Zene su unistile muskarce...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#201 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by WildRedRose »

insomnia78 wrote:
sheilak wrote: ali kretensko ponasanje kod muskarca po pravilu isprovocira kucku u zeni. i to kakvu.
Bas suprotno


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
vala sheilak je upravu :mrgreen:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#202 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by insomnia78 »

Jasta je



Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#203 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by sheilak »

jesam. znam po sebi.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#204 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by insomnia78 »

BadCopy wrote:Zensko muze koliko joj musko to dopusti.
Ako si levat jebat ce ti majku kroz majku.
Ne mozes nekog drugog kriviti sto si glup

Od zla oca od gore matere
Da ponovim


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#205 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by WildRedRose »

insomnia78 wrote:
BadCopy wrote:Zensko muze koliko joj musko to dopusti.
Ako si levat jebat ce ti majku kroz majku.
Ne mozes nekog drugog kriviti sto si glup

Od zla oca od gore matere
Da ponovim


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
:lol: :lol:
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#206 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by Zviz »

Nisu ni zene toliko komplikovane koliko muskarci (ne svi) sebi pravdaju neke situacije kroz taj stereotipni odmos.

Ja ipak mislim, da zensko malo vise voli njega nego on nju na kraju krajeva, a da je opet veca doza nesigurnosti kod nje nego kod njega. Jedan banalan primjer: recimo ti i djevojka se dogovorite sa prijateljima da odete na koncert, ona se razboli i kaze necu ici a tebi kaze idi jer necu da zbog mene ne odes i onako smo se radovali tom koncertu vec duze vremena, ona je nesigurna i zeli ti reci ostani. Ako ostanec bice happy a nece ti reci, a ako odes ima da se rasplace unutar sebe. Ja licno nisam nesto posebno otvoren covjek - pa tesko i kazem ono sto ocjecam - kao da hocu jabuku da pljunem iz stomaka, tako me pritisne kad neka svoja osjecanja hocu da kazem, nije da ih nemam ali eto tesko ih dobijem na usta. Jesu krive neke zene zato? Ne, ko je kriv neznam, takve sam prirode - u neku ruku malo i stidljiv i ako mi na izleg ako cemo o tom pricati (nebi se hvalio) ali mnogi kazu da simpatno izgledam - nevolim ni kad me neko hvali, jer do sebe sam isto kritican.

Zasto bi zensko trosilo vremena da "testira" nekoga na svoj nacin i ako taj nacin cesto kod muskaraca je na prvi pogled lici kao veci samar nego test. Primjer iz mog zivota:

Poruka: zelim ti nesto reci,... stvari idu brzo.... zanima me skolovanje....u zadnje vrijeme se brze ljutim vezano za licne ambicije... netrazim momka, trenutno ne, ali volim druzenje... nadam se da me neces pogresno razumiti... nadam se da se vidimo uskoro.

Proslo 12 sati nisam nista nato odgovorio, jer i nisam imao pojma sta da odgovorim.

Izadjem sa drustvom vani nako - dodjem kuci oko 1 sat ujutro. nova poruka 4 sata stara.

Poruka: znala sam da ces pogresno razumiti - nisam trebala napisati poruku na ovaj nacin

Odgovorim: da razumijen sta je napisala, nema frke, drago mi je da je ambiciozna, nema razloga da se ljuti na bilo sta, i ja sam abiciozan i razumijem, cujemo se i vidimo se...

Da li je ta osoba mene unistila - ne nije - bil se neko od muskaraca osjecao unistenim nemam pojma vjerovatno bi ali ne zato sto je ona kriva nego sto je takva priroda, ja bi rekao - jer niko nikoga ne muze. Ja mislim cak, da je "ljubav" izmedju sestre i bara jaca nego cak izmedju djece i roditelja - no to je moje licno misljenje.
User avatar
berenice
Posts: 3173
Joined: 17/06/2010 14:32

#207 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by berenice »

XOX100 wrote:
BadCopy wrote:Zensko muze koliko joj musko to dopusti.
Ako si levat jebat ce ti majku kroz majku.
Ne mozes nekog drugog kriviti sto si glup

Ti si naivan.

Ako je lijepa, ona ce te muzti kako god okrenes. Mozda nece odmah ali za tri-cetiri-pet godina ona ce te okrenuti a neces ni primjetiti.
Jedina opcija je da se muskarci zene sa ruznim zenama. One su vjerne. Jer nemaju izbora. :D
Ti si naivan. Svako ima izbora, a ljepota je svakako u oku posmatrača.

(Ili ti se desilo da te neka lijepa "okrenula", pa ti sad krivo i misliš ovako.)
User avatar
berenice
Posts: 3173
Joined: 17/06/2010 14:32

#208 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by berenice »

irac300 wrote:Žene su kuje, muški su psi, zajedno smo životinje, proljeće došlo, haj'mo se parit'. :D
To je jedino što nam preostaje.
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#209 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by WildRedRose »

XOX100 wrote:
BadCopy wrote:Zensko muze koliko joj musko to dopusti.
Ako si levat jebat ce ti majku kroz majku.
Ne mozes nekog drugog kriviti sto si glup

Ti si naivan.

Ako je lijepa, ona ce te muzti kako god okrenes. Mozda nece odmah ali za tri-cetiri-pet godina ona ce te okrenuti a neces ni primjetiti.
Jedina opcija je da se muskarci zene sa ruznim zenama. One su vjerne. Jer nemaju izbora. :D
zezas se, jel tako ? :zoka:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#210 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by sheilak »

insomnia78 wrote:
BadCopy wrote:Zensko muze koliko joj musko to dopusti.
Ako si levat jebat ce ti majku kroz majku.
Ne mozes nekog drugog kriviti sto si glup

Od zla oca od gore matere
Da ponovim
pa evo i ja da ponovim. samo ću zamijeniti riječ žensko riječju muško. i onda paše. kako se ponašaš, to ćeš i dobiti zauzvrat.
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#211 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by Jokericious »

sheilak wrote: pa evo i ja da ponovim. samo ću zamijeniti riječ žensko riječju muško. i onda paše. kako se ponašaš, to ćeš i dobiti zauzvrat.
Ne mozes izjednacavati. Zna se ko je glavni.
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#212 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by ćiribiribela »

sheilak wrote: kako se ponašaš, to ćeš i dobiti zauzvrat.
:thumbup:

Ima izuzetaka, ali to je to uglavnom. :D
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#213 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by sheilak »

Jokericious wrote:
sheilak wrote: pa evo i ja da ponovim. samo ću zamijeniti riječ žensko riječju muško. i onda paše. kako se ponašaš, to ćeš i dobiti zauzvrat.
Ne mozes izjednacavati. Zna se ko je glavni.
da. bolja, kvalitetnija osoba. bez obzira sta je toj osobi medju nogama.
User avatar
_mufljuz_
Posts: 4976
Joined: 12/04/2013 19:42

#214 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by _mufljuz_ »

danas je pizda samo hoax...

i toliko je visestruko nevjerovatno precijenjena vrijednost da je dosta drugih vrijednosti otislo ne u drugi nego u planove treceg i nizih redova.... ovo ne pricam jednostrano - da kazem zene su ovakve ili onakve - tu vrijednost ne pisu zapravo zene - taj cek gluposti pisu muskarci jer su zbog picke spremni na sve - od ulazenja u fizicke obracune (tipa sta mi gledas curu), do ulazenja u teske investicije (zivaca, resursa, emocija i na kraju krajeva MTS-a nesrazmjerno velike vrijednosti)....

pizda je magnetno reklamno priprosto efikasno sredstvo privlacenja muskaraca i njihove paznje i postala je valuta strasno visoke nominalne a apsolutno male realne vrijednosti koja jadno gasne sa zadnjim strcajem muskog orgazma.... a naznacavam da su druge vrijednosti sasvim pale u totalni ambis nizih razreda....

time sto se dogadja generalno u svijetu - a to je trend modernog prostituiranja floskule "kako zena sebi trazi muskarca koji ce je moci zastititi" dok je njen posao samo da rasiri nogice a za to dobije sve - je nazalost opsti progresivno sireci trend

na drugu stranu devalvirale su neke druge stvari a razvile se neke trece...

summa summarum pizda je postala valuta koja je mnogokome brava a velikom broju i kljuc - do zadovoljstine ispunjavanja potreba koje su inace nekad zahtijevale umni, fizicki, intelektualni i kreativni rad.... i samim tim izostankom potonjih elemenata rezultat je sunovrat i hiperdekadencija opstih vrijednosti jednog drustva, zajednice i ostalih elemenata razvoja....

summa summarum je da je pizda u nasem rejonu postala inhibitor svake korisne akcije... nazalost
User avatar
Capajebo
Posts: 20742
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#215 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by Capajebo »

Ma zensko ako hoce, muskarac je najeb'o, samo je pitanje jel' ona hoce il' nece da te zajebe :mrgreen:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#216 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by sheilak »

Capajebo wrote:Ma zensko ako hoce, muskarac je najeb'o, samo je pitanje jel' ona hoce il' nece da te zajebe :mrgreen:
purifier? :D

ali hajde, od vas muskih, moze li mi neko objasniti sta tacno pod tim zajebavanjem mislite. sta konkretno pod tim podrazumijevate?
User avatar
_mufljuz_
Posts: 4976
Joined: 12/04/2013 19:42

#217 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by _mufljuz_ »

sheilak wrote:
Capajebo wrote:Ma zensko ako hoce, muskarac je najeb'o, samo je pitanje jel' ona hoce il' nece da te zajebe :mrgreen:
purifier? :D

ali hajde, od vas muskih, moze li mi neko objasniti sta tacno pod tim zajebavanjem mislite. sta konkretno pod tim podrazumijevate?
to kakvu igrate igru - je l drito igra - ili neki zamumuljeni i zakukuljeni ciljevi - sto zenama nimalo nije strano - nije ni muskarcima - al kako vec rekoh njihov fokus je uglavnom pizda :mrgreen:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#218 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by sheilak »

pa kakvu igru?
User avatar
Capajebo
Posts: 20742
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#219 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by Capajebo »

sheilak wrote:pa kakvu igru?
Pa da znamo tacno, ne bi mogle to raditi :mrgreen:
U istom omjeru snaga (m-z), zena je uvijek u prednosti, i to pofinoj, zbog ovoga sto ti je mufljuz rek'o. Dok sa druge strane ni vi same ne znate sta hocete, a trazite to nesto od nas (lafo), pa onda legendarni pokusaji manipulacije koji nikad ne prestaju etc etc. Al' valjda to tako treba da bude jel :mrgreen:
ps; ja, purifier, glavom i bradom od 3 cm :mrgreen:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#220 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by sheilak »

Capajebo wrote:
sheilak wrote:pa kakvu igru?
Pa da znamo tacno, ne bi mogle to raditi :mrgreen:
U istom omjeru snaga (m-z), zena je uvijek u prednosti, i to pofinoj, zbog ovoga sto ti je mufljuz rek'o. Dok sa druge strane ni vi same ne znate sta hocete, a trazite to nesto od nas (lafo), pa onda legendarni pokusaji manipulacije koji nikad ne prestaju etc etc. Al' valjda to tako treba da bude jel :mrgreen:
ps; ja, purifier, glavom i bradom od 3 cm :mrgreen:
pa :lol:

vi ni ne znate sta to zena radi, ali ipak se ljutite zbog toga. :D a sto je zena u prednosti, zbog tih razloga mufljuzovih, pa nije to do zene cime ju je majka priroda obdarila, vec do muskarca koji se ne moze obuzdati i dopusta da ga nagon kontrolira. ugledajte se na nas i iskoristite vasu prirodnu obdarenost da okrenete stvari u svoju korist. :lol: ako mozete. ;-)

a o manipulaciji...niti ona a ni pasivno-agresivno ponasanje nije ograniceno na zenu. nekim bi muskarcima cak i zene pozavidjele na tome.
Last edited by sheilak on 20/03/2014 16:13, edited 1 time in total.
arena1
Posts: 87
Joined: 20/04/2012 22:53

#221 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by arena1 »

Eh , što vi zakomplikovašte priču , to je čudo jedno.
Niko nikog ne može uništiti , ma koliko se trudio.Osobe , ovo se podjednako odnosi i na muškarce i na žene mogu uništiti jedino sami sebe ili sami dozvoliti da budu uništeni od osobe suprotnog spola(ali to su svakako osobe slabog karaktera i zato im nije ona druga strana kriva).
Mislim svako u životu dođe u situaciju kad je satjeran uza zid po bilo kom osnovu (poslovnom , ljubavnom , porodičnom ,prijateljskom ...).Al se onda kao svejsna i razumna osoba povuče među 4 zida , dobro razmisli , ko je , šta je , šta hoće dalje u životu , digne glavu iz pijeska , pa polako na jedno koljeno , pa drugo , pa se ispravi , otrese prašinu i krene dalje,bez prebacivanja krivice na drugog za sopstvene slabosti(koje usput svi imamo u određenom trenutku života).
MI smo ti koji biramo partnera , a ne neko drugi i ako smo jednom pogrešno izabrali , ne mora značiti da niko drugi ne valja.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#222 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by Ramzess Veliki »

XOX100 wrote:
BadCopy wrote:Zensko muze koliko joj musko to dopusti.
Ako si levat jebat ce ti majku kroz majku.
Ne mozes nekog drugog kriviti sto si glup

Ti si naivan.

Ako je lijepa, ona ce te muzti kako god okrenes. Mozda nece odmah ali za tri-cetiri-pet godina ona ce te okrenuti a neces ni primjetiti.
Jedina opcija je da se muskarci zene sa ruznim zenama. One su vjerne. Jer nemaju izbora. :D
Mene ni lijepa ne obrće. :lol:
Imam poznanicu, ista Lara Croft, ali ista ... gore posebno - Lice Angelinino, figura Lara Croft - borbeni karakter Lara Croft ( trenirala full contact i dobro se degeneči ) - a kad progovori k'o da te Angelina pita da li bi imao odnos sa njom - a pita te gdje je pijaca. :lol: Uglavnom, zabavljala se sa mojim poznanikom, čovjek imao zelenare, kioske - svukla ga do gole kože, uzeo zajma 200.000 KM i sad je go' i bos, vozi drva u truhlom kombiju, dužan svima ... to kad ti cura zavrti mozak.
A ni ona od svega toga nije imala nikakve koristi, samo sve spiskali ... :roll:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#223 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by insomnia78 »

Za muskarca je najbitnije biti musko i imati svoj nepokolebljivi stav, svoje ja, sto u ljubavi sto u zivotu
On ima svoje on :D :D :D
Ako se ti ne znas postaviti bices donji i u drustvu i na poslu, u skoli, na ulici i u braku pogotovo


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#224 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by Ramzess Veliki »

sheilak wrote:
GaRGa wrote:
sheilak wrote: :thumbup: ako je kreten.

ma nace svaki kreten sebi kucku da ga jase, valja se loze na to sta li vec..
karma... :D

ali kretensko ponasanje kod muskarca po pravilu isprovocira kucku u zeni. i to kakvu.
I obratno draga moja ... kharma valjda ... :lol:
User avatar
Capajebo
Posts: 20742
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#225 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by Capajebo »

nekim bi muskarcima cak i zene pozavidjele na tome.
Da, nekim. Dok za zene nisi bas napisala neke zene, vec generalno. :mrgreen:
@insomnia, tacno tako. Ali problem nastaje kad ti bude "dovoljno puno" stalo do te cure/zene. Tada pretezno taj nepokolebljivi stav, svoje ja nema apsolutno nikakvu tezinu, niti vrijednost, samo ona ima vrijednost. One to traze konstantno, kad to pruzis.... :izet: :mrgreen:
Post Reply