Zene su unistile muskarce...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
berenice
Posts: 3173
Joined: 17/06/2010 14:32

#301 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by berenice »

I ja sam se pitala. Fino vrijeme. To je najprije.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#302 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by sheilak »

nadam se da ce se vratiti. nemamo vise koga zezati. :D
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#303 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by eluna »

arena1 wrote:Eh , što vi zakomplikovašte priču , to je čudo jedno.
Niko nikog ne može uništiti , ma koliko se trudio.Osobe , ovo se podjednako odnosi i na muškarce i na žene mogu uništiti jedino sami sebe ili sami dozvoliti da budu uništeni od osobe suprotnog spola(ali to su svakako osobe slabog karaktera i zato im nije ona druga strana kriva).
Mislim svako u životu dođe u situaciju kad je satjeran uza zid po bilo kom osnovu (poslovnom , ljubavnom , porodičnom ,prijateljskom ...).Al se onda kao svejsna i razumna osoba povuče među 4 zida , dobro razmisli , ko je , šta je , šta hoće dalje u životu , digne glavu iz pijeska , pa polako na jedno koljeno , pa drugo , pa se ispravi , otrese prašinu i krene dalje,bez prebacivanja krivice na drugog za sopstvene slabosti(koje usput svi imamo u određenom trenutku života).
MI smo ti koji biramo partnera , a ne neko drugi i ako smo jednom pogrešno izabrali , ne mora značiti da niko drugi ne valja.
podapisujem sve, a podvučeno posebno :thumbup:
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#304 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by eluna »

direktni wrote:
sheilak wrote:
Ramzess Veliki wrote:Pokušavaš osvojiti na sve načine, tvrde manipulatorke, kontrolišu situaciju, opasno namazane i samodovoljne, a poslije prvog hopa-cupa drame kad ih ostaviš, vrište i hoće da se bace sa zgrade. :P
ama :lol:

pa sta je lose ako neko hoce kontrolirati situaciju? moras, to je vazno za prezivljavanje. :D

ali zbog cega te tacno manipuliraju te vucice, ramzesse? radi braka? :lol: radi svoje taštine (jer su uhvatile kapitalno muško? :-D ) radi nevjerovatnog sexa sa tobom? sta je u pitanju? :D

i zbog cega se bunis, kad se na kraju uspijes izvuci, a njih ostavis po okolnim zgradama u stanju akutne suicidalnosti?
Ovdje smo svi likovi iz crtanog. Ramo se zadao na forumu i ne mogu vjerovati da bi neka forumašica sa imalo mozga u glavi upala u ovu priču, a nakon toga se "bacala" sa zgrade.

Ko je i šta Ramo u stvarnom životu, te koliko je koka zavalio, to niko od nas ne zna niti može znati. :lol:
:novine:
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#305 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by eluna »

HMMMMM

na kraju samo dva tri dobro potkovana posta .............. znači - filozofi nam spavaju il' lade .................noge na moru :D

u svakom slučaju - ne slažem se sa nazivom teme i tezom koju ista postavlja....... meni se ipak čini da samo evoluiramo, a gdje će nas to sve odvesti - nemam pojma

postavljena teza ima pogrešnu premisu, zašto - ne znam ..... ali mi izgleda da je lično (gorko) emotivno iskustvo uticalo da se stvori ovako negativno mišljenje

ako postavljačica teme očekuje argumentovanu raspravu sa afirmativnom i negativnom stranom/stranama u istoj, onda bi morala biti sposobna isključiti elemanat ličnog u uvodnom, ali i u naknadnim postovima

a usput bi mogla i javno da napiše temu koju joj je zadao profesor za magistarski/doktorki rad :meza1:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#306 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by edo_79 »

kuglica13 wrote:Sustina je da su se zene izborile za svoja prava,i dobile poleta, pa tada slagale da su sto nisu, i nastavile sa tim lazima...
i dan danas lazu jedna drugu, rade sto ne zele, i vise ni same ne znaju sta je istina...
Dokazale smo da mozemo sve sto moze i muski svijet, samo kako?
Ko tu pusi foru?
Uz sve to, sto sve mozemo, usput im tacno po propisima naucimo popusiti, i jos kazemo da uzivamo u tome!
Jer valja ga zadrzati, na danasnje vrijeme kad je "p.... ko salate" i sve same profesionalke, koje su nafurale muskarce da su "bozanstva", a one jadnice, ne dao Bog da joj bacis pogled na ginekoloski nalaz, ili je prikljucis na detektor lazi!
O tome pricam...i da zena sam, obrazovana, i smatram da je nasilja nad zenama danas samo jos vise, samo smo ga odobrile i rekle da se nama to svidja...i jos slavimo dan nase ravnopravnosti...
A po cemu smo ili trebamo biti ravnopravne?
Sve smo im slagali i zbog toga se danasnji muskarac temelji na lazima svojih mama za pocetak, i svih "slobodoumnih"zena koje su im prosle kroz zivot i danasnji muskarac je los, jer mi smo ga takvim napravile.
:facepalm:
ZAGORS
Posts: 459
Joined: 10/07/2011 14:01

#307 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by ZAGORS »

Zatamnjena stakla wrote:Kanite se žena, one nisu Džedajke!
Džedajke za novčanike.
bang and blame
Posts: 4870
Joined: 29/06/2014 23:41

#308 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by bang and blame »

Woman wrote:jel mi ovo svekrva na forumu? :shock:
Hahahahahahaha.. Nema gdje ih nema.. Umijesala se u temu- inkognito :evil:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#309 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by Ramzess Veliki »

sheilak wrote:kad smo vec kod kuglice, a gdje je ramzess? :D
Koja kuglica ? :shock:
Gdje kuglica ? :shock:
bang and blame
Posts: 4870
Joined: 29/06/2014 23:41

#310 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by bang and blame »

nixon69 wrote:Ma vi zene ste sve krive,samo lovatore ganjate. :D
Postale ste teski materijalisti u danasnje doba kad su ova kokuzna vremena. :P
Nema vise ljubavi,samo daj pare i onda sve radite.
Tvoj jedini problem, ocito je, sto nemas para, jbg.
klmnopq
Posts: 3470
Joined: 03/06/2008 08:47

#311 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by klmnopq »

bang and blame wrote:
Woman wrote:jel mi ovo svekrva na forumu? :shock:
Hahahahahahaha.. Nema gdje ih nema.. Umijesala se u temu- inkognito :evil:
:D :D
smack
Posts: 583
Joined: 28/05/2014 14:38

#312 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by smack »

bang and blame wrote:
nixon69 wrote:Ma vi zene ste sve krive,samo lovatore ganjate. :D
Postale ste teski materijalisti u danasnje doba kad su ova kokuzna vremena. :P
Nema vise ljubavi,samo daj pare i onda sve radite.
Tvoj jedini problem, ocito je, sto nemas para, jbg.
Djevojke, zene su uvijek birale. Izgledao kao onaj model Markus S. ili kao Ljuca sto Behku razbuca na letecoj

ponjavi za Damaskus.
bang and blame
Posts: 4870
Joined: 29/06/2014 23:41

#313 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by bang and blame »

Fakat da je tako. Ljubavje osnova svega. Ako toga nema, isplivavaju interesi. Danas ljudi znaju sta "uzimaju", tako da zajednicki interesi i ciljevi , haman, da su malo bolji preduslov za opstanka veze., nego ljubav. Treba biti realan. Sve bude i prodje, pa tako i ljubav. Nazalost.
User avatar
avetinja
Posts: 31426
Joined: 19/07/2014 13:31

#314 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by avetinja »

Uništile su same sebe kada su se izborile za ravnopravnost. Sad nek vise na skeli, neka mješaju malter, neka voze tramvaj, neka nas udare da im možemo vratiti, ipak su se izborile za ravnopravnost pa eto im.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#315 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by zoomba »

Vise su sebe zajebale :D
Post Reply