Zenica bez diskoteke! Zasto?

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

in medias res
Posts: 220
Joined: 06/09/2006 15:07

#26

Post by in medias res »

[quote="Chischo"]bilo bi dobro u zenici otvorit par folko-dzigaro-diskoteka pa da sluze kao svojevrstan filter za ove seljacine s brda...
recimo jednu u crkvicama kod petrolove pumpe, da babinci ne zagaduju ovamo dalje...


ima onaj Avanti u crkvicama, odnosno Babinoj rijeci........kazu da je katastrofalan i da izlaze babinci......a moja prijateljica koja zivi u kuci u blizini, prica mi da je horor zivi vratiti se kuci iz carsije u neka doba......
User avatar
Oi
Posts: 745
Joined: 23/07/2006 15:03
Location: tajna lokacija

#27

Post by Oi »

avanti lupa sto na sat... ima i onaj maredo na magistrali... i jos neki...
mozda nisam kompetentan da govorim o ovim mjestima, jer fakat tamo nikad nisam bio... ali znam da u zenici ima mjesta koji odisu tim ultra-turbo-macanskim zanrom...
bitno je da su takvi lokali malo dalje od centra, jer svi se vjerovatno sjecaju paradisa i smeca koje je ulazilo i izlazilo u njega... a bio je na nesrecu u centru grada,, hvala bogu nema ga vise...

i opet kazem - drago mi je sto nasi "sugradjani" koji su zeljni mice,cice,viki, tiki&miki idu u z'dice, busovacu i kakanj!
dzenanbeg
Posts: 73
Joined: 06/01/2007 14:52
Location: Zenica

#28

Post by dzenanbeg »

Potpisujem Oi!
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#29

Post by sulesavic »

dzenanbeg wrote:Zamisli sulasevic kompetentan da kaze :

Dobri momci i djevojke ne slusaju turbofolk....

Sta bi rekao za doktora tj.recimo glavnog doktora jedne klinike da na jednoj od proslava plese izmedju ostalog uz turbofolk?

Ustvari ne interesuje me tvoje misljenje,nakon ove gluposti o ovome sto si napisao....ogranicenje i sebicnost na nivou!
Rekao bih da nije dobar momak. Uostalom, mnogo toga kod doktora, haman, nije OK http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=33398
User avatar
aNTropocentrio
Posts: 1053
Joined: 01/07/2006 12:05
Location: zapadni krak Mliječnog puta

#30

Post by aNTropocentrio »

Jebeš diskoteke u njihove maloumne guzice!
User avatar
Chischo
Posts: 883
Joined: 06/06/2004 22:20
Location: Sarajevo

#31

Post by Chischo »

treba otvorit diskoteku "kod krezavog pastuha",
i fast food "masna sisa",
i oko tih objekata napravit novi zenicki kvart,
nesto kao kineska cetvrt...

da se malo narod izdiferencira...
User avatar
metal_rules_cura
Posts: 1249
Joined: 29/03/2004 20:22

#32

Post by metal_rules_cura »

Veliki sam zagovornik da se u Zenici otvori diskoteka, pa da se malo modernizuje omladina i stvori privid modernog svijeta kad vec to nisu osjetili po rodjenju. Diskoteke klasicne mahom mi se gade. I neka se ne pomisli da je to zbog muzike (u javnosti nikome necu soliti pamet, a privatno vec znam sta cu si pustiti), vec mi se cjelokupan ambijent tu ne dopada. Ono "hajmo se malo ispuhati, kud svi tud i mali Mujo", pa makar diskoteka bila i sve samo ne onakva kakve jesu one normalne. To su cumezi i podrumi.
laureena
Posts: 13
Joined: 25/02/2004 00:00

#33

Post by laureena »

Rekli su da ce se otvoriti diskoteka u novom centru na kamberovicu . Joj kako ce biti dobro :D .
sofist
Posts: 1242
Joined: 24/11/2004 00:50

#34

Post by sofist »

Gdje vam je Danijela Vins ? :D
dr.iver
Posts: 981
Joined: 02/05/2006 12:33

#35

Post by dr.iver »

Treba otvoriti štalu sa imenom "zvuci rodnog kraja..."
jebo diskoteku
ionako svi koji idu po tim diskotekama slusaju djigeru, dosta im diskoteka u kaknju, u nemili.
bolje da nikako nema diskoteke, nego da štopa stoja, ceca i sl.
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#36

Post by sulesavic »

Pravo pitanje je: Za¹to u Zenici nema nekog tihog, nezagu¹ljivog, prostranog i s udobnima stolicama mjesta. ©ta je Collegium ako nije yebena diskoteka?
dr.iver
Posts: 981
Joined: 02/05/2006 12:33

#37

Post by dr.iver »

sulesavic wrote:Pravo pitanje je: Zašto u Zenici nema nekog tihog, nezagušljivog, prostranog i s udobnima stolicama mjesta.
Da, to je pravo pitanje, nazalost.
User avatar
metal_rules_cura
Posts: 1249
Joined: 29/03/2004 20:22

#38

Post by metal_rules_cura »

sulesavic wrote:Pravo pitanje je: Zašto u Zenici nema nekog tihog, nezagušljivog, prostranog i s udobnima stolicama mjesta. Šta je Collegium ako nije yebena diskoteka?
Treba kupiti stolice :D
genija
Posts: 231
Joined: 24/04/2006 01:01

#39

Post by genija »

Pravo pitanje bi bilo zasto u Zenici nema posla?

mani se diskoteka i tresanja uz cecu daj da radim nesto
User avatar
metal_rules_cura
Posts: 1249
Joined: 29/03/2004 20:22

#40

Post by metal_rules_cura »

genija wrote:Pravo pitanje bi bilo zasto u Zenici nema posla?

mani se diskoteka i tresanja uz cecu daj da radim nesto
Nema bas zato sto se sjedi na tim istim neudobnim stolicama po cijele dane, pa i kad se rijetko nadje prilika za posao nece se.
nineac
Posts: 3605
Joined: 03/03/2004 00:00
Location: preko bare

#41

Post by nineac »

Zato sto bi svi da rade u kancelarijama i budu sefovi.
genija
Posts: 231
Joined: 24/04/2006 01:01

#42

Post by genija »

ja bi bilo nesto ba samo da imam nekih parica za jesti i pit i platit racune i stan i ja bi bila sretna ali nema se nista da radi jedino ako si zavrsio medicinu ili ako imas neke dobre veze sa seljacima koji te mogu proturiti na neku dobru poziciju EX. huso! haha :D
dzenanbeg
Posts: 73
Joined: 06/01/2007 14:52
Location: Zenica

#43

Post by dzenanbeg »

Doslo vrijeme da jebe glup glupljeg (seljaci-gradjani)
ZE u srcu
Posts: 25
Joined: 11/02/2007 18:30

#44

Post by ZE u srcu »

Svaka Cast dzenanbeg,ljudi ohladite malo,ovaj covjek vam pametno zbori...sami ste krivi sto va seljaci zajebaju...pogotovo vas koji mislite ako ste gradzani da ste ne znam ko i sta,komplex imate do bola
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#45

Post by amrino »

Ne znam za vas ali meni fali stari Sen- onaj kakav je bio prije nego sto su gaseljacine okupirale. To je bio pravi disko koji je sluzio svojoj svrsi- da se plese a ne da se "pozira" i "slika"...
ZE u srcu
Posts: 25
Joined: 11/02/2007 18:30

#46

Post by ZE u srcu »

Dobar je bio Shen dok ga cigani nisu okupirali!
Post Reply