Zenska kosarkaska reprezentacija

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
hrasno38
Posts: 31448
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#376 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

90minut wrote: 21/06/2021 19:54
Romanista 101% wrote: 21/06/2021 19:53 Dati zenama da vode ovu drzavu. Nema od nas nista :D

Znaci sad France, burek vs. croissant :-)

Pobiti se pa sta bude. Ako pobjedimo to ce biti najveci uspjeh u istoriji BH sporta.
Izgubicemo 20 razlike, al' totalno nebitna stvar ovo je golemo
Nije poenta u toj utakmici nego u onoj koju cemo igrati poslije te utakmice za 5-6 mjesto i plasman na svjetsko prvenstvo. Ali siguran sam da cemo se pobiti sa Francuskom jer njihova igra puno vise odgovara Jones ali i Marici. Jedino sto ce one imati dan vise odmora.
Raptor44
Posts: 365
Joined: 25/03/2017 14:02

#377 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Raptor44 »

Da ulažemo neki minimum u košarku, gdje bi nam bio kraj..

Bravo cure! :bih:
User avatar
Login77777
Posts: 8682
Joined: 18/05/2021 09:11

#378 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Login77777 »

Koliko ide na SP ekipa i jel OI mogu se preko ovog EPa izboriti?
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#379 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by seoBIH »

Polufinale direkt svjetsko
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#380 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by 90minut »

hrasno38 wrote: 21/06/2021 19:56
90minut wrote: 21/06/2021 19:54
Romanista 101% wrote: 21/06/2021 19:53 Dati zenama da vode ovu drzavu. Nema od nas nista :D

Znaci sad France, burek vs. croissant :-)

Pobiti se pa sta bude. Ako pobjedimo to ce biti najveci uspjeh u istoriji BH sporta.
Izgubicemo 20 razlike, al' totalno nebitna stvar ovo je golemo
Nije poenta u toj utakmici nego u onoj koju cemo igrati poslije te utakmice za 5-6 mjesto i plasman na svjetsko prvenstvo. Ali siguran sam da cemo se pobiti sa Francuskom jer njihova igra puno vise odgovara Jones ali i Marici. Jedino sto ce one imati dan vise odmora.
E jebiga ja kontam mi ovom pobjedom idemo direktno. :oops:
User avatar
Laertes
Posts: 4253
Joined: 08/01/2015 18:25

#381 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Laertes »

Prvih 6 ide
User avatar
hrasno38
Posts: 31448
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#382 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

Login77777 wrote: 21/06/2021 19:59 Koliko ide na SP ekipa i jel OI mogu se preko ovog EPa izboriti?
Na SP ide prvih 6 ekipa. Dakle ako pobjedimo Francusko obezbjedili smo SP a ako ne razigravat cemo za 5-6 mjesto. OI nemaju veze sa ovim i tu se vec nza ko ce igrati
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#383 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Billy The Pljuc »

A kvalitetnije su od Hrvatske i realnost je bila da prođu dalje, imamo najvjerovatnije MVP igračicu prvenstva i jednu od najboljih na svijetu trenutno. Drago mi je što se Melisa konačno pojavila na parketu i dala koliki-toliki doprinos, što Hrasno napisa trebao joj je dati šansu mnogo ranije ali šta je tu je. Protiv Francuske ja lično nemam nikakva očekivanja, neka odigraju tu utakmicu više za svoje srce i zabave radi, ako se u istom eventualno pojavi šansa uvijek mogu zagristi tu zadnju četvrtinu, barem su do sada to redovno činile.

Veći fokus po meni bi trebao biti na utakmici za plasman, ta prva je bitna, ne znam ko će nas čekati tamo ali je sigurno da se tu treba dati i više od onoga što se može i obezbjediti eventualno plasman na naredno veliko takmičenje.

I ovo je golemo, svaka čast djevojke, moj opšti utisak je da mogu one još mnogo više, trebale bi rasti, pogotovo ako JJ ostane opcija i u budućnosti.

Eto hairlije, ako ima koji slobodan od dva metra i da mu se sviđa mogao bi se podrediti interesima ljubitelja košarke na ovim prostorima, djevojka je svakako dragulj, ne samo sportski nego i po svim ostalim parametrima.

Hvala djevojkama još jednom, uživao sam u navijanju ovo što sam ih gledao, nervirao se, skakao, malkice i psovao, ama sve pet kao u dobra stara vremena.

:thumbup: :bih:
_Scarlett_
Posts: 804
Joined: 26/05/2018 15:51

#384 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by _Scarlett_ »

Sto nije bilo Melise do danas?
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#386 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by uglavnomja »

bravbravobravobravobravobravobravo :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
hrasno38
Posts: 31448
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#387 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

Billy The Pljuc wrote: 21/06/2021 20:15 A kvalitetnije su od Hrvatske i realnost je bila da prođu dalje, imamo najvjerovatnije MVP igračicu prvenstva i jednu od najboljih na svijetu trenutno. Drago mi je što se Melisa konačno pojavila na parketu i dala koliki-toliki doprinos, što Hrasno napisa trebao joj je dati šansu mnogo ranije ali šta je tu je. Protiv Francuske ja lično nemam nikakva očekivanja, neka odigraju tu utakmicu više za svoje srce i zabave radi, ako se u istom eventualno pojavi šansa uvijek mogu zagristi tu zadnju četvrtinu, barem su do sada to redovno činile.

Veći fokus po meni bi trebao biti na utakmici za plasman, ta prva je bitna, ne znam ko će nas čekati tamo ali je sigurno da se tu treba dati i više od onoga što se može i obezbjediti eventualno plasman na naredno veliko takmičenje.

I ovo je golemo, svaka čast djevojke, moj opšti utisak je da mogu one još mnogo više, trebale bi rasti, pogotovo ako JJ ostane opcija i u budućnosti.

Eto hairlije, ako ima koji slobodan od dva metra i da mu se sviđa mogao bi se podrediti interesima ljubitelja košarke na ovim prostorima, djevojka je svakako dragulj, ne samo sportski nego i po svim ostalim parametrima.

Hvala djevojkama još jednom, uživao sam u navijanju ovo što sam ih gledao, nervirao se, skakao, malkice i psovao, ama sve pet kao u dobra stara vremena.

:thumbup: :bih:
Vidi Melisin doprinos nije bio danas toliko vidljiv ali od onoga sto je bilo vidljivo je trica kada se prelama utakmica i koja je procepila kos Hrvatske. Medjutim igrala je strasno odbranu i koga je cuvala nije se koeva nadavao. Medjutim vidi se da igracice nisu navikle na nju i masu je puta bila sama ko duh na trici a nije dobila loptu. Nema veze bitno je da je Lojo napokon skontao da mora igrati sa citavim timom
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#388 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by 90minut »

Billy The Pljuc wrote: 21/06/2021 20:15 A kvalitetnije su od Hrvatske i realnost je bila da prođu dalje, imamo najvjerovatnije MVP igračicu prvenstva i jednu od najboljih na svijetu trenutno. Drago mi je što se Melisa konačno pojavila na parketu i dala koliki-toliki doprinos, što Hrasno napisa trebao joj je dati šansu mnogo ranije ali šta je tu je. Protiv Francuske ja lično nemam nikakva očekivanja, neka odigraju tu utakmicu više za svoje srce i zabave radi, ako se u istom eventualno pojavi šansa uvijek mogu zagristi tu zadnju četvrtinu, barem su do sada to redovno činile.

Veći fokus po meni bi trebao biti na utakmici za plasman, ta prva je bitna, ne znam ko će nas čekati tamo ali je sigurno da se tu treba dati i više od onoga što se može i obezbjediti eventualno plasman na naredno veliko takmičenje.

I ovo je golemo, svaka čast djevojke, moj opšti utisak je da mogu one još mnogo više, trebale bi rasti, pogotovo ako JJ ostane opcija i u budućnosti.

Eto hairlije, ako ima koji slobodan od dva metra i da mu se sviđa mogao bi se podrediti interesima ljubitelja košarke na ovim prostorima, djevojka je svakako dragulj, ne samo sportski nego i po svim ostalim parametrima.

Hvala djevojkama još jednom, uživao sam u navijanju ovo što sam ih gledao, nervirao se, skakao, malkice i psovao, ama sve pet kao u dobra stara vremena.

:thumbup: :bih:
To je to kao u stara dobra vremena mi vratili ponos koji je otišao 2013 nakon što sam dobio slom živaca godinu poslije svjetsko bilo ja mrtav hladan gledao toliko su me uništili košarkaši, a nakon toga hladan prema svemu.

Vratili su me u život košarkaši jer Bosnic radi strašan posao odbojkašice isto, a ovo što su one napravile danas je golemo mislio sam da necu dozivjeti nikad. :run:
User avatar
hrasno38
Posts: 31448
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#389 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by hrasno38 »

_Scarlett_ wrote: 21/06/2021 20:16 Sto nije bilo Melise do danas?
Duga prica ali ima ovdje ja sam pisao na dugo i na siroko!
ljudmila
Posts: 170
Joined: 13/10/2020 23:28

#390 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by ljudmila »

Labudeeeee

Kakve su nam šanse za top 6 ako izgube od francuske ma da kontam da će ih dobiti.

Digli ste frku oko Melise ko da je Tony Parker, igraju najbolje
a i ona će dobiti vise minuta
Lojo :bih: :bih:
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#391 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Billy The Pljuc »

Slažem se @hrasno38, dopustila je jednu trojku i uz nešto malo nesnalaženja na početku kad je ušla sve ostalo joj je bilo više nego solidno, njena trojka definitivno dolazi u pravo vrijeme kao gašenje nade protivnicama, za razliku onog promašaja ranijeg ovaj put sam jednostavno znao da će pogoditi a da joj lopta pošteno nije ni izašla iz ruku. Ja skočio a hanuma me gleda u nevjerici...trica....kako si znao...iskuliram ofskroz...ma rekoh osjećaj :mrgreen:.

Najvjerovatnije i jeste da su nam Lojo i Raza najslabija karika ali im svejedno treba odati kakvo-takvo priznanje, ovo je i njihov uspjeh ma kako to nama možda i ne izgledalo kao takvo. Za neki daljnji rast ovih djevojaka moj utisak je da treba mnogo ozbiljnije i stručnije pristupiti repki.

@90minut, mene već pomalo stižu godine i od svega sam maltene digao ruke što se praćenja našeg sporta tiče, od liga do reprezentacija. Iskreno sam zahvalan ovim djevojkama i nastojaću se odužiti odlaskom na tribine u prvoj prilici koja mi se pruži, i više su nego zaslužile u mojim očima. Onaj emocionalni naboj se opet vratio a o zadovoljstvu nakon pobjede da i ne pišem, ispražnjen i mentalno i fizički a sretan, što bi rekli u onoj reklami - neprocjenjivo.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#392 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Grean »

Logovan wrote: 21/06/2021 20:17 :bih: :bih:

Image
Hoce li biti Jones na Vijecnici ko Zidane? Vala bi trebala.
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#393 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by zrakomlat »

Naleti Tomo na volej samo tako :lol:

Image
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#394 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Sara03 »

ljudmila wrote: 21/06/2021 20:40 Labudeeeee

Kakve su nam šanse za top 6 ako izgube od francuske ma da kontam da će ih dobiti.

Digli ste frku oko Melise ko da je Tony Parker, igraju najbolje
a i ona će dobiti vise minuta
Lojo :bih: :bih:
Tako je, teško će biti protiv Francuske, viceprvakinje Europe i favorit za osvajanje. Ako nas podcijene, možda možemo tražiti šansu.

No, za ovu ekipu svakako nema predaje, što su već dokazale i zbog toga naklon do poda. :kakoste:
Pišaj više i taj luzerski mentalitet. :bih:

U slučaju poraza, čini mi se da igramo sa gubitnikom duela Bjelorusija-Švedska.
User avatar
forum_selektor
Posts: 593
Joined: 15/11/2009 14:27
Location: Villa Ravijojla

#395 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by forum_selektor »

zrakomlat wrote: 21/06/2021 21:12 Naleti Tomo na volej samo tako :lol:

Image
Tomo lopato :bih:
emirolini
Posts: 3504
Joined: 26/11/2007 15:35
Location: TUZLA

#396 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by emirolini »

I meni se zena cudi sto vristim na TV, dugo nisam, zapravo i ne nisam bio u braku kada sam zadnji put ovako navijao, hvala im ogromno!
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#397 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Zoya »

zrakomlat wrote: 21/06/2021 21:12 Naleti Tomo na volej samo tako :lol:

Image
Kakav suk :lol:

Nego, otkud ova afro amerikanka u BiH timu?
User avatar
Porodice Foht
Posts: 2827
Joined: 14/01/2019 04:56

#398 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Porodice Foht »

Kakva pobjeda!! Kakva borba i zalaganje!! :bih:
Fakat se pitam ima li gdje snimljena utakmica da se serbes pogleda jos jednom. Ima li gdje?
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#399 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by Mustang1 »

Zoya wrote: 21/06/2021 22:45
zrakomlat wrote: 21/06/2021 21:12 Naleti Tomo na volej samo tako :lol:

Image
Kakav suk :lol:

Nego, otkud ova afro amerikanka u BiH timu?
Preporucena nama mi prihvatili ona prihvatila i hvala joj na tome :D Ja licno mislim da joj je cilj nastup na olimpijadi jer je to prestiz za svakog sportistu. I svjetsko prvenstvo je ali olimpijada je olimpijada.
emirolini
Posts: 3504
Joined: 26/11/2007 15:35
Location: TUZLA

#400 Re: Zenska kosarkaska reprezentacija

Post by emirolini »

Porodice Foht wrote: 21/06/2021 22:47 Kakva pobjeda!! Kakva borba i zalaganje!! :bih:
Fakat se pitam ima li gdje snimljena utakmica da se serbes pogleda jos jednom. Ima li gdje?
Samo zadnja cetvrtina

Post Reply