Zene su unistile muskarce...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#226 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by insomnia78 »

Onda si najeb'o


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#227 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by sheilak »

Ramzess Veliki wrote: I obratno draga moja ... kharma valjda ... :lol:
isprovociraće kučku u muškarcu? :D ima i tog. :lol:
Last edited by sheilak on 20/03/2014 16:17, edited 1 time in total.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#228 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by Ramzess Veliki »

sheilak wrote:
Jokericious wrote:
sheilak wrote: pa evo i ja da ponovim. samo ću zamijeniti riječ žensko riječju muško. i onda paše. kako se ponašaš, to ćeš i dobiti zauzvrat.
Ne mozes izjednacavati. Zna se ko je glavni.
da. bolja, kvalitetnija osoba. bez obzira sta je toj osobi medju nogama.
Osim kad je to među nogama 22+ ... tad nije bitna osoba ... :oops:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#229 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by sheilak »

Ramzess Veliki wrote:Osim kad je to među nogama 22+ ... tad nije bitna osoba ... :oops:
to sto neko ima 22+ medju nogama, ne cini ga boljom osobom. mozda samo malo teze hoda. i vjerovatno ga se promatra kao seksualni objekt. :D ali reci opet ne smije nista. ;-)

edit: dok se ne dokaze da zna govoriti. i misliti.
User avatar
_mufljuz_
Posts: 4976
Joined: 12/04/2013 19:42

#230 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by _mufljuz_ »

i to je kharnna kad imas 22+ mores je i batinat i gotivit ha ja
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#231 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by Ramzess Veliki »

sheilak wrote:
Ramzess Veliki wrote:Osim kad je to među nogama 22+ ... tad nije bitna osoba ... :oops:
to sto neko ima 22+ medju nogama, ne cini ga boljom osobom. mozda samo malo teze hoda. i vjerovatno ga se promatra kao seksualni objekt. :D ali reci opet ne smije nista. ;-)
E ... nemoj meni šuplju. 8-)
Pokušavaš osvojiti na sve načine, tvrde manipulatorke, kontrolišu situaciju, opasno namazane i samodovoljne, a poslije prvog hopa-cupa drame kad ih ostaviš, vrište i hoće da se bace sa zgrade. :P
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#232 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by sheilak »

Ramzess Veliki wrote:Pokušavaš osvojiti na sve načine, tvrde manipulatorke, kontrolišu situaciju, opasno namazane i samodovoljne, a poslije prvog hopa-cupa drame kad ih ostaviš, vrište i hoće da se bace sa zgrade. :P
ama :lol:

pa sta je lose ako neko hoce kontrolirati situaciju? moras, to je vazno za prezivljavanje. :D

ali zbog cega te tacno manipuliraju te vucice, ramzesse? radi braka? :lol: radi svoje taštine (jer su uhvatile kapitalno muško? :-D ) radi nevjerovatnog sexa sa tobom? sta je u pitanju? :D

i zbog cega se bunis, kad se na kraju uspijes izvuci, a njih ostavis po okolnim zgradama u stanju akutne suicidalnosti?
Last edited by sheilak on 20/03/2014 16:33, edited 1 time in total.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#233 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by sheilak »

direktni wrote: Ovaj ti edit vjerovatno važi i za žene. :roll:
naravno, pa o tome ja i cijelo vrijeme govorim. ;-)
User avatar
_mufljuz_
Posts: 4976
Joined: 12/04/2013 19:42

#234 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by _mufljuz_ »

sheilak wrote:
direktni wrote: Ovaj ti edit vjerovatno važi i za žene. :roll:
naravno, pa o tome ja i cijelo vrijeme govorim. ;-)
ja sam uvijek popusio na popustljivosti - a ovo sto Ramzes prica o bacanju i suicidalnim pricama - nije mi se jednom desilo... pa hajd kontam neka - i kad god popustim tom ološu u duši - dobijem noz u ledja i to u odsutnim momentima 8-) :mrgreen:

i iako Ramo sve to malo satiricno, sarkatiscno pomijesa a dosta se primi k'o za ular jebi ga :lol: - ima tu dosta istine :thumbup:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#235 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by sheilak »

eh, ne znam sta da ti kazem..mufljuze. :D ako je tako, pa onda se nemoj vezati i sveti se. zabijaj nozeve u ledja :D u svakom momentu. pa ko duze izdrzi. ili zivi u celibatu, posveti zivot duhovnim vrijednostima. :D
Pirija
Posts: 2138
Joined: 07/08/2013 16:37

#236 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by Pirija »

ako vas neko levati to nije do njega nego do vas jer ste mu/joj do dopustili
najbolji savjet je da ga/ju odjebete i mirna Bosna...
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#237 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by sheilak »

direktni wrote:Ovdje smo svi likovi iz crtanog. Ramo se zadao na forumu i ne mogu vjerovati da bi neka forumašica sa imalo mozga u glavi upala u ovu priču, a nakon toga se "bacala" sa zgrade.

Ko je i šta Ramo u stvarnom životu, te koliko je koka zavalio, to niko od nas ne zna niti može znati. :lol:
ramzess je faraon. :D
Pirija wrote:ako vas neko levati to nije do njega nego do vas jer ste mu/joj do dopustili
najbolji savjet je da ga/ju odjebete i mirna Bosna...
u potpunosti se slazem. ;-)
User avatar
shmizlica
Posts: 57850
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#238 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by shmizlica »

Pirija wrote:ako vas neko levati to nije do njega nego do vas jer ste mu/joj do dopustili
najbolji savjet je da ga/ju odjebete i mirna Bosna...
živio govornik :mrgreen:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#239 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by Ramzess Veliki »

sheilak wrote:
Ramzess Veliki wrote:Pokušavaš osvojiti na sve načine, tvrde manipulatorke, kontrolišu situaciju, opasno namazane i samodovoljne, a poslije prvog hopa-cupa drame kad ih ostaviš, vrište i hoće da se bace sa zgrade. :P
ama :lol:

pa sta je lose ako neko hoce kontrolirati situaciju? moras, to je vazno za prezivljavanje. :D

ali zbog cega te tacno manipuliraju te vucice, ramzesse? radi braka? :lol: radi svoje taštine (jer su uhvatile kapitalno muško? :-D ) radi nevjerovatnog sexa sa tobom? sta je u pitanju? :D

i zbog cega se bunis, kad se na kraju uspijes izvuci, a njih ostavis po okolnim zgradama u stanju akutne suicidalnosti?
Ma ja nemam tih problema, volim igru. Dobro postavljaš pitanje - zašto? I ja sam ih znao upitati - a žašto to radiš, kad je sve u osnovi jednostavno. Valjda i one vole igru? ;-)
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#240 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by fatamorgana »

sheilak wrote:
i zbog cega se bunis, kad se na kraju uspijes izvuci, a njih ostavis po okolnim zgradama u stanju akutne suicidalnosti?
Možda se ramzesu ne ide na tolike dženaze .... :idea:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#241 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by Ramzess Veliki »

Dođu svakome u jednom periodu momenti uživanja u obmani, kad vidiš kako možeš povlačiti konce tako lako na lutkama koje su oko tebe. Svidi se to svakome, pomisliš da si iznad svega, zavoliš tu igru i ne misliš da ćeš nekoga ojaditi, povrijediti i da će te se sa gorčinom sjećati kad počne da izbjegava druge ljude i zatvori se u sebe. Ako nekad igra sudbine tebe baci u istu situaciju tek tad vidiš cijenu te tada tebi bezazlene igre.
;-)
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#242 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by sheilak »

Ramzess Veliki wrote:Ma ja nemam tih problema, volim igru. Dobro postavljaš pitanje - zašto? I ja sam ih znao upitati - a žašto to radiš, kad je sve u osnovi jednostavno. Valjda i one vole igru? ;-)
ama kako nemaŠ? pa kažeš da su to neke histerične, labilne, posesivne hardcore manipulatorke. od kojih mira nemaš. onda biraj drugačije partnerke za igru. koje se znaju igrati. :D
Ramzess Veliki wrote:Dođu svakome u jednom periodu momenti uživanja u obmani, kad vidiš kako možeš povlačiti konce tako lako na lutkama koje su oko tebe. Svidi se to svakome, pomisliš da si iznad svega, zavoliš tu igru i ne misliš da ćeš nekoga ojaditi, povrijediti i da će te se sa gorčinom sjećati kad počne da izbjegava druge ljude i zatvori se u sebe. Ako nekad igra sudbine tebe baci u istu situaciju tek tad vidiš cijenu te tada tebi bezazlene igre.
;-)
ah, tuzne su sudbe manipulatorki. :D
User avatar
shmizlica
Posts: 57850
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#243 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by shmizlica »

vama kuglica više i ne treba :eh:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#244 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by sheilak »

direktni wrote:
shmizlica wrote:vama kuglica više i ne treba :eh:
Al' trebate ti i Šejla :izet:
ja ne govorim, a vjerovatno ni shmizla, nista protiv zena. niti tvrdim da su beskrupulozne kucke od samog pocetka. ali da mogu takve postati, u zavisnosti od toga kako ih se tretira. eto, kako nas odgojite. :D
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#245 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by KPNCTNJAH »

sheilak wrote:mogu takve postati, u zavisnosti od toga kako ih se tretira. eto, kako nas odgojite. :D
Fazon je sto vas cesto u to pretvore neki likovi iz vase proslosti, pa vi i zaboravite kako je kad niste to... onda dodje neki sto s vama zeli nesto vise i ne ide na to da se igra s vama, pa najebe jer ste vi i dalje u bitch modu ... :mrgreen:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#246 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by sheilak »

KPNCTNJAH wrote:
sheilak wrote:mogu takve postati, u zavisnosti od toga kako ih se tretira. eto, kako nas odgojite. :D
Fazon je sto vas cesto u to pretvore neki likovi iz vase proslosti, pa vi i zaboravite kako je kad niste to... onda dodje neki sto s vama zeli nesto vise i ne ide na to da se igra s vama, pa najebe jer ste vi i dalje u bitch modu ... :mrgreen:
nije to tacno. svaki je ...prvi. :-D i jedini, dok se ne pocne ponasati kao kreten. ;-)

@direktni
sorry, mislila sam da si nas poredio sa kuglicom i njenim stavom o zenama. :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#247 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by insomnia78 »

Vidim sve ove u vezi komentarisu
Strucnjakinje po vazdan na forumu, ni kuceta ni maceta


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#248 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by insomnia78 »

Nisam zeMsko uopste :D


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#249 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by insomnia78 »

Jok uhljebio, ud'o se


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#250 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by insomnia78 »

Jbg, ja se izborio sad mogu palamuditi:D
Ne moram vise paziti sta pricam vec sam se prodo


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Post Reply