Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21564
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#10701 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by MarlboroGold »

Ma džaba govoriti...

Recimo neko baci odmah cigare, a neko pokušava godinama i ne može... ovaj prvi ima jači karakter i drži se principa - jednom odlučio i kraj. Skoro isto je i za sve ostalo... od sitnice do najozbiljnih stvari.
User avatar
DzordzHodzic
Posts: 1647
Joined: 09/11/2018 11:52

#10702 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by DzordzHodzic »

A cekajte jel to sad nemoguce da covjek vremenom odbaci principe i jednostavno se promijeni? Ispade da jest, sto mi nema smisla nimalo.
Hakiz
Posts: 40411
Joined: 30/07/2015 20:01

#10703 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Hakiz »

Loo wrote:Kontam ja tebe
Iako si zakomplikovao dozlaBoga :lol:

Ali! Princip ( nazovimo to tako iako je to vise stvar karaktera..srca..vrijednosti kojim.nas mati odgoji) ..je nesto sto nema rok trajanja..pa ono sa 20 je jedan..a sa 50 izlapi
Svi ljudi kad bar jednom u zivotu se nadju pred " iskusenjem"..
Onaj sto, NECE da " umoci" .nece to uraditi bilo mu 20..ili 50. S tim sto sa 20 priaustvo mozga je upitno :lol:

Ko hoce..tom.ne treba izgovor
Opet ponovo :)

Nisu isti principi sa 20 i sa 50. Neki možda ostanu, ali to nije sigurno.

Ja sam sa 15 bio veliki zagovornik smrtne kazne. Sada sam protivnik. Promijenili su mi se principi o pravu na oduzimanje života.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21564
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#10704 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by MarlboroGold »

DzordzHodzic wrote:A cekajte jel to sad nemoguce da covjek vremenom odbaci principe i jednostavno se promijeni? Ispade da jest, sto mi nema smisla nimalo.
Niko ne kaže da je nemoguće... zavisi od same osobe.
Last edited by MarlboroGold on 19/12/2018 22:18, edited 1 time in total.
Hakiz
Posts: 40411
Joined: 30/07/2015 20:01

#10705 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Hakiz »

MarlboroGold wrote:Ma džaba govoriti...

Recimo neko baci odmah cigare, a neko pokušava godinama i ne može... ovaj prvi ima jači karakter i drži se principa - jednom odlučio i kraj. Skoro isto je i za sve ostalo... od sitnice do najozbiljnih stvari.
Ja sam jedan dan poslije oko 15 godina pušačkog staža odlučio da više neću pušiti. Od tog dana pa evo skoro 15 godina nakon te odluke ni jednu cigaretu nisam zapalio.

I opet govorim kako govorim.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21564
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#10706 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by MarlboroGold »

Hakiz wrote:
MarlboroGold wrote:Ma džaba govoriti...

Recimo neko baci odmah cigare, a neko pokušava godinama i ne može... ovaj prvi ima jači karakter i drži se principa - jednom odlučio i kraj. Skoro isto je i za sve ostalo... od sitnice do najozbiljnih stvari.
Ja sam jedan dan poslije oko 15 godina pušačkog staža odlučio da više neću pušiti. Od tog dana pa evo skoro 15 godina nakon te odluke ni jednu cigaretu nisam zapalio.

I opet govorim kako govorim.
Super - sad to preslikaj i na prevaru.
Hakiz
Posts: 40411
Joined: 30/07/2015 20:01

#10707 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Hakiz »

Hoću da ti kažem da odlučnost za jedno ne znači da ćeš takav biti u svemu.

Ne mogu da se odreknem dobre, a nezdrave hrane :)
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#10708 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Loo »

MarlboroGold wrote:Ma džaba govoriti...

Recimo neko baci odmah cigare, a neko pokušava godinama i ne može... ovaj prvi ima jači karakter i drži se principa - jednom odlučio i kraj. Skoro isto je i za sve ostalo... od sitnice do najozbiljnih stvari.
Djelim misljenje :)
I dolazimo do onog mog
Zato sam i objasnila da rijec " princip" je splet vise stvari, a ponajvise karaktera
User avatar
DzordzHodzic
Posts: 1647
Joined: 09/11/2018 11:52

#10709 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by DzordzHodzic »

Ovo klasicna sbb kbb rasprava, sto je u startu osudjeno na propast :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72791
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#10710 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Velkoski »

Strpljiva wrote:Nonsense je tvrditi bilo sta. Covjek se mijenja. Da li na bolje ili na gore, nebitno. Danas znam sta jesam, za 10 mozda.

Ali nemojte molim vas pravdati prevaru jer se eto viktorijin andjeo ponudio bas vama. Bar budite posteni i recite da bi *ebali i kinesku kopiju modela. To se zove prihvatanje odgovornosti.
Ne bih vala ni kinesku kopiju ni Viktorijine mršave anđele, al' zato bih za Viki Odintcovu prod'o i ženu i petero djece :!:
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4353
Joined: 09/09/2018 23:21

#10711 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by tuzlak1212 »

ima dobrih stvari za procitati ovdje
Puno se robotizuju ljudi ovdje kroz pojedine postove, po nekima svi zivimo sablonski zivot, neki drugi opet idu u romantizam i stohasticnost :D
zameruje su sredina, zivotna iskustva, karakter, odgoj, hu ha 301 klinac palac koji su gradjevinski materijal neke glavice koja treba da dodje na iskusenje dal prevarit il ne prevarit partnera

neki nogama nabijaju svoj subjektivni stav kao da je to objektivna ideala, sto nikada nije tacno :D
ja kao ja mogu dat potpis na stav havane i marlbora...
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#10712 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Boemica »

MarlboroGold wrote:Ma džaba govoriti...

Recimo neko baci odmah cigare, a neko pokušava godinama i ne može... ovaj prvi ima jači karakter i drži se principa - jednom odlučio i kraj. Skoro isto je i za sve ostalo... od sitnice do najozbiljnih stvari.
Zato meni mama stalno govori da mi je slaba petlja. :(
User avatar
DzordzHodzic
Posts: 1647
Joined: 09/11/2018 11:52

#10713 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by DzordzHodzic »

Velkoski wrote:
Strpljiva wrote:Nonsense je tvrditi bilo sta. Covjek se mijenja. Da li na bolje ili na gore, nebitno. Danas znam sta jesam, za 10 mozda.

Ali nemojte molim vas pravdati prevaru jer se eto viktorijin andjeo ponudio bas vama. Bar budite posteni i recite da bi *ebali i kinesku kopiju modela. To se zove prihvatanje odgovornosti.
Ne bih vala ni kinesku kopiju ni Viktorijine mršave anđele, al' zato bih za Viki Odintcovu prod'o i ženu i petero djece :!:
Jel to ona sto je sa zgrade visila fol
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72791
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#10715 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Velkoski »

jes' :mrgreen:
Loo wrote: Ako mu ja ne mogu probuditi te neke..kako rece..onda ne treba da je sa mnom. Vec sa onom koja moze to moze
I obrnuto
pa recimo da možeš i ti, ali i neka druga, nije horny status vezan za jedan lik :mrgreen:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21564
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#10716 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by MarlboroGold »

Hakiz wrote:Hoću da ti kažem da odlučnost za jedno ne znači da ćeš takav biti u svemu.

Ne mogu da se odreknem dobre, a nezdrave hrane :)
Stoji i to. Sa preslikaj sam mislio reći da postoje ljudi koji se toga drže u vezi prevare isto kao što se neko drži toga da više nikad neće zapaliti cigaru.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#10717 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by HAVANA »

Velkoski wrote:
Strpljiva wrote:Nonsense je tvrditi bilo sta. Covjek se mijenja. Da li na bolje ili na gore, nebitno. Danas znam sta jesam, za 10 mozda.

Ali nemojte molim vas pravdati prevaru jer se eto viktorijin andjeo ponudio bas vama. Bar budite posteni i recite da bi *ebali i kinesku kopiju modela. To se zove prihvatanje odgovornosti.
Ne bih vala ni kinesku kopiju ni Viktorijine mršave anđele, al' zato bih za Viki Odintcovu prod'o i ženu i petero djece :!:
Javi nam se kad budes imo zenu i petero djece.Bil prodo tih 5 i vaginu iz koje su izasli i sisu koju su dojili.Za tu viki odintcovu.Ko ja ba viki? :lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72791
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#10718 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Velkoski »

viki je meleć :srce:

i ih... znam ja tri primjerka s djecom koja šaraju, a boga pitaj koliko ih ima još takvih :mrgreen:
Last edited by Velkoski on 19/12/2018 22:27, edited 1 time in total.
Hakiz
Posts: 40411
Joined: 30/07/2015 20:01

#10719 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Hakiz »

Ako si jakog karaktera čvrsto ćeš se držati principa.

Onda ćeš promijeniti princip, pa ćeš se snagom svog karaktera čvrsto držati novog principa.

Karakter nema direktnu vezu sa principom.

Principi se mijenjaju zato što se kroz život nauče nove stvari koje svakoga ko nije okoštao u mišljenju tjeraju da preispituje svoj pogled na život. To je učenje i odrastanje. Inače bi svi sa 100 ili 50 ili 20 ili 10 imali isti stav prema životu.

Uostalom, istorija nam je pokazala mnogo puta šta se dešava kada neko ne mijenja ono šta je davno naučio.
User avatar
DzordzHodzic
Posts: 1647
Joined: 09/11/2018 11:52

#10720 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by DzordzHodzic »

MarlboroGold wrote:
Hakiz wrote:Hoću da ti kažem da odlučnost za jedno ne znači da ćeš takav biti u svemu.

Ne mogu da se odreknem dobre, a nezdrave hrane :)
Stoji i to. Sa preslikaj sam mislio reći da postoje ljudi koji se toga drže u vezi prevare isto kao što se neko drži toga da više nikad neće zapaliti cigaru.
Al poenta je da bi on radi zapalio cigaru al je reko nece i kapak :D
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#10721 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Loo »

Velkoski wrote:jes' :mrgreen:
Loo wrote: Ako mu ja ne mogu probuditi te neke..kako rece..onda ne treba da je sa mnom. Vec sa onom koja moze to moze
I obrnuto
pa recimo da možeš i ti, ali i neka druga, nije horny status vezan za jedan lik :mrgreen:
Onda nek zmiri :lol: i zamislja tu neku bitch :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72791
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#10722 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Velkoski »

:zzzz: :mrgreen:
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#10723 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Loo »

Hakiz wrote:
MarlboroGold wrote:Ma džaba govoriti...

Recimo neko baci odmah cigare, a neko pokušava godinama i ne može... ovaj prvi ima jači karakter i drži se principa - jednom odlučio i kraj. Skoro isto je i za sve ostalo... od sitnice do najozbiljnih stvari.
Ja sam jedan dan poslije oko 15 godina pušačkog staža odlučio da više neću pušiti. Od tog dana pa evo skoro 15 godina nakon te odluke ni jednu cigaretu nisam zapalio.

I opet govorim kako govorim.
Al priznaj da ti prahne :mrgreen:
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#10724 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by almir90 »

Hrana, smrtna kazna i ostale gluposti se ne mogu porediti sa pitanjem varanja. Meni je smiješno da ti nas nazivaš nezrelim osobama zbog vlastitog stava.

Što se mene tiče, taj moj princip da ne bih varao osobu koja mi znači mnogo u životu je bio prije i ostat će; a ista taj princip je samo jedna jednostavna stavka i vodilja moga života:

1. Neću raditi drugima, ono što ne bih volio ni da meni neko uradi (u ovom slučaju prevara)
2. Ponašam se prema drugima onako, kako očekujem da se i drugi ponašaju prema meni (da li je to ljubav, posao, prijateljstvo sasvim je nevažno)

I to je to, što se mene tiče jednostavni principi s kojima se vodim u životu. I nema se ovdje više šta ni dodati, nema potrebe da ubjeđujemo ko ima pogrešne statove - neka radi svako ono što smatra ispravnim za sebe.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72791
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#10725 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Velkoski »

Joj kako je meni prahnulo neku noć, al' rek'o sam da neću prije dvije i po' godine pa nisam :sad: :lol:
Post Reply