Ženskaroši

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

e__
Posts: 167
Joined: 21/05/2021 19:57

#451 Re: Ženskaroši

Post by e__ »

A jeste, samo sto, makar po meni, muskarci i zene imaju drugacije motive. Pa je malo teze... zato i je i meni lakse kad je tema o muskarcima, dosta se moze reci.

Dok je njemu status "whiskey, beer, and wine, vagina on my mind!" njoj ce bit "searching for mr. right".. I sad ono, oboje mogu raditi isto: ici od zene do zene, ili muskarca do muskarca. Ali, samo sto ce zena traziti neke redeeming qualities, i pokusati, pa i eto, biti u intimnim odnosima ranije nego sto bi htjela. Jer ono konta se, pa mozda je ova prosla bila losa, pa ne vjeruje zenama, pa eto, mozda bi mu pokazala da mi se stvarno svidja, itd... pa ovaj to iskoristi, iako nije htio bit iskren pa priznat da samo hoce sex (u cemu nema nista lose ako obje stranke znaju sta ce dobiti) ali su jako male sanse da ce zena (koja nije pod bilo kakvim alkoholom ili drogama) htjeti sex odmah just for the lulz, pogotovo jer u 98% situacija nece imati nista od toga... ali previse pricam. :lol:

U vecini slucajeva, skoro pa uvijek (osim ako nije iz osvete) kad zena vara, ne vara tek onako (mada je to tesko zvati varanjem) vec sto je ta druga osoba ili emotivno napustila nju, nasilna, ili ju jednostavno vise ne zanima... Tako da, ako i nadje nekoga, nadje da bi bio potpuni replacement, a ne da ima intimne odnose s njim pa da ga ostavi.

Zene se nazivaju, da prostim, kurvama ako svaki put otvore srce i vjeruju, a muskarci, bogme, zavodnicima... Stvar je do iskrenosti, makar po meni. On ce to uraditi tek onako, jer je razmisljao s njim, i to je u biti ono sto obezvrijedi i osobu a i vezu, dok ce zena u biti htjeti da osjeca nesto, da se osjeca voljenom.

Ima sad situacija gdje i zenskarosi (muskarci koji stvarno vole i postivaju zensko tijelo i ljepotu, a nece da budu u vezi iz nekih licnih razloga, npr. mozda im je prva ljubav umrla, itd.. a ne paraziti) imaju svoje mjesto bez bilo kakvog laganja... npr, mogu biti eye candy zenama u slicnim situacijama, pa onda obje stranke dobiju sto su trazile.

Dok u skoro svakoj situaciji iz dnevnog zivota... zene ce ocekivati neki vid veze koji ce se moci uzgojiti u nesto vise, dok ce zenskarosi u njihovim situacijama biti obicni paraziti...
User avatar
Pandakonda
Posts: 4391
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#452 Re: Ženskaroši

Post by Pandakonda »

Iz nekog mog iskustva sto sam vidio u okolini, zenskarosi generalno budu oni povuceni muskarci koji su i nerijetko bili maltretirani u nekoj fazi svog zivota radi izgleda ili ponasanja. Onda nekim cudom upoznaju neku djevojku koja im da kompliment i onda kreće ta faza gdje mu je ego odjednom boostan i umisli da vrijedi vise nego sto jest i da moze u krevet spremit svaku. Generalno se kasnije smire i shvate prave "vrijednosti" kod zena kad im prođe taj period "izivljavanja". A sustinski se vracamo na onu tezu da je za zavođenje glavna stvar samopouzdanje, da su je imali od pocetka i da nemaju kompleks nize vrijednosti vrlo lahko bi onda prisli normalnoj curi :D

A naravno uvijek ima ninfomana koji mozda iz ovog ili onog razloga ne dobijaju dovoljno kuci pa onda idu lutati dalje. Sve je ovo ok samo brate reci istinu kakva je i nemoj zenu zavlaciti i pustat je da ima svoja ocekivanja :-)
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#453 Re: Ženskaroši

Post by dale cooper »

Da citiram legendarnog Georgea Carlina:

“Here's all you have to know about men and women: women are crazy, men are stupid. And the main reason women are crazy is that men are stupid.”

:D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#454 Re: Ženskaroši

Post by Ramzess Veliki »

Miss Moonlight wrote: 07/07/2022 23:44 Samo nznm sto se niko komentarima ne dotice muskaraca koji se zeni natovare na grbacu. :roll: A toga ima jako mnogo. Gore su sponzoruse muskarci.
Nejse, to nije sada tema...
Takvi se zovu focaci. :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#455 Re: Ženskaroši

Post by Ramzess Veliki »

auspuhc wrote: 07/07/2022 23:36
Miss Moonlight wrote: 07/07/2022 23:18

Jeste. Prosto je nemoguce da zena ima i trosi svoj novac :roll:
Meni je zanimljivo da i zena koja ima vise nego dovoljno svog novca trazi muskarca koji ima jos vise novca od nje. Zapisano vam u genetskom kodu izgleda.
Zena koja je finansijski puna love k'o brod a nije udata ganja mladje momke, trosi lovu na njih, oblaci ih, 'ticu pomuze za njega i uziva u zivotu.
Sta je tu problem?

... a ti mislis na udaju? Pa i to je razumljivo - sta ce joj parazit koji ce pustit stomacinu na sofi o njenom trosku. Bolje se ne udati i imati mladog potentnog ljubavnika.

Iz mog iskustva - vecinska vlasnica kineske kompanije gdje sam radio zagrizla na kolegu, doslo do nje da ovaj satra sve zensko (automehanicar sa alipasina, bosanac), i stara kineskinja navalila na njega, ovaj nece, kaze velika razlika u godinama - ona starija oko 35 godina od njega, 70+ nije se udavala. Eto on nije htio, a baba mu je htjela dati stan u Kuchingu da je samo jednom opleo ... sad mu krivo sto nije.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#456 Re: Ženskaroši

Post by Ramzess Veliki »

auspuhc wrote: 08/07/2022 16:09 Ja ne poznajem lijepog i zgodnog, a da ga ne ide sa zenama. Takvi se ne moraju truditi jer ih same naskacu. :-D
Ja ih znam kamaru da su lijepi zgodni i nesposobni da progovore sa djevojkama. a znam i ruznih kojima jedu iz ruke.
User avatar
Optimus09
Posts: 3083
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#457 Re: Ženskaroši

Post by Optimus09 »

Pandakonda wrote: 11/07/2022 02:12 Iz nekog mog iskustva sto sam vidio u okolini, zenskarosi generalno budu oni povuceni muskarci koji su i nerijetko bili maltretirani u nekoj fazi svog zivota radi izgleda ili ponasanja. Onda nekim cudom upoznaju neku djevojku koja im da kompliment i onda kreće ta faza gdje mu je ego odjednom boostan i umisli da vrijedi vise nego sto jest i da moze u krevet spremit svaku. Generalno se kasnije smire i shvate prave "vrijednosti" kod zena kad im prođe taj period "izivljavanja". A sustinski se vracamo na onu tezu da je za zavođenje glavna stvar samopouzdanje, da su je imali od pocetka i da nemaju kompleks nize vrijednosti vrlo lahko bi onda prisli normalnoj curi :D
A naravno uvijek ima ninfomana koji mozda iz ovog ili onog razloga ne dobijaju dovoljno kuci pa onda idu lutati dalje. Sve je ovo ok samo brate reci istinu kakva je i nemoj zenu zavlaciti i pustat je da ima svoja ocekivanja :-)
Nije ti dobra teorija,ili ja nisam dobio jos kompliment🤣
User avatar
Truba
Posts: 81800
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#458 Re: Ženskaroši

Post by Truba »

Ramzess Veliki wrote: 11/07/2022 08:48
auspuhc wrote: 08/07/2022 16:09 Ja ne poznajem lijepog i zgodnog, a da ga ne ide sa zenama. Takvi se ne moraju truditi jer ih same naskacu. :-D
Ja ih znam kamaru da su lijepi zgodni i nesposobni da progovore sa djevojkama. a znam i ruznih kojima jedu iz ruke.
Meni jemisterij kako lik koji perfektno govori njemacki pri upoznavanju skupine njemica ne povali nijednu
A lik koji ne zna rijec engleskog a kamoli njemackpg odradi najljepsu
Ima nesto i u pokretima...stavu...univeezalno

A ima slucajeva jeda prevodi a drugi guzi :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#459 Re: Ženskaroši

Post by Ramzess Veliki »

Black swan wrote: 11/07/2022 09:25
Ramzess Veliki wrote: 11/07/2022 08:48
Ja ih znam kamaru da su lijepi zgodni i nesposobni da progovore sa djevojkama. a znam i ruznih kojima jedu iz ruke.
Meni jemisterij kako lik koji perfektno govori njemacki pri upoznavanju skupine njemica ne povali nijednu
A lik koji ne zna rijec engleskog a kamoli njemackpg odradi najljepsu
Ima nesto i u pokretima...stavu...univeezalno

A ima slucajeva jeda prevodi a drugi guzi :lol:
Sindrom stranca ...

Stav i pokret, pogled ... najbitnije stvari. :thumbup:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#460 Re: Ženskaroši

Post by Ramzess Veliki »

Kad spomenuh to sindrom stranca, jednom ja po Kiseljaku hodao sa ruksakom - sisao sa Prokoskog i cekao bus, i iz dosade od radnje do radnje na tucmuc engleskom zapitkivao prodavacice gdje je autobuska, poslije njih tri samnom cekale bus, ispituju me na engleskom da li mi se svidjaju domace djevojke, a ja dzoncina jos kazem - Ne morate se trudila, ja dobro naucila govoriti bosanski ... :lol:
black64
Posts: 182
Joined: 16/02/2016 18:45

#461 Re: Ženskaroši

Post by black64 »

Ramzess Veliki wrote: 11/07/2022 10:01 Kad spomenuh to sindrom stranca, jednom ja po Kiseljaku hodao sa ruksakom - sisao sa Prokoskog i cekao bus, i iz dosade od radnje do radnje na tucmuc engleskom zapitkivao prodavacice gdje je autobuska, poslije njih tri samnom cekale bus, ispituju me na engleskom da li mi se svidjaju domace djevojke, a ja dzoncina jos kazem - Ne morate se trudila, ja dobro naucila govoriti bosanski ... :lol:
HAHAHAHAH KOJI BRAT !
User avatar
manuchao91
Posts: 1375
Joined: 14/01/2019 20:28
Location: Tenerife ,Spain

#462 Re: Ženskaroši

Post by manuchao91 »

black64 wrote: 15/07/2022 15:12
Ramzess Veliki wrote: 11/07/2022 10:01 Kad spomenuh to sindrom stranca, jednom ja po Kiseljaku hodao sa ruksakom - sisao sa Prokoskog i cekao bus, i iz dosade od radnje do radnje na tucmuc engleskom zapitkivao prodavacice gdje je autobuska, poslije njih tri samnom cekale bus, ispituju me na engleskom da li mi se svidjaju domace djevojke, a ja dzoncina jos kazem - Ne morate se trudila, ja dobro naucila govoriti bosanski ... :lol:
HAHAHAHAH KOJI BRAT !
kralj ,šah,car,king ,bog s Olimpa
User avatar
Truba
Posts: 81800
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#463 Re: Ženskaroši

Post by Truba »

Citam nesto o Stendalu
Lik se zalio da je imao samo 6 cura
I sad se poredi njegovo i pisanje Kazanove
Koji ih je imao vise od 1000 :mrgreen:
User avatar
TojoOptics
Posts: 651
Joined: 28/11/2021 13:37
Grijem se na: Sunce
Vozim: bicikl

#464 Re: Ženskaroši

Post by TojoOptics »

Ramzess Veliki wrote: 11/07/2022 09:56
Black swan wrote: 11/07/2022 09:25

Meni jemisterij kako lik koji perfektno govori njemacki pri upoznavanju skupine njemica ne povali nijednu
A lik koji ne zna rijec engleskog a kamoli njemackpg odradi najljepsu
Ima nesto i u pokretima...stavu...univeezalno

A ima slucajeva jeda prevodi a drugi guzi :lol:
Sindrom stranca ...

Stav i pokret, pogled ... najbitnije stvari. :thumbup:
Ovo^^^
User avatar
Optimus09
Posts: 3083
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#465 Re: Ženskaroši

Post by Optimus09 »

Ramzess Veliki wrote: 11/07/2022 10:01 Kad spomenuh to sindrom stranca, jednom ja po Kiseljaku hodao sa ruksakom - sisao sa Prokoskog i cekao bus, i iz dosade od radnje do radnje na tucmuc engleskom zapitkivao prodavacice gdje je autobuska, poslije njih tri samnom cekale bus, ispituju me na engleskom da li mi se svidjaju domace djevojke, a ja dzoncina jos kazem - Ne morate se trudila, ja dobro naucila govoriti bosanski ... :lol:
Svaka tebi cast,mene ovdje raja kad gleda duze nego normalno,odmah iz topa "djesi zemo"😂
User avatar
Truba
Posts: 81800
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#466 Re: Ženskaroši

Post by Truba »

Imam slicnosti s kazanovom

Obojici nam je seksualna moc pala na 0
U 40.godini

:lol:
Njemu sa 1000 a meni sa pozitivne nule
suspect_zero
Posts: 25848
Joined: 11/10/2008 21:45

#467 Re: Ženskaroši

Post by suspect_zero »

manuchao91 wrote: 15/07/2022 15:16
black64 wrote: 15/07/2022 15:12

HAHAHAHAH KOJI BRAT !
kralj ,šah,car,king ,bog s Olimpa
Loži vas Ramo :roll: :D
User avatar
manuchao91
Posts: 1375
Joined: 14/01/2019 20:28
Location: Tenerife ,Spain

#468 Re: Ženskaroši

Post by manuchao91 »

moj drug Jasmin lijeli jednom htio očarat djevojku tako sto joj je reko da je iz Italijea da se zove danielle a nije znao da ta cura u Piacenzi zivi 25 godina i poče ona njemu nešto na talijanski pričat lik se sjebo ahahaha a joj da vidite tog crvenila
User avatar
Edin H.
Posts: 47034
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#469 Re: Ženskaroši

Post by Edin H. »

manuchao91 wrote: 16/07/2022 09:28 moj drug Jasmin lijeli jednom htio očarat djevojku tako sto joj je reko da je iz Italijea da se zove danielle a nije znao da ta cura u Piacenzi zivi 25 godina i poče ona njemu nešto na talijanski pričat lik se sjebo ahahaha a joj da vidite tog crvenila
Je li je pokupio Jasmin? :cry:
Nierika
Posts: 4158
Joined: 17/03/2020 00:41

#470 Re: Ženskaroši

Post by Nierika »

A prezime ništa. :D
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 4233
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistanski Dikitaturistan

#471 Re: Ženskaroši

Post by skrbavi-admin »

Meni je uvijek smijesno citat i iscitavat o supljakanama kako su zene eto uvijek jadne i iskoristene a izadjem samo vani na po sata i vidim kako "zene" od jedva 20+ voze eskalade porsee amgove emove pa zakljucim nesumnjivo da u glavi ima mnogo sa svojim10cm noktnim aplantatima hemoroidalno napuhanim usnicama izblajhanom obavezno plavom kosom....

Uvijek sam se divio i pitao se koje li ona znanje prodaje
Nierika
Posts: 4158
Joined: 17/03/2020 00:41

#472 Re: Ženskaroši

Post by Nierika »

skrbavi-admin wrote: 17/07/2022 07:49 Meni je uvijek smijesno citat i iscitavat o supljakanama kako su zene eto uvijek jadne i iskoristene a izadjem samo vani na po sata i vidim kako "zene" od jedva 20+ voze eskalade porsee amgove emove pa zakljucim nesumnjivo da u glavi ima mnogo sa svojim10cm noktnim aplantatima hemoroidalno napuhanim usnicama izblajhanom obavezno plavom kosom....

Uvijek sam se divio i pitao se koje li ona znanje prodaje
Možda od roditelja itd, rent-a-car, naslijedile, zaradile, dobile na nagradnoj, na rate. :D
Nierika
Posts: 4158
Joined: 17/03/2020 00:41

#473 Re: Ženskaroši

Post by Nierika »

e__ wrote: 11/07/2022 01:57 Dok u skoro svakoj situaciji iz dnevnog zivota... zene ce ocekivati neki vid veze koji ce se moci uzgojiti u nesto vise, dok ce zenskarosi u njihovim situacijama biti obicni paraziti...
Mislim da ovisi od osobe..nisam sigurna još da li npr. žene doživljavaju ženskaroše općenito pozitivno ili negativno.
e__
Posts: 167
Joined: 21/05/2021 19:57

#474 Re: Ženskaroši

Post by e__ »

skrbavi-admin wrote: 17/07/2022 07:49 Meni je uvijek smijesno citat i iscitavat o supljakanama kako su zene eto uvijek jadne i iskoristene a izadjem samo vani na po sata i vidim kako "zene" od jedva 20+ voze eskalade porsee amgove emove pa zakljucim nesumnjivo da u glavi ima mnogo sa svojim10cm noktnim aplantatima hemoroidalno napuhanim usnicama izblajhanom obavezno plavom kosom....

Uvijek sam se divio i pitao se koje li ona znanje prodaje
Mislim, sam kazes "od jedva 20+", sto je u svakom smislu: djete. To su prakticno djeca, namamaljena sa zabavama, poklonima, itd.. a kasnije, kad su vec u tom zivotu... sta ces nego se pomirit sa sudbinom i uzivat u vinu i lijepim stvarima. Ljudi ce pricati ruzno o tebi kako god okrenes, tako da sto da ne. :)

Interesantno je sto mislis da su "glupe", s obzirom da zene inace rade muskarce ko nista (ako vec hoce), tako da kad pridobiju malo iskustva (ono, bolje bi bilo da mozes znati unaprijed bez "iskustva", ali eto, that's life), i vide kako stvari idu (i kakvi su muskarci, generalno), znaju ih radit poslije, a i vala ce ih radit kako god hoce. Pogotovo ako su ih lose tretirali, itd...

BTW, nemoj dirat lip fillere ba :)
e__
Posts: 167
Joined: 21/05/2021 19:57

#475 Re: Ženskaroši

Post by e__ »

Nierika wrote: 17/07/2022 08:30
Mislim da ovisi od osobe..nisam sigurna još da li npr. žene doživljavaju ženskaroše općenito pozitivno ili negativno.
Ono sto znam iz licnog iskustva je da generalno znaju vrlo dobro ko su i sta su, ali da nekad mogu biti od pomoci, tj. "scratch the itch". :D

A sto se bilo cega drugog tice, vide se ko "creeps", tako da vecinski nisu neko ko bi bio dio tog nekog drustva.
Post Reply