Zenicka policija uzvraca udarac

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#26 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by and »

KatarinaKosaca wrote:Šta god da je uradio POlicija nema pravo da nekoga tuče. Da to uradi u normalnoj zemlji (nekome napravi da ga se mora šiti=), ne samo da bi izgubio posao, nego bi ga i medji trehali danima da bi se selio iz zemlje.
Dakle, postoje kazne, a ne svoj bijes iskaljivati tučom. Stoka seljačka.
u normalnim zemljama ministrima,javnim ličnostima ne pada na pamet da ne poštuju zakon i policiju.oni koji to urade bi dobili dobre zatvorske kazne,a pošto kod nas bi bilo haj nemoj više da se ponavlja podržavam policiju.to je jedini jezik koji se ovdje razumije i takvu policiju trebamo :thumbup:
lodjack
Posts: 38
Joined: 22/07/2008 17:47

#27 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by lodjack »

neka su ih pretuki neka su, i treba. policija dobija napokon svoja prijeratna obiljezlja... strah i trepet, i neka bude tako.
Šaner
Posts: 212
Joined: 05/10/2008 12:25

#28 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by Šaner »

svaka cast policiji, kazete nema to nigdje da policija udara..pa gdje ste vi bili?policija svuda udara i raja ima vise straha i respekta prema njima nego kod nas..gdje to ima da se bjezi od policije?uradite to u americi, da vidimo kako cete proci...
User avatar
Intimus
Posts: 818
Joined: 22/09/2009 22:22
Location: rahmetli sa-x

#29 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by Intimus »

Od svega što je podmuklo u ovoj priči jeste sam naslov teme: "ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC"!?
Ovi koji pričaju u stilu "ovo se na zapadu ne bi moglo desiti", očito ne znaju kako to rade policije zapadnih i demokratskih zemalja, ne bih ponavljao @Prolaznik i @zonbirile su to sasvim dobro objasnili.
Plus za policiju, a tvom drugu ko kriv što se kocka sa svojim poslom i tuđim životima!? :x
Shvatiće valjda ako nije dosad!!
Last edited by Intimus on 27/12/2009 14:34, edited 1 time in total.
sarlo
Posts: 1350
Joined: 31/07/2006 21:57

#30 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by sarlo »

KatarinaKosaca wrote:Šta god da je uradio POlicija nema pravo da nekoga tuče. Da to uradi u normalnoj zemlji (nekome napravi da ga se mora šiti=), ne samo da bi izgubio posao, nego bi ga i medji trehali danima da bi se selio iz zemlje.
Dakle, postoje kazne, a ne svoj bijes iskaljivati tučom. Stoka seljačka.
U Americi kad te zaustave, moras drzati ruke na volanu. Ako spustis ruke sa volana, policajac izvadi pistolj i upozori te. Onda puca. Ovdje hara bezakonje, i tome se mora jednom stati ukraj.
jedna tamo wrote:tačno policija nema pravo da tuče
ali nemogu da vjerujem da se nije zaustavio, znači za to trebaju debela m...
.
Ima je kvazi - m... dok nije se nije nasao lola pa dobio po..., sada place po forumu. A siparice mu se dive.
Policajci ne smiju da rizikuju da ne bi izgubili posao, i onda Babo kupi auto, placa kazne a decko divlja. Mangup na baterije.
Nije mi jasno da neko je neko profesionalni vozac a pijan vozi. Za njega je zeljezara ili rudnik, samo fizicki rad bez ikakve odgovornosti.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#31 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by spreca »

sarlo wrote:
KatarinaKosaca wrote:Šta god da je uradio POlicija nema pravo da nekoga tuče. Da to uradi u normalnoj zemlji (nekome napravi da ga se mora šiti=), ne samo da bi izgubio posao, nego bi ga i medji trehali danima da bi se selio iz zemlje.
Dakle, postoje kazne, a ne svoj bijes iskaljivati tučom. Stoka seljačka.
U Americi kad te zaustave, moras drzati ruke na volanu. Ako spustis ruke sa volana, policajac izvadi pistolj i upozori te. Onda puca. Ovdje hara bezakonje, i tome se mora jednom stati ukraj.
jedna tamo wrote:tačno policija nema pravo da tuče
ali nemogu da vjerujem da se nije zaustavio, znači za to trebaju debela m...
.
Ima je kvazi - m... dok nije se nije nasao lola pa dobio po..., sada place po forumu. A siparice mu se dive.
Policajci ne smiju da rizikuju da ne bi izgubili posao, i onda Babo kupi auto, placa kazne a decko divlja. Mangup na baterije.
Nije mi jasno da neko je neko profesionalni vozac a pijan vozi. Za njega je zeljezara ili rudnik, samo fizicki rad bez ikakve odgovornosti.



:thumbup: :thumbup: :thumbup:



Da sam iz zenice nasao bi ih i odveo na dobar rucak ili veceru i neka biju pa i ja ako se sutra nadem u takvoj situaciji neka me biju jer taj isti ludak je mogao zgaziti obicnog nevinog covjeka i upropastiti i svoj i tudi zivot.
POLICIJO SVAKA CAST
User avatar
The Nightwatchman
Posts: 2380
Joined: 16/10/2006 15:31
Location: izmedju krajnosti

#32 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by The Nightwatchman »

roksalena wrote:Jutros rano me jaran zove.Kaze sinoc izasao s jaranima, policija ih zaustavljala a on kako je malo popio a inace zivi od vozacke u trenutku donese pogresnu odluku da ne stane. Policajci najvjerovatnije kivni zbog nedavno ubijenog kolege stignu ih i pretuku malte ne na mrtvo ime a zatim odvezu u hitnu na sivanje ali bukvalno na sivanje. Saosjecam sa porodicom ubijenog policajca i ne opravdavam ni jedne sekunde taj zlocin ali zar u pravu nije kriv samo onaj koji je kriv i smiju li se ovi policajci ovako ponasati..zar ne bi trebali biti krivicno odgovorni za ovakvo ponasanje..Ako moze da mi izmedju ostalog iskusan pravnik da misljenje...Ta nije ovo zar apsolutno bespravna drzava gdje vlada bezakonje..
kako te samo nije sram da postaviš ovakav post i da tako uopste razmisljas. da mi je rodjeni brat pjan vozio pa to uradio, ja bi rekao policajcu "sto ga jace nisi"...

ja da sam bio na mjestu tog policajca, tvog jarana bi slomio ko vola u kupusu, a onda bi sam dao otkaz i otisao na novi zeland iz ove vukojebine sa ovcama da blejim. umjesto da prevode stare ljude preko ulice i budu u službi gradjana, oni se moraju bakcat sa nadobudnim bubuljičavim drkadžijama u alkoholnom deliriju....

i to jos juce ostadose bez kolege radi jednog takvog.
:x :x :x :x :x
User avatar
malosutra81
Posts: 504
Joined: 17/02/2008 10:44

#33 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by malosutra81 »

KatarinaKosaca wrote:Šta god da je uradio POlicija nema pravo da nekoga tuče. Da to uradi u normalnoj zemlji (nekome napravi da ga se mora šiti=), ne samo da bi izgubio posao, nego bi ga i medji trehali danima da bi se selio iz zemlje.
Dakle, postoje kazne, a ne svoj bijes iskaljivati tučom. Stoka seljačka.
rijetko me sta moze natjerati da komentiram na ovu temu, al ovo je toliko odvratno sto si rekao/la da se ne mogu susdrzati..
kad ti takva pijana budala pokupi nekog bliznjeg vjerujem da ces drugacije razmisljati

p.s. isto vrijedi i za postavljaca teme

a sto se tice reakcije policije, svaka cast
Last edited by malosutra81 on 27/12/2009 14:51, edited 1 time in total.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#34 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by JThomas »

lola pijan vozi i još odbije da stane? mislim, šta reći, nego potencijalni ubica?

a ne ulazeći uopšte u to koliko je to dobro ili ne, u demokratskoj americi policija ne da udara, nego melje i ubija. svako malo procure klipovi premlaćivanja, naročito crnaca, i nikome ništa. a pazi sad ovo:

http://community.essence.com/forum/topi ... ie-shot-by

ili ovo u britaniji:

http://educate-yourself.org/cn/britishc ... un09.shtml
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#35 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by elSaik »

Udarati, udarati... bolje i njih nego nas navijače. :mrgreen:

Ne, fakat, moraš biti baš priglup da noć nakon ubistva drota ovo uradiš. Ono baš GLUP.
h2o
Posts: 25
Joined: 15/01/2008 22:26

#36 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by h2o »

Ma trebali su i ranije poceti da mlate. SVAKA CAST TOM POLICAJCU.
Razlog svi se kurce jer znaju da mu drot nesmije nista. Krajnje je vrijeme da se takvim debilima stane u kraj.
U ovakvom vremenu (tesko naci posao) on se tako bahato ponasa.
Svu u svijetu a o Americi da ne govorim, policajci imaju mnogo vece ovlasti nego kod nas. Za takav prekrsaj (bjezanje od policije) u americi bi mozda i glavom platio.
Ako uredno stanes i normalno se ponasas i oni su manje vise OK, ali ako se ku.... neka te vala i polome kada roditelji to nisu.
nAN3
Posts: 1070
Joined: 26/08/2009 19:33
Location: D-bol.
Contact:

#37 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by nAN3 »

The Nightwatchman wrote: ja da sam bio na mjestu tog policajca, tvog jarana bi slomio ko vola u kupusu
Da mi je samo znat gdje's ti prije "lomio"
User avatar
harač
Posts: 5274
Joined: 13/02/2006 13:30

#38 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by harač »

NEK' SU IH IZGAZILI!
Da je Bogdom neko snimio pa da se gleda masovno na Jubitou!
Alfa_Ze
Posts: 1284
Joined: 04/05/2006 15:09

#39 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by Alfa_Ze »

Jutros rano me jaran zove.Kaze sinoc izasao s jaranima, policija ih zaustavljala a on kako je malo popio a inace zivi od vozacke u trenutku donese pogresnu odluku da ne stane.
I tako tvoj jaran ili bilo ko, koji je eto "malo popio'', onako ''nehoticno'' zgazi moje, tvoje ili bilo cije NEDUZNO DIJETE !! :roll:
Pitatam te, bi li mu ti oprostila ??
User avatar
Hunkar
Posts: 655
Joined: 04/05/2008 18:05
Location: peskun

#40 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by Hunkar »

svaka cast policiji!

pa mu nece vise nikad pasti na pamet da pijan sjedne u auto, i jos uz to da ne stane na kontrolu. kada sa hajvanom ne mozes drugacije ...
User avatar
profil
Posts: 320
Joined: 12/10/2009 01:24

#41 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by profil »

Zakonski uvesti kaznu na licu mjesta za voznju u pijanom stanju. Kazna : uloga sparing partnera u vjezbi grupe policajaca. Znaci ovo samo za voznju u pijanom stanju, a o odbijanju zaustavljanja pri istoj situaciji da i ne govorim. Oduzimanje vozacke dozvole i dozivotna zabrana upravljanja motornim vozilom.

Ja svakom svom jaranu kazem da cu ga ugaziti cujem li da vozi pijan. Koja neodgovornost prema sebi u prvom redu, svojim suvozacima, i ostalim ucesnicima u saobracaju.
User avatar
The Nightwatchman
Posts: 2380
Joined: 16/10/2006 15:31
Location: izmedju krajnosti

#42 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by The Nightwatchman »

nAN3 wrote:
The Nightwatchman wrote: ja da sam bio na mjestu tog policajca, tvog jarana bi slomio ko vola u kupusu
Da mi je samo znat gdje's ti prije "lomio"

u životu nisam nikad nikoga udario.
nAN3
Posts: 1070
Joined: 26/08/2009 19:33
Location: D-bol.
Contact:

#43 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by nAN3 »

The Nightwatchman wrote:
nAN3 wrote:
The Nightwatchman wrote: ja da sam bio na mjestu tog policajca, tvog jarana bi slomio ko vola u kupusu
Da mi je samo znat gdje's ti prije "lomio"

u životu nisam nikad nikoga udario.
Preko tastature ocito bi udario , uzivo bi se skupio.
User avatar
The Nightwatchman
Posts: 2380
Joined: 16/10/2006 15:31
Location: izmedju krajnosti

#44 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by The Nightwatchman »

Preko tastature ocito bi udario , uzivo bi se skupio.
ja sam samo izrazio svoj stav. imam bebu kralju. ne mogu da zamislim da pokraj mene vozi pjan a ja prelazim s kolicima cestu. ne da bi ga preko tastature, nego bi ga zubima pojeo.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#45 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by fixer »

roksalena wrote:Jutros rano me jaran zove.Kaze sinoc izasao s jaranima, policija ih zaustavljala a on kako je malo popio a inace zivi od vozacke u trenutku donese pogresnu odluku da ne stane. Policajci najvjerovatnije kivni zbog nedavno ubijenog kolege stignu ih i pretuku malte ne na mrtvo ime a zatim odvezu u hitnu na sivanje ali bukvalno na sivanje. Saosjecam sa porodicom ubijenog policajca i ne opravdavam ni jedne sekunde taj zlocin ali zar u pravu nije kriv samo onaj koji je kriv i smiju li se ovi policajci ovako ponasati..zar ne bi trebali biti krivicno odgovorni za ovakvo ponasanje..Ako moze da mi izmedju ostalog iskusan pravnik da misljenje...Ta nije ovo zar apsolutno bespravna drzava gdje vlada bezakonje..
Ja samo mogu da zalim sto ti policajci nisu ozbiljnije nalupali te tvoje prijatelje. Pustite tu pricu o pravima i slicnim budalestinama. Jedino pravo koje su tvoji prijatelji imali je bilo pravo da se ZAUSTAVE na zahtjev ovlastenog lica. Onog trenutka kad su se odvazili da pobjegnu i nisu nista bolje zasluzili. Bezveze pokusavas da privuces neku paznju i pokupis koji gram solidarnosti isticuci da taj tvoj prijatelj zivi od vozacke. Ukoliko zaista zivis od vozacke, onda se ponasaj u skladu sa tim. Koliko je situacija ozbiljna upravo svjedoce ovi zadnji slucajevi - klinjo od 19 godina misli da ima muda da se ne zaustavi, po tvojim rijecima sasvim regularan tip odbija da ucini isto. E, pa, u tim slucajevima stvarno i treba da pendrek proradi, da policija povrati jedan dio svog izgubljenog autoriteta.
nAN3
Posts: 1070
Joined: 26/08/2009 19:33
Location: D-bol.
Contact:

#46 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by nAN3 »

The Nightwatchman wrote:
Preko tastature ocito bi udario , uzivo bi se skupio.
ja sam samo izrazio svoj stav. imam bebu kralju. ne mogu da zamislim da pokraj mene vozi pjan a ja prelazim s kolicima cestu. ne da bi ga preko tastature, nego bi ga zubima pojeo.
Mnogi tako misle dok ne izadju na ulicu , stavi ti pistolj na glavu i pita te :" a kuda si to ti krenuo?"
Svaki policajac bi trebao vako da postupi, slomi ga posalji ga na cum pa vidi hocel opet divljat
User avatar
zambaklija
Posts: 2734
Joined: 27/03/2008 14:56
Location: budžak

#47 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by zambaklija »

ako može kontakt podatke tih policajaca da im pošaljem hediju :skoljka:

kad sjetim onih titinih milicajaca, i pošto sam živio blizu supa onog zavijanja iz tamnice,pričali su mi što se tako zvala,uđu 6torca gedža sa vrećama u obliku debljih palica a punjene pijeskom i ožeži,pa ako se i ispostavi da si nevin onda ti kažu e sad znaš šta te čeka ali onda još gore.i svi su imali respekt niti je kome padalo napamet ići dotle da te murija privodi.a sad fuj,i onda se spominje pravna država,murijaši udrite jače....češće ih provozajte u marici nako svezane po kaldrmi :skoljka: :skoljka: :sax:
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#48 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by zonbirile »

zato je u Šabanovo doba bio dovoljan jedan drot na kvart,ništa štitnici,maske i ostale kurac-palac kerefeke.Znali i oni i kriminalci,da će lola biti uhvačen i priveden kad-tad,a onda lisice pa za radijator pa lupaj dok ne dosadi.Sudija za prekršaje nije ni trebao,prije urolog,zbog krvi pri mokrenju.
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#49 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by BSn »

U AmeriKi su najbolje rijesili to pitanje. Kada neko zeli da divlja po cesti i ugrozava zivote drugih, onda ga lijepo "salete" s bruku auta i pokusavaju, makar unistit. Poslije ga jos propisno izbatinjaju, pa nek' onda pravna drzava dalje rjesava.

Svaka cast policiji. Tvoj jaran je ocito mislio da je popio vise nego sto je zakonom dozvoljeno. Na znak policajca se oglusio, dakle samim tim je divljao. Za njega ne znace nista zakoni i policija. On stane samo kad je njemu ceif...


Jos jednom, svaka cast policiji, jer su, mnogo je vjerovatno, spasili neciji zivot. Ljudi su zaustavili pijane divljake za volanom, kojima ne znaci nista ni policija. Onda im, vjervoatno, ne znaci nista ni pjesak, ili drugo auto.



Jest vala podmuklo kad policija sprjecava pijane spodobe da nekog ubiju autom. Bjezali su od policije, sto znaci da su policajci morali primjeniti silu kako bi ih zaustavili i kada su ih zaustavili, kako ovi opet ne bi poceli bjezati.
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#50 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by Cholina_Lokica »

jes' mi ih zao... :roll:

da hoce poceti tuci svakog idiota koji misli da je povukao boga za m... svojim postojanjem svima bi nam zivot bio laksi....
Post Reply