Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#25076 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by moonca »

:-) Komshija zna nesto, shto mi ne znamo. :thumbup:
User avatar
Riddle
Posts: 8197
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#25077 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Riddle »

no_sikiriki wrote: 10/01/2022 13:04 A @Riddle mislim da si gledao malo previše romantičnih komedija :mrgreen: :lol:

Kao djeca smo se igrali, ali to je to, pozdravljali se poslije, nismo se družili na nekim kafama da ja znam ikakve njegove privatnosti. Komšijski odnos, kako rekoh. Kad dobije dijete valjda se počne pozdravljati. :mrgreen:
Mmmmm... romantične komedije :oops: :lol:

Zadnja koju sam gledao je ona sa Ledgerom i Juliom Stiles, ne mogu se sjetiti naziva. Kad joj on pjeva na stadionu. Kad je film izašao, bio sam klinac, taj sam gledao. :D

Nema veze je li šta bilo među vama ili ne, ona to ne zna i može pomisliti bog zna šta. I kako god da njegovo ponašanje definišete, u raji je vazda bilo poznato kao papučar.
no_sikiriki
Posts: 17286
Joined: 11/12/2012 13:21

#25078 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by no_sikiriki »

10 Things I Hate About You. :srce:
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 72060
Joined: 03/10/2011 20:11

#25079 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Chloe »

Kruh te hranio gdje sam ja odrastala :-) susjedi dođu ko obitelj, svetinja, ni u momnetu nisam pomislila da hanuma pomišlja da je nešto među njima moglo biti, meni tako nešto nikako ama baš nikako ne bi palo na pamet .... ma odoh se roknuti. :facepalm:
no_sikiriki
Posts: 17286
Joined: 11/12/2012 13:21

#25080 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by no_sikiriki »

Chloe wrote: 10/01/2022 13:37 Kruh te hranio gdje sam ja odrastala :-) susjedi dođu ko obitelj, svetinja, ni u momnetu nisam pomislila da hanuma pomišlja da je nešto među njima moglo biti, meni tako nešto nikako ama baš nikako ne bi palo na pamet .... ma odoh se roknuti. :facepalm:
:lol:
Ma "niđe veze" što bi rekli, baš će ona sjediti i razmišljati o meni, a ni upoznala me nije, očito to nije konkretno vezano za mene. Mora da je dobio zabranu komuniciranja sa ženskim rodom. :mrgreen:
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 72060
Joined: 03/10/2011 20:11

#25081 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Chloe »

no_sikiriki wrote: 10/01/2022 13:42
Chloe wrote: 10/01/2022 13:37 Kruh te hranio gdje sam ja odrastala :-) susjedi dođu ko obitelj, svetinja, ni u momnetu nisam pomislila da hanuma pomišlja da je nešto među njima moglo biti, meni tako nešto nikako ama baš nikako ne bi palo na pamet .... ma odoh se roknuti. :facepalm:
:lol:
Ma "niđe veze" što bi rekli, baš će ona sjediti i razmišljati o meni, a ni upoznala me nije, očito to nije konkretno vezano za mene. Mora da je dobio zabranu komuniciranja sa ženskim rodom. :mrgreen:
Isto mislim, al' eto vidiš da ima i drugih scenarija ... :-)
User avatar
Riddle
Posts: 8197
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#25082 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Riddle »

Chloe wrote: 10/01/2022 13:37 Kruh te hranio gdje sam ja odrastala :-) susjedi dođu ko obitelj, svetinja, ni u momnetu nisam pomislila da hanuma pomišlja da je nešto među njima moglo biti, meni tako nešto nikako ama baš nikako ne bi palo na pamet .... ma odoh se roknuti. :facepalm:
Pa nije tebi padalo na pamet, ali sigurno ih ima takvih, paranoičnih i ljubomornih ljudi. Vidiš šta se njoj desilo, poznanik od djetinjstva joj glavu okreće. Eto samo onako, došlo mu. Moj scenario je izmišljen, karikiran (no sikiriki je u ulici na broju 5 :mrgreen: ) i može biti bilo koji vezan za tu ljubomoru.

I nisi fer da mi gore nekakve etikete dvostrukih standarda lijepiš. Ko je to rekao da se samo muškarci mogu papučarski ponašati?
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 72060
Joined: 03/10/2011 20:11

#25083 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Chloe »

Riddle wrote: 10/01/2022 13:58
Chloe wrote: 10/01/2022 13:37 Kruh te hranio gdje sam ja odrastala :-) susjedi dođu ko obitelj, svetinja, ni u momnetu nisam pomislila da hanuma pomišlja da je nešto među njima moglo biti, meni tako nešto nikako ama baš nikako ne bi palo na pamet .... ma odoh se roknuti. :facepalm:
Pa nije tebi padalo na pamet, ali sigurno ih ima takvih, paranoičnih i ljubomornih ljudi. Vidiš šta se njoj desilo, poznanik od djetinjstva joj glavu okreće. Eto samo onako, došlo mu. Moj scenario je izmišljen, karikiran (no sikiriki je u ulici na broju 5 :mrgreen: ) i može biti bilo koji vezan za tu ljubomoru.

I nisi fer da mi gore nekakve etikete dvostrukih standarda lijepiš. Ko je to rekao da se samo muškarci mogu papučarski ponašati?
Koliko znam "papučar" se koristi samo za muškarce, bar kod nas u Krajini.
User avatar
Riddle
Posts: 8197
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#25084 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Riddle »

Može i žena to biti, ja sam čuo baš druge cure/žene kako ih nazivaju papučarkama. Našla momka i nigdje je. :mrgreen:
snijeg_led
Posts: 6749
Joined: 08/12/2019 21:35

#25085 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by snijeg_led »

Riddle wrote: 10/01/2022 08:13
snijeg_led wrote: 09/01/2022 23:46 I vi se stvarno lozite bez veze. Sta je problem, on zna da joj je jedini da ga voli najvise na svijete pa ako joj se nekada jos neki svidi sta fali.
Kako se ložimo bez veze i kako misliš šta je problem? Nas to pitaš, a post prije kažeš da te prilično nervira što ti momak stalno spominje i zagleda prijateljicu do te mjere da si htjela fizički da ga napadneš. To je nešto što se prosto ne toleriše da ga ne znam koliko voliš. Ako sebe ne poštuješ i od njega to ne tražiš, takva osoba kad vidi da može, sve će više to da radi i u konačnici ćeš ga svakako izgubiti. A što je smiješno je to da ćeš raskinuti zbog neke sitnice zbog koje to nikad ne bi uradila na početku veze. Stvar je u tome što si toliko sranja prešutila i toliko ih se nagomilalo da će neka mala glupost koju on uradi biti okidač. Ukratko, gubila si vrijeme s idiotom i bila još veći idiot.

Gledanje i komentarisanje je OK, ali... Tražim poštovanje i pažnju ako si sa mnom izašla i razgovaramo. Pričamo o našim planovima za to veče ili sedmicu, a ti počneš zjaliti okolo, komentarisati druge momke ili čak bilo šta drugo je nešto što neću prihvatiti. Na svakom tom sastanku ipak dođe period kad intenzitet razgovora opadne, mi završili najbitnije i dođe ona faza "šta ima još?" Onda gledaj i komentariši, ne smeta mi.

Kažeš kako je zgodan onaj tip, kako mu kaput dobro stoji i meni predložiš isti. Odemo i kupimo ga. Ja sretan što sam se ponovio, ti jer sam uradio nešto što si htjela da uradim. Brzi primjer prihvatljivog gledanja i komentarisanja. :mrgreen: :lol:
Sta ja imam sebe da postujem kad on ne postuje mene. Izasli na pice, on narucio samo sebi, a ja gledala kako on pije. Nije me ni pitao hocu li ja nesto. Propala u zemlju, molila Boga da me uzme, dotakla sam dno zivota eto tako je bilo. A onda jos pored svega dozivila ponizenje ovdje na forumu jer mi ti govoris da sam idiot, pa dobro nije to bas daleko od istine, ali opet je uvreda.
Administracija vidite li vi ovo :D

I onda ko fol on trazi da ja njega postujem, odnosno da ne gledam druge. Pa nisam ni ja od leda, doduse imam strpljenja dosta al kad pukne onda je vatromet na sve strane. Ne znam da tebe, mozda ti volis kapute, ali on sigurno ne. Ustvari ev ga vec 8 godina hoda u istoj kosulju, od trbuha je vise ne moze ni zakopcati :-)
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#25086 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by dale cooper »

snijeg_led wrote: 10/01/2022 15:55
Riddle wrote: 10/01/2022 08:13

Kako se ložimo bez veze i kako misliš šta je problem? Nas to pitaš, a post prije kažeš da te prilično nervira što ti momak stalno spominje i zagleda prijateljicu do te mjere da si htjela fizički da ga napadneš. To je nešto što se prosto ne toleriše da ga ne znam koliko voliš. Ako sebe ne poštuješ i od njega to ne tražiš, takva osoba kad vidi da može, sve će više to da radi i u konačnici ćeš ga svakako izgubiti. A što je smiješno je to da ćeš raskinuti zbog neke sitnice zbog koje to nikad ne bi uradila na početku veze. Stvar je u tome što si toliko sranja prešutila i toliko ih se nagomilalo da će neka mala glupost koju on uradi biti okidač. Ukratko, gubila si vrijeme s idiotom i bila još veći idiot.

Gledanje i komentarisanje je OK, ali... Tražim poštovanje i pažnju ako si sa mnom izašla i razgovaramo. Pričamo o našim planovima za to veče ili sedmicu, a ti počneš zjaliti okolo, komentarisati druge momke ili čak bilo šta drugo je nešto što neću prihvatiti. Na svakom tom sastanku ipak dođe period kad intenzitet razgovora opadne, mi završili najbitnije i dođe ona faza "šta ima još?" Onda gledaj i komentariši, ne smeta mi.

Kažeš kako je zgodan onaj tip, kako mu kaput dobro stoji i meni predložiš isti. Odemo i kupimo ga. Ja sretan što sam se ponovio, ti jer sam uradio nešto što si htjela da uradim. Brzi primjer prihvatljivog gledanja i komentarisanja. :mrgreen: :lol:
Sta ja imam sebe da postujem kad on ne postuje mene. Izasli na pice, on narucio samo sebi, a ja gledala kako on pije. Nije me ni pitao hocu li ja nesto. Propala u zemlju, molila Boga da me uzme, dotakla sam dno zivota eto tako je bilo. A onda jos pored svega dozivila ponizenje ovdje na forumu jer mi ti govoris da sam idiot, pa dobro nije to bas daleko od istine, ali opet je uvreda.
Administracija vidite li vi ovo :D

I onda ko fol on trazi da ja njega postujem, odnosno da ne gledam druge. Pa nisam ni ja od leda, doduse imam strpljenja dosta al kad pukne onda je vatromet na sve strane. Ne znam da tebe, mozda ti volis kapute, ali on sigurno ne. Ustvari ev ga vec 8 godina hoda u istoj kosulju, od trbuha je vise ne moze ni zakopcati :-)
Jebiga, taj tvoj je haman baš teški uhljup bio. :|
User avatar
Riddle
Posts: 8197
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#25087 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Riddle »

Ja se najiskrenije nadam da me zajebavaš.

U suprotnom, žensko, pa ludo. :mrgreen:
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#25088 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by S4mpion »

Žene su takva bića, ako nemaju konkurenciju i ako im redovno ne budiš takmičarski duh, one klonu duhom, padaju u depresiju, uvenu k'o cvijeće i život im se svede na puko preživljavanje.
snijeg_led
Posts: 6749
Joined: 08/12/2019 21:35

#25090 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by snijeg_led »

Šampionska taktika iz 4. gimnazije :-)
Hakiz
Posts: 40542
Joined: 30/07/2015 20:01

#25091 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Hakiz »

no_sikiriki wrote: 10/01/2022 12:37
Chloe wrote: 10/01/2022 12:31

Lako moguće da kraj sebe ima nesigurnu partnericu ( ljubomornu ) i ide linijom manjeg otpora, bolje tebe ignorisati nego ručkati jezike, mladi par ili jednostavno emotivno nezreli ... :kiss:
Kadli-tadli puknut će mu film i partnericu suočiti sa njenim strahovima. Ne zamjeraj mu, sve je to život.
U pravu si što se godina tiče, on je par godina mlađi od mene, a žena ja mlađa od njega, tako da je sigurno ta nezrelost u pitanju.
Ne zamjeram mu, nego je više stvorio neugodnu atmosferu da sad ja ne znam kako da se ponašam, čudno mi da ignorišem nekoga s kim se čitav život pozdravljam normalno. Možda ga "natjeram" da me upozna sa hanumom kad ih vidim zajedno nekad. :mrgreen:
Ima u ulazu jedan vehabija sa ženom, naravno pokrivenog lica. Mladi par. Ona kada je sa njim šuti i prođe. Kada sama naiđe, redovno se pozdravi, čak i progovori ljudsku.

Ko će ljude skontati...
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#25092 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by bitangeIprinceze »

no_sikiriki wrote: 10/01/2022 11:04 Pitanje:

Komšija mi se oženio ljetos. Prije toga smo se normalno pozdravljali, ponekad bi stali i ispričali se duže, na društvenim mrežama mi "lajkao" slike itd. Igrali se zajedno kao djeca, dakle znamo se skoro pa od rođenja, kao komšije. (Ja sam odavno udata ako je to kome relevantno.)
Čovjek otkako se oženio više se NE pozdravlja, pravi se lud tj. skrene pogled ili nešto čačka po autu kad prolazim, ne "lajka" više slike itd.

U čemu je fazon?
Preuzmi inicijativu, stavi stvari na pravo mjesto, pozovi komšiju na kafu. :D Ima da ti se ispovijedi. Joj šta sam ja kafa popio s komšincama, što ko domaćin što ko gost :izet:
no_sikiriki
Posts: 17286
Joined: 11/12/2012 13:21

#25093 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by no_sikiriki »

Hakiz wrote: 10/01/2022 21:06
no_sikiriki wrote: 10/01/2022 12:37

U pravu si što se godina tiče, on je par godina mlađi od mene, a žena ja mlađa od njega, tako da je sigurno ta nezrelost u pitanju.
Ne zamjeram mu, nego je više stvorio neugodnu atmosferu da sad ja ne znam kako da se ponašam, čudno mi da ignorišem nekoga s kim se čitav život pozdravljam normalno. Možda ga "natjeram" da me upozna sa hanumom kad ih vidim zajedno nekad. :mrgreen:
Ima u ulazu jedan vehabija sa ženom, naravno pokrivenog lica. Mladi par. Ona kada je sa njim šuti i prođe. Kada sama naiđe, redovno se pozdravi, čak i progovori ljudsku.

Ko će ljude skontati...
Pa tu ti je sve jasno. Vehabija. Ovaj "moj" nije, ni blizu. :mrgreen:
Hakiz
Posts: 40542
Joined: 30/07/2015 20:01

#25094 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Hakiz »

no_sikiriki wrote: 10/01/2022 21:14
Hakiz wrote: 10/01/2022 21:06

Ima u ulazu jedan vehabija sa ženom, naravno pokrivenog lica. Mladi par. Ona kada je sa njim šuti i prođe. Kada sama naiđe, redovno se pozdravi, čak i progovori ljudsku.

Ko će ljude skontati...
Pa tu ti je sve jasno. Vehabija. Ovaj "moj" nije, ni blizu. :mrgreen:
A to znači strah. Nema veze da li je strah od vehabije ili ljubomorne žene. Rezultat isti.
no_sikiriki
Posts: 17286
Joined: 11/12/2012 13:21

#25095 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by no_sikiriki »

bitangeIprinceze wrote: 10/01/2022 21:14
no_sikiriki wrote: 10/01/2022 11:04 Pitanje:

Komšija mi se oženio ljetos. Prije toga smo se normalno pozdravljali, ponekad bi stali i ispričali se duže, na društvenim mrežama mi "lajkao" slike itd. Igrali se zajedno kao djeca, dakle znamo se skoro pa od rođenja, kao komšije. (Ja sam odavno udata ako je to kome relevantno.)
Čovjek otkako se oženio više se NE pozdravlja, pravi se lud tj. skrene pogled ili nešto čačka po autu kad prolazim, ne "lajka" više slike itd.

U čemu je fazon?
Preuzmi inicijativu, stavi stvari na pravo mjesto, pozovi komšiju na kafu. :D Ima da ti se ispovijedi. Joj šta sam ja kafa popio s komšincama, što ko domaćin što ko gost :izet:
Evo sve trčim, pa zapinjem, što bi rekli. Ono "hej ti, što se pravis da me ne znaš, i što mi nisi nikad ni kad si me pozdravljao bio na kafi, haj' sad na kafu". :lol:
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#25096 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by bitangeIprinceze »

I on ko brzi Gonzales :run: brze od tebe pa u tvoj stan :skoljka:
snijeg_led
Posts: 6749
Joined: 08/12/2019 21:35

#25097 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by snijeg_led »

Da li muskarci traze previse od zena, cak neke stvari koje ni sami ne bi mogli ispuniti ?
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#25098 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by S4mpion »

Ne traže previše, ali traže ono što ni sami ne bi mogli ispunit', jer za žene važe posebna pravila.
malocvijece
Posts: 1146
Joined: 24/07/2012 11:39

#25099 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by malocvijece »

no_sikiriki wrote: 10/01/2022 21:33
bitangeIprinceze wrote: 10/01/2022 21:14
Preuzmi inicijativu, stavi stvari na pravo mjesto, pozovi komšiju na kafu. :D Ima da ti se ispovijedi. Joj šta sam ja kafa popio s komšincama, što ko domaćin što ko gost :izet:
Evo sve trčim, pa zapinjem, što bi rekli. Ono "hej ti, što se pravis da me ne znaš, i što mi nisi nikad ni kad si me pozdravljao bio na kafi, haj' sad na kafu". :lol:
Ako me ne pozdravlja kad je sa ženom, ne mora me nikad ni pozdravljati.
no_sikiriki
Posts: 17286
Joined: 11/12/2012 13:21

#25100 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by no_sikiriki »

malocvijece wrote: 11/01/2022 16:36
no_sikiriki wrote: 10/01/2022 21:33

Evo sve trčim, pa zapinjem, što bi rekli. Ono "hej ti, što se pravis da me ne znaš, i što mi nisi nikad ni kad si me pozdravljao bio na kafi, haj' sad na kafu". :lol:
Ako me ne pozdravlja kad je sa ženom, ne mora me nikad ni pozdravljati.
Iskreno nisam ga nikad vidjela sa ženom, ali za pretpostaviti je ako me ne pozdravlja kad je sam, da se ne bi ni tada pozdravio.
Post Reply