Zenska kosarkaska reprezentacija

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Stabilizator
Posts: 298
Joined: 28/02/2022 13:51

#1251 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Stabilizator »

Portoriko obara sve rekorde sa Svjetskih prvenstava. I neka rade to mi smo ovdje definitivno zalutali. Sta su radili mjesec dana nije mi jasno, ovo izgleda uzasno.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20508
Joined: 12/08/2013 12:51

#1252 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by insaneinthebrain »

Sta ce nam USA tek uraditi. To ne smijem ni zamisliti. Ima da nas uniste.
User avatar
oldtajmer
Posts: 4967
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#1253 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by oldtajmer »

na pojedinim kladionicama smo bili izraziti favoriti pa je koeficijent na pobjedu bio smijesnih 1,03 ali siguran sam da ce biti mnogo bolje naredni put, jer gore od ovoga ne moze
funeral blues
Posts: 1764
Joined: 08/02/2011 11:15

#1254 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by funeral blues »

Stabilizator wrote: 22/09/2022 03:15
funeral blues wrote: 22/09/2022 03:13 Babic se udala, Marici se omaklo i raspad sistema. Vracam se spavanju.
Jes kad bi mogao sad zaspati poslije ovakve blamaže :skoljka:
Niti migu gledati, niti spavati :)
jbt ista ova ekipa nedavno dobi i Japan i Belgiju u Skenderiji.
User avatar
luckylaka
Posts: 22428
Joined: 15/01/2010 06:28

#1255 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by luckylaka »

Haha ovo je smijesno,jebo te tri puta uzimaju loptu ispod kosa.ma mrsh u p.m.
User avatar
luckylaka
Posts: 22428
Joined: 15/01/2010 06:28

#1256 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by luckylaka »

Ne kontam sto Razija nije selektor,ima kosarku u malom prstuKo je ovaj debil na klupi
User avatar
luckylaka
Posts: 22428
Joined: 15/01/2010 06:28

#1257 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by luckylaka »

Jebem vas ostaviste mene samog da dogledam ovu bruku
funeral blues
Posts: 1764
Joined: 08/02/2011 11:15

#1258 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by funeral blues »

Imam teoriju: u kosarci je najvazniji prvi minut utakmice. Ako zabijes prva dva napada, dalje ide samo od sebe, vjeruju svi i nema frke. Tako smo neki dan dobili Slovence i Francuze. Znaci, od sad prvi napad i prvu odbranu igrati sa 200% i to je to 😁
p. s. kladim se da Dzombeta nrle voli Janu, zato i igta dobro 😜
breba
Posts: 1705
Joined: 19/01/2005 04:37

#1259 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by breba »

luckylaka wrote: 22/09/2022 04:07 Jebem vas ostaviste mene samog da dogledam ovu bruku
:lol: :thumbup:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72763
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1260 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Velkoski »

15 kvota na Portoriko, ja kont'o nemaju ni ruke ni noge :skoljka: :mrgreen:
User avatar
shalla
Posts: 9324
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#1261 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by shalla »

Velkoski wrote: 22/09/2022 05:10 15 kvota na Portoriko, ja kont'o nemaju ni ruke ni noge :skoljka: :mrgreen:
Najlakših 150 KM ikad uzetih u istoriji klađenja. Nažalost...
User avatar
Altsa
Posts: 7335
Joined: 19/03/2004 18:31

#1262 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Altsa »

Slika sve govori. Umorna JJ prevodi loptu preko cijelog igralista pored nasih plejmejkera. Mrs Lojo u 3 pm.

Image
laik1981
Posts: 12973
Joined: 05/12/2012 13:04

#1263 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by laik1981 »

Ma da bi mi dobili bilo koga u takmicarskoj utakmici JJ mora dati 40 koseva i imati 20 skokova..Vecina ovih ostalih nasih su prosjecne amaterke..
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20508
Joined: 12/08/2013 12:51

#1264 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by insaneinthebrain »

Sta rade kineskinje j.korejkama. Ubise ih 30 razlike a nije ni poluvrijeme. Mene strah sutra ustati sa gledam ove nase kako ce se proslaviti :cry:
Stabilizator
Posts: 298
Joined: 28/02/2022 13:51

#1265 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Stabilizator »

Nevjerovatno kakvu smo priliku propustili. Mi vjerovatno vise nikada necemo otici na SP. Pobjedama protiv Koreje i Portorika koje su objektivno daleko losije od nas bile bi u cetvrtfinalu.

Klasicna bosanska prica. Ne znam za sta su se spremali mjesec dana? Ako ne zelis da igras na SP ne znam gdje zeliš? Ovo sto su pokazale je uzasno lose.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20508
Joined: 12/08/2013 12:51

#1266 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by insaneinthebrain »

mi cemo i od raspale koreje izgubit. al vazno je ucestvovoati. jel tako Lojo :zzzz:
User avatar
hrasno38
Posts: 31404
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1267 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

Reprezentacija Portorika je usla na SP zato sto je istjerana Rusija. U predkvalifikacijama su izgubili sve tri utakmice i to sa strasnim razlikama, 102:68 od Rusije, 93:55 od USA i 98:65 od Belgije. Dakle nije bez razloga ta reprezentacija prije utakmice sa nama bila autsajder. Ali dzaba sve kad imamo na klupi klasicnog tokmaka, trenera koji nema pojma o kosarci i na klupi ga drze JJ a prije toga Marica Gajic. Ponovit cu jos 1000 puta na Evropsko prvenstvo nas je odvela Melisa Brcaninovic u zadnje dvije utakmice kvalifikacija i stoka joj ne da ni sekunde sve dok nije unistio Maricu.
Dakle tio je prvo zakuhao sa sestrama Zubac od kojih je Dragana bas ono talenat, pa je onda zakuhao sa Melisinom majkom koja je bila vrhunaska igracica i prvak Evroope i nije mogla da gleda kako ovaj mali sminkerski smrad joj zapostavlja kcerku koja je zaista veliki talenat a danas vec odlicna igracica, pa je onda na EP svojim neznanjem unistio Maricu Gajic koja je tek izasla iz teske povrede drzeci je na terenu po 40 minuta i kada je trebalo i kada nije umjesto da ju je cuvao i mijenjao sa Melisom.
Onda krenu pripreme za SP znajuci da se JJ nece prikljuciti do samog kraja i trenerski laik ne napravi nikakav backup igre bez JJ i naravno kompletne pripreme odradi be nje i odemo na prijateljski mec Francuskoj koja nas podere 30 razlike. I tu mu nista opet ne otvori oci jer on jedino zna dobiti utakmicu kada JJ igra 40 fenomenalnih minuta ili Marica Gajic. Portoriko nam napravi 11 skokova vise a idot (moram ga tako zvati jer on to jeste) drzi tri visoke igracice na klupi i igra samo sa 8 medju kojima nema adekvatan backup za JJ. Covjek u prvoj cetvrtini uzima timeout na 13:6 za Portoriko i nikad vise i zavrsi 31:16. Jedina sto nesto konkretno radi to je Dzombeta ali frajer je izvodi mrtvo hladno iako je pogodila dvije suta za redom.
Portorikanke nam rade ispod kosa sta hoce i umjesto da uvede pod kos malu Ikanovic i Selimovic da rasterete JJ ma jok idiot se drzi samo onoga sta zna. I na kraju smo svi vidjeli sta se desilo. I sto je najgore dvije Ajle nije uveo ni kad je bilo 25-30 razlike!!!!!
I onda mi neko ovdje nadje pricati kako to tako treba.....treba kad su nam u kosarci oni koji lopte na kos nisu odsutali u zivotu, DIF-ovci i totalni sportski ali stranacki podobni anonimusi. Jebo te mi imamo Razu, Maru Lakic, Vecu Bajkusu, Silvanu Mirvic...sve bivse igracice od kojih se ne zna koja je bolja i koja je vece kosarkaske uspjehe ostvarila a mi na klupu stavimo klasicnog sminkera koji uzgred nema dodirnih ozbiljnih tacaka u zivotu sa kosarkom. Meni je van pameti da na klupi gledam igracicu koja je u kuci slavnih kako blijedo gleda Loju kako vodi ekipu. Svaka cast za sve sto je ostavio ali ostvario je ne zahvaljujuci svom tremerskom umjecu nego zahvaljujuci nasim vanserijskim igracicama.
Naravno kao i prije evropskog sto sam tvrdio da nasa muska reprezentacija moze proci grupi i pobit se sa svakim iz grupe mislim da je i dalje moguc prolaz ovdje ali moramo dobiti Koreju i treci put za redom Belgiju.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20508
Joined: 12/08/2013 12:51

#1268 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by insaneinthebrain »

ako mu se ne da otkaz nakon ove katastrofe protiv Portorika, onda treba prestati pratiti zensku reprezentaciju. covjek je totalni idiot i to je pokazao na ranijim utakmicama a i jutros.
User avatar
hrasno38
Posts: 31404
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1269 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

insaneinthebrain wrote: 22/09/2022 10:50 ako mu se ne da otkaz nakon ove katastrofe protiv Portorika, onda treba prestati pratiti zensku reprezentaciju. covjek je totalni idiot i to je pokazao na ranijim utakmicama a i jutros.
Ma nece mu se dati otkay na SP a cisto sumnjam da ce i poslije jedino ako se ne dese ynacajnije promjene u savezu. Ono sto njega drzi na klupi je JJ i pitanje je da li bi se ona vise odazivala da njega smjene
User avatar
hrasno38
Posts: 31404
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1270 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

Kina dobila Koreju sa +63 :shock:
sukis
Posts: 429
Joined: 11/02/2009 19:46
Location: Sarajevo

#1271 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by sukis »

Bio sam protivnik da se Lojo mijenja, ali posle ovoga to se pod hitno mora uraditi. Ovakve sanse sto se tice SP ova generacija vise nece imati. Imas otvoren put do cetvrtfinala, moras pobijediti Portoriko i Koreju i ti se ne pripremis za te dvije utakmice. Lojo mora dobiti nogu u dupe i na klupu mora doci jedna od proslavljenih kosarkasica, pa po cijenu da i Jones napusti reprezentaciju, ako je u talu sa Lojom.
User avatar
dulekrele
Posts: 3835
Joined: 10/04/2014 18:25

#1272 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by dulekrele »

hrasno38 wrote: 22/09/2022 11:25
insaneinthebrain wrote: 22/09/2022 10:50 ako mu se ne da otkaz nakon ove katastrofe protiv Portorika, onda treba prestati pratiti zensku reprezentaciju. covjek je totalni idiot i to je pokazao na ranijim utakmicama a i jutros.
Ma nece mu se dati otkay na SP a cisto sumnjam da ce i poslije jedino ako se ne dese ynacajnije promjene u savezu. Ono sto njega drzi na klupi je JJ i pitanje je da li bi se ona vise odazivala da njega smjene
Pa nije joj babo.Sto ne bi JJ igrala dalje ako Lojo ode. Veliko je pitanje ko bi uopste u savezu pokrenuo Lojinu smjenu. Medutim toliko je napravio gresaka i pokazao da ne zna svoj posao da bi njegov ne odlazak bio katastrofa za reprezentaciju. Ovako lose pripremiti ekipu za utakmicu je zlocin.
User avatar
Logovan
Posts: 94304
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1273 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Logovan »

Znaci debakl, sreca ne ostadoh budan da gledam :lol:
User avatar
hrasno38
Posts: 31404
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1274 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

dulekrele wrote: 22/09/2022 12:00
hrasno38 wrote: 22/09/2022 11:25

Ma nece mu se dati otkay na SP a cisto sumnjam da ce i poslije jedino ako se ne dese ynacajnije promjene u savezu. Ono sto njega drzi na klupi je JJ i pitanje je da li bi se ona vise odazivala da njega smjene
Pa nije joj babo.Sto ne bi JJ igrala dalje ako Lojo ode. Veliko je pitanje ko bi uopste u savezu pokrenuo Lojinu smjenu. Medutim toliko je napravio gresaka i pokazao da ne zna svoj posao da bi njegov ne odlazak bio katastrofa za reprezentaciju. Ovako lose pripremiti ekipu za utakmicu je zlocin.
Zato sto ju je Lojo doveo u reprezentaciju a ne savez i ona mu drzi tu poziciju. U savezu je pravo rasulo i opsta ludnica koja se prikriva rezultatima nasih A reprezentacija koji i nisu losi kakav nam je savez. Onaj ko je bog i batina u savezu je Amer Colan SDA uzdanica. KS RS-a je davno trazio da se zakaze UO ali otisli su Teletovic i Jovanovic. U Novembru bi trebalo da istice mandat ovoj garnituri koja je sve ali samo nije kosarkaska. Ono sto prica ona treba trenerica po TV kucama je cista ali je istina da je u vezi sa Colanom i da mu je razvalila brak. Ima toga na pretek a samo podjete od rezultata nasih omladinksih selekcija i ko je vodio te selekcije. Pa ja nez mogu da razumijem da godinama u ni jednoj selekciji nema covjeka koji je bio kadetski prvak Evrope, Josipa Pandze. Odgvorno tvrdim da je najvece zlo saveza Colan i SNSD garnitura mada ni HDZ-ovoj nije malso za Ramazana. E zato radi JJ niko nece ni pokrenuti proceduru smjene Loje koji je sve a samo ne ikakav kosarkaski strucnjak. Ja sam to isto pisao i nakon Evropksog prvenstva ali mnogi od vas su pisali da sam ja budala.
User avatar
dulekrele
Posts: 3835
Joined: 10/04/2014 18:25

#1275 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by dulekrele »

Cuj ako dolazi JJ samo zbog Loje i da se nece odazvati u buduce ako ne bude ovog velikog stratega onda je hebat. Nije nikakva tajna da je u savezu raspad sistema i da treba sve govnjivom motkom rastjerati.
Post Reply