Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#8901 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by burek_in_space »

Great Cornholio wrote:
Ma u pravu je ba Niče bio kad je rekao " Čovjek voli svoju žudnju, a ne ono za čim žudi", i nije grijeh reći da smo mi ljudi u osnovi egoistična bića, možemo se razlikovati jedino po tome što je neko svjestan vlastitog egoizma a neko drugi ne :)
Ovi što su svjesni mogu se boriti protiv vlastitog egoizma, pa ne misliti da je prestanak ljubavi onda kad te druga osoba više ne uzbuđuje, jer nije ljubav samo osjećaj, ima tu nešto i do karaktera osobe.

Karakter osobe nema veze sa ljubavlju u tom smislu, a po mom mishljenju, kako ti to predstavljash.
Nekome se ljubav jednostavn "desi", iako ni u snu nije mogao pomisliti da bi mogao zavoljeti neku osobu, gledajuci njene/njegove karakterne osobine.
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#8902 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by Great Cornholio »

burek_in_space wrote:
Great Cornholio wrote:
Ma u pravu je ba Niče bio kad je rekao " Čovjek voli svoju žudnju, a ne ono za čim žudi", i nije grijeh reći da smo mi ljudi u osnovi egoistična bića, možemo se razlikovati jedino po tome što je neko svjestan vlastitog egoizma a neko drugi ne :)
Ovi što su svjesni mogu se boriti protiv vlastitog egoizma, pa ne misliti da je prestanak ljubavi onda kad te druga osoba više ne uzbuđuje, jer nije ljubav samo osjećaj, ima tu nešto i do karaktera osobe.

Karakter osobe nema veze sa ljubavlju u tom smislu, a po mom mishljenju, kako ti to predstavljash.
Nekome se ljubav jednostavn "desi", iako ni u snu nije mogao pomisliti da bi mogao zavoljeti neku osobu, gledajuci njene/njegove karakterne osobine.
Možeš se u nekog zaljubiti ako ga ne poznaješ , može se to desiti, ali da li ti tu osobu stvarno voliš, i da li ona voli tebe, to možeš provjeriti tek kad osjećaj zaljubljenosti "popusti", jer tad do izražaja dolazi karakter i njena /tvoja sposobnost da nekog iskreno voliš, a tu presudnu ulogu igraju i njene i tvoje karakterne osobine.
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#8903 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by burek_in_space »

Veliki, ne mogu ja s tobom, jer ti u svemu trazhish logiku i objashnjenje, a toga nema uvijek u zhivotu.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#8904 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by Ramzess Veliki »

Great Cornholio wrote:
Ramzess Veliki wrote:
Zovem se Zelena wrote:Kako znate da je vaša ljubav prema djevojci 'mrtva'?
Kad ti sve postane svejedno ... kad prestaneš biti ljubomoran i pitati se gdje je bila, kad ti je seks na silu, kad okrećeš glavu kad te pokuša poljubiti, kad radije sjediš sam nego sa njom.
Može biti da tada nisi prestao voljeti nju, nego da si prestao voljeti sebe, a ona ti je bila samo sredstvo pomoću kojeg si volio sebe.
Kad ga uzmem u ruku i digne mi se, a na nju se ne diže, znači da nisam prestao voljeti sebe, nego nju. :novine:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#8905 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by Ramzess Veliki »

Critty Bo wrote:A pitanje je bilo tako jednostavno :roll:
OK, evo jednostavniji odgovor - počnem mrljaviti u krevetu. :D
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#8906 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by Great Cornholio »

burek_in_space wrote:Veliki, ne mogu ja s tobom, jer ti u svemu trazhish logiku i objashnjenje, a toga nema uvijek u zhivotu.
Ja vjerujem da se sve može objasniti, i to kako to da "ljubav izlapi", samo to često nije lako objasniti, jer svaka ljubav, (ljubav između dvije osobe) je "slučaj za sebe" :)
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#8907 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by Ramzess Veliki »

Great Cornholio wrote:
burek_in_space wrote:Veliki, ne komplikuj. :oops:
Pa zar nije tako, zar većina ljudi ne "vole" druge samo dok im to predstavlja zadovoljstvo i ne zahtijeva od njih nikakav napor.
Ne. Većina kad voli, voli traumatično posesivno, čak i kada ljubav nije uzvraćena.
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#8908 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by Great Cornholio »

Ramzess Veliki wrote: Kad ga uzmem u ruku i digne mi se, a na nju se ne diže, znači da nisam prestao voljeti sebe, nego nju. :novine:
Ili je ona tebe prestala voljeti tebe.
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#8909 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by Great Cornholio »

Ramzess Veliki wrote:
Great Cornholio wrote:
burek_in_space wrote:Veliki, ne komplikuj. :oops:
Pa zar nije tako, zar većina ljudi ne "vole" druge samo dok im to predstavlja zadovoljstvo i ne zahtijeva od njih nikakav napor.
Ne. Većina kad voli, voli traumatično posesivno, čak i kada ljubav nije uzvraćena.
I to zavisi od toga kakve je čovjek karakterne osobine izgradio tokom života, jer ima i onih koji su zaljubljeni pa se plaše da osobu koju vole ne izgube ako joj neku slobodu uskrate.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#8910 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by Ramzess Veliki »

Great Cornholio wrote:
burek_in_space wrote:
Great Cornholio wrote: Pa zar nije tako, zar većina ljudi "vole" druge samo dok im to predstavlja zadovoljstvo i ne zahtijeva od njih nikakav napor.
Vole druge, shto ne znachi da kroz to vole i sami sebe, nego to predstavlja samo nadogradnju i chini ih dijelom bolji, ali nikako to ne predstavlja esenciju njihovog bica.
Ma u pravu je ba Niče bio kad je rekao " Čovjek voli svoju žudnju, a ne ono za čim žudi", i nije grijeh reći da smo mi ljudi u osnovi egoistična bića, možemo se razlikovati jedino po tome što je neko svjestan vlastitog egoizma a neko drugi ne :)
Ovi što su svjesni mogu se boriti protiv vlastitog egoizma, pa ne misliti da je prestanak ljubavi onda kad te druga osoba više ne uzbuđuje, jer nije ljubav samo osjećaj, ima tu nešto i do karaktera osobe.
Niče p... nije ni vidio i umro je u ubijeđenju da je postavljena horizontalno. Od čitanja Nicheovih djela ćuna se (dokazano na studentima sa filozofije) skuplja i odumire te gubi svoj prvobitni smisao.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#8911 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by Ramzess Veliki »

Great Cornholio wrote:
Ramzess Veliki wrote: Kad ga uzmem u ruku i digne mi se, a na nju se ne diže, znači da nisam prestao voljeti sebe, nego nju. :novine:
Ili je ona tebe prestala voljeti tebe.
Kakve to veze ima? :D
Empirijski dokazano - svima se diže na Pamelu, a ona čak niti poznaje ikoga među njima. :thumbup:
Teorema dokazana. :lol:
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#8912 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by Great Cornholio »

Ramzess Veliki wrote:
Great Cornholio wrote:
Ramzess Veliki wrote: Kad ga uzmem u ruku i digne mi se, a na nju se ne diže, znači da nisam prestao voljeti sebe, nego nju. :novine:
Ili je ona tebe prestala voljeti tebe.
Kakve to veze ima? :D
Empirijski dokazano - svima se diže na Pamelu, a ona čak niti poznaje ikoga među njima. :thumbup:
Teorema dokazana. :lol:
Ima veze, a što se tiče buđenja seksualnog nagona ne igra tu ulogu samo fizički izgled neke osobe, siguran sam da ima onih koje Pamela ostavlja "hladnim", a heteroseksualno su nastrojeni i nemaju nikakvih problema sa potencijom, i takve ne možeš nazvati nenormalnim, oni sigurno Pamelu ne smatraju normalnom, a nenormalne ih žene ne "uzbuđuju".
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#8913 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by eluna »

Ramzess Veliki wrote:
Great Cornholio wrote:
Ramzess Veliki wrote: Kad ga uzmem u ruku i digne mi se, a na nju se ne diže, znači da nisam prestao voljeti sebe, nego nju. :novine:
Ili je ona tebe prestala voljeti tebe.
Kakve to veze ima? :D
Empirijski dokazano - svima se diže na Pamelu, a ona čak niti poznaje ikoga među njima. :thumbup:
Teorema dokazana. :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a na moniku belući??

:lol: :lol: :lol:
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#8914 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by eluna »

izgleda je eluna dobila svog muškog pandana u filozofiranju .....Veliki Kornolijo :D
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#8915 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by Great Cornholio »

Ramzess Veliki wrote: Niče p... nije ni vidio i umro je u ubijeđenju da je postavljena horizontalno. Od čitanja Nicheovih djela ćuna se (dokazano na studentima sa filozofije) skuplja i odumire te gubi svoj prvobitni smisao.
Probaj pročitati koje Ničeovo djelo, pa nam javi da li djeluju pogubno na potenciju.
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#8916 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by Great Cornholio »

eluna wrote:izgleda je eluna dobila svog muškog pandana u filozofiranju .....Veliki Kornolijo :D
ode Cornholio šta korisno uraditi, previše forumanja može i naškodit', to jeste dokazano :)
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#8917 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by MedenoSrce »

sta hoces reci GC da se tebi ne spusta :mrgreen:
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#8918 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by Great Cornholio »

MedenoSrce wrote:sta hoces reci GC da se tebi ne spusta :mrgreen:
Nikad nisam volio humor na "kursadžijski" način. Pozz svima :)
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#8919 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by plain vanilla »

burek_in_space wrote:Veliki, ne mogu ja s tobom, jer ti u svemu trazhish logiku i objashnjenje, a toga nema uvijek u zhivotu.
ma kod njega sama teorija :mrgreen:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#8920 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by MedenoSrce »

Great Cornholio wrote:
MedenoSrce wrote:sta hoces reci GC da se tebi ne spusta :mrgreen:
Nikad nisam volio humor na "kursadžijski" način. Pozz svima :)

ko se macha lacha od macha ce i poginuti :mrgreen:

ili ti

ko se u kolo fata u noge se uzda
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#8921 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by plain vanilla »

MedenoSrce wrote:
Great Cornholio wrote:
MedenoSrce wrote:sta hoces reci GC da se tebi ne spusta :mrgreen:
Nikad nisam volio humor na "kursadžijski" način. Pozz svima :)

ko se macha lacha od macha ce i poginuti :mrgreen:

ili ti

ko se u kolo fata u noge se uzda
jel to ho's reci da seks ima veze s ljubavi :? :mrgreen:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#8922 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by Ramzess Veliki »

Great Cornholio wrote:Ima veze, a što se tiče buđenja seksualnog nagona ne igra tu ulogu samo fizički izgled neke osobe, siguran sam da ima onih koje Pamela ostavlja "hladnim", a heteroseksualno su nastrojeni i nemaju nikakvih problema sa potencijom, i takve ne možeš nazvati nenormalnim, oni sigurno Pamelu ne smatraju normalnom, a nenormalne ih žene ne "uzbuđuju".
Komplikuješ i tražiš dlaku na jajetu ... :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#8923 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by Ramzess Veliki »

plain vanilla wrote: jel to ho's reci da seks ima veze s ljubavi :? :mrgreen:
Pa neko voli seks ... 8-)
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#8924 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by MedenoSrce »

Ramzess Veliki wrote: Komplikuješ i tražiš dlaku na jajetu ... :D

nije valjda, gay is ok dok nije moje dijete u pitanju


dobar seks ima veze sa ljubavlju, za los ne znam :mrgreen:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#8925 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by Ramzess Veliki »

MedenoSrce wrote:
Ramzess Veliki wrote: Komplikuješ i tražiš dlaku na jajetu ... :D

nije valjda, gay is ok dok nije moje dijete u pitanju


dobar seks ima veze sa ljubavlju, za los ne znam :mrgreen:
Ma j... ti mene ako ja tebe išta razumijem ... :shock:
Locked