Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#17701 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by duminjo »

Big Ang wrote:E čuj idealan onaj koji mi nosa moju tašnu :lol: :lol:
Ti bas iz krajnosti u krajnost i onda na kraju stavis " :lol: " kao zajebavas se, pa ti se ne moze fino ni odgovorit.

Ima nas eto koji nosimo te torbetine koje su teske i vise volim sebe natrpat ko magarca nego nju, pa jebiga. Njoj dosta ona mala tasnica, zemska, ja cu nositi sve ostalo pa kako god nekome ta tlane to izgledalo
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#17702 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by Big Ang »

duminjo wrote:
Big Ang wrote:E čuj idealan onaj koji mi nosa moju tašnu :lol: :lol:
Ti bas iz krajnosti u krajnost i onda na kraju stavis " :lol: " kao zajebavas se, pa ti se ne moze fino ni odgovorit.

Ima nas eto koji nosimo te torbetine koje su teske i vise volim sebe natrpat ko magarca nego nju, pa jebiga. Njoj dosta ona mala tasnica, zemska, ja cu nositi sve ostalo pa kako god nekome ta tlane to izgledalo
Pa na tu malu, žensku i mislim :shock: Ja skontah da to nosate :lol: Nejse :skoljka:
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#17703 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by tendzera »

duminjo wrote:
Big Ang wrote:E čuj idealan onaj koji mi nosa moju tašnu :lol: :lol:
Ti bas iz krajnosti u krajnost i onda na kraju stavis " :lol: " kao zajebavas se, pa ti se ne moze fino ni odgovorit.

Ima nas eto koji nosimo te torbetine koje su teske i vise volim sebe natrpat ko magarca nego nju, pa jebiga. Njoj dosta ona mala tasnica, zemska, ja cu nositi sve ostalo pa kako god nekome ta tlane to izgledalo
Ma šta te briga šta papci pričaju :zoka:
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#17704 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by tendzera »

krvava wrote:
spreca wrote:
krvava wrote:kako biste zaveli ženu s kojom ste u friend zone, a ložite se na nju i da li biste joj to rekli i na koji način :?:
ma duga je to ba prica kako bih ja to......ja bih to brze uradio nego sto bi objasnio.....uglavnom bilo bi nam lijepo oboma :oops: :lol:
hajd molim te nadugo i naširoko to pojasni
imam jednu situaciju koju bih voljela da razjasnim (ne radi se o meni!!!! samo da se zna) 8-)
...nego o tvojoj dobroj prijateljici :mrgreen:
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#17705 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by duminjo »

Pa andjo draga, procitaj odgovore. Svi koji su napisali da nose, naglasili su da se radi o teskim torbetinama.
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#17706 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by Big Ang »

Chmoljo wrote:
sherbett wrote:Iz kojih poriva nosite curama torbice, torbe, torbetine?
jer je nekad preteška, a šeta se duži period. zar je problem?
Jašta neg je problem. Šta je šetaš? Što ne sjednete negdje? Jel još i košpa kupiš da grickate usput? :lol:
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#17707 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by tendzera »

krvava wrote:
tendzera wrote:
krvava wrote: hajd molim te nadugo i naširoko to pojasni
imam jednu situaciju koju bih voljela da razjasnim (ne radi se o meni!!!! samo da se zna) 8-)
...nego o tvojoj dobroj prijateljici :mrgreen:
ne čak ni o prijateljici nego o nekom trećem ko je nebitan u svemu tome ali je bitan momak :D koji se trudi a neće da prizna :lol: :lol: :lol: :lol:
Aham, ja pomislih neka dobra haverica :mrgreen:
Pa teško da će to ko priznati, moja Krvavo :mrgreen: :oops:
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#17708 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by Big Ang »

duminjo wrote:Pa andjo draga, procitaj odgovore. Svi koji su napisali da nose, naglasili su da se radi o teskim torbetinama.
Pročitala. :eh: nejasno i dalje
Izgleda kao da govorite o ovim malim svakodnevnim tašnicama :)
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#17709 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by tendzera »

Big Ang wrote:
duminjo wrote:Pa andjo draga, procitaj odgovore. Svi koji su napisali da nose, naglasili su da se radi o teskim torbetinama.
Pročitala. :eh: nejasno i dalje
Izgleda kao da govorite o ovim malim svakodnevnim tašnicama :)
Pročitaj još koji put :kiss:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#17710 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by zoomba »

krvava wrote:kako biste zaveli ženu s kojom ste u friend zone, a ložite se na nju i da li biste joj to rekli i na koji način :?:
majstori ne odaju svoje tajne :D
User avatar
berenice
Posts: 3173
Joined: 17/06/2010 14:32

#17711 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by berenice »

Da li ste se ikada upustili u vezu sa djevojkom/ženom koja je još uvijek u drugoj vezi?
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#17712 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by spreca »

krvava wrote:
spreca wrote:
krvava wrote:kako biste zaveli ženu s kojom ste u friend zone, a ložite se na nju i da li biste joj to rekli i na koji način :?:
ma duga je to ba prica kako bih ja to......ja bih to brze uradio nego sto bi objasnio.....uglavnom bilo bi nam lijepo oboma :oops: :lol:
hajd molim te nadugo i naširoko to pojasni
imam jednu situaciju koju bih voljela da razjasnim (ne radi se o meni!!!! samo da se zna) 8-)
ne dajem instrukcije dzabe :mrgreen: ......da si ti u pitanju moglo bi :oops: :lol: ..........eh da sam ja volio tako na dugo i nasiroko pisati ja bih bio makar M.Selimovic :lol: :lol: :lol: ..........nema se ba tu sta pricati......svaka situacija je drugacija od one druge.....a sve je to tesko predvidjeti kako ce se odvijati unaprijed............ja sam imo jednu koja je bila udata i fino smo se slagali :oops: :lol: :lol: :lol: muz je bio lovac ...tako da smo vikende uvijek i mi isli u lov :oops: ...a sve je pocelo onako banalno......samo je jednu gresku napravila....pohvalila se na poslu svojim prijateljicama kako sam dobar a radili smo u jednoj firmi...........mogu ti samo reci da sam posle imo pune ruke posla :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#17713 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by Big Ang »

berenice wrote:Da li ste se ikada upustili u vezu sa djevojkom/ženom koja je još uvijek u drugoj vezi?

Zanimljivo pitanje :)
Hell.is.here
Posts: 3056
Joined: 03/09/2013 07:52

#17714 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by Hell.is.here »

berenice wrote:Da li ste se ikada upustili u vezu sa djevojkom/ženom koja je još uvijek u drugoj vezi?
Ne , osim ako je samo sex upitanju :) :D

Sent directly from hell!
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#17715 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by tendzera »

berenice wrote:Da li ste se ikada upustili u vezu sa djevojkom/ženom koja je još uvijek u drugoj vezi?
Jok. To ne dolazi u obzir kod gospon Tendze :oops:
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#17716 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by tendzera »

sherbett wrote:
sheilak wrote:fakat ne? meni jako. jos ako je bolja od moje... :D
Image

jel i na ovog sexy bitch? :-)
Što više ovakvih to bolja za me :mrgreen: 8-)
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#17717 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by zoomba »

il bi je pitao bil mi prijateljski pokazala grudi i smijem li ih opipati :D
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#17718 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by duminjo »

krvava wrote:kako biste zaveli ženu s kojom ste u friend zone, a ložite se na nju i da li biste joj to rekli i na koji način :?:
Nisam nikad bio u toj situaciji. A taj koji jest, cini mi se smotan da bi rijesio situaciju :mrgreen:
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#17719 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by Russki »

duminjo wrote:
krvava wrote:kako biste zaveli ženu s kojom ste u friend zone, a ložite se na nju i da li biste joj to rekli i na koji način :?:
Krv, imam tu situaciju, svasta sam ispokušavao, al jos ne pije vodu, al nema veze, nicija nije do zore gorila, kad je pao Al Kapone i Pablo Eskobar, past ce i ona kad tad :lol: :lol: :lol:
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#17720 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by Big Ang »

Russki wrote:
duminjo wrote:
krvava wrote:kako biste zaveli ženu s kojom ste u friend zone, a ložite se na nju i da li biste joj to rekli i na koji način :?:
Krv, imam tu situaciju, svasta sam ispokušavao, al jos ne pije vodu, al nema veze, nicija nije do zore gorila, kad je pao Al Kapone i Pablo Eskobar, past ce i ona kad tad :lol: :lol: :lol:
:lol: :D
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#17721 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by tendzera »

Russki wrote:
duminjo wrote:
krvava wrote:kako biste zaveli ženu s kojom ste u friend zone, a ložite se na nju i da li biste joj to rekli i na koji način :?:
Krv, imam tu situaciju, svasta sam ispokušavao, al jos ne pije vodu, al nema veze, nicija nije do zore gorila, kad je pao Al Kapone i Pablo Eskobar, past ce i ona kad tad :lol: :lol: :lol:
Samo drito u kost :mrgreen:
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#17722 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by sha_ba »

zoomba wrote:il bi je pitao bil mi prijateljski pokazala grudi i smijem li ih opipati :D
da ja odgovorim, znam da bi muski trebali al jbg, ne mogu da se suzdrzim :mrgreen:

bladi ne znam situaciju, al ako se momak vec trudi a ne zna/smije da pokaze, a meni se svidja, ne bi ja tu njega cekala... krenula bi ja prva pa kom obojci kom opanci 8-) :D :D :D
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#17723 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by tendzera »

sha_ba wrote:
zoomba wrote:il bi je pitao bil mi prijateljski pokazala grudi i smijem li ih opipati :D
da ja odgovorim, znam da bi muski trebali al jbg, ne mogu da se suzdrzim :mrgreen:

bladi ne znam situaciju, al ako se momak vec trudi a ne zna/smije da pokaze, a meni se svidja, ne bi ja tu njega cekala... krenula bi ja prva pa kom obojci kom opanci 8-) :D :D :D
'ta se praviš hrabra :oops: a 'vamo ne smije pikčr poslati :roll: :mrgreen:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#17724 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by zoomba »

berenice wrote:Da li ste se ikada upustili u vezu sa djevojkom/ženom koja je još uvijek u drugoj vezi?
jedino da bude medjusobno neobavezno vidjanje :izet:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#17725 Re: Zene pitaju muskarce (procitati prvi post)

Post by zoomba »

sha_ba wrote:
zoomba wrote:il bi je pitao bil mi prijateljski pokazala grudi i smijem li ih opipati :D
da ja odgovorim, znam da bi muski trebali al jbg, ne mogu da se suzdrzim :mrgreen:

bladi ne znam situaciju, al ako se momak vec trudi a ne zna/smije da pokaze, a meni se svidja, ne bi ja tu njega cekala... krenula bi ja prva pa kom obojci kom opanci 8-) :D :D :D
ma nema tu puno price kad ima hemije... 8-)
Locked