Zenska kosarkaska reprezentacija

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 94165
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#251 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Logovan »

Steta sto izgubise, ali nema veze, ne mozes im nista prigovoriti. :thumbup:

Cekamo pobjednika susreta Ceska - Hrvatska.
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#252 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Sara03 »

Svaka čast curama na duhu i borbenosti. Šteta za drugu četvrtinu, tu su nas okrenule. :)

Potući se sa Čehinjama (ili Hrvaticama), ako bude naš dan, puna šaka brade. :bih:
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#253 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Billy The Pljuc »

hrasno38 wrote: 20/06/2021 13:55
Billy The Pljuc wrote: 20/06/2021 13:52 Steta, visile su slovenke nakon cak +25, imale su ih i malo vise mirnoce i zrelosti u napadu i cudo bi se desilo.
Vjeruj mi da je Lojo koristio Melisu tokom utakmice mi bi glat dobili Slovenke. Melisa je visoka 193 i ima strasan sut. Puno bi pomogla i pod kosem i na sutu ali Lojo preko Melise lijeci svoje frustracije i rat sa Marom Lakic.
A baš mu je bezveze to, nisam generalno oduševljen ni sa njegovim vođenjem ekipe u ove dvije utakmice što sam gledao, Belgiju sam u neznanju propustio. Sad mi samo nije jasno da li klizimo na treću poziciju nakon pobjede Belgije ili ostajemo drugoplasirani na tabeli, šta se gleda u tom krugu repki sa istim brojem bodova, Belgija razbi Sloveniju sa 35 razlike a mi dobismo njih sa 15.

S obzirom na sve i izuzev tih nekih prikazanih zona sumraka djevojkama se nema šta reći, krediti za isto više idu Loji na dušu nego njima, osmina finala i sve pet, ostaje žal i utisak da se moglo i bolje i više.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#254 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

Billy The Pljuc wrote: 20/06/2021 14:13
hrasno38 wrote: 20/06/2021 13:55
Billy The Pljuc wrote: 20/06/2021 13:52 Steta, visile su slovenke nakon cak +25, imale su ih i malo vise mirnoce i zrelosti u napadu i cudo bi se desilo.
Vjeruj mi da je Lojo koristio Melisu tokom utakmice mi bi glat dobili Slovenke. Melisa je visoka 193 i ima strasan sut. Puno bi pomogla i pod kosem i na sutu ali Lojo preko Melise lijeci svoje frustracije i rat sa Marom Lakic.
A baš mu je bezveze to, nisam generalno oduševljen ni sa njegovim vođenjem ekipe u ove dvije utakmice što sam gledao, Belgiju sam u neznanju propustio. Sad mi samo nije jasno da li klizimo na treću poziciju nakon pobjede Belgije ili ostajemo drugoplasirani na tabeli, šta se gleda u tom krugu repki sa istim brojem bodova, Belgija razbi Sloveniju sa 35 razlike a mi dobismo njih sa 15.

S obzirom na sve i izuzev tih nekih prikazanih zona sumraka djevojkama se nema šta reći, krediti za isto više idu Loji na dušu nego njima, osmina finala i sve pet, ostaje žal i utisak da se moglo i bolje i više.
Drugi smo sigurno ako Belgija klapi Tursku
User avatar
Leverage
Posts: 9469
Joined: 27/05/2018 16:32

#255 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Leverage »

Sara03 wrote: 20/06/2021 13:17
hrasno38 wrote: 20/06/2021 13:09
Sara03 wrote: 20/06/2021 13:08 Šteta. :|

No, treba razumjeti djevojke. Dvije teške utakmice su ize njih, trener preforsirao ključne igračice, kada ne ide daj na silu da se nešto pokuša, dosta izgubljenih lopti i nerezonskih šuteva. Mrka kapa. Povrh svega, Slovenke nenormalno šutiraju za tri poena i to bi bilo to za danas.

Prolazak u drugi krug je svakako veliki uspjeh za bh. sport i košarku. :bih:
Teske su zato sto ih Lojo drila do iznemoglosti a jednoj od najboljih igracica ne da ni sekundu
Smiješno, fakat. Možda dobije priliku u nastavku. Zar nije njena majka bila u nekom sukobu sa selektorom? Ne bi trebalo provlačiti lični animozitet na parket. Ako je to u pitanju, šta reći nego naša posla.
To je u pitanju.

Današnji poraz može se fakturisati isključivo njemu, kao što će mu se fakturisati ako umor glavnih igračica bude presudan u osmini finala. Danas je potrošio Jones i Gajić do kraja, ušle su u crveno i na kraju je izgubio utakmicu.

Unio je lične frustracije u selektorski posao i ako zbog toga bude trpio rezultat, a sve su prilike da hoće, treba mu nakon prvenstva pokazati izlazna vrata. Melisa je morala igrati značajnu ulogu, a kod njega uopšte ne ulazi u igru. Protiv Turske je pobjeda došla ne zahvaljujući nego uprkos njemu, a i današnji zamal preokret također je bio uprkos njegovoj "viziji".
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#256 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

Billy The Pljuc wrote: 20/06/2021 14:13
hrasno38 wrote: 20/06/2021 13:55
Billy The Pljuc wrote: 20/06/2021 13:52 Steta, visile su slovenke nakon cak +25, imale su ih i malo vise mirnoce i zrelosti u napadu i cudo bi se desilo.
Vjeruj mi da je Lojo koristio Melisu tokom utakmice mi bi glat dobili Slovenke. Melisa je visoka 193 i ima strasan sut. Puno bi pomogla i pod kosem i na sutu ali Lojo preko Melise lijeci svoje frustracije i rat sa Marom Lakic.
A baš mu je bezveze to, nisam generalno oduševljen ni sa njegovim vođenjem ekipe u ove dvije utakmice što sam gledao, Belgiju sam u neznanju propustio. Sad mi samo nije jasno da li klizimo na treću poziciju nakon pobjede Belgije ili ostajemo drugoplasirani na tabeli, šta se gleda u tom krugu repki sa istim brojem bodova, Belgija razbi Sloveniju sa 35 razlike a mi dobismo njih sa 15.

S obzirom na sve i izuzev tih nekih prikazanih zona sumraka djevojkama se nema šta reći, krediti za isto više idu Loji na dušu nego njima, osmina finala i sve pet, ostaje žal i utisak da se moglo i bolje i više.
Nista djevojske nisu krive i treba im spomenik podici kako se bore i koje fizicke napore imaju. Najveci problem naseg sporta su priuceni treneri koji se nikada u zivotu bavili sportom nisu. Ja vjerujem da ne postoji trener na svijetu koji bi Melisu drzao na klupi i nadam se da ce mu neko postaviti na pressu to pitanje. Kazem ti danas je kamera nekoliko puta je zumirala jer znaju ko je ona i kako igra a sjedi na klupi.
Ono sto mene nervira je to sto imamo sve kao nikada do sada da dodjemo daleko nevidjeno i to cemo prokockati zbog Lojinog vodjenja ekipe. Na EP se vode najbolje igracice koje znaju da igraju i trebaju da igraju apolsutno sve u zavisnosti od role do role i potreba. Melisa je poslije Jones i Marice nasa treca najbolja igracica 100% i prosto je nevjerovatno da ne igra
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#257 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

Leverage wrote: 20/06/2021 14:19
Sara03 wrote: 20/06/2021 13:17
hrasno38 wrote: 20/06/2021 13:09

Teske su zato sto ih Lojo drila do iznemoglosti a jednoj od najboljih igracica ne da ni sekundu
Smiješno, fakat. Možda dobije priliku u nastavku. Zar nije njena majka bila u nekom sukobu sa selektorom? Ne bi trebalo provlačiti lični animozitet na parket. Ako je to u pitanju, šta reći nego naša posla.
To je u pitanju.

Današnji poraz može se fakturisati isključivo njemu, kao što će mu se fakturisati ako umor glavnih igračica bude presudan u osmini finala. Danas je potrošio Jones i Gajić do kraja, ušle su u crveno i na kraju je izgubio utakmicu.

Unio je lične frustracije u selektorski posao i ako zbog toga bude trpio rezultat, a sve su prilike da hoće, treba mu nakon prvenstva pokazati izlazna vrata. Melisa je morala igrati značajnu ulogu, a kod njega uopšte ne ulazi u igru. Protiv Turske je pobjeda došla ne zahvaljujući nego uprkos njemu, a i današnji zamal preokret također je bio uprkos njegovoj "viziji".
:thumbup:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20399
Joined: 12/08/2013 12:51

#258 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by insaneinthebrain »

Steta. Mogle su se Slovenke dobiti. Idemo dalje :thumbup: :bih:
svi u napad
Posts: 1866
Joined: 14/10/2012 14:40

#259 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by svi u napad »

Steta zaista steta. Dobro je neko napisao da je nas problem u skoro svim sportovima slabi neskolovani treneri. Najgore je sto ce sad selektor umisliti da je on neki kosarkaski znalac a covjek moze objektivno samo voditi neke mladje selekcije. Mi imamo dva svjetska igraca i zhvaljujuci njima to funkcionise i one motivisu druge igracice da daju vise nego sto objetivno vrijede. Problem danasnje tekme je da smo pokazali nasu slabost na dlanu i sad ce svaki protivnik znati kako treba igrati sa nama. Dakle mi nemamo beka koji zna prenjeti i organizovati igru i kad su nas Slovenke stisle sve je otislo u helac. Selektor nije imao odgovor na njihov presing i puno smo lopti izgubili u tom periodu. Djevojke su dale sve od sebe i steta je sto nisu uspjele danas. Slazem se sa Hrasnim da mi nismo autsajderi kako se to prezentira. Sad je problem sto nemamo vremena za odmor i nemamo psihologa koji bi pomogao curama da prevazidju danasnje razocarenje. Mi u svemu imamo pristup da sve znamo i da nam ne treba strucna pomoc. No da ne duzim vise nadam se da ce se kako tako odmoriti i da ce zadrzati ovaj visoki stepen morala i borbenosti jer da imaju dan dva odmora vise pobijedile bi slijedeceg protivnika sigurno. Sretno djevojke sve ste uradile sto je u vasoj moci bilo i mi smo ponosni na vas. Zivjeli :izet: :thumbup: :bih: :kiss:
User avatar
Distortion
Posts: 2828
Joined: 08/09/2007 19:56

#260 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Distortion »

Tesko ovo djevojke mogu izdrzati jer je raspored utakmica takav da nema dovoljno odmora. Onaj ko ima kratku klupu nece daleko dogurati u ovakvom rasporedu utakmica. Marica i JJ su slomljene nakon ove utakmice i vidi se da su umorne. Mi imamo selektora koji ne koristi dovoljno potencijal koji imamo na klupi i to nam se osvetilo. Ne moze JJ da igra dobro 38 minuta.
Valjda se od selektora ocekuje da odgovori na zonu i presing protivnika. Ne smije se desavati da 4 djevojke predju centar kad protivnik igra presing i udvaja djevojku koja ima loptu. Zna se kako se igra kad je presing na nasoj polovici.
Slovenke su bas imale srece i pogadjale nevjerovatne suteve gdje je uzlazilo skoro sve. Mi neke suteve koje smo trebali pogodit nismo pogodili i bilo je nekih kljucnih gresaka zbog koji su u 2 minuta otisle na +10.
Bez obzira na sve, svaka cast djevojkama na borbi i igri i povratku u utakmicu nakon -25. Glavu gore i idemo se borit u 1/8 ako bude snage.
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#261 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by karanana »

Hrvatice
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#262 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

karanana wrote: 20/06/2021 19:13Hrvatice
Protiv njih smo igrali pripremne utakmice bez Jones na njihovom terenu i oba su nas susreta jedva dobile 77:72 i 76:75. Moje misljenje iako smo vjerovatno nakon danasnje zadnje cetvrtine fizicki pred kolapsom da se Hrvatsice mogu dobiti. Pogotovo ako nadobudni Lojo napokon da priliku Melisi ali i ostalim igracicama i da podjeli minutazu kako treba mada sumnjam da ce joj dati. :(
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#263 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Romanista 101% »

Kakav je ovo sistem svaki dan se igraju utakmice
User avatar
Mustang1
Posts: 28717
Joined: 29/12/2010 17:31

#264 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Mustang1 »

Mora se izboriti svjetsko da bi Jones nastavila da igra za nas. Mislim da se ona nece vise zamarati sa Eurom (mozda i grijesim), ali mislim da je njen cilj svjetsko i Olimpijada. Olimpijadq je kod sportista prestiz.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#265 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

Mustang1 wrote: 20/06/2021 20:24 Mora se izboriti svjetsko da bi Jones nastavila da igra za nas. Mislim da se ona nece vise zamarati sa Eurom (mozda i grijesim), ali mislim da je njen cilj svjetsko i Olimpijada. Olimpijadq je kod sportista prestiz.
Pa vjerovatno medjutim za ovu Olimpjadu nema sansi. Svjetsko prvenstvo je vec pocetkom sljedece godine i na njega ide prvih 6 sa ovoga prvenstva i zato bi bilo strasno da ne iskoristimo trenutacni potencijal ove ekipe radi raznoraznih vantimskih amoniziteta
funeral blues
Posts: 1763
Joined: 08/02/2011 11:15

#266 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by funeral blues »

Kad dobijamo, zaslužne su igračice, a kad gubimo ne valja trener? Naša posla :-)
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#267 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Murat Sabanovic »

svi u napad wrote: 20/06/2021 14:42 Steta zaista steta. Dobro je neko napisao da je nas problem u skoro svim sportovima slabi neskolovani treneri.
Problem je u sistemu skolovanja strucnog kadra.A za to je kosarkaska kuca zaduzena. Nije jedan trener kriv sto nije imao gdje da nauci. Pa radi onako kako zna I umije.Pa do jucer nismo imali seniorski tim. Kada se sistem uspostavi I drzava stane iza sporta,bice pomaka.
Prvo temelje treba postaviti,pa onda kucu graditi.Mi bi prvo krov da pravimo,pa tek onda temelje. E pa ne moze.ja od nasih reprezentacija nista ne ocekujem,jer I ovo je velik uspijeh.
Dead Man Walking
Posts: 6339
Joined: 28/05/2004 21:49

#268 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Dead Man Walking »

Ma nije lose sto smo i zijanili, tesko bi bilo ocekivati da se sve dobije, a ovako dalje sta god uradimo super. A sa ovom JJ mozemo svakog dobiti kad se stvari poklope.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#269 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

funeral blues wrote: 20/06/2021 23:10 Kad dobijamo, zaslužne su igračice, a kad gubimo ne valja trener? Naša posla :-)
Nije ovdje u pitanju da li trener zna ili ne zna, nego totalno nerazum kapric proistekao iz sukoba sa majkom svoje igracice i taj sukob prenosi na klupu tj svoju igracicu a koja je sasvim sigurno jedna od najboljih i treba nam u igri kao suho zlato.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#270 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

E da ako prodjemo Hrvatsku idemo na prvog favorita ovog prvenstva Francusku ili u prevodu "jebem ti srecu"!!! :-x
funeral blues
Posts: 1763
Joined: 08/02/2011 11:15

#271 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by funeral blues »

hrasno38 wrote: 21/06/2021 00:15
funeral blues wrote: 20/06/2021 23:10 Kad dobijamo, zaslužne su igračice, a kad gubimo ne valja trener? Naša posla :-)
Nije ovdje u pitanju da li trener zna ili ne zna, nego totalno nerazum kapric proistekao iz sukoba sa majkom svoje igracice i taj sukob prenosi na klupu tj svoju igracicu a koja je sasvim sigurno jedna od najboljih i treba nam u igri kao suho zlato.
Poznat mi je taj sukob, ali sumnjam da je tako prosta situacija. Nije nemoguce, ali jbg, nek pitaju novinari, to im je posao.
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#272 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by karanana »

Znaci francuska je top? Bas sam htio pitati kako kotiraju ali logicno je, uvijek im je kosarka bila jaka, jos domacini u toj tekmi pretpostavljam.
Moze li malo vise detalja o tome sto ne stavlja melisu i o pozadini sukoba sa mamom bajkusom? Pa zasto je uopste i poziva onda ako joj ne da ni minute? Nije fer prema njoj to radit. onda nemoj ni pozvat, daj onda mjesto nekom ko moze uci minutu-dvije. gluposti a vidim cura je uzbudjena i radosna za reprezentaciju.
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#273 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Murat Sabanovic »

karanana wrote: 21/06/2021 02:01 Znaci francuska je top? Bas sam htio pitati kako kotiraju ali logicno je, uvijek im je kosarka bila jaka, jos domacini u toj tekmi pretpostavljam.
Moze li malo vise detalja o tome sto ne stavlja melisu i o pozadini sukoba sa mamom bajkusom? Pa zasto je uopste i poziva onda ako joj ne da ni minute? Nije fer prema njoj to radit. onda nemoj ni pozvat, daj onda mjesto nekom ko moze uci minutu-dvije. gluposti a vidim cura je uzbudjena i radosna za reprezentaciju.
Francuska zenska kosarka je uspijesnija od muske kroz istoriju. Muska kosarka je pocela tek da biljezi ozbiljnije pomake u drugoj polovini 80ih.Najbolja francuska kosarkasica svih vremena je Jackie Chazalon koja je usla u kucu slavnih. Vrijedi istaci i legendarnu Elisabeth Riffiod svojevremeno najbolju kosarkasicu, te majku Boris Diaw.
User avatar
Altsa
Posts: 7314
Joined: 19/03/2004 18:31

#274 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Altsa »

karanana wrote: 21/06/2021 02:01 Moze li malo vise detalja o tome sto ne stavlja melisu i o pozadini sukoba sa mamom bajkusom?
Melisa nije Bajkusina kcerka vec Mare Lakic-Brčaninović.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#275 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

funeral blues wrote: 21/06/2021 01:52
hrasno38 wrote: 21/06/2021 00:15
funeral blues wrote: 20/06/2021 23:10 Kad dobijamo, zaslužne su igračice, a kad gubimo ne valja trener? Naša posla :-)
Nije ovdje u pitanju da li trener zna ili ne zna, nego totalno nerazum kapric proistekao iz sukoba sa majkom svoje igracice i taj sukob prenosi na klupu tj svoju igracicu a koja je sasvim sigurno jedna od najboljih i treba nam u igri kao suho zlato.
Poznat mi je taj sukob, ali sumnjam da je tako prosta situacija. Nije nemoguce, ali jbg, nek pitaju novinari, to im je posao.
Vrlo jednostavna situacija...Mara Lakic je predsjdnik strucnog savjeta za zensku kosarku koji bira trenera i sada kada je bilo biranje prije prvenstva ona je bila protiv reizbora Loje jer joj je u proteklo vrijeme napravio niz neprijatnosti.Tinja taj sukob poduze vrijeme a sve preko ledja Melise...
https://www.bhbasket.ba/mara-lakic-brca ... selekcije/
Inace selektori kao i u svakom sportu se ne biraju prema kvalitetitma nego prema nacionalnom kljucu a protiv cega su naravno Mara, Raza a koje se skartiraju. To sto je Raza sa selekcijom ne znaci da ima apsolutno ikakve ovlasti nego naprotiv smatraju je nekim ko ne razumije "modernu" kosarku. Sve te unutrasnje zajebancije pokrivaju prve dvije pobjede koje nisu plod nase izvanredne igre nego katastrofalne igre nasih protivnica.
Ko se iole razumije u kosarku vidjet ce da mi nemamo postene akcije, da nam najvisa i najjaca igracica igra uglavnom na vanjskim pozicijama a da Gajic pokriva njeno neigranje pod kosem, Marica je heroj sta sve izdrzava nakon poprilicno jebene povrede. Mi nemamo beka koji zna sigurno prevesti loptu, nemamo sutera ni blizu kao sto je Melisa. Melisa igra izvrsno i pod kosem i u zadnje dvije kvalifikacione utakmice protiv Svicarske i Estonije je to pokazala kada nisu igrale Gajic i Jones i kada smo zahvaljujuci njoj i Hurt dobili te utakmice. Loje je ove uspjehe postigao ponajvise zahvaljujuci individulanim kvalitetima Jones i Gajic u kvalifikacijama jer gledao sam svaku utakmicu i daleko je to od nekog strucnog i znalackog vodjenja reprezentacije.
Gdje su sestre Zubac pogotovo mladja Dragana koja je razvaljivala na omladinskim prvenstvima?
https://www.bhbasket.ba/dragana-zubac-p ... prvenstva/
Evo dovoljno je pogledati kumulativnu statistiku i vidjeti da 5 igracica od 12 statiraju iako bi bilo normalno da se za evropkso prvenstvo pozovu igracice koje ce igrati a ne sjediti na klupi..
http://www.fiba.basketball/womenseuroba ... statistics
i onda uzmete npr. i pogledate kumulativnu statistiku Slovenije i bude vam jasno zasto su nas dobili...
http://www.fiba.basketball/womenseuroba ... statistics
Znaci kod njih je igracica koja je najmanje igrala skupila 16 minuta a kod nas jedna nula a druga 2 minute iako je ova druga sasvim sugurno nakon Jones i Gajic najkvalitetnija.
Post Reply