote: 09/07/2022 23:03 Zavodim te zato što vrijediš, to mi je jedino važno.
Ne zavodiš zato što ti ta osoba "vrijedi", nego zato što misliš da ti više "vrijediš" ako uspiješ da zavedeš tu osobu i mnoštvo drugih. (Ne mislim na tebe lično, nego "zavodnike")
Hakiz
Posts: 40556
Joined: 30/07/2015 20:01

#436 Re: Ženskaroši

Post by Hakiz »

no_sikiriki wrote: 09/07/2022 23:29
Hakiz wrote: 09/07/2022 23:03 Zavodim te zato što vrijediš, to mi je jedino važno.
Ne zavodiš zato što ti ta osoba "vrijedi", nego zato što misliš da ti više "vrijediš" ako uspiješ da zavedeš tu osobu i mnoštvo drugih. (Ne mislim na tebe lično, nego "zavodnike")
E, ti ćeš reći zašto neko zavodi :P

Ako neka ne vrijedi vremena, truda, pa i mogućih posljedica, neću se trošiti na nju. Čemu?

Doduše, ima nas 8 milijardi, svega u božijoj bašči, mogu govoriti samo u svoje ime.

Uostalom,više vrijedim i ja kao zavodnik i u svojim i u tuđim očima ako zavedem neku koja više vrijedi nego koja ne vrijedi "muke", tako da nema kontradikcije.

Kvalitet ili kvantitet, Brena ili dvaput, vječita dilema :lol:
Hakiz
Posts: 40556
Joined: 30/07/2015 20:01

#437 Re: Ženskaroši

Post by Hakiz »

Nierika wrote: 09/07/2022 23:25
Hakiz wrote: 09/07/2022 23:03
Da, ali oni sada nisu tema, tema su zavodnik i meta. Partneri zavodnika su druga tema. A i možda sam samac.

Ako te ne lažem kada te zavodim, a ti si u vezi/braku, tvoj eventualni pristanak je tvoja odluka. Zašto bih ja u toj situaciji bio negativac i nemoralan glede tebe? To što te dovodim u iskušenje? To što sam nepošten prema tvom partneru/mužu i/ili drugim ljudima iz tvog kruga? Oni me, iskreno, ni najmanje ne interesuju, nebitni su. Zavodim te zato što vrijediš, to mi je jedino važno.
Ne gledam (trenutno) toliko kroz prizmu pozitivaca/negativaca, samo mislim da osoba koja ulazi u takvu relaciju treba biti spremna na eventualne posljedice, a mislim da ih bude više negativnih nego pozitivnih (mada ovisi od odnosa).
Na posljedice uvijek treba biti spreman, to je aksiom.

A ako misliš da roba vrijedi cijene, plati je.
e__
Posts: 167
Joined: 21/05/2021 19:57

#438 Re: Ženskaroši

Post by e__ »

no_sikiriki wrote: 09/07/2022 23:29 Ne zavodiš zato što ti ta osoba "vrijedi", nego zato što misliš da ti više "vrijediš" ako uspiješ da zavedeš tu osobu i mnoštvo drugih. (Ne mislim na tebe lično, nego "zavodnike")
Generalno se slazem (makar kad je rijec o muskarcima) ali ima i situacija gdje neko cijeni osobu, ali im bude interesantno da pokusaju, jer je osoba malo cudna, ili hoce jednostavno da im pomognu da izadju iz svoje ljuske. Neki thrill, takodjer.

Prva situacija je degradirajuca i moze uzrokovati traume (ili jos nize samopouzdanje, netolerantnost ili mrznju prema muskarcima) dok je druga situacija neki vid pokazivanja da su vrijedni toga, ali da niko nije htio pokusati prije.

Obje osobe rade isto, samo iz drugih razloga.

Prvi tip ljudi to radi iz razloga tipa kao sto ste naveli da povecaju samopouzdanje, seksualna veza, novcani razlozi.. u biti, iskoristavanje. Jer druga osoba ne dobije nista, a oni to vide kao neki tip transakcije. Tako da je bilo kakav inner peace nemoguc.

U neku ruku razumijem drugi tip ljudi iz licnih razloga, i po meni -- nisu lose prirode.
User avatar
Edin H.
Posts: 47044
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#439 Re: Ženskaroši

Post by Edin H. »

Mnogo muškaraca prosipa šuplju i mahom laže, a samo je mali broj uspiješan da udara crtice i ispoštuje zacrtanu cifru.

Ono što vi zaboravljate je da je i djevojkama u interesu zbog vlastitog ega ili čisto da se pohvale jaranicama da imaju odnos sa “dobrim frajerom”.

U biti ili imaš ili nemaš prolaz.
no_sikiriki
Posts: 17311
Joined: 11/12/2012 13:21

#440 Re: Ženskaroši

Post by no_sikiriki »

e__ wrote: 10/07/2022 20:40 Generalno se slazem (makar kad je rijec o muskarcima) ali ima i situacija gdje neko cijeni osobu, ali im bude interesantno da pokusaju, jer je osoba malo cudna, ili hoce jednostavno da im pomognu da izadju iz svoje ljuske. Neki thrill, takodjer.

Prva situacija je degradirajuca i moze uzrokovati traume (ili jos nize samopouzdanje, netolerantnost ili mrznju prema muskarcima) dok je druga situacija neki vid pokazivanja da su vrijedni toga, ali da niko nije htio pokusati prije.

Obje osobe rade isto, samo iz drugih razloga.

Prvi tip ljudi to radi iz razloga tipa kao sto ste naveli da povecaju samopouzdanje, seksualna veza, novcani razlozi.. u biti, iskoristavanje. Jer druga osoba ne dobije nista, a oni to vide kao neki tip transakcije. Tako da je bilo kakav inner peace nemoguc.

U neku ruku razumijem drugi tip ljudi iz licnih razloga, i po meni -- nisu lose prirode.
Interesantna druga teza, to da neko hoće da nekome pomogne da izađe iz svoje ljuske. :mrgreen:

U biti, ja to vidim kao određeni tip ličnosti (zavodnici/ženskaroši), koji svoju vrijednost procjenjuju na osnovu toga koliko drugih osoba mogu da zainteresuju/osvoje, jer im to diže samopouzdanje. I zbog tog thrill seeking-a, to uzbuđenje nečega novog, što mogu i razumjeti u mladosti, ali mislim da je djetinjasto stalno tražiti nešto novo/bolje kad si stariji. Meni je sama nemogućnost dugotrajnog vezivanja za jednu osobu i potreba za konstantnim mijenjanjem infantilna. Ali svakom njegovo/njeno. :)
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#441 Re: Ženskaroši

Post by auspuhc »

Chloe wrote: 08/07/2022 18:39
auspuhc wrote: 08/07/2022 16:09 Ja ne poznajem lijepog i zgodnog, a da ga ne ide sa zenama. Takvi se ne moraju truditi jer ih same naskacu. :-D
Isto kao momci lijepe i zgodne djevojke, je l'? :hm:
Mislim da je zenski izgled manje bitan. Muskarcima su generalno privlacne i prosjecne djevojke.
Hakiz
Posts: 40556
Joined: 30/07/2015 20:01

#442 Re: Ženskaroši

Post by Hakiz »

no_sikiriki wrote: 10/07/2022 22:21
e__ wrote: 10/07/2022 20:40 Generalno se slazem (makar kad je rijec o muskarcima) ali ima i situacija gdje neko cijeni osobu, ali im bude interesantno da pokusaju, jer je osoba malo cudna, ili hoce jednostavno da im pomognu da izadju iz svoje ljuske. Neki thrill, takodjer.

Prva situacija je degradirajuca i moze uzrokovati traume (ili jos nize samopouzdanje, netolerantnost ili mrznju prema muskarcima) dok je druga situacija neki vid pokazivanja da su vrijedni toga, ali da niko nije htio pokusati prije.

Obje osobe rade isto, samo iz drugih razloga.

Prvi tip ljudi to radi iz razloga tipa kao sto ste naveli da povecaju samopouzdanje, seksualna veza, novcani razlozi.. u biti, iskoristavanje. Jer druga osoba ne dobije nista, a oni to vide kao neki tip transakcije. Tako da je bilo kakav inner peace nemoguc.

U neku ruku razumijem drugi tip ljudi iz licnih razloga, i po meni -- nisu lose prirode.
Interesantna druga teza, to da neko hoće da nekome pomogne da izađe iz svoje ljuske. :mrgreen:

U biti, ja to vidim kao određeni tip ličnosti (zavodnici/ženskaroši), koji svoju vrijednost procjenjuju na osnovu toga koliko drugih osoba mogu da zainteresuju/osvoje, jer im to diže samopouzdanje. I zbog tog thrill seeking-a, to uzbuđenje nečega novog, što mogu i razumjeti u mladosti, ali mislim da je djetinjasto stalno tražiti nešto novo/bolje kad si stariji. Meni je sama nemogućnost dugotrajnog vezivanja za jednu osobu i potreba za konstantnim mijenjanjem infantilna. Ali svakom njegovo/njeno. :)
A možda je to kao i sa svakim drugim zadovoljstvom. Što više volim neku hranu, piće, muziku itd, pokušaću da ih konzumiram više. Tako ni zavođenje ne mora biti povezano sa samopotvrđivanjem, već sa banalnom konzumacijom nečega šta ti pruža osjećaj ugode, zadovoljstvo.

A tada konstantno mijenjanje nije infantilno jer je, naprosto, dosadno stalno isto. I baklava svaki dan dosadi, narodna mudrost. Presječeš je sa tufahijama, čokoladom, vanilijom, slafoledima itd, pa opet baklava, ne ista kao prošli put i tako, raznovrsna ponuda, a malo vremena da se sve proba :(
Nierika
Posts: 4158
Joined: 17/03/2020 00:41

#443 Re: Ženskaroši

Post by Nierika »

Ne znam jel ovo tema o ženskarošima il' za ženskaroše. :D
no_sikiriki
Posts: 17311
Joined: 11/12/2012 13:21

#444 Re: Ženskaroši

Post by no_sikiriki »

Hakiz wrote: 10/07/2022 22:58 A možda je to kao i sa svakim drugim zadovoljstvom. Što više volim neku hranu, piće, muziku itd, pokušaću da ih konzumiram više. Tako ni zavođenje ne mora biti povezano sa samopotvrđivanjem, već sa banalnom konzumacijom nečega šta ti pruža osjećaj ugode, zadovoljstvo.

A tada konstantno mijenjanje nije infantilno jer je, naprosto, dosadno stalno isto. I baklava svaki dan dosadi, narodna mudrost. Presječeš je sa tufahijama, čokoladom, vanilijom, slafoledima itd, pa opet baklava, ne ista kao prošli put i tako, raznovrsna ponuda, a malo vremena da se sve proba :(
Pa dobro, ima smisla da je i do ugođaja, a ne nužno isključivo samopotvrđivanja. Ali ne pronalaze svi ugođaj u kratkotrajnom vezivanju za nekoga - ako ti se neko dovoljno dopada/odgovara ti kao osoba, ne poželiš ga imati na 2 dana, nego na duže staze.

Već smo konstatovali onu 100 ljudi, 100 ćudi - ovo drugo vezano za baklave i sl. - za mene lično ima smisla u životu probati i baklavu, i hurmašicu, i tufahiju. Ali meni se neće sve troje svidjeti, nego samo hurmašica, pa se onda držim nje i uvijek nju jedem - jer uvijek valja i neće me "iznevjeriti". :mrgreen: A ovo drugo, možda ponekad liči na nešto kad neko stručan napravi (baklava, tufahija), ali većinu vremena - nah.
mariner
Posts: 363
Joined: 18/03/2011 19:39
Location: Los Rajvos

#445 Re: Ženskaroši

Post by mariner »

Treba imati stila u svemu.

Nisu svi zenskarosi isti ni po stilu odjevanja, ni po inteligenciji ni po soc. statusu, ni po parama, ni po izgledu, ni po godinama, ni po moralnoj skali, ni po artikulaciji cjelokupnog ponasanja..itd..otuda potreba prvo napraviti kladifikaciju pa onda zakljucivanje da ne bi dovelo do zabune..
Nisu sve ptice iste iako svaka obicno leti.

Zenskaros parazit je ptototip onoga sto sam gore naveo, nemoralan, neartikulisan, nekordinisan razumom, prepusten trenutnoj strasti, pederasto narcisoidan i samouvjeren, ljigav, hinjav, prevarant, nepouzdan kao prijatelj, promjenjiv po trenutnom narcis.interesu, lazov, dzon- obraz, bruka sav muski rod i vitestvo, ne zna za mjeru, ponizava sav zenski rod, glupace se kace ako je lijep onda preziru uz suze i gnjev, velicaju vanjski izgled i idealiziraju ljepotu iza koje je truhlo jezgro oraha, ako ga zgrabe i ako je lijep ljubomorno ga cuvaju i prezentuju okolini i drugim zenama kao pravi izbor a kasnije razocarenje i suze.

Zenskaros predator je obicno neuropatska ili psihopatska struktura( jak narcizam, edipov kompleks, kompleks inferiornosti, zelja za osvajanjem- kompenzacija za hendikep u sluzbi ljubavi i seksualnosti, kompleks rivalstva i fetisisticke sklonosti).
Ha ha ha...i to grohotom 😂 za ove gore sto me iskritikovase.
Nierika
Posts: 4158
Joined: 17/03/2020 00:41

#446 Re: Ženskaroši

Post by Nierika »

Mračna ta tvoja vizija i svijeta i ženskaroša.
Hakiz
Posts: 40556
Joined: 30/07/2015 20:01

#447 Re: Ženskaroši

Post by Hakiz »

Nierika wrote: 10/07/2022 23:54 Mračna ta tvoja vizija i svijeta i ženskaroša.
Fakat :(
Nierika
Posts: 4158
Joined: 17/03/2020 00:41

#448 Re: Ženskaroši

Post by Nierika »

Ne znam jel i tužna il' samo mračna. :D
e__
Posts: 167
Joined: 21/05/2021 19:57

#449 Re: Ženskaroši

Post by e__ »

Koliko god depresivno zvucalo, nista nije slago... samo sto bi ja okrivio SDS (Small Dick Syndrome) za vecinu problema koje zene imaju radi muskaraca.

Daj mu neku lijepu rijec, kompliment, i postoji velika sansa da ce umisliti da je veca faca nego sto jeste, i onda ide taj mentalitet tipa pa sta ce mi samo ona, ako kaze da sam tako dobar, pa onda misli da je agresivni sex nesto sto se uvijek prakticira (time and a place for everything) pa umjesto da prizna da ima neke svoje odredjene psihicke probleme, to naziva BDSM-om i pravda se (iako je BDSM consensual)... ili to da je neki alpha ako je papak prema njoj.

Sad ispada da sam pokusao reci da su zene krive za taj visak njihovog gsamopouzdanja, ali u biti, takvi muskarci nikad nisu odrasli, i cinjenica da samo hoce svoje zadovoljstvo i kad god je dokaz toga da ne znaju da postoje kompromisi za sve u zivotu i da bi zivot bio besmislen bez voljenih.

Ostavljaju haos iza sebe radi 60 sekundi uzitka. Pa ono, ko je tu lud... druga je stvar ako obje strane znaju sta hoce i sta rade, i sta ce dobiti iz toga... ali sumnjam da bi 98% zena pristalo na to da nije tu bilo obmane. Tako da, koliko god depresivan njegov pogled bio, jebi ga... nije bas da je slago.
Nierika
Posts: 4158
Joined: 17/03/2020 00:41

#450 Re: Ženskaroši

Post by Nierika »

Onda bolje preskočiti komplimente. :D Tema se odnosi i na muškarce i žene btw, mada mi je lakše/draže kad se piše o muškarcima ženskarošima. Mislim da se dosta ljudi povremeno ponaša onako kako je Mariner gore opisao, možda je kod ženskaroša konstantno tako.
Post Reply