Zenicka policija uzvraca udarac

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Liska
Posts: 1953
Joined: 12/05/2004 13:44
Location: Mostar

#601 Re: Zenicka policija uzvraca udarac

Post by Liska »

I ja bih bio za marisanje koje sprovodi policija da nije par bitnih detalja. Koliko sam vidio, marisu se jedino oni koji nisu mocni i od kojih ne moze zaboliti glava. Kad policija bude marisala glavne dilere po Zenici i okolici, kad bude marisala tzv. poslovne ljude i ostale kriminalce krupnog zuba, onda neka marise i pijane sofere. Sve dok je obratno, policija dokazuje da je bez muda i da ostri zube na slabima.
ja71
Posts: 5400
Joined: 31/03/2006 14:45

#602 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by ja71 »

@SoulSeeker a ko ce po toj logici marisati policiju ?
SoulSeeker
Posts: 933
Joined: 12/01/2010 20:24

#603 Re: Zenicka policija uzvraca udarac

Post by SoulSeeker »

Liska wrote:I ja bih bio za marisanje koje sprovodi policija da nije par bitnih detalja. Koliko sam vidio, marisu se jedino oni koji nisu mocni i od kojih ne moze zaboliti glava. Kad policija bude marisala glavne dilere po Zenici i okolici, kad bude marisala tzv. poslovne ljude i ostale kriminalce krupnog zuba, onda neka marise i pijane sofere. Sve dok je obratno, policija dokazuje da je bez muda i da ostri zube na slabima.
Kada sam napisao "da odobravam marisanje" mislio sam upravo ove koje si naveo. Obični ljudi koje se zaborave vezati pojasevima, ili uključiti svjetla i sl. su obični ljudi, i ispadaju iz grupa "za marisanje".
ja71
Posts: 5400
Joined: 31/03/2006 14:45

#604 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by ja71 »

Razlozi su nebitni:
"Mali hodi nesto vamo"
"Sta je ?"
BUB BUB BUB
"pa sto mi razbi nos"
"Razlozi su nebitni"
SoulSeeker
Posts: 933
Joined: 12/01/2010 20:24

#605 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by SoulSeeker »

ja71 wrote:@SoulSeeker a ko ce po toj logici marisati policiju ?
Poslodavac, ukoliko oštećena strana može potvrditi da je upotreba sile bila bespotrebna i neopravdana.
ja71 wrote:Razlozi su nebitni:
"Mali hodi nesto vamo"
"Sta je ?"
BUB BUB BUB
"pa sto mi razbi nos"
"Razlozi su nebitni"
To možda tako ide kod tebe. U realnosti su scene nešto drugačije.

- Mogu li dobiti Vašu vozačku i saobraćajnu?
- Ne možeš majmune, koji si ti kurac da ti to dam? Znaš li uopšte ko sam ja?
- Ne znam gospodine, ali sam trebao vozačku i saobraćajnu.

"Evropi" ovdje nema mjesta. Kada sve narko dilere, trgovce bijelim robljem, pijane vozače i one koji stvarno prebrzo voze i ubijaju pješake... i sve ostale njima slične... lijepo prebiješ i povežeš sa jako ozbiljnom sudskom tužbom, bit će ih sve manje i manje.
Post Reply