Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 3699
Joined: 20/02/2007 13:25
Location: Grad sa željezarom bez dima
Grijem se na: čumur
Vozim: točak skot
Horoskop: imam
Contact:

#66076 Re: Zeničani

Post by anex »

Cuj 2 KM.
Nisam znao...
A to da dobiješ pogrešne informacije, to je normala...
Ima ona stara što radi, mala žena, to je katastrofa...ona ti proda kartu za npr. Kakanj i kaže ide za 20 minuta, nema prije.
Ti odeš na peron i sačekaš, a pored tebe 3 busa odu za Kakanj a ti moraš sa kartom čekati svoj bus... :lol:
Tako da, niša novo na AS Zenica.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 10772
Joined: 10/03/2022 22:16

#66077 Re: Zeničani

Post by ZoomZoomKiwi »

Servisne informacije

Image
Throttle
Posts: 13043
Joined: 10/06/2016 12:35

#66078 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Nisu morali bulevar blokirat, od bulevara do kruznog bi bilo koliko-toliko ok, zbog ulaza.
scarr
Posts: 502
Joined: 28/01/2019 23:34

#66079 Re: Zeničani

Post by scarr »

apsidejzi wrote: 24/04/2024 16:08
scarr wrote: 24/04/2024 14:18
ShnjaZZZ wrote: 24/04/2024 11:00 Ovaj grad neće preživjeti još 4 godine Fuada Kasumovića, a jedini protukandidat mu je SDA.
Ovaj grad ne živi već duže vrijeme..
Ovo su izdisaji
Zivi grad i zivjece. Samo ne onako kako ti zamisljas. Ja sam proslih godina galamio kako u gradu nema nekih desavanja, nema mnogo objekata za live muzikom, nema ovo nema ono... i na kraju sam shvatio da nema zato sto nema potraznje. Neki drugi ljudi tu sada zive, sa drugim vrijednostima. I da, istna je da je ona nekadasnja Zenica na samrtnoj postelji ali to je tako. I grad evoluira kao i sve ostalo u prirodi. Jel na dobro ili na gore... ovisi o posmatracu. Meni se cini da se Zenica u posljednjih 10 godina dosta okrenula religiji, tacnije Islamu. Ljudi koji nikada nisu isli u dzamiju sada idu. Da apsurd bude veci, sad meni trune sto ne idem a smijali mi se kad sam isao.

I to je normalno. Grad cine njegovi stanovnici a onakav je kakve vrijednosti oni imaju.
Jos jedan filozof o religiji i Islamu. Ako je ovo evolucija, nabijem ja tu evoluciju. Nije samo do ugostiteljstva i live muzike. Sport na najnizim granama ikad, kultura katastrofa, nema nikakvih dešavanja, grad propada.

Urbani ljudi nemaju više sta da traže u Zenici, krezuba seljadija ima mjesta svakako, njima je Zenica Pariz
User avatar
apsidejzi
Posts: 8317
Joined: 25/05/2013 23:49

#66080 Re: Zeničani

Post by apsidejzi »

scarr wrote: 24/04/2024 22:15
apsidejzi wrote: 24/04/2024 16:08
scarr wrote: 24/04/2024 14:18

Ovaj grad ne živi već duže vrijeme..
Ovo su izdisaji
Zivi grad i zivjece. Samo ne onako kako ti zamisljas. Ja sam proslih godina galamio kako u gradu nema nekih desavanja, nema mnogo objekata za live muzikom, nema ovo nema ono... i na kraju sam shvatio da nema zato sto nema potraznje. Neki drugi ljudi tu sada zive, sa drugim vrijednostima. I da, istna je da je ona nekadasnja Zenica na samrtnoj postelji ali to je tako. I grad evoluira kao i sve ostalo u prirodi. Jel na dobro ili na gore... ovisi o posmatracu. Meni se cini da se Zenica u posljednjih 10 godina dosta okrenula religiji, tacnije Islamu. Ljudi koji nikada nisu isli u dzamiju sada idu. Da apsurd bude veci, sad meni trune sto ne idem a smijali mi se kad sam isao.

I to je normalno. Grad cine njegovi stanovnici a onakav je kakve vrijednosti oni imaju.
Jos jedan filozof o religiji i Islamu. Ako je ovo evolucija, nabijem ja tu evoluciju. Nije samo do ugostiteljstva i live muzike. Sport na najnizim granama ikad, kultura katastrofa, nema nikakvih dešavanja, grad propada.

Urbani ljudi nemaju više sta da traže u Zenici, krezuba seljadija ima mjesta svakako, njima je Zenica Pariz
Filozof ili ne, to je tako. Muslimane ne interesuje sport. Tu se pije i psuje i ti ljudi ne idu na utakmice. Nema publike nema para. Nema para nema politicke volje. Sve je povezano. Seljaci su generalno vise religiozni, seljaci se naselili u Zenicu. Sve se uklapa. Nemoj misliti da ja omalovazam nekoga. jednostavno konstatujem.
scarr
Posts: 502
Joined: 28/01/2019 23:34

#66081 Re: Zeničani

Post by scarr »

apsidejzi wrote: 24/04/2024 22:32
scarr wrote: 24/04/2024 22:15
apsidejzi wrote: 24/04/2024 16:08
Zivi grad i zivjece. Samo ne onako kako ti zamisljas. Ja sam proslih godina galamio kako u gradu nema nekih desavanja, nema mnogo objekata za live muzikom, nema ovo nema ono... i na kraju sam shvatio da nema zato sto nema potraznje. Neki drugi ljudi tu sada zive, sa drugim vrijednostima. I da, istna je da je ona nekadasnja Zenica na samrtnoj postelji ali to je tako. I grad evoluira kao i sve ostalo u prirodi. Jel na dobro ili na gore... ovisi o posmatracu. Meni se cini da se Zenica u posljednjih 10 godina dosta okrenula religiji, tacnije Islamu. Ljudi koji nikada nisu isli u dzamiju sada idu. Da apsurd bude veci, sad meni trune sto ne idem a smijali mi se kad sam isao.

I to je normalno. Grad cine njegovi stanovnici a onakav je kakve vrijednosti oni imaju.
Jos jedan filozof o religiji i Islamu. Ako je ovo evolucija, nabijem ja tu evoluciju. Nije samo do ugostiteljstva i live muzike. Sport na najnizim granama ikad, kultura katastrofa, nema nikakvih dešavanja, grad propada.

Urbani ljudi nemaju više sta da traže u Zenici, krezuba seljadija ima mjesta svakako, njima je Zenica Pariz
Filozof ili ne, to je tako. Muslimane ne interesuje sport. Tu se pije i psuje i ti ljudi ne idu na utakmice. Nema publike nema para. Nema para nema politicke volje. Sve je povezano. Seljaci su generalno vise religiozni, seljaci se naselili u Zenicu. Sve se uklapa. Nemoj misliti da ja omalovazam nekoga. jednostavno konstatujem.
Nema publike zato sto je sport srozan na najnize grane, zato sto je unistena kultura odlaska na utakmice, izmedju ostalog zato što Zenica nema nijednog jebenog prvoligasa u nekom sportu osim u ženskoj košarci.
A te seljake ja omalovazavam vrlo rado, i carsija je kriva sto ih nije postavila na svoje mjesto kad je trebalo, sa stokom se ne može drugačije.
Pritom ne mislim na čovjeka sa sela, već seljaka u glavu, a takvih ima dosta koji su rođeni i odrastaju u Zenici.

Prava kasaba, neki dan izveo raju iz Tuzle da nešto pojedemo, tačno me sramota bila nemam gdje ljude odvest a da nije Dubrovnik koji uopšte više nije na nekadašnjem nivou ni uslugom ni kvalitetom. O ostalim kvazi restoranima i objektima uopšte ne bih trošio riječi.
saraxy
Posts: 99
Joined: 08/01/2017 21:00

#66082 Re: Zeničani

Post by saraxy »

Mirzareli wrote: 24/04/2024 22:42
saraxy wrote: 24/04/2024 20:30 @Mirzareli Čemu ova uvrede?
Text je poprilično dobro napisan, da se može izvići dobar komentar....Čemu ove homofobne uvrede??
Pa cura je lezbaca to je cinjenica...Necu reci da hadzinica logicno,znam sta govorim..Nisu uvrede vec govorim kako jest.
Sam način izgovora i ophođenje je uvredljivo. I nije u redu da udaraš tako nisko i primitivno kako bi nekog omalovažio na sexualnoj osnovi. Ne vidim, čemu uopće potencirati od njih (koliko - 23) uhapšenih nečiju sexualnu orjentaciju.
Sve i da jeste pripadnik lgbt orjentacije nije tema rasprave i ne bi trebala da bude.
Imaš, širok spektar za komentarišanje ti se kačiš za primitivizam i pričaš s kim neko se valja u krevetu...Da li je musko ili žensko!
Last edited by saraxy on 24/04/2024 23:08, edited 1 time in total.
Djewojka
Posts: 82
Joined: 25/05/2009 04:19

#66083 Re: Zeničani

Post by Djewojka »

saraxy wrote: 24/04/2024 23:05
Mirzareli wrote: 24/04/2024 22:42
saraxy wrote: 24/04/2024 20:30 @Mirzareli Čemu ova uvrede?
Text je poprilično dobro napisan, da se može izvići dobar komentar....Čemu ove homofobne uvrede??
Pa cura je lezbaca to je cinjenica...Necu reci da hadzinica logicno,znam sta govorim..Nisu uvrede vec govorim kako jest.
Sam način izgovora i ophođenje je uvredljivo. I nije u redu da udaraš tako nisko i primitivno kako bi nekog omalovažio na sexualnoj osnovi. Ne vidim, čemu uopće potencirati od njih (koliko - 23) uhapšenih nečiju sexualnu orjentaciju.
Sve i da jeste pripadnik lgbt orjentacije nije tema rasprave i ne bi trebala da bude.
Imaš, širok spektar za komentarišanje ti se kačiš za primitivizam i pričaš s kim neko se valja u krevetu...Da li je musko ili žensko!
Aida je gej od srednje škole kad je igrala zenski fudbal. Bila je često u grupi nogometašica sličnih sklonost u tom dobu. Aida i ne krije svoje opredjeljenje. Ona se fura na Anu Brnabić.
kuglanje_ze
Posts: 670
Joined: 17/02/2020 11:29

#66084 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

anex wrote: 24/04/2024 18:24 Novac je, prema navodima Tužilaštva, dobila Aida Halać iz Zenice koja je vlasnica teretane, a radi i u Kantonalnoj bolnici Zenica. Ona je dobivala iznose za renoviranje teretane, kao i za polaganje tog ispita u Beogradu, a tužilac je istakao detalj iz Sky prepiske u kojem se navodi da su za jedan dan u Beogradu potrošili 15.000 KM te da Halać pita Smajlovića “Da li je brat ljut zbog toga”, te da on odgovara da nije.

https://www.zenicablog.com/tuzilastvo-b ... Wt9-cjy6Ms

Piše i da je dobila 1.500 KM za kampanju da bi ušla u gradsko vijeće Zenica.
S obzirom da su imali namjeru "preuzeti državu" da li je uvlačila u ovu mrežu glavnog u Zenici?
Djewojka
Posts: 82
Joined: 25/05/2009 04:19

#66085 Re: Zeničani

Post by Djewojka »

kuglanje_ze wrote: 24/04/2024 23:26
anex wrote: 24/04/2024 18:24 Novac je, prema navodima Tužilaštva, dobila Aida Halać iz Zenice koja je vlasnica teretane, a radi i u Kantonalnoj bolnici Zenica. Ona je dobivala iznose za renoviranje teretane, kao i za polaganje tog ispita u Beogradu, a tužilac je istakao detalj iz Sky prepiske u kojem se navodi da su za jedan dan u Beogradu potrošili 15.000 KM te da Halać pita Smajlovića “Da li je brat ljut zbog toga”, te da on odgovara da nije.

https://www.zenicablog.com/tuzilastvo-b ... Wt9-cjy6Ms
Piše i da je dobila 1.500 KM za kampanju da bi ušla u gradsko vijeće Zenica.
S obzirom da su imali namjeru "preuzeti državu" da li je uvlačila u ovu mrežu glavnog u Zenici?
Samo 1500 KM, da nije neka greška. Biće prije 15.000
kuglanje_ze
Posts: 670
Joined: 17/02/2020 11:29

#66086 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

Djewojka wrote: 24/04/2024 23:27
kuglanje_ze wrote: 24/04/2024 23:26
anex wrote: 24/04/2024 18:24 Novac je, prema navodima Tužilaštva, dobila Aida Halać iz Zenice koja je vlasnica teretane, a radi i u Kantonalnoj bolnici Zenica. Ona je dobivala iznose za renoviranje teretane, kao i za polaganje tog ispita u Beogradu, a tužilac je istakao detalj iz Sky prepiske u kojem se navodi da su za jedan dan u Beogradu potrošili 15.000 KM te da Halać pita Smajlovića “Da li je brat ljut zbog toga”, te da on odgovara da nije.

https://www.zenicablog.com/tuzilastvo-b ... Wt9-cjy6Ms
Piše i da je dobila 1.500 KM za kampanju da bi ušla u gradsko vijeće Zenica.
S obzirom da su imali namjeru "preuzeti državu" da li je uvlačila u ovu mrežu glavnog u Zenici?
Samo 1500 KM, da nije neka greška. Biće prije 15.000
Greška je. Evo
Ovdje je tužilac Kulenović izjavio kako je gradska vijećnica iz Zenice Aida Halać dobila 2.500 KM za predizbornu kampanju, te da je kasnije dobila mandat u gradskom vijeću.
skoronikako
Posts: 1036
Joined: 08/10/2018 12:09

#66087 Re: Zeničani

Post by skoronikako »

Zenica ima tacno ono sto joj treba, odnosno sto njeni gradjani zele. Hrana vala nije jedna od stvari na koje se mozes pozaliti u ovom gradu. Restorani poput Dubrovnika manje vise, svakako nema potrebe jer ne bi imali ni prometa, a zato ih i nema. Medjutim, generalno o hrani pricati u losem kontektu u Zenici nije objektivna prica.
scarr
Posts: 502
Joined: 28/01/2019 23:34

#66088 Re: Zeničani

Post by scarr »

skoronikako wrote: 25/04/2024 07:18 Zenica ima tacno ono sto joj treba, odnosno sto njeni gradjani zele. Hrana vala nije jedna od stvari na koje se mozes pozaliti u ovom gradu. Restorani poput Dubrovnika manje vise, svakako nema potrebe jer ne bi imali ni prometa, a zato ih i nema. Medjutim, generalno o hrani pricati u losem kontektu u Zenici nije objektivna prica.
Jasta, piletina u sosu od gljiva, sendvic od 2 marke i cevapi, sta ce ti ba vise ha ja. Zbog takvog razmišljanja i jesmo tu gdje jesmo. Daj da preživim i to je to. Nema nikad naprijed.
Ne postoji segment u kom se Zenica može pohvaliti osim što ima parkove i što je relativno čist grad.
skoronikako
Posts: 1036
Joined: 08/10/2018 12:09

#66089 Re: Zeničani

Post by skoronikako »

Grad sa mozda i najboljom gastronomskom ponudom u drzavi je tebi "nemam gdje izvest". :lol:

Samo nastavi sa defetizmom, to je pravi mentalitet za ovaj grad.
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 3699
Joined: 20/02/2007 13:25
Location: Grad sa željezarom bez dima
Grijem se na: čumur
Vozim: točak skot
Horoskop: imam
Contact:

#66090 Re: Zeničani

Post by anex »

Mi najbolju gastronomiju imamo?
De nabroj bilo koji objekat u Zenici a da glavno što možeš naručiti nije piletina sa žara i gljive!
User avatar
Rothmans
Posts: 2874
Joined: 21/11/2019 21:32

#66091 Re: Zeničani

Post by Rothmans »

scarr wrote: 24/04/2024 22:15
apsidejzi wrote: 24/04/2024 16:08
scarr wrote: 24/04/2024 14:18

Ovaj grad ne živi već duže vrijeme..
Ovo su izdisaji
Zivi grad i zivjece. Samo ne onako kako ti zamisljas. Ja sam proslih godina galamio kako u gradu nema nekih desavanja, nema mnogo objekata za live muzikom, nema ovo nema ono... i na kraju sam shvatio da nema zato sto nema potraznje. Neki drugi ljudi tu sada zive, sa drugim vrijednostima. I da, istna je da je ona nekadasnja Zenica na samrtnoj postelji ali to je tako. I grad evoluira kao i sve ostalo u prirodi. Jel na dobro ili na gore... ovisi o posmatracu. Meni se cini da se Zenica u posljednjih 10 godina dosta okrenula religiji, tacnije Islamu. Ljudi koji nikada nisu isli u dzamiju sada idu. Da apsurd bude veci, sad meni trune sto ne idem a smijali mi se kad sam isao.

I to je normalno. Grad cine njegovi stanovnici a onakav je kakve vrijednosti oni imaju.
Jos jedan filozof o religiji i Islamu. Ako je ovo evolucija, nabijem ja tu evoluciju. Nije samo do ugostiteljstva i live muzike. Sport na najnizim granama ikad, kultura katastrofa, nema nikakvih dešavanja, grad propada.

Urbani ljudi nemaju više sta da traže u Zenici, krezuba seljadija ima mjesta svakako, njima je Zenica Pariz
Ma sta ja znam, ono, meni nije lose. Ima se dje klanjat, sendvi c i kolac pojest, prosetat . Jos samo da se sda tivra :sad:
skoronikako
Posts: 1036
Joined: 08/10/2018 12:09

#66092 Re: Zeničani

Post by skoronikako »

Imas jedan od najboljih donera u drzavi kod Turcina.
Kod Seje na GGMu imas odlicne cevape, ali su mu dobra i ostala jela.
U City Burgeru ces naci odlicne burgere.
Fratelli/caballo.
Corner sa svim sto napravi.
Velma sa odlicnim chickenom.
Ada? Usce? Trubadur? Hotel Zenica? Uz pomenuti Dubrovnik.
Fontana?
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 3699
Joined: 20/02/2007 13:25
Location: Grad sa željezarom bez dima
Grijem se na: čumur
Vozim: točak skot
Horoskop: imam
Contact:

#66093 Re: Zeničani

Post by anex »

skoronikako wrote: 25/04/2024 09:39 Imas jedan od najboljih donera u drzavi kod Turcina.
Kod Seje na GGMu imas odlicne cevape, ali su mu dobra i ostala jela.
U City Burgeru ces naci odlicne burgere.
Fratelli/caballo.
Corner sa svim sto napravi.
Velma sa odlicnim chickenom.
Ada? Usce? Trubadur? Hotel Zenica? Uz pomenuti Dubrovnik.
Fontana?
Potpisujem za doner. Ali to je brza hrana, s nogu.
Ćevapa ima na svakom koraku...
City Burger dobar al s nogu u 23h.
I svi sljedeči nabrojani...s nogu i onako kad izgladniš s tekme, s termina...iz grada

Trubadur, Dubrovnik i sve uz Hotel Dubrovnik zatvoriti i vlasnike otjerat...

Tako da, haman ne kontaš ili ne želiš da kontaš da ljudi hoće nekad nešto drugo pojesti osim ćevapa, burgera i sl.
User avatar
gentoo
Posts: 3326
Joined: 05/01/2008 12:10
Location: Ze
Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25

#66094 Re: Zeničani

Post by gentoo »

anex wrote: 25/04/2024 09:48 Trubadur, Dubrovnik i sve uz Hotel Dubrovnik zatvoriti i vlasnike otjerat...
Sto to ?
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2454
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#66095 Re: Zeničani

Post by cenecimoveocino »

skoronikako wrote: 25/04/2024 09:39 Imas jedan od najboljih donera u drzavi kod Turcina.
Kod Seje na GGMu imas odlicne cevape, ali su mu dobra i ostala jela.
U City Burgeru ces naci odlicne burgere.
Fratelli/caballo.
Corner sa svim sto napravi.
Velma sa odlicnim chickenom.
Ada? Usce? Trubadur? Hotel Zenica? Uz pomenuti Dubrovnik.
Fontana?
motel almy restoran :P
skoronikako
Posts: 1036
Joined: 08/10/2018 12:09

#66096 Re: Zeničani

Post by skoronikako »

anex wrote: 25/04/2024 09:48
skoronikako wrote: 25/04/2024 09:39 Imas jedan od najboljih donera u drzavi kod Turcina.
Kod Seje na GGMu imas odlicne cevape, ali su mu dobra i ostala jela.
U City Burgeru ces naci odlicne burgere.
Fratelli/caballo.
Corner sa svim sto napravi.
Velma sa odlicnim chickenom.
Ada? Usce? Trubadur? Hotel Zenica? Uz pomenuti Dubrovnik.
Fontana?
Potpisujem za doner. Ali to je brza hrana, s nogu.
Ćevapa ima na svakom koraku...
City Burger dobar al s nogu u 23h.
I svi sljedeči nabrojani...s nogu i onako kad izgladniš s tekme, s termina...iz grada

Trubadur, Dubrovnik i sve uz Hotel Dubrovnik zatvoriti i vlasnike otjerat...

Tako da, haman ne kontaš ili ne želiš da kontaš da ljudi hoće nekad nešto drugo pojesti osim ćevapa, burgera i sl.
Haman da ti ne kontas ovdje. Nabrojao sam fin broj mjesta koja nude to nesto drugo osim piletine, cevapa i brze hrane. Druga je stvar sto ne idete na takva mjesta. Ne mozes reci da pored Dubrovnika nema restorana, a u Hotelu Zenica dobar restoran. Restoran Ada i Usce. Fontana.
Ci-Nick
Posts: 5211
Joined: 15/03/2015 17:38

#66097 Re: Zeničani

Post by Ci-Nick »

Teška da se negdje može pohvaliti vještina i kvalitet kuhara i i kuhinja, al nije to problem samo Zenice nego i ostalih gradova u BiH.
Ja sam nekad davno, prije deset, petnaest godina bio čest gost restorana Dubrovnik. Ne mogu pričati o kvalitetu kompletne ponude ali biftek na žaru ili teleći medaljoni sa povrćem, to je bilo odlično. Istina još tada je trebalo dati oko 20 maraka za jelo.
Uglavnom bilo gdje da čovjek sjedne može se primjetiti da se radi o priučenim kuharima. Sos je pokazatelj vještine kuhara a toga nema u našim restoranima. Kao što rekoh, gdje god da odem i trebam ručati u nekom gradu, ispadne da je bolje bilo da sam pojeo komad suhog hljeba.
Prošle godine u Jajcu, tražio restoran sa najboljom ocjenom i doživjeli smo blamažu. Objekat koji sebe nazove "Konoba Slapovi", bi trebao biti pojam kvaliteta. A ono katastrofa od usluge, do kvaliteta namjernica i kvaliteta pripreme. Bilo je nejestivo sve smo ostavili i ljudi nam uredno naplatiše 120 maraka bez da upitaju šta nije u redu.
U restoranu Uše, isto prošle godine, mješano meso kao od drveta, suho, spaljeno, ne znaju spremiti.
Najbolji restoran u kojem sam jeo je Konoba Ranč, kod Tučepa. To je bio doživljaj koji ću pamtiti do kraja života. Od ambijenta, usluge, kvaliteta.
Naš šestoro jelo, račun oko 500 maraka,.. al vrijedi jer se pamti.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58882
Joined: 03/08/2010 19:04

#66098 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

zna li ko gdje se izdaje međunarodni rodni list za osobe rođene u zenici, pretpostavljam u gradskoj upravi?
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 3699
Joined: 20/02/2007 13:25
Location: Grad sa željezarom bez dima
Grijem se na: čumur
Vozim: točak skot
Horoskop: imam
Contact:

#66099 Re: Zeničani

Post by anex »

gentoo wrote: 25/04/2024 09:51
anex wrote: 25/04/2024 09:48 Trubadur, Dubrovnik i sve uz Hotel Dubrovnik zatvoriti i vlasnike otjerat...
Sto to ?
Fino izgleda i atraktivno je ali odnos prema radnicima je katastrofalan tako da ni usluga tih radnika prema kupcima i posjetiocima ne može biti na nivou potrebnog.
Evo @Ci-Nick je objasnio donekle...
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 10772
Joined: 10/03/2022 22:16

#66100 Re: Zeničani

Post by ZoomZoomKiwi »

kakavdanakneiskustvu wrote: 25/04/2024 11:03 zna li ko gdje se izdaje međunarodni rodni list za osobe rođene u zenici, pretpostavljam u gradskoj upravi?
Na istom mjestu gdje i obični, na istom šalteru.

Evo ti i obrazac, možeš ga popuniti na računaru pa isprintati i potpisati https://zenica.ba/wp-content/uploads/20 ... BRASCU.pdf
Post Reply