Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#24501 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by dale cooper »

irac300 wrote: 21/11/2021 22:56
dale cooper wrote: 21/11/2021 22:49

Ne iznuđaj, vidiš da i ja apeliram kod Zoye da ti sredi tetku. :twisted: Radi sve što se traži od tebe. :mrgreen:
Ja se već pitam, ako joj teta sa modelima radi, što nije našla kakvog sebi? :mrgreen: Men' se čini, zafrkana je tetka, ali @Zoya to prešućuje.:mrgreen:
Image
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#24502 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by irac300 »

Zoya wrote: 21/11/2021 22:58
dale cooper wrote: 21/11/2021 22:56

NOT 4 SALE. :mrgreen:
'ta ti 'naš :skoljka:

@irac300 šteta lijepih stopala :roll:
Ne muči me. :mrgreen:
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#24503 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Guadalajara »

dystopia wrote: 21/11/2021 23:03
Guadalajara wrote: 21/11/2021 22:48
Tema je ozbiljna. A većina raje se zajebava.
:kiss:
Proveli zajedno jer ima koristi. Neko zbog egzistencije i da fino živi bez ikakvih briga i obaveza. Ima kobila da plati rezije i da donese kese u kuci. Hajde ona hrani djecu pa se tu i muskarac utrpa. A neko (ona) zbog toga šta će narod reći, da djeca imaju oca, promijenit ce se...A ono govno do kraja...Hajde ti kobilo...bolje ti to znas...ti si sposobnija...znas ti to...

U takvim odnosima gdje je zena totalno superiornija... Odnos m/z je kao majka/sin...treće dijete... pored nas dvoje.... Kao neko ko je odrastao u takvoj porodici. Ne podržavam takav odnos.

Čovjek muškarac u takvom odnosu ima manjak samopouzdanja. Zato kažem da muškarac mora da ima svoju platu i svoj posao pa kakav god. Mora negdje da se dokazuje i da se osjeća korisno. A ne kao pas na lancu da mu žena bude gospodar.
Pa ... Ne znam sad, sad si me ti zadeverao.

Ne gledam to kao na neku superiornost. Ja sam srećom tokom studija imala veliku podršku od roditelja. Znaš i sam da sam radila od prvog dana faksa, ali sam ipak živjela kod roditelja, svašta nešto su oni meni pomagali, a on nije imao takav luksuz. Dakle ne vidim svoj fakultet, ni zanimanje, ni posao kao superiornost, nego više kao splet nekih okolnosti.

Meni to zaista ne smeta, a opet, ne znam, ni prije pet godina nisam bila osoba kakva sam sad, šta će bit u budućnosti ne smijem govorit. Opekla sam se iha haj puta na "ne bih ja to nikad" pa ne samo da jesam nego sam molila za još.

Ja imam dojam da mu ne smeta, pitala sam ga, on sam kaže da sam valjda ja ta kojoj bi trebalo da smeta :lol:

Ne znam fkt, sva sam zbunjena. Skontala sam već da mi je odmah našao mjeru i da tako s nekom lahkoćom razbuca sve moje mušice, da ja doslovno ostanem speachless.

Vazda sam padala na intelektualce i onda tresnem na čojka koji govori: krenili umjesto krenuli. :lol:
Nego da te pitam. Jel ti titra kad mu šta narediš? :lol:

Ako titra i ako nije emocionalno manipulativan odnos u pitanju trebalo bi onda da je iskren i prijateljski odnos. Nego nemoj da on stagnira. Utichi malo(malo vise) na njega, nemoj da ti goljo čovjek bude. Skolovanje/obrazovanje obavezno neka nastavi. A možda se tebi svidja da tako malo oko tebe igra.🤭

Kad kažem superiornost mislim na to da ti kontrolišeš neke bitne stvari u životu, a koje nisu bezazlene. Tipa egzistencije, kvalitete života, krova nad glavom, sutra briga o djeci...Većina tih žena koje su uspješnije od muškaraca vuku porodicu na svojim ledjima. Na to mislim. Pa ti vidi koliko je to pametno. :D
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#24504 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by dystopia »

Guadalajara wrote: 21/11/2021 23:17
dystopia wrote: 21/11/2021 23:03

Pa ... Ne znam sad, sad si me ti zadeverao.

Ne gledam to kao na neku superiornost. Ja sam srećom tokom studija imala veliku podršku od roditelja. Znaš i sam da sam radila od prvog dana faksa, ali sam ipak živjela kod roditelja, svašta nešto su oni meni pomagali, a on nije imao takav luksuz. Dakle ne vidim svoj fakultet, ni zanimanje, ni posao kao superiornost, nego više kao splet nekih okolnosti.

Meni to zaista ne smeta, a opet, ne znam, ni prije pet godina nisam bila osoba kakva sam sad, šta će bit u budućnosti ne smijem govorit. Opekla sam se iha haj puta na "ne bih ja to nikad" pa ne samo da jesam nego sam molila za još.

Ja imam dojam da mu ne smeta, pitala sam ga, on sam kaže da sam valjda ja ta kojoj bi trebalo da smeta :lol:

Ne znam fkt, sva sam zbunjena. Skontala sam već da mi je odmah našao mjeru i da tako s nekom lahkoćom razbuca sve moje mušice, da ja doslovno ostanem speachless.

Vazda sam padala na intelektualce i onda tresnem na čojka koji govori: krenili umjesto krenuli. :lol:
Nego da te pitam. Jel ti titra kad mu šta narediš? :lol:

Ako titra i ako nije emocionalno manipulativan odnos u pitanju trebalo bi onda da je iskren i prijateljski odnos. Nego nemoj da on stagnira. Utichi malo(malo vise) na njega, nemoj da ti goljo čovjek bude. Skolovanje/obrazovanje obavezno neka nastavi. A možda se tebi svidja da tako malo oko tebe igra.🤭

Kad kažem superiornost mislim na to da ti kontrolišeš neke bitne stvari u životu, a koje nisu bezazlene. Tipa egzistencije, kvalitete života, krova nad glavom, sutra briga o djeci...Većina tih žena koje su uspješnije od muškaraca vuku porodicu na svojim ledjima. Na to mislim. Pa ti vidi koliko je to pametno. :D
Ja njemu da naredim?
Ako je 1 sub a 10 dom ja sam minus šest. :lol:

Ma ne titra, nismo mi još u toj fazi, nego neću da se zalijećem. Rekla sam ti već, baš me rastavi na proste faktore nekad, imam dojam da je neka skrivena kamera, da su se svi moji bivši skupili pa mu dali upute kako će sa mnom. Znaš kad znaš, osjetiš, vidiš, da ćeš se zaljubiti do peta. :lol:

Eto, ti kažeš da ja utičem na to da nastavi školovanje, a ja opet kontam da bi on mogao shvatit da sam nezadovoljna, da mu nešto prigovaram.

Kako ustvari ja da se postavim, da budem svoja, ostanem dosljedna sebi, a da se on sa druge strane ne osjeća kao da ga gledam s visine. To je pravo pitanje ...
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#24505 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by saint_mirad »

@dystopia ako je on chill oko razlike u obrazovanju i zaradi, budi i ti. na kraju je bitno da je tebi zabavno s njim i da te ostavlja bez teksta. a kažu građevinci i u krevetu znaju posao. :D
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#24506 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Guadalajara »

dystopia wrote: 21/11/2021 23:24
Guadalajara wrote: 21/11/2021 23:17
Nego da te pitam. Jel ti titra kad mu šta narediš? :lol:

Ako titra i ako nije emocionalno manipulativan odnos u pitanju trebalo bi onda da je iskren i prijateljski odnos. Nego nemoj da on stagnira. Utichi malo(malo vise) na njega, nemoj da ti goljo čovjek bude. Skolovanje/obrazovanje obavezno neka nastavi. A možda se tebi svidja da tako malo oko tebe igra.🤭

Kad kažem superiornost mislim na to da ti kontrolišeš neke bitne stvari u životu, a koje nisu bezazlene. Tipa egzistencije, kvalitete života, krova nad glavom, sutra briga o djeci...Većina tih žena koje su uspješnije od muškaraca vuku porodicu na svojim ledjima. Na to mislim. Pa ti vidi koliko je to pametno. :D
Ja njemu da naredim?
Ako je 1 sub a 10 dom ja sam minus šest. :lol:

Ma ne titra, nismo mi još u toj fazi, nego neću da se zalijećem. Rekla sam ti već, baš me rastavi na proste faktore nekad, imam dojam da je neka skrivena kamera, da su se svi moji bivši skupili pa mu dali upute kako će sa mnom. Znaš kad znaš, osjetiš, vidiš, da ćeš se zaljubiti do peta. :lol:

Eto, ti kažeš da ja utičem na to da nastavi školovanje, a ja opet kontam da bi on mogao shvatit da sam nezadovoljna, da mu nešto prigovaram.

Kako ustvari ja da se postavim, da budem svoja, ostanem dosljedna sebi, a da se on sa druge strane ne osjeća kao da ga gledam s visine. To je pravo pitanje ...
Bježi ba ja sam te zamišljao drugačije :lol:

Nemoj se zalijetati. Polako pokupi sve konce, da znaš na čemu si. Ne idi grlom u jagode :D

Vala meni sve bitne osobe u životu prigovore mnogo stvari. Pa ljutio se ja ili ne ljutio. Posebno još ako je na moju štetu.

Moraš mu prigovarati. Reci mu to ja tebi kažem zbog tebe, da imaš bolju i veću platu. Šta ako meni nešto bude pa ti budeš morao da vuces i teglis i mene i sve.

Vala ako si fina i topla prema njemu. Gledaj ga odakle hoćeš.🙂 Ja na to ne bih gledao kao na nešto loše i neprijateljski.
Last edited by Guadalajara on 21/11/2021 23:36, edited 1 time in total.
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#24507 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Samprotivsviju »

Jebiga sad slomi srce mnogim celavcima ovdje na forumu :D
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#24508 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by dystopia »

Guadalajara wrote: 21/11/2021 23:35
dystopia wrote: 21/11/2021 23:24

Ja njemu da naredim?
Ako je 1 sub a 10 dom ja sam minus šest. :lol:

Ma ne titra, nismo mi još u toj fazi, nego neću da se zalijećem. Rekla sam ti već, baš me rastavi na proste faktore nekad, imam dojam da je neka skrivena kamera, da su se svi moji bivši skupili pa mu dali upute kako će sa mnom. Znaš kad znaš, osjetiš, vidiš, da ćeš se zaljubiti do peta. :lol:

Eto, ti kažeš da ja utičem na to da nastavi školovanje, a ja opet kontam da bi on mogao shvatit da sam nezadovoljna, da mu nešto prigovaram.

Kako ustvari ja da se postavim, da budem svoja, ostanem dosljedna sebi, a da se on sa druge strane ne osjeća kao da ga gledam s visine. To je pravo pitanje ...
Bježi ba ja sam te zamišljao drugačije :lol:

Nemoj se zalijetati. Polako pokupi sve konce, da znaš na čemu si. Ne idi grlom u jagode :D

Vala meni sve bitne osobe u životu prigovore mnogo stvari. Pa ljutio se ja ili ne ljutio. Posebno još ako je na moju štetu.

Moraš mu prigovarati. Reci mu to ja tebi kažem zbog tebe, da imaš bolju i veću platu. Šta ako meni nešto bude pa ti budeš morao da vuces i teglis i mene i sve.

Vala ako si fina i topla prema njemu. Gledaj ga odakle hoćeš.🙂 Ja na to ne bih gledao kao na nešto loše i neprijateljski.
Ma kako si me zamišljao?

A ne idem, zato sad tabirim. Tako smo se i dogovorili. Pričamo otvoreno i iskreno, upoznamo se, pa ćemo vidjet šta ćemo i kako ćemo. Mene je recimo s tim prijedlogom kupio, jer je to njegova ideja bila.

Znači, nakon koliko da mu počnem zvocat za faks? Ahahahh
Bobi
Forum administrator
Posts: 32183
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#24509 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Bobi »

A jbt,,,gudi postao ljubavni terapeut :D. @moonca dolazi vamo :lol:
Bobi
Forum administrator
Posts: 32183
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#24510 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Bobi »

dystopia wrote: 21/11/2021 23:43 Znači, nakon koliko da mu počnem zvocat za faks?
Ma kakv faks, ako je dobar u svom poslu neka otvori firmu :D, pusti Gudija i njegovo, faks ganjaju samo ovi sto hoce da se uhljebe kao on :lol:
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#24511 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by dystopia »

saint_mirad wrote: 21/11/2021 23:30 @dystopia ako je on chill oko razlike u obrazovanju i zaradi, budi i ti. na kraju je bitno da je tebi zabavno s njim i da te ostavlja bez teksta. a kažu građevinci i u krevetu znaju posao. :D
Ne znam za krevet još. :lol:





E jesam i ja debil, nisam krenula redom, najbitnije nisam protabirila.
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#24512 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Guadalajara »

dystopia wrote: 21/11/2021 23:43
Guadalajara wrote: 21/11/2021 23:35

Bježi ba ja sam te zamišljao drugačije :lol:

Nemoj se zalijetati. Polako pokupi sve konce, da znaš na čemu si. Ne idi grlom u jagode :D

Vala meni sve bitne osobe u životu prigovore mnogo stvari. Pa ljutio se ja ili ne ljutio. Posebno još ako je na moju štetu.

Moraš mu prigovarati. Reci mu to ja tebi kažem zbog tebe, da imaš bolju i veću platu. Šta ako meni nešto bude pa ti budeš morao da vuces i teglis i mene i sve.

Vala ako si fina i topla prema njemu. Gledaj ga odakle hoćeš.🙂 Ja na to ne bih gledao kao na nešto loše i neprijateljski.
Ma kako si me zamišljao?

A ne idem, zato sad tabirim. Tako smo se i dogovorili. Pričamo otvoreno i iskreno, upoznamo se, pa ćemo vidjet šta ćemo i kako ćemo. Mene je recimo s tim prijedlogom kupio, jer je to njegova ideja bila.

Znači, nakon koliko da mu počnem zvocat za faks? Ahahahh
Kao opasnu :D

Polahko nemoj odmah da ti ne pobjegne :lol:
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#24513 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by dystopia »

Bobi wrote: 21/11/2021 23:47
dystopia wrote: 21/11/2021 23:43 Znači, nakon koliko da mu počnem zvocat za faks?
Ma kakv faks, ako je dobar u svom poslu neka otvori firmu :D, pusti Gudija i njegovo, faks ganjaju samo ovi sto hoce da se uhljebe kao on :lol:
Ma vrijednica je, skužila sam ja to odmah. Gladna neću bit.

Pogotovo jer on, za razliku od mene, zna kuhat. :lol:
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#24514 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by dystopia »

Guadalajara wrote: 21/11/2021 23:49
dystopia wrote: 21/11/2021 23:43

Ma kako si me zamišljao?

A ne idem, zato sad tabirim. Tako smo se i dogovorili. Pričamo otvoreno i iskreno, upoznamo se, pa ćemo vidjet šta ćemo i kako ćemo. Mene je recimo s tim prijedlogom kupio, jer je to njegova ideja bila.

Znači, nakon koliko da mu počnem zvocat za faks? Ahahahh
Kao opasnu :D

Polahko nemoj odmah da ti ne pobjegne :lol:
Haha pa i jesam opasna.
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#24515 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Guadalajara »

Bobi wrote: 21/11/2021 23:47
dystopia wrote: 21/11/2021 23:43 Znači, nakon koliko da mu počnem zvocat za faks?
Ma kakv faks, ako je dobar u svom poslu neka otvori firmu :D, pusti Gudija i njegovo, faks ganjaju samo ovi sto hoce da se uhljebe kao on :lol:
Nek otvori dystopia, a on neka radi...jel :lol: Znas da ce me ta buha ujest :mrgreen:
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#24516 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Guadalajara »

dystopia wrote: 21/11/2021 23:50
Guadalajara wrote: 21/11/2021 23:49

Kao opasnu :D

Polahko nemoj odmah da ti ne pobjegne :lol:
Haha pa i jesam opasna.
stvarno
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#24517 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by dystopia »

Guadalajara wrote: 21/11/2021 23:53
dystopia wrote: 21/11/2021 23:50

Haha pa i jesam opasna.
stvarno
Najstvarnije.
Bobi
Forum administrator
Posts: 32183
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#24518 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Bobi »

Guadalajara wrote: 21/11/2021 23:50
Bobi wrote: 21/11/2021 23:47

Ma kakv faks, ako je dobar u svom poslu neka otvori firmu :D, pusti Gudija i njegovo, faks ganjaju samo ovi sto hoce da se uhljebe kao on :lol:
Nek otvori dystopia, a on neka radi...jel :lol: Znas da ce me ta buha ujest :mrgreen:
ne valja ni puno raditi..8 sati dnevno...weekend slobodan...merak, koliko god da zaradiš nek bude dosta. Ovako kad se ljudi uvale u neke biznise ne mogu mu sve te pare zamijeniti slobodno vrijeme koje bi imao da ima normalno radno vrijeme.
User avatar
zabac kermit
Posts: 528
Joined: 30/09/2021 14:49
Location: zivot,sve u i oko njega

#24519 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by zabac kermit »

dystopia wrote: 21/11/2021 23:54
Guadalajara wrote: 21/11/2021 23:53
stvarno
Najstvarnije.
Po cemu,imas mlogo nikova? :lol:
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#24520 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Guadalajara »

Bobi wrote: 21/11/2021 23:54
Guadalajara wrote: 21/11/2021 23:50

Nek otvori dystopia, a on neka radi...jel :lol: Znas da ce me ta buha ujest :mrgreen:
ne valja ni puno raditi..8 sati dnevno...weekend slobodan...merak, koliko god da zaradiš nek bude dosta. Ovako kad se ljudi uvale u neke biznise ne mogu mu sve te pare zamijeniti slobodno vrijeme koje bi imao da ima normalno radno vrijeme.
ne valja...vala...taman 8 sati i preko vrata...jel...A to za biznise je fakat istina, te krediti, dugovi...haos...
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#24521 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by dystopia »

zabac kermit wrote: 21/11/2021 23:55
dystopia wrote: 21/11/2021 23:54

Najstvarnije.
Po cemu,imas mlogo nikova? :lol:
Aj em bobi
User avatar
zabac kermit
Posts: 528
Joined: 30/09/2021 14:49
Location: zivot,sve u i oko njega

#24522 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by zabac kermit »

dystopia wrote: 21/11/2021 23:57
zabac kermit wrote: 21/11/2021 23:55

Po cemu,imas mlogo nikova? :lol:
Aj em bobi
znam ja tko si :lol:
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#24523 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by dystopia »

zabac kermit wrote: 21/11/2021 23:58
dystopia wrote: 21/11/2021 23:57

Aj em bobi
znam ja tko si :lol:
I znam odakle si
User avatar
zabac kermit
Posts: 528
Joined: 30/09/2021 14:49
Location: zivot,sve u i oko njega

#24524 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by zabac kermit »

dystopia wrote: 21/11/2021 23:58
zabac kermit wrote: 21/11/2021 23:58

znam ja tko si :lol:
I znam odakle si
:lol:
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#24525 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Guadalajara »

dystopia wrote: 21/11/2021 23:54
Guadalajara wrote: 21/11/2021 23:53
stvarno
Najstvarnije.
dobro... :D
Post Reply