Zenicka policija uzvraca udarac

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#51 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by JThomas »

ja i haver smo se vraćali iz zenice sa tekme BiH - belgija, i bila kiša i poprilična gužva. lik dva auta ispred nas kreće u suludo preticanje i JEDVA se izvlači, da se on sudario najmanje pet auta bi se lančano zakucalo. ja se živ usr'o u gaće, u autu ispred nas su muž, žena i dvoje djece, vozač tog auta se tako prepao da staje odmah na sljedeće proširenje da sabere...a na sljedećem proširenju imam šta i vidjeti, taj lik što je preticao stoji pored auta i presamićen POVRAĆA.

e takvima bi vala bez grižnje savjesti promijenio lični opis.
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#52 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by respo »

evo ti kate te tvoje policije iz normalne drzave
http://www.youtube.com/watch?v=lMOrNDs37ZA

ma ove treba ne premlatiti i da dobiju savove nego da zavrse na hirurgiji posebno ovdje u bih jer drugacije ne znaju debili
howyesno
Posts: 291
Joined: 20/12/2006 18:55
Location: Sarajevo

#53 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by howyesno »

Prolaznik wrote:Smeta vam kad policija ne reaguje oštro na kršenje zakona, a kad reaguje onda vam opet smeta. Ko bi vam ugodio?

APSOLUTNO PODRŽAVAM OVAKVU REAKCIJU POLICIJE!!!!!!!!!!

Ovako se radi u Americi kad se ponašaš kako ne priliči. Ovako je bilo u staroj Jugi kada se znalo i cijenilo šta je drot. Zato smo mirno spavali i kriminala nije bilo. Pitaj tu budalu hoće li mu više ikada pasti na pamet da se tako ponaša? Vjerovatno neće. Eto možda je policija spriječila neko novo buduće gaženje. Da je slučajno umjesto tvog preglupog jarana bio neko tebi nepoznat? Da je imao npr. nož ili pištolj kod sebe da li bi i dalje tako govorio?
Potpisujem.
Naravno da nisam za to da policija nasumice tuce gradjane al ovako maloumne likove i treba pretuci da bolnice zaglave.
Konj je mogao nekoga ubiti, bas kao onaj dan ranije sto je ucinio.
Jebes policiju ako joj se ne moras zaustaviti, koji ce nam k.....
User avatar
samo_ti
Posts: 1440
Joined: 02/12/2008 00:53
Location: Jalija Columbia

#54 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by samo_ti »

...ovo se i policija budi , svaka cast :dance: .....
User avatar
Kilroy
Posts: 6555
Joined: 06/11/2009 15:38

#55 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by Kilroy »

U "normalnim" zemljama kad tuku nema puno modrica ;-) al boli strasno cuo sam :mrgreen: :-)
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#56 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by respo »

evo jos slicniji video opisanoj situaciji u zenici
http://www.youtube.com/watch?v=s0-rST5Q3B8&
Last edited by respo on 27/12/2009 15:34, edited 1 time in total.
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#57 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by zonbirile »

e moj @katarina kosača ne ide te ni na jednoj temi.Promjeni tako lijepi nick i pamet u glavu,drotovi su lica na dužnosti u uniformi i moraju se slušati.
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8518
Joined: 11/02/2009 15:21

#58 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by Ajatolah_ »

Ma trebali su mu pucati u pete i ramena - da lagano iskrvari na licu mjesta, a i da se dobro napati.
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#59 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by muha_sa »

zašto se ja ukljucim na ove teme :?: :?:
zato što sam dobro zapamtio" Šabanovu " miliciju i Jažic Sulejmana :-)
stisni majci pa ga upitaj što ti je šamarcinu opalio--još ceš i pendrek fasovat-da je jedan :D :D
još ako se roditeljima požališ da te drot spuco tek si tad najebo :D

danas se lola nacuga i ko je ko on -napelo mu se govno pa misli da je srce te ne jebe ni policiju :-) nit se guzici boji nit obraza ima---zbog tih i takvih mora se policiji dat što više ovlasti---kad nece roditelji nit škola nek murija vaspita.
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#60 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by zonbirile »

muha_sa wrote:zašto se ja ukljucim na ove teme :?: :?:
zato što sam dobro zapamtio" Šabanovu " miliciju i Jažic Sulejmana :-)
stisni majci pa ga upitaj što ti je šamarcinu opalio--još ceš i pendrek fasovat-da je jedan :D :D
još ako se roditeljima požališ da te drot spuco tek si tad najebo :D

danas se lola nacuga i ko je ko on -napelo mu se govno pa misli da je srce te ne jebe ni policiju :-) nit se guzici boji nit obraza ima---zbog tih i takvih mora se policiji dat što više ovlasti---kad nece roditelji nit škola nek murija vaspita.
-------------------------------------------------
dobar je stari Jažo bio,prolazio Baščaršijom sam,a Gopoja i ostali dubok naklon uz pozdrav,valjda oni morževi brkovi uljevali strah,ili moba u Logavinoj,ko će ga znati.
Shoshana
Posts: 3271
Joined: 22/10/2005 21:48
Location: okolina Montreala

#61 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by Shoshana »

Ja, po defou, spadam u one sto misle da policija nema pravo tuci gradjane kako im se kurcu navije.

ALi ovu stoku neodgovornu, sto se napije, pa sjedne za volan, pa jos, pazi molim te ispade jos kao olakotna okolnost - u pijanstvu donio pogresnu odluku da se ne zaustavi - ne da bih premlatila, nego bih im jos sudila za planiranje ubistva. Pjano uzme pusku na rame pa seta gradom, il' volan pa na ulicu (pa jos bjezi od policije - garant je pri bjezanju vozio 30 kmh :oops: ) - meni je to isto.

Ovdje su tako klinci proske godine pokosili dijete koje se igralo u svome vlastitom dvoristu. Stoka pijana izgubila kontrolu nad volanom :(
User avatar
felipe kajetano
Posts: 4084
Joined: 21/09/2009 19:32
Location: Nachtwerk

#62 Re: Zenicka policija podmuklo uzvraca udarac

Post by felipe kajetano »



To milicijo ....satri :D
User avatar
Prolaznik
Posts: 700
Joined: 14/07/2004 19:43

#63 Re: Zenicka policija podmuklo uzvraca udarac

Post by Prolaznik »

...
Last edited by Prolaznik on 11/05/2023 20:59, edited 1 time in total.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#64 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by bingov buraz »

muha_sa wrote: danas se lola nacuga i ko je ko on -napelo mu se govno pa misli da je srce te ne jebe ni policiju :-) nit se guzici boji nit obraza ima---zbog tih i takvih mora se policiji dat što više ovlasti---kad nece roditelji nit škola nek murija vaspita.
:thumbup:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#65 Re: Zenicka policija podmuklo uzvraca udarac

Post by kamen spoticanja »

roksalena wrote:Jutros rano me jaran zove.Kaze sinoc izasao s jaranima, policija ih zaustavljala a on kako je malo popio a inace zivi od vozacke u trenutku donese pogresnu odluku da ne stane. Policajci najvjerovatnije kivni zbog nedavno ubijenog kolege stignu ih i pretuku malte ne na mrtvo ime a zatim odvezu u hitnu na sivanje ali bukvalno na sivanje. Saosjecam sa porodicom ubijenog policajca i ne opravdavam ni jedne sekunde taj zlocin ali zar u pravu nije kriv samo onaj koji je kriv i smiju li se ovi policajci ovako ponasati..zar ne bi trebali biti krivicno odgovorni za ovakvo ponasanje..Ako moze da mi izmedju ostalog iskusan pravnik da misljenje...Ta nije ovo zar apsolutno bespravna drzava gdje vlada bezakonje..
pravno su imali pravo da im polome sve kosti,ako su pruzali otpor,a sad nek dokazu da nisu,pijani bjezeci od policije,dan poslije ubistva policajca na slican nacin, pruzali otpor...
samo ostro,nema ba vise vremana za zahebancije
koljena lomit :x
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#66 Re: Zenicka policija podmuklo uzvraca udarac

Post by al_akhisari »

Malo toga stima u ovoj zemljici nasoj...nazalost, jedan od razloga je i policija ovakva kakva jeste...Pokretac teme ( zajedno sa svojim idiotskim frendom ), sada valjda zna sta misli vecina ljudi ( barem ovdje na forumu )...

Iako i u policiji ima svega i svasta...najezim se kad prodjem pored njih, a jedan zabradatio, drugi se raskopco, s obaveznim rukama u dzepovima...ali, dosta je vise i scena pljuvanja, psovanja, vrijedjanja policajaca na duznosti...

Policija je jedan od simbola drzave...ma kako ovo zvucalo... :thumbup:
User avatar
zemomak
Posts: 1686
Joined: 30/08/2008 14:47

#67 Re: Zenicka policija podmuklo uzvraca udarac

Post by zemomak »

podrzavam ovaj postupak policije...mislim da mu nikad nece vise pasti na um da pijan sjedne za volan....ovom nasem narodu je tesko ugodit, do skora se prozivala policija kako nista ne cini u pojedinim situacijama, a sad kad se malo sile opravdano primjeni opet ne valja... :-)
User avatar
senjor
Posts: 370
Joined: 08/06/2009 21:21
Location: samo zovi

#68 Re: Zenicka policija podmuklo uzvraca udarac

Post by senjor »

Zao mi sto moram podrzati policiju,ali druge nema.
Ja bi te jalijase i slicne lovio velikim mrezama i sudio po kratkom postupku,vadi flase i mulje iz Bosne...za svaki prekrsaja,pocev od javnog pijancenja uz Bosnu te, jurnjave motorima po Bulevaru sa nakacenim siparicama.
Fozgen
Posts: 581
Joined: 14/09/2006 12:52

#69 Re: Zenicka policija podmuklo uzvraca udarac

Post by Fozgen »

U svakom slucaju mogu donekle da opravdam policiju. Ali samo donekle, jer se oni u policiji ponasaju poput kakvih petnaestogodisnjaka koji mlate one klince od po 9-10 godina ali kada im dodje neki slican njima ili jos jaci onda su papani pravi. Kada bi se oni ovako odnosili prema svima imali bi moju apsolutnu podrsku, no nazalos u doba koje smo mi zagazili nema sanse da to tako bude tako da imaju samo djelimicnu podrsku.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45496
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#70 Re: Zenicka policija podmuklo uzvraca udarac

Post by Chmoljo »

Prolaznik wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:pokrenuo temu i zanima ga mišljenje a onda ga nema na temi
Nadamo se da od sramote. Valjda je skontao nešto. Nimalo me ne čudi da svi, ali baš svi, (osim katarine kosače) koji su ostavili komentar, osuđuju njegovog jarana i daju podršku policiji.

Redakcijo: Da li ovo zaslužuje da bude objavljeno kao vijest? Po meni, ovo je vrlo dobra sondaža javnosti i šta ljudi misle, ne samo o ovom slučaju, već inače o radu i ovlaštenjima policije.
policiji ne trebaju veća ovlaštenja :) ovo što imaju je sasvim dovoljno. problem je što se pravila koja posotje ne provode u potpunosti. veća ovlaštenja vode većim zlouptrebama, a opet bi od toga najmanje koristi imao obični policajac ;-)

u konkretnom slučaju policajac koji je vjerovatno opalio šamarčinu bezobraznom balavcu kojem kako vidjeh posao ovisi od vozačke, a opet je toliko drzak da pijan sjedne za volan (i to u vremenu krize :-) ) sve mi to govori da nije baš "bez povoda" dobio šta je tražio.

da je njega policija "pretukla" ne bi mu se ozljede ogledale u dva-tri šava. jednom sam se pobio s likom koji me samo zakačio po arkadi i eto ti šavova. to prebijanje? kako da ne.

spominju se ovdje neke "uređene" zemlje. samo jedno pitanje: je li isto ubistvo nedužnog civila i policajca? odgovorite na ovo i sve će vam se samo kazati.
slavemaster
Posts: 361
Joined: 15/03/2008 17:50
Location: 10.sprat

#71 Re: Zenicka policija podmuklo uzvraca udarac

Post by slavemaster »

cuj nesto momak,kad od neceg zivis ko sto taj tvoj jaran zivi do te vozacke ne zajebajes se s tim tak sto ces pjan sjest za volna i 'u trenutku donijet pogresnu odluku' da ne stanes policajcu...halo ... i normalno da su kivni...svaki od njih je pomislio:'pa mgo sam ja bit umjesto rahmetli avdica' ....
sto se mene tice,ovog tvog 'podmuklog' treba bit vise..mene prvog nek vode na sivenje ak pocnem bjezat....
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#72 Re: Zenicka policija podmuklo uzvraca udarac

Post by JThomas »

Chmoljo wrote:
Prolaznik wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:pokrenuo temu i zanima ga mišljenje a onda ga nema na temi
Nadamo se da od sramote. Valjda je skontao nešto. Nimalo me ne čudi da svi, ali baš svi, (osim katarine kosače) koji su ostavili komentar, osuđuju njegovog jarana i daju podršku policiji.

Redakcijo: Da li ovo zaslužuje da bude objavljeno kao vijest? Po meni, ovo je vrlo dobra sondaža javnosti i šta ljudi misle, ne samo o ovom slučaju, već inače o radu i ovlaštenjima policije.
policiji ne trebaju veća ovlaštenja :) ovo što imaju je sasvim dovoljno. problem je što se pravila koja posotje ne provode u potpunosti. veća ovlaštenja vode većim zlouptrebama, a opet bi od toga najmanje koristi imao obični policajac ;-)

u konkretnom slučaju policajac koji je vjerovatno opalio šamarčinu bezobraznom balavcu kojem kako vidjeh posao ovisi od vozačke, a opet je toliko drzak da pijan sjedne za volan (i to u vremenu krize :-) ) sve mi to govori da nije baš "bez povoda" dobio šta je tražio.

da je njega policija "pretukla" ne bi mu se ozljede ogledale u dva-tri šava. jednom sam se pobio s likom koji me samo zakačio po arkadi i eto ti šavova. to prebijanje? kako da ne.

spominju se ovdje neke "uređene" zemlje. samo jedno pitanje: je li isto ubistvo nedužnog civila i policajca? odgovorite na ovo i sve će vam se samo kazati.
a koji to po tebi više vrijedi?

naravno da ne valja ni krajnost u koju su otišli u SAD, pa pucaju ljudima na podu u potiljak. slažem se da nije problem u ovlaštenjima, koliko u praksi i provođenju.
Shoshana
Posts: 3271
Joined: 22/10/2005 21:48
Location: okolina Montreala

#73 Re: Zenicka policija podmuklo uzvraca udarac

Post by Shoshana »

slavemaster wrote:cuj nesto momak,kad od neceg zivis ko sto taj tvoj jaran zivi do te vozacke ne zajebajes se s tim tak sto ces pjan sjest za volna i 'u trenutku donijet pogresnu odluku' da ne stanes policajcu...halo ... i normalno da su kivni...svaki od njih je pomislio:'pa mgo sam ja bit umjesto rahmetli avdica' ....
sto se mene tice,ovog tvog 'podmuklog' treba bit vise..mene prvog nek vode na sivenje ak pocnem bjezat....
Ja se jos uvijek ibretim oko tog 'podmuklog'.... Cuj podmuklo :-) Od muke jos da se i nasmijes....

NEk' ide pokretac teme i nek' priupita mater onog momka sto je policajca zgazio sta bi ona vise voljela? Da joj je bogd'o policija podmuklo nasamarala dijete...
gradska toplana
Posts: 166
Joined: 04/01/2008 23:43

#74 Re: Zenicka policija podmuklo uzvraca udarac

Post by gradska toplana »

Policiji svaka cast na provodjenju zakona i treba im dati bonus za svakog pijanog mamlaza .
User avatar
felipe kajetano
Posts: 4084
Joined: 21/09/2009 19:32
Location: Nachtwerk

#75 Re: Zenicka policija podmuklo uzvraca udarac

Post by felipe kajetano »

Ne mirisem nesto posebno drotove..nije fraza al' budimo realni niko nije dobio mare bezeze....
Post Reply