Zenska kosarkaska reprezentacija

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
shalla
Posts: 9326
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#426 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by shalla »

Da se razumijemo, Lojo je mahalac i maher i samo zahvaljujući njemu JJ igra za nas. Ali lik je kao stručnjak totalno ograničen i rekao bih da uprkos njemu mi idemo dalje i gazimo. Lik ubio fizički skraćenom rotacijom sve naše igračice u proteklim utakmicama pa su jučer mnoge disale na škrge, dopustio je da njegov ego i svađa sa Marom dovede do toga da je već 2-3 godine saga sa Melisom sveprisutna (eto on ju je lafo vratio i poveo na EP ali joj nije vjerovao a jučer je pokazala za šta je sposobna) Ubijeđen sam da bi uz pravog selektora ova ekipa mogla do medalje ali hajde, ne treba biti šupak pa ne čestitati :bih:

P.S. Ne treba se unaprijed predavati i gledati defetistički ali mislim da je za nas mnogo bitnija ta potencijalna utakmica za 5/6 mjesto nego ova sa Francuskinjama koje su ipak ogromne favoritkinje...

Sretno cure!
Last edited by shalla on 22/06/2021 10:03, edited 1 time in total.
User avatar
shalla
Posts: 9326
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#427 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by shalla »

dupli
User avatar
hrasno38
Posts: 31483
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#428 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

shalla wrote: 22/06/2021 10:03 Da se razumijemo, Lojo je mahalac i maher i samo zahvaljujući njemu JJ igra za nas. Ali lik je kao stručnjak totalno ograničen i rekao bih da uprkos njemu mi idemo dalje i gazimo. Lik ubio fizički skraćenom rotacijom sve naše igračice u proteklim utakmicama pa su jučer mnoge disale na škrge, dopustio je da njegov ego i svađa sa Marom dovede do toga da je već 2-3 godine saga sa Melisom sveprisutna (eto on ju je lafo vratio i poveo na EP ali joj nije vjerovao a jučer je pokazala za šta je sposobna) Ubijeđen sam da bi uz pravog selektora ova ekipa mogla do medalje ali hajde, ne treba biti šupak pa ne čestitati :bih:

P.S. Ne treba se unaprijed predavati i gledati defetistički ali mislim da je za nas mnogo bitnija ta potencijalna utakmica za 5/6 mjesto nego ova sa Francuskinjama koje su ipak ogromne favoritkinje...

Sretno cure!
Pa vise nego ocito je urodio pritisak javnosti sto se tice Melise jer nakon poraza od Slovenki portali i socijani mediji su bili pretprani pitanjem sto ne igra Melisa ali i pojasnjenjima tog sukoba a Lojo prati sta se pise i te kako. Melisa je juce usla sva isprepadana jer vjerovatno je kontala da nece igrati do kraja prvenstva. Osim toga i te kako se vidi kako nije uigrana sa timom i kako je igracice preskacu iako je bezbroj puta bila sama na trici. Kada se malo oslobodila zveknula je tricu i probila kos Hrvatske te je nastalo trpanje sa svih pozicija. Slicna je stvar i sa Andjelom Delic s tim da je ona i dobijala priliku ali ne dovoljno. Steta bi bilo i da Dragana Domuzin ne zabiljezi ni minutu. Ono kako vodi Vujosevic, udjes napravis faul i izadjes :)
E sad bitne su obe utakmice. Sa ovom sutra ubijas dvije muhe odjednom i otvars sirom vrata do medalje jer ko god da prodje losiji je od Francuske sto znaci da mozes sa njim ravnopravno igrati a ujedno si i obezbjedio ucesce na svjetskom prvenstvu u Australiji. Bilo bi zaista VELIKO da odemo na SP jer bi tamo imali OGROMNU podrsku!!!
Android Knego
Posts: 1558
Joined: 13/03/2012 08:11

#429 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Android Knego »

Piaty wrote: 22/06/2021 00:12
Hvala na linku. Obavezno procitati!

Razija :!: :!: :bih:
Briljantan tekst! :thumbup: :bih:
User avatar
Porodice Foht
Posts: 2829
Joined: 14/01/2019 04:56

#430 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Porodice Foht »

Cetvrtfinale je odabrano drustvo i treba uzivati u njemu. I pokusati prodati sto skuplje kozu Francuskinjama. Kako su se prosetale do sada rekao bih -25 bi bilo fino, ali opet svi veliki imaju po jednu tekmu gdje se pomuce do kraja turnira. Neka To bude sutra! :bih:
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#431 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by TheWatcher »

shalla wrote: 22/06/2021 10:03 Da se razumijemo, Lojo je mahalac i maher i samo zahvaljujući njemu JJ igra za nas. Ali lik je kao stručnjak totalno ograničen i rekao bih da uprkos njemu mi idemo dalje i gazimo. Lik ubio fizički skraćenom rotacijom sve naše igračice u proteklim utakmicama pa su jučer mnoge disale na škrge, dopustio je da njegov ego i svađa sa Marom dovede do toga da je već 2-3 godine saga sa Melisom sveprisutna (eto on ju je lafo vratio i poveo na EP ali joj nije vjerovao a jučer je pokazala za šta je sposobna) Ubijeđen sam da bi uz pravog selektora ova ekipa mogla do medalje ali hajde, ne treba biti šupak pa ne čestitati :bih:

P.S. Ne treba se unaprijed predavati i gledati defetistički ali mislim da je za nas mnogo bitnija ta potencijalna utakmica za 5/6 mjesto nego ova sa Francuskinjama koje su ipak ogromne favoritkinje...

Sretno cure!
npr kojeg :oops: mi inace imamo pun qrac dobrih trenera :run:
User avatar
Leverage
Posts: 9515
Joined: 27/05/2018 16:32

#432 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Leverage »

Ne mora bit naš.
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#433 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Better Man »

Murat Sabanovic wrote: 22/06/2021 09:41
Billy The Pljuc wrote: 21/06/2021 20:46

Najvjerovatnije i jeste da su nam Lojo i Raza najslabija karika ali im svejedno treba odati kakvo-takvo priznanje, ovo je i njihov uspjeh ma kako to nama možda i ne izgledalo kao takvo. Za neki daljnji rast ovih djevojaka moj utisak je da treba mnogo ozbiljnije i stručnije pristupiti repki.

Cuj Raza najslabija karika?! Pa dovoljno je samo njeno prisustvo,nista da ne radi,pad da izgledamo respektabilno. A Lojo radi onako kako zna i umije.
Dajte ljudi OHLADITE malo sa negativom,s obzirom da svi znamo kakva nam je situacija u suvezu i koliko se ulaze u sport !!!!
Raza je svjetska institucija i članica kuće slavnih. Višestruka je najbolja košarkašica Evrope i jedna od najboljih na svijetu svih vremena. Sama njena pojava ulijeva ogromni respekt i uvažavanje i svi nas puno ozbiljnije gledaju i shvataju. Ako je iko našim košarkašicama mogao kazati kako treba igrati i kako pobjediti, onda je to Raza, jer ona je rođena šampionka.
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#434 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by last mohicans »

Kud bas na te Francuskinje da udarimo, ali hajde, makar se nece opustiti i dat ce sve od sebe. Ma djevojke su top, meni su uljepsale ove vrele dane. Tako ponosnim su me učinile.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#435 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by cyprus »

Broj 1 bosanskohercegovačkog sporta svih vremena je po meni Razija Mujanović, bez dileme... Bez da išta radi, njeno prisustvo je od krucijalnog značaja...
User avatar
hrasno38
Posts: 31483
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#436 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

last mohicans wrote: 22/06/2021 11:11 Kud bas na te Francuskinje da udarimo, ali hajde, makar se nece opustiti i dat ce sve od sebe. Ma djevojke su top, meni su uljepsale ove vrele dane. Tako ponosnim su me učinile.
Da smo dobili Slovenke isli bi na Ruskinje...do nas je :)
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3382
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#437 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Billy The Pljuc »

Better Man wrote: 22/06/2021 11:11
Murat Sabanovic wrote: 22/06/2021 09:41
Billy The Pljuc wrote: 21/06/2021 20:46

Najvjerovatnije i jeste da su nam Lojo i Raza najslabija karika ali im svejedno treba odati kakvo-takvo priznanje, ovo je i njihov uspjeh ma kako to nama možda i ne izgledalo kao takvo. Za neki daljnji rast ovih djevojaka moj utisak je da treba mnogo ozbiljnije i stručnije pristupiti repki.

Cuj Raza najslabija karika?! Pa dovoljno je samo njeno prisustvo,nista da ne radi,pad da izgledamo respektabilno. A Lojo radi onako kako zna i umije.
Dajte ljudi OHLADITE malo sa negativom,s obzirom da svi znamo kakva nam je situacija u suvezu i koliko se ulaze u sport !!!!
Raza je svjetska institucija i članica kuće slavnih. Višestruka je najbolja košarkašica Evrope i jedna od najboljih na svijetu svih vremena. Sama njena pojava ulijeva ogromni respekt i uvažavanje i svi nas puno ozbiljnije gledaju i shvataju. Ako je iko našim košarkašicama mogao kazati kako treba igrati i kako pobjediti, onda je to Raza, jer ona je rođena šampionka.
Dobro, možda sam se ja malo nesretno i izrazio, Raza jeste institucija i dovoljno je što je član tima, nisam iskreno primjetio da je nešto angažovana tokom utakmice ali ima mjesta itekako da treba biti uz reprezentaciju. Opet sa druge strane ne mogu da se otmem utisku da imamo dobrog potencijala uz već prisutnu JJ i naravno da bi se repki moglo pristupiti mnogo organizovanije i od strane saveza i države generalno, možda neka ozbiljnija imena da se uvedu i slično. Upravo stoga i navedoh Prešića, relativni anonimus za većinu običnog naroda a odličan posao radi u stručnom štabu bjeloruske repke, naravno ima i toga da već izvjestan period surađuje sa Trafimovom i na klupskom planu. Na Loju ne bih zaista više trošio riječi.

Što se Francuske tiče, slažem se da treba pokušati ako se pruži prilika, JJ nema pretjeranog respekta i biti će motivisana. Po meni bi bilo pogrešno da izginemo k'o rasada a ne budemo uopšte u ozbiljnijoj prilici da ih dobijemo, uglavnom vidimo već kako se utakmica otvori. Mnogo su nam veće šanse za prolaz dalje bile sa ruskinjama, to bi već bila utakmica za all in ali šta je tu je, nema klasičnog defetizma lično kod mene nego nastojim biti realan.
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#438 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Better Man »

Billy The Pljuc wrote: 22/06/2021 11:34
Better Man wrote: 22/06/2021 11:11
Murat Sabanovic wrote: 22/06/2021 09:41

Cuj Raza najslabija karika?! Pa dovoljno je samo njeno prisustvo,nista da ne radi,pad da izgledamo respektabilno. A Lojo radi onako kako zna i umije.
Dajte ljudi OHLADITE malo sa negativom,s obzirom da svi znamo kakva nam je situacija u suvezu i koliko se ulaze u sport !!!!
Raza je svjetska institucija i članica kuće slavnih. Višestruka je najbolja košarkašica Evrope i jedna od najboljih na svijetu svih vremena. Sama njena pojava ulijeva ogromni respekt i uvažavanje i svi nas puno ozbiljnije gledaju i shvataju. Ako je iko našim košarkašicama mogao kazati kako treba igrati i kako pobjediti, onda je to Raza, jer ona je rođena šampionka.
Dobro, možda sam se ja malo nesretno i izrazio, Raza jeste institucija i dovoljno je što je član tima, nisam iskreno primjetio da je nešto angažovana tokom utakmice ali ima mjesta itekako da treba biti uz reprezentaciju. Opet sa druge strane ne mogu da se otmem utisku da imamo dobrog potencijala uz već prisutnu JJ i naravno da bi se repki moglo pristupiti mnogo organizovanije i od strane saveza i države generalno, možda neka ozbiljnija imena da se uvedu i slično. Upravo stoga i navedoh Prešića, relativni anonimus za većinu običnog naroda a odličan posao radi u stručnom štabu bjeloruske repke, naravno ima i toga da već izvjestan period surađuje sa Trafimovom i na klupskom planu. Na Loju ne bih zaista više trošio riječi.

Što se Francuske tiče, slažem se da treba pokušati ako se pruži prilika, JJ nema pretjeranog respekta i biti će motivisana. Po meni bi bilo pogrešno da izginemo k'o rasada a ne budemo uopšte u ozbiljnijoj prilici da ih dobijemo, uglavnom vidimo već kako se utakmica otvori. Mnogo su nam veće šanse za prolaz dalje bile sa ruskinjama, to bi već bila utakmica za all in ali šta je tu je, nema klasičnog defetizma lično kod mene nego nastojim biti realan.
Trebaju hrabro odigrati i pokušati napraviti rezultat. Ništa ne mogu izgubiti. Vratimo se u prošlost i sjetimo se Jugoplastike i njihove prve osvojene Eurolige. Bili autsajderi i izborili Final four. U Final Fouru bili opet autsajderi, ali su pokazali Evropi čarobnu košarku i uzeli Euroligu. I tako još dvije godine. Istina, imali su neke od najboljih košarkaša svijeta ikada, ali valjalo je protiv iskusnijih ekipa i ekipa sa tradicijom uzeti Euroligu. Barcelona koja je u to vrijeme silno željela osvojiti Euroligu, dovela je trenera Dušana Ivkovića iz Jugoplastike da osvoje Euroligu i još Jugoplastiku napustili Rađa i još neki bitni igrači i opet nisu uspjeli, jer je Jugoplatika, tad pod imenom POP 84, treći put uzastopno uzela Euroligu predvođena jednim od najvećih košarkaša ikada Tonijem Kukočem. I to opet pobjedili u finalu Barcelonu, koju je predvodio njihov bivši trener Dušan Ivković. Mogu misliti koliko su u Barceloni tada bili isfrustrirani, jer tri godine zaredom su gubili od Jugoplastike. Prvo u polufinalu, pa dvije godine u finalu i to doveli Ivkovića kao prvo trenersko ime u tom trenutku i dvostrukog uzastopnog osvajača Eurolige i treću godinu za redom izgube od Jugoplastike, drugi put u finalu. Pa Jedinstvo Aida. Bile autsajederice i osvojile Euroligu predvođene legendarnom Razijom Mujanović Ne treba zaboraviti ni Maru Lakić i druge, ali Raza je bila prevaga i tad je potvrdila da je jedna od najvećih ikada. tako da je ljudski nadati se sutra čudu, ali i do sad su napravile čudo i nek uživaju u ostatku prvenstva. Istinske naše Heroine.
User avatar
hrasno38
Posts: 31483
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#439 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

Better Man wrote: 22/06/2021 12:03
Billy The Pljuc wrote: 22/06/2021 11:34
Better Man wrote: 22/06/2021 11:11

Raza je svjetska institucija i članica kuće slavnih. Višestruka je najbolja košarkašica Evrope i jedna od najboljih na svijetu svih vremena. Sama njena pojava ulijeva ogromni respekt i uvažavanje i svi nas puno ozbiljnije gledaju i shvataju. Ako je iko našim košarkašicama mogao kazati kako treba igrati i kako pobjediti, onda je to Raza, jer ona je rođena šampionka.
Dobro, možda sam se ja malo nesretno i izrazio, Raza jeste institucija i dovoljno je što je član tima, nisam iskreno primjetio da je nešto angažovana tokom utakmice ali ima mjesta itekako da treba biti uz reprezentaciju. Opet sa druge strane ne mogu da se otmem utisku da imamo dobrog potencijala uz već prisutnu JJ i naravno da bi se repki moglo pristupiti mnogo organizovanije i od strane saveza i države generalno, možda neka ozbiljnija imena da se uvedu i slično. Upravo stoga i navedoh Prešića, relativni anonimus za većinu običnog naroda a odličan posao radi u stručnom štabu bjeloruske repke, naravno ima i toga da već izvjestan period surađuje sa Trafimovom i na klupskom planu. Na Loju ne bih zaista više trošio riječi.

Što se Francuske tiče, slažem se da treba pokušati ako se pruži prilika, JJ nema pretjeranog respekta i biti će motivisana. Po meni bi bilo pogrešno da izginemo k'o rasada a ne budemo uopšte u ozbiljnijoj prilici da ih dobijemo, uglavnom vidimo već kako se utakmica otvori. Mnogo su nam veće šanse za prolaz dalje bile sa ruskinjama, to bi već bila utakmica za all in ali šta je tu je, nema klasičnog defetizma lično kod mene nego nastojim biti realan.
Trebaju hrabro odigrati i pokušati napraviti rezultat. Ništa ne mogu izgubiti. Vratimo se u prošlost i sjetimo se Jugoplastike i njihove prve osvojene Eurolige. Bili autsajderi i izborili Final four. U Final Fouru bili opet autsajderi, ali su pokazali Evropi čarobnu košarku i uzeli Euroligu. I tako još dvije godine. Istina, imali su neke od najboljih košarkaša svijeta ikada, ali valjalo je protiv iskusnijih ekipa i ekipa sa tradicijom uzeti Euroligu. Barcelona koja je u to vrijeme silno željela osvojiti Euroligu, dovela je trenera Dušana Ivkovića iz Jugoplastike da osvoje Euroligu i još Jugoplastiku napustili Rađa i još neki bitni igrači i opet nisu uspjeli, jer je Jugoplatika, tad pod imenom POP 84, treći put uzastopno uzela Euroligu predvođena jednim od najvećih košarkaša ikada Tonijem Kukočem. I to opet pobjedili u finalu Barcelonu, koju je predvodio njihov bivši trener Dušan Ivković. Mogu misliti koliko su u Barceloni tada bili isfrustrirani, jer tri godine zaredom su gubili od Jugoplastike. Prvo u polufinalu, pa dvije godine u finalu i to doveli Ivkovića kao prvo trenersko ime u tom trenutku i dvostrukog uzastopnog osvajača Eurolige i treću godinu za redom izgube od Jugoplastike, drugi put u finalu. Pa Jedinstvo Aida. Bile autsajederice i osvojile Euroligu predvođene legendarnom Razijom Mujanović Ne treba zaboraviti ni Maru Lakić i druge, ali Raza je bila prevaga i tad je potvrdila da je jedna od najvećih ikada. tako da je ljudski nadati se sutra čudu, ali i do sad su napravile čudo i nek uživaju u ostatku prvenstva. Istinske naše Heroine.
:thumbup:
El_comadante
Posts: 7948
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#440 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by El_comadante »

neka izgubi i 50 razlike meni nije bitno i ovo svakako veliki uspjeh, kojem se niko nije nadao prije početka prvenstva, a pogotove ne prije pola godine ili godinu.
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#441 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by karanana »

1,03 na francusku.
Ne vidim hendikep ali mora da je 20.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3382
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#442 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Billy The Pljuc »

Jebala vas politika.

18:00, Strazbur, Francuska vs. Bosna i Hercegovina.

Nadam se dobroj utakmici i da će djevojke odigrati za svoju dušu i zabaviti se maksimalno.

Sretno djevojke.
User avatar
hrasno38
Posts: 31483
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#444 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

Logovan wrote: 23/06/2021 08:55 Image

:bih: :izet: :thumbup:
Mnogi ovaj Power ranking brkaju sa stvarnim rankingom reprezentacija. Ovo je samo ranking ili procjena koje su reprezentacije najblize naslovu osvajanja prvaka Evrope. U stvarnom rankingu mi smo jos uvijek na 34 mjestu u svijetu i 20-tom u Evropi ali cemo sigurno skociti nakon ovog prvenstva ali za koliko nemam predstavu jer valja se baviti matematikom :)
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#445 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Murat Sabanovic »

hrasno38 wrote: 23/06/2021 11:44
Logovan wrote: 23/06/2021 08:55 Image

:bih: :izet: :thumbup:
Mnogi ovaj Power ranking brkaju sa stvarnim rankingom reprezentacija. Ovo je samo ranking ili procjena koje su reprezentacije najblize naslovu osvajanja prvaka Evrope. U stvarnom rankingu mi smo jos uvijek na 34 mjestu u svijetu i 20-tom u Evropi ali cemo sigurno skociti nakon ovog prvenstva ali za koliko nemam predstavu jer valja se baviti matematikom :)
Ne bitno,cak i da osvojimo prvenstvo. Kada se bude imao sistem skolovanja strucnog kadra i kosarkasa i kada drzava minimalno bude stajala iza kosarke,ranking ce nesto znaciti. Nakon ovoga prvenstva stvare ce ici kao i prije.
User avatar
Hame_
Posts: 5537
Joined: 31/08/2007 21:42
Location: Soba, Srebrnik, Županija tuzlanska, HiB, Evropa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce, odosmo u PM
Contact:

#446 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Hame_ »

Piaty wrote: 22/06/2021 00:12
Hvala na linku. Obavezno procitati!

Razija :!: :!: :bih:
“Samo igraj Razo, boli te kurac!” :thumbup: :bih:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#447 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Gerro »

sad odjednom svi znalci i svi prate ovu reprezentaciju :lol: :lol:

Budimo realni koga boli briga za ženskom košarkom, totalno nebitan sport i takmičenje. :bih:
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#448 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by putokaz1 »

Razija Mujanović,Mara Lakić,Vesna Bajkuća,Tima Džebo koja nedostaje
User avatar
Logovan
Posts: 94406
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#449 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Logovan »

Marica Gajić neće igrati protiv Francuske! Jedna od najboljih igračica naše košarkaške reprezentacije vuče povredu još iz meča s Hrvatskom na Eurobasketu prije dva dana, od koje se dosad nije uspjela oporaviti, piše Radiosarajevo.ba.

Informaciju o izostanku sjajne bh. košarkašice potvrdio je portparol reprezentacije BiH Hajrudin Prolić neposredno pred početak četvrtfinalnog susreta u Strasbourgu.

“Nažalost, istina je da Marica danas neće biti na raspolaganju selektoru Goranu Loji. Nije u pitanju teža povreda, ali bolovi u listu lijeve noge jednostavno su preveliki da bi nastupila protiv Francuske. Bit će na klupi s ostatkom ekipe, ali neće ulaziti u igru.

Do zadnjeg trenutka smo se nadali da će se stanje promijeniti nabolje do samog meča, ali ipak nije. Šteta. Ipak, sigurno je da ostale djevojke neće s bijelom zastavom istrčati na parket. Idemo jako, kao i dosad”, kazao je Prolić za Radiosarajevo.ba.
:roll:
ljudmila
Posts: 170
Joined: 13/10/2020 23:28

#450 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by ljudmila »

Bez Marice u prvih 5. Koji SK prenosi nas komentator na oba hr
Post Reply