Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#45726 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

channel10 wrote: 11/09/2020 17:30
_BataZiv_0809 wrote: 11/09/2020 17:24 Ne znamo. Daj malo detalja kojim ces potvrditi tu poprilicno bombasticnu tvrdnju.
Pa zar nije izmjenom regulacionog plana na trgu rudara planirana izgradnja stambenih objekata preko puta shena. Cini mi se dvije zgrade...

Pomalo je i opasno dati komotno vecinu Fudi u gradskom vijecu jer ce sjebati zelene povrsine u cijelom gradu. Od parka, trga rudara, jalije itd...
Slazem se sa ovim 100%.

Fudo uzima laganini, nema nikakve dileme. Cunoglavi ljaks Pivic nema nikakve sanse.

Ne bi valjalo da Fudina lista ima apsolutnu većinu. Oni ce dizati ruke za sve sto Fudo naredi.

Od kljucne vaznosti je da SDP-NS budu odlucujuci faktor, da Fudo ne moze uraditi sve sto pozeli.
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 3630
Joined: 20/02/2007 13:25
Location: Grad sa željezarom bez dima
Grijem se na: čumur
Vozim: točak skot
Horoskop: imam
Contact:

#45727 Re: Zeničani

Post by anex »

Prijavit ću ti post, nisi ništa opsovao...
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#45728 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

sherbett wrote: 12/09/2020 08:21 :shock:

Fini Zenicani :maca:
Zenicani su uvijek imali negativnu reputaciju, sto je valjda slucaj sa industrijskim gradovima. Uvijek se za radnicke gradove vezao alkoholizam, narkomanija, prostitucija, kriminal itd.

Putujući zemljama EX-YU, shvatio sam da smo na losem glasu. U Beogradu me pita lik, koji nikad nije bio u Zenici: je li i danas Zenicani nose noz umjesto licne karte. :roll: :lol: Tako cuo od drugih ljudi. :D A sumnjam da mi nosimo vise nozeve od Beogradjana, Zagrepčana, Sarajlija itd. Zalijepio nam etiketu i sta mozemo. Zeljezara i KPD. :D

Drugi slucaj, dolazi mi lik iz Zagreba u goste, setamo gradom, a on se cudi grafitima sa ljubavnim zadrzajem. Ka'e, otkud ovo u Zenici, nije bilo prije rata. Pa jebote, ne mozes vjerovati. :? :lol: Eto, rat nas smeksao.

Zato su se Sarajlijice fino prodale, a ne propustaju priliku da nas popljuju. :evil: :D I onda se cude sto nam nisu simpatični.

...

Isto tako je Splitu zalijepljena etiketa narkomanije, pa kada kazes Split meni prva asocijacija heroin. :D Propaganda je cudo.
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 3630
Joined: 20/02/2007 13:25
Location: Grad sa željezarom bez dima
Grijem se na: čumur
Vozim: točak skot
Horoskop: imam
Contact:

#45729 Re: Zeničani

Post by anex »

Ma jebo Sarajlije.. 8-)

Nema onog kakanjca @tap3ah75 odavno, da se nije otrovao u nekom od restorana u Zenici :D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#45730 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Ima tu i trun istine. Zenica je vazda bila kriminalan grad. :lol:

Na kraju krajeva, kada odete negdje, obratite pažnju na prisustvo policije na ulicama u odnosu na Zenicu. Odnosno, manjak iste. Kod nas ne možeš otići po kifle da ne sretneš policajca.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#45731 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Inace, kaze lik iz Splita, uz standardne predrasude prema Zenici, kozne jakne i nozevi...

Gostovala Torcida u Zenici, krenula ekipa da kupi klopu. Ka'e, ja u velikoj zgradi pored stadiona narucio cizburger. Krenuo jesti i osjetim da nema sira. Vratim se i pitam 'di je sir'. Lik odgovara da nama. Splico uzvraca, kako nema, narucio sam, ne moze biti cizburger bez sira. Ka'e, aj bogati, ja se zovem Cvjetko pa ne prodajem cvijece, suti i jedi. :lol:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#45732 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Realno, u pravu je čovjek.

Ne Cvjetko. :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66194
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#45733 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Kikibombona wrote: 12/09/2020 11:02
sherbett wrote: 12/09/2020 08:21 :shock:

Fini Zenicani :maca:
Zenicani su uvijek imali negativnu reputaciju, sto je valjda slucaj sa industrijskim gradovima. Uvijek se za radnicke gradove vezao alkoholizam, narkomanija, prostitucija, kriminal itd.

Putujući zemljama EX-YU, shvatio sam da smo na losem glasu. U Beogradu me pita lik, koji nikad nije bio u Zenici: je li i danas Zenicani nose noz umjesto licne karte. :roll: :lol: Tako cuo od drugih ljudi. :D A sumnjam da mi nosimo vise nozeve od Beogradjana, Zagrepčana, Sarajlija itd. Zalijepio nam etiketu i sta mozemo. Zeljezara i KPD. :D

Drugi slucaj, dolazi mi lik iz Zagreba u goste, setamo gradom, a on se cudi grafitima sa ljubavnim zadrzajem. Ka'e, otkud ovo u Zenici, nije bilo prije rata. Pa jebote, ne mozes vjerovati. :? :lol: Eto, rat nas smeksao.

Zato su se Sarajlijice fino prodale, a ne propustaju priliku da nas popljuju. :evil: :D I onda se cude sto nam nisu simpatični.

...

Isto tako je Splitu zalijepljena etiketa narkomanije, pa kada kazes Split meni prva asocijacija heroin. :D Propaganda je cudo.

Ti Zagrepcanki iz Dubrave nasao objasnjavat sta je radnicki grad. Hej iz Dubrave :D E jesi nasao crkvu u kojoj ces se moliti :D
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#45734 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

ExNihilo wrote: 12/09/2020 11:07 Ima tu i trun istine. Zenica je vazda bila kriminalan grad. :lol:

Na kraju krajeva, kada odete negdje, obratite pažnju na prisustvo policije na ulicama u odnosu na Zenicu. Odnosno, manjak iste. Kod nas ne možeš otići po kifle da ne sretneš policajca.
Blatusa je bastion klosarluka. Kao Dubrava u ZG, sto kaze Bato. :D

Kada smo bili klinci, jarana zaustavi starija ekipa u Blatusi, kazu mu: momcino, ne mozes tako hodati kroz Blstusu. :shock: :lol: Kaze preplasen, kako hodam, kako cu hodati. Odgovara, najbolje nikako, zaobidji nas. :lol: Valjda su mislili da je peder. :lol: A nije, covjek sada ozenjen, ima troje djece. :D

Drugi put napadose drugog jarana iz cista mira. Ja se umiješam i kazem, nemojte, nije vam nista uradio. Kaze ovaj, iritira me pojavom. :lol:

Mene nikad nisu dirali, ne zato sto sam narocito zajeban, vec zato sto su znali da sam u rodbinskoj vezi sa jednim 'uglednim' Blatusaninom. :D

Mada, uvijek su napadali u coporu, nikad 1v1. :evil: I kada prelomis jednog, znaj da te vec trazi veca grupa. :D

...

Mada i to se dosta smirilo u zadnje vrijeme, grad je puno pitomiji nego je bio prije 20 godina. Male su sanse da te neko napadne bez razloga sto se prije cesto desavalo.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#45735 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Kikibombona wrote: 12/09/2020 11:34
ExNihilo wrote: 12/09/2020 11:07 Ima tu i trun istine. Zenica je vazda bila kriminalan grad. :lol:

Na kraju krajeva, kada odete negdje, obratite pažnju na prisustvo policije na ulicama u odnosu na Zenicu. Odnosno, manjak iste. Kod nas ne možeš otići po kifle da ne sretneš policajca.
Blatusa je bastion klosarluka. Kao Dubrava u ZG, sto kaze Bato. :D

Kada smo bili klinci, jarana zaustavi starija ekipa u Blatusi, kazu mu: momcino, ne mozes tako hodati kroz Blstusu. :shock: :lol: Kaze preplasen, kako hodam, kako cu hodati. Odgovara, najbolje nikako, zaobidji nas. :lol: Valjda su mislili da je peder. :lol: A nije, covjek sada ozenjen, ima troje djece. :D

Drugi put napadose drugog jarana iz cista mira. Ja se umiješam i kazem, nemojte, nije vam nista uradio. Kaze ovaj, iritira me pojavom. :lol:

Mene nikad nisu dirali, ne zato sto sam narocito zajeban, vec zato sto su znali da sam u rodbinskoj vezi sa jednim 'uglednim' Blatusaninom. :D

Mada, uvijek su napadali u coporu, nikad 1v1. :evil: I kada prelomis jednog, znaj da te vec trazi veca grupa. :D

...

Mada i to se dosta smirilo u zadnje vrijeme, grad je puno pitomiji nego je bio prije 20 godina. Male su sanse da te neko napadne bez razloga sto se prije cesto desavalo.
Mislim da su nam takve anegdote većini pratile odrastanje. Prođe dosta vremena prije nego shvatiš da cijela stvar nije normalna i da smo odrasli u jebenom Bronxu. :lol:

Jebote, u školi je bilo posve normalno da se na dnevnoj bazi do krvi makljaš za vlastiti džeparac. Klošari postave punktove na sve prilaze školi i djecu plačkaju. I nikoga nije bolio kurac. Jednom me tako napali, iz čista mira, garant ih iritirao pojavom :lol: , i gazimo se mi na mrtvo ime, po betonu se valjamo, ja njega davim, a on mene udara u bubrege, kad krajičkom oka vidim direktora škole kako stoji 5 metara od nas, gleda i puši cigaru. :lol:

Srećom, danas Zenica više nije taj grad, kako si i rekao.
tap3ah75
Posts: 5996
Joined: 07/09/2009 14:14

#45736 Re: Zeničani

Post by tap3ah75 »

anex wrote: 12/09/2020 11:05 Ma jebo Sarajlije.. 8-)

Nema onog kakanjca @tap3ah75 odavno, da se nije otrovao u nekom od restorana u Zenici :D
Živ je
Juče sam vam bio u Mea Culpa :lol:
Jela se pizza i neka pasta - vratiću se da još nešto probam.
clio_dci120
Posts: 3121
Joined: 17/07/2012 09:25

#45737 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Nihilo, mislim da malo pretjerujes oko reketarenja, osim ako nisi sa Jasarom isao u skolu. Nisi puno mladji od mene, mozda godinu dvije, ne pamtim da je iko u skoli reketiran.

Nego ljudi, ebo Celik, kome je do fudbala, Seoce trese nogometna SDA groznica, kako su joj dali ime na fb. Zato svi i Seoce da gledamo kvalitetan nogomet.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#45738 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

clio_dci120 wrote: 12/09/2020 11:57 Nihilo, mislim da malo pretjerujes oko reketarenja, osim ako nisi sa Jasarom isao u skolu. Nisi puno mladji od mene, mozda godinu dvije, ne pamtim da je iko u skoli reketiran.

Nego ljudi, ebo Celik, kome je do fudbala, Seoce trese nogometna SDA groznica, kako su joj dali ime na fb. Zato svi i Seoce da gledamo kvalitetan nogomet.
Ne pretjerujem.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#45739 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Ja sam išao u školu u Tetovu sa najgorom generacijom došljaka u Tetovo i Bugara koji su tu išli od petog razreda. Hunger Games svaki dan. Lik hladno osmi razred ganja direktora po školi da ga udara, ovaj bježi. Ja dežurni, 3 Bugara mi nožem prijete da ih odmah pustim u školu, ja šta ću puštam, sakriše se u wc, 10 sekundi kasnije marica sa rotacijama kruži. Dragi Bože, čega sam se sve nagledao, kakvih tuča i sranja. Jedan od njih što je išao sa mnom u razred je i poginuo, izboden na Bajram. Kad dam krenuo u srednju 2006. odahnuo sam dušom :D mada sam 2008. fasovo na bulevaru samo tako, iz čista mira. :lol:

Ne ponovio se nikad taj period od 1995. do 2010. :roll: Jedna zaista grozna decenija i pol za naš grad.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#45740 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Jimmy McNulty wrote: 12/09/2020 12:06 Ja sam išao u školu u Tetovu sa najgorom generacijom došljaka u Tetovo i Bugara koji su tu išli od petog razreda. Hunger Games svaki dan. Lik hladno osmi razred ganja direktora po školi da ga udara, ovaj bježi. Ja dežurni, 3 Bugara mi nožem prijete da ih odmah pustim u školu, ja šta ću puštam, sakriše se u wc, 10 sekundi kasnije marica sa rotacijama kruži. Dragi Bože, čega sam se sve nagledao, kakvih tuča i sranja. Jedan od njih što je išao sa mnom u razred je i poginuo, izboden na Bajram. Kad dam krenuo u srednju 2006. odahnuo sam dušom :D mada sam 2008. fasovo na bulevaru samo tako, iz čista mira. :lol:

Ne ponovio se nikad taj period od 1995. do 2010. :roll: Jedna zaista grozna decenija i pol za naš grad.
Baš sam isto htio napisati: kad sam krenuo u Gimnaziju, isto da sam sletio na drugi planet. Kreneš u školu, a ne razmišljaš hoće li te neko zbosti taj dan.

Šta je bilo na bulevaru?
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#45741 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Do petnaeste godine sam imao vise ulicnih okrsaja nego Konor Mekgregor za cijelu karijeru. :lol: Tukli smo se iz raznih razloga, iz zabave (ring napravali, po cijeli dan se ljustrili, sve sa Fair play), radi svadje itd. Kada sam doselio u Novu Zenicu, sa pet godina, potukao sam se sa svima da zauzmem mjesto u hijerarhiji. :D Al' ono, fer tuce, samo da se vidi ko je jaci. Samo sa jednim likom, koji je nazalost nedavno poginuo u saobraćajnoj nesreci, potukao sam se minimalno 10 puta, jer smo se vazda borili za prevlast u drustvu. A bili i do kraja ostali jarani. Ima jedna anegdota kada mu je dobio u tuci, a meni bilo strasno krivo, pa sam poraz pripisao tome sto nisam jeo. :lol: I kazem ja njemu, idem sada jesti cevape, a ti budi tu. :shock: :lol: I potucemo se ponovo isti dan, poravnam na 1-1. Stariji momci su me strasno zajebavati radi toga, posebno radi cevapa. :lol: :lol:

A sa protivnikom mahalama smo se ljustrili kamenicama, lancima, palicama itd. Imam pofino oziljaka iz tih avantura. Potuci se bilo kao reci dobar dan.

...

Sjetih se da je stari imao silnu zelju da me upise na ples. To je u mojoj raji bila blasfemija, nezamisliva sramota. I natjera on mene nekako. Isao na ples izmedju zgrada, pazio da me niko ne vidi. Nedugo zatim, saznalo se. :( Odmah morao napustiti, nakon nepunih mjesec dana.

I stara je imala ambicije da me kulturološki oblikuje, upisivala na razne sekcije, ali sam pod pritiskom drustva brzo odustajao. :lol:

...

Danas je sve mnogo drugačije. I dobro da jeste. Djeca su puno pametnija i Blatusom mozes normalno prosetati. :D

...

Jedina negativnost je sto su djeca danas mekana. Ja se nisam nicega plasio. Mladji rodjaci se macke plase, vriste kada vide pauka. Premalo je druzenja, a tu se djeca uče vjestinama, razvijaju fizicki i mentalno.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#45742 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

clio_dci120 wrote: 12/09/2020 11:57 Nihilo, mislim da malo pretjerujes oko reketarenja, osim ako nisi sa Jasarom isao u skolu. Nisi puno mladji od mene, mozda godinu dvije, ne pamtim da je iko u skoli reketiran.

Nego ljudi, ebo Celik, kome je do fudbala, Seoce trese nogometna SDA groznica, kako su joj dali ime na fb. Zato svi i Seoce da gledamo kvalitetan nogomet.
Uopste ne pretjeruje.

Pare su se itekako otimale. I ne samo pare, vec su dobre sanse da ti otme kacket, sal ili nesto trece sto mu se svidi.

Pa cuveno mijenjanje patika kada zajeban djecak zeli zamijeniti patike sa uplasenim djecakom, iako je razlika u vrijednosti drasticna.

Govorim o IGK-a i ratnom, te periodu neposredno nakon rata. Bilo je mnogo reketarenja.

...

U srednjoj vec nije.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#45743 Re: Zeničani

Post by Tempo »

Kikibombona wrote: 12/09/2020 12:19 Do petnaeste godine sam imao vise ulicnih okrsaja nego Konor Mekgregor za cijelu karijeru. :lol: Tukli smo se iz raznih razloga, iz zabave (ring napravali, po cijeli dan se ljustrili, sve sa Fair play), radi svadje itd. Kada sam doselio u Novu Zenicu, sa pet godina, potukao sam se sa svima da zauzmem mjesto u hijerarhiji. :D Al' ono, fer tuce, samo da se vidi ko je jaci. Samo sa jednim likom, koji je nazalost nedavno poginuo u saobraćajnoj nesreci, potukao sam se minimalno 10 puta, jer smo se vazda borili za prevlast u drustvu. A bili i do kraja ostali jarani. Ima jedna anegdota kada mu je dobio u tuci, a meni bilo strasno krivo, pa sam poraz pripisao tome sto nisam jeo. :lol: I kazem ja njemu, idem sada jesti cevape, a ti budi tu. :shock: :lol: I potucemo se ponovo isti dan, poravnam na 1-1. Stariji momci su me strasno zajebavati radi toga, posebno radi cevapa. :lol: :lol:

A sa protivnikom mahalama smo se ljustrili kamenicama, lancima, palicama itd. Imam pofino oziljaka iz tih avantura. Potuci se bilo kao reci dobar dan.

...

Sjetih se da je stari imao silnu zelju da me upise na ples. To je u mojoj raji bila blasfemija, nezamisliva sramota. I natjera on mene nekako. Isao na ples izmedju zgrada, pazio da me niko ne vidi. Nedugo zatim, saznalo se. :( Odmah morao napustiti, nakon nepunih mjesec dana.

I stara je imala ambicije da me kulturološki oblikuje, upisivala na razne sekcije, ali sam pod pritiskom drustva brzo odustajao. :lol:

...

Danas je sve mnogo drugačije. I dobro da jeste. Djeca su puno pametnija i Blatusom mozes normalno prosetati. :D

...

Jedina negativnost je sto su djeca danas mekana. Ja se nisam nicega plasio. Mladji rodjaci se macke plase, vriste kada vide pauka. Premalo je druzenja, a tu se djeca uče vjestinama, razvijaju fizicki i mentalno.

:)
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#45744 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Ubi me tastatura, mijenja rijeci :evil: :cry:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#45745 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

ExNihilo wrote: 12/09/2020 12:11 Šta je bilo na bulevaru?
Krenuo prema autobuskoj, bio je već zimski period tako da poslije druge smjene vani je već bio mrak. I dole kod Konzuma gdje danas onaj kafić Green Grass stoji grupa likova no ne obraćam pažnju na njih i normalno prolazim. Tek kada sam prošao jedno metar dva sa leđa me udara jedan nogom u glavu i dok sam se snašao batine popio. Nit su me htjeli opljahat nit mobitel uzet, samo me rekreativno izmarisali.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#45746 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Mi smo tu ordinirali moj Dzimi :mrgreen:

Na bazen u Industrijsku nije prosao niko od grupica iz grada da nije fasovao :mrgreen:

A hordi i manijaka iz Sarajeva koji trebaju proci od stanica do stadiona je fasovalo na hiljade :lol: sve goli glupan, pa nije ti ovo Kakanj da se setas, doduše skrivali su se ali bezuspješno :lol:

Kiki jesil igrao lopte na centru socijalnog 8-)
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#45747 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Jimmy McNulty wrote: 12/09/2020 12:31
ExNihilo wrote: 12/09/2020 12:11 Šta je bilo na bulevaru?
Krenuo prema autobuskoj, bio je već zimski period tako da poslije druge smjene vani je već bio mrak. I dole kod Konzuma gdje danas onaj kafić Green Grass stoji grupa likova no ne obraćam pažnju na njih i normalno prolazim. Tek kada sam prošao jedno metar dva sa leđa me udara jedan nogom u glavu i dok sam se snašao batine popio. Nit su me htjeli opljahat nit mobitel uzet, samo me rekreativno izmarisali.
Ovo je strasno, majke mi. :D A desavalo se bas cesto. Najgori ljudi po tom pitanju su bili u Blatusi i Travničkoj. To je makar moje iskustvo. Mada, mogao si svugdje najebati bez razloga, ako naletis na pogresno mjesto u pogresno vrijeme.

Sreca pa sada nije tako.

...

Danas gledam na Kamberu neko pocupao simsire. I tu smo se malo pripitomili. Nekada je stoka cupala sve cega se dohvati. Lomile se klupe, Vesne, rasvjetni stubovi, sve zivo. Jednom se kasno vracam preko Kambera a grupa momaka pije na klupi. Skupili dosta flasa i gadjaju rasvjetni stub. :roll:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#45748 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Nivelacija wrote: 12/09/2020 12:36Kiki jesil igrao lopte na centru socijalnog 8-)
Jesam. I na Papirnoj se igralo. A bgm i na Kamberu. I na skolskom terenu IGK-a.

Ma igrali smo svugdje kad skontam, jedno vrijeme se fudbal igrao od jutra do mraka. Mahale jedna protiv druge.
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 3630
Joined: 20/02/2007 13:25
Location: Grad sa željezarom bez dima
Grijem se na: čumur
Vozim: točak skot
Horoskop: imam
Contact:

#45749 Re: Zeničani

Post by anex »

Kad smo kod otimača sendvića u osnovnoj skoli...zna li neko Mahmuta iz 1. Maj škole?
skoronikako
Posts: 1026
Joined: 08/10/2018 12:09

#45750 Re: Zeničani

Post by skoronikako »

Kakve traume :D

Je li neko nekad prolazio Blatusom pred novu godinu oko 11 dok su jos bile barake tamo? Tu je bio lom. :D
Post Reply