Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#10676 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by HAVANA »

walter kurtz wrote:Koliko li ih je sa moralom palo :zoka:
Pa sad moral,ne zamaram se bas sa moralom.Vise to gledam kao postovanje,ljubav...Previse je dobrih stvari da to pokvari jedna jebacina.Bar ja.A za zenu sam jos sigurniji.Usudim se reci.Malo mi to ruzno zvuci kad tako kazes.Odnosi li se to i na tebi bliske pripadnice zenskog roda? Porodicu? U sta spadaju,moralne koje padaju ili nemoralne koje svakako padaju? Ima li drugacijih?
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#10677 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by HAVANA »

Loo wrote:(Pod)pitanje !
I vise je retoricko nego sto me zanima.odgovor.
al bit ce zanimljivo cuti odgovore ..nekih ucesnika

Je li smatrate prevarom, kada druga strana misli ..zamislja..( znate vec na sta mislim)..o nekom drugom?
( za to ne postoji opipljivi " dokaz" . sem intuicije i " onog osjecaja")

Je li ta prevara, u istom rangu kao fizicki preljub?

I on topic
Ko nece/ne zeli da prevari, nema te andjeline koja ga moze izbaciti iz kolosijeka
E jebi ga sad.Ja sanjo neku noc vamo jednu.Sta cu,dodje u snu,pred zoru.U goloj vodi bio. :lol: Usto,spuco keksa,zapalio...i poceo razmisljati o pdv prijavi.Ispuha chuna ko dushica :lol:
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#10678 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Loo »

:lol: a sta da te zena ufatila ..kako jedes keks? :mrgreen:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#10679 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by HAVANA »

Jedem keks svaku noc. :D Ufatio bi ja nju,neg kupio cuku,jebo mi cuko mater.To je zlo za seks. :evil:
Hakiz
Posts: 40551
Joined: 30/07/2015 20:01

#10680 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Hakiz »

Loo wrote:(Pod)pitanje !
I vise je retoricko nego sto me zanima.odgovor.
al bit ce zanimljivo cuti odgovore ..nekih ucesnika

Je li smatrate prevarom, kada druga strana misli ..zamislja..( znate vec na sta mislim)..o nekom drugom?
( za to ne postoji opipljivi " dokaz" . sem intuicije i " onog osjecaja")

Je li ta prevara, u istom rangu kao fizicki preljub?

I on topic
Ko nece/ne zeli da prevari, nema te andjeline koja ga moze izbaciti iz kolosijeka

On topic: U pravu si sve dok ti se ne desi suprotno.

Da li je prevara zamišljanje drugog? Samo ću reći da je super što je nemoguće čitati misli. Tek tada bi bio belaj. Čak i u trenutku kada (neću dalje) niko nije niti može biti siguran šta je u glavi onog drugog. Da li ti dragi zamišlja neku drugu, nekog drugog, nešto drugo, umjesto tebe, uz tebe ili da tebi radi ono šta zna da ti ne smije reći jer te poznaje itd.

To ti je kao kada istraživanja kažu da veliki broj žena zamišlja silovanje i to ih uzbuđuje, ali ga ne žele u stvarnosti.

Kao u ishrani, i životu treba malo začina...

Evo kontrapitanje:

Ako je uz tebe kada ti je lijepo ili ti je teško, ako ti briše slinav nos kada si bolesna, probdije noć sa tobom jer si se nasikirala na poslu, voli te, dao bi život za tebe, ništa ti ne nedostaje ni emocionano ni materijalno, brine o djeci, ma sve ko sa spiska, je li bitno umoči li sa strane u nekoga ko mu probudi instinkte koje mu ti ne možeš probuditi? Naravno važi i za obrnutu situaciju, ako je ona ta koja sa strane zadovolji neke potreb ili strasti.

Da li je bolje to istrpjeti ili da neko ko ti odgovara u svemu osim u jednoj sitnici kaže "odoh jer mi ovo nedostaje, a ne mogu bez toga makar povremeno". Pa zbog jedne sitnice izgubiš sve.
User avatar
lmo
Posts: 7812
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#10681 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by lmo »

HAVANA wrote:a sad moral,ne zamaram se bas sa moralom.Vise to gledam kao postovanje,ljubav...Previse je dobrih stvari da to pokvari jedna jebacina.

to. poštovanje. :thumbup:
ne postoje te godine i te situacije i ta gola muška tela zbog kojih bih ponizila i sebe i osobu s kojom sam u vezi.
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#10682 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Loo »

Hakiz wrote:
Loo wrote:(Pod)pitanje !
I vise je retoricko nego sto me zanima.odgovor.
al bit ce zanimljivo cuti odgovore ..nekih ucesnika

Je li smatrate prevarom, kada druga strana misli ..zamislja..( znate vec na sta mislim)..o nekom drugom?
( za to ne postoji opipljivi " dokaz" . sem intuicije i " onog osjecaja")

Je li ta prevara, u istom rangu kao fizicki preljub?

I on topic
Ko nece/ne zeli da prevari, nema te andjeline koja ga moze izbaciti iz kolosijeka

On topic: U pravu si sve dok ti se ne desi suprotno.

Da li je prevara zamišljanje drugog? Samo ću reći da je super što je nemoguće čitati misli. Tek tada bi bio belaj. Čak i u trenutku kada (neću dalje) niko nije niti može biti siguran šta je u glavi onog drugog. Da li ti dragi zamišlja neku drugu, nekog drugog, nešto drugo, umjesto tebe, uz tebe ili da tebi radi ono šta zna da ti ne smije reći jer te poznaje itd.

To ti je kao kada istraživanja kažu da veliki broj žena zamišlja silovanje i to ih uzbuđuje, ali ga ne žele u stvarnosti.

Kao u ishrani, i životu treba malo začina...

Evo kontrapitanje:

Ako je uz tebe kada ti je lijepo ili ti je teško, ako ti briše slinav nos kada si bolesna, probdije noć sa tobom jer si se nasikirala na poslu, voli te, dao bi život za tebe, ništa ti ne nedostaje ni emocionano ni materijalno, brine o djeci, ma sve ko sa spiska, je li bitno umoči li sa strane u nekoga ko mu probudi instinkte koje mu ti ne možeš probuditi? Naravno važi i za obrnutu situaciju, ako je ona ta koja sa strane zadovolji neke potreb ili strasti.

Da li je bolje to istrpjeti ili da neko ko ti odgovara u svemu osim u jednoj sitnici kaže "odoh jer mi ovo nedostaje, a ne mogu bez toga makar povremeno". Pa zbog jedne sitnice izgubiš sve.
To nije " sitnica"
Ljudi u vezama svasta nesto " istrpe"..ali to se zove kompromis..i pragodjavanje jedno drugom
Mecanje nekom drugom u to ne spada
Cuj istrpiti :lol:

Zivotinje imaju instinkte
Ljudi imaju mozak i moralne vertikale
Umakanje je umakanje.
Ako mu ja ne mogu probuditi te neke..kako rece..onda ne treba da je sa mnom. Vec sa onom koja moze to moze
I obrnuto
User avatar
lmo
Posts: 7812
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#10683 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by lmo »

Loo wrote:
Zivotinje imaju instinkte
Ljudi imaju mozak i moralne vertikale
Umakanje je umakanje.
Ako mu ja ne mogu probuditi te neke..kako rece..onda ne treba da je sa mnom. Vec sa onom koja moze to moze
I obrnuto
:thumbup: poenta.
shandrprcSA
Posts: 9797
Joined: 23/02/2013 08:16

#10684 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by shandrprcSA »

je li ko za umakanje? :D
User avatar
lmo
Posts: 7812
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#10685 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by lmo »

shandrprcSA wrote:je li ko za umakanje? :D
koja moča se nudi? :D
shandrprcSA
Posts: 9797
Joined: 23/02/2013 08:16

#10686 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by shandrprcSA »

lmo wrote:
shandrprcSA wrote:je li ko za umakanje? :D
koja moča se nudi? :D
sta ti je srcu milo :D
Hakiz
Posts: 40551
Joined: 30/07/2015 20:01

#10687 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Hakiz »

Loo wrote:
Hakiz wrote:
Loo wrote:(Pod)pitanje !
I vise je retoricko nego sto me zanima.odgovor.
al bit ce zanimljivo cuti odgovore ..nekih ucesnika

Je li smatrate prevarom, kada druga strana misli ..zamislja..( znate vec na sta mislim)..o nekom drugom?
( za to ne postoji opipljivi " dokaz" . sem intuicije i " onog osjecaja")

Je li ta prevara, u istom rangu kao fizicki preljub?

I on topic
Ko nece/ne zeli da prevari, nema te andjeline koja ga moze izbaciti iz kolosijeka

On topic: U pravu si sve dok ti se ne desi suprotno.

Da li je prevara zamišljanje drugog? Samo ću reći da je super što je nemoguće čitati misli. Tek tada bi bio belaj. Čak i u trenutku kada (neću dalje) niko nije niti može biti siguran šta je u glavi onog drugog. Da li ti dragi zamišlja neku drugu, nekog drugog, nešto drugo, umjesto tebe, uz tebe ili da tebi radi ono šta zna da ti ne smije reći jer te poznaje itd.

To ti je kao kada istraživanja kažu da veliki broj žena zamišlja silovanje i to ih uzbuđuje, ali ga ne žele u stvarnosti.

Kao u ishrani, i životu treba malo začina...

Evo kontrapitanje:

Ako je uz tebe kada ti je lijepo ili ti je teško, ako ti briše slinav nos kada si bolesna, probdije noć sa tobom jer si se nasikirala na poslu, voli te, dao bi život za tebe, ništa ti ne nedostaje ni emocionano ni materijalno, brine o djeci, ma sve ko sa spiska, je li bitno umoči li sa strane u nekoga ko mu probudi instinkte koje mu ti ne možeš probuditi? Naravno važi i za obrnutu situaciju, ako je ona ta koja sa strane zadovolji neke potreb ili strasti.

Da li je bolje to istrpjeti ili da neko ko ti odgovara u svemu osim u jednoj sitnici kaže "odoh jer mi ovo nedostaje, a ne mogu bez toga makar povremeno". Pa zbog jedne sitnice izgubiš sve.
To nije " sitnica"
Ljudi u vezama svasta nesto " istrpe"..ali to se zove kompromis..i pragodjavanje jedno drugom
Mecanje nekom drugom u to ne spada
Cuj istrpiti :lol:

Zivotinje imaju instinkte
Ljudi imaju mozak i moralne vertikale
Umakanje je umakanje.
Ako mu ja ne mogu probuditi te neke..kako rece..onda ne treba da je sa mnom. Vec sa onom koja moze to moze
I obrnuto
Ali ona nema ništa drugo ima samo to, a ti imaš skoro sve, nemaš samo to. I on je tebi pravo dobar, ma tvoja druga polovina. I ti ga otjeraš.

Život ti ne garantuje da će svaki sljedeći imati ono šta ti treba. Sljedeći može imati 99% umjesto prethodnog koji je imao 90%. Ali isto tako svaki sljedeći u tvom životu može imati maksimalno 50%.

Život ne dolazi sa garantnim listom i pravom na povrat uloženog.
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#10688 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Loo »

shandrprcSA wrote:je li ko za umakanje? :D
Od tvog umakanja se bude debelo :mrgreen:
Od hakizovog.trudno :lol:
shandrprcSA
Posts: 9797
Joined: 23/02/2013 08:16

#10689 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by shandrprcSA »

Loo wrote:
shandrprcSA wrote:je li ko za umakanje? :D
Od tvog umakanja se bude debelo :mrgreen:
Od hakizovog.trudno :lol:
svoj ti pos'o :lol:
User avatar
DzordzHodzic
Posts: 1647
Joined: 09/11/2018 11:52

#10690 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by DzordzHodzic »

Loo wrote:
shandrprcSA wrote:je li ko za umakanje? :D
Od tvog umakanja se bude debelo :mrgreen:
Od hakizovog.trudno :lol:
Debelo i jedno i drugo :D
User avatar
lmo
Posts: 7812
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#10691 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by lmo »

shandrprcSA wrote:
lmo wrote:
shandrprcSA wrote:je li ko za umakanje? :D
koja moča se nudi? :D
sta ti je srcu milo :D
ah, moča od pečenja.... :koluta:
Image
pusavoooo, jesi bilo na janjetini?
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#10692 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Loo »

Hakiz wrote:
Ali ona nema ništa drugo ima samo to, a ti imaš skoro sve, nemaš samo to. I on je tebi pravo dobar, ma tvoja druga polovina. I ti ga otjeraš.

Život ti ne garantuje da će svaki sljedeći imati ono šta ti treba. Sljedeći može imati 99% umjesto prethodnog koji je imao 90%. Ali isto tako svaki sljedeći u tvom životu može imati maksimalno 50%.

Život ne dolazi sa garantnim listom i pravom na povrat uloženog.
Ma nidje veze
Nista u zivotu nema garantni list. Pa ni to da cemo se ujitro probuditi. Ali imaju i postoje principi preko kojih se nikad ne prelazi. Ili bar zivis pokusavajuci ih odrzati.
Neki su u stanju da ih zive.
Neki nisu.
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#10693 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Loo »

shandrprcSA wrote:
Loo wrote:
shandrprcSA wrote:je li ko za umakanje? :D
Od tvog umakanja se bude debelo :mrgreen:
Od hakizovog.trudno :lol:
svoj ti pos'o :lol:
Samo kazem :mrgreen:
shandrprcSA
Posts: 9797
Joined: 23/02/2013 08:16

#10694 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by shandrprcSA »

lmo wrote: pusavoooo, jesi bilo na janjetini?
ti se cekas :D
Hakiz
Posts: 40551
Joined: 30/07/2015 20:01

#10695 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Hakiz »

Loo wrote:
Hakiz wrote:
Ali ona nema ništa drugo ima samo to, a ti imaš skoro sve, nemaš samo to. I on je tebi pravo dobar, ma tvoja druga polovina. I ti ga otjeraš.

Život ti ne garantuje da će svaki sljedeći imati ono šta ti treba. Sljedeći može imati 99% umjesto prethodnog koji je imao 90%. Ali isto tako svaki sljedeći u tvom životu može imati maksimalno 50%.

Život ne dolazi sa garantnim listom i pravom na povrat uloženog.
Ma nidje veze
Nista u zivotu nema garantni list. Pa ni to da cemo se ujitro probuditi. Ali imaju i postoje principi preko kojih se nikad ne prelazi. Ili bar zivis pokusavajuci ih odrzati.
Neki su u stanju da ih zive.
Neki nisu.
Pokušavam reći da ti principi nisu isti kada ti je 20 i kada ti je 50 godina. Ne možeš obećati kada ti je 20 da ćeš se istih principa držati kada ti bude 50. Možda hoćeš, možda nećeš. A kao što se čvrsto držiš nekih principa kada ti je 20, čvrsto ćeš se držati novih, zamjenskih, principa i kada ti bude 50. Možda malo manje, ali ipak dovoljno čvrsto.

Razlika između onih kojima je 50 i onih kojima je 20 je u tome što su ti sa 50 bili tamo, znaju kako je kada imaš 20, sve su to prošli. Ovi sa 20 ne znaju kako je kada ti je 50, šta se sve u tih 30 godina desi i kako se čovjek mijenja.

Tako da ovi sa 50 znaju da ovima sa 20 ne možeš nikako to objasniti jer kada su i oni imali 20 ni oni nisu prihvatali to šta im neki od 50 govore. Pa su dok su došli do 50 morali ponoviti sve greške, izgubiti iste iluzije, naučiti iste stvari koje su radili oni kojisu imali 50 kada su im govorili. Tako i ovi što sada imaju 20 neće slušati onekoji sada imaju 50 i ponoviće iste greške, izgubiti iste iluzije, naučiće iste stvari dok dođu do 50. A onda ni njih neki novi sa 20 neće slušati.

I život ide ukrug, istorija se ponavlja i to je to.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#10696 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by HAVANA »

Cuj 20.Kakvih ba 20 ,nisam veze s mozgom imo.Realno.
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4353
Joined: 09/09/2018 23:21

#10697 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by tuzlak1212 »

zna se u kojoj je glavi mozak s 20 godina... ako tad ne varas vjerovatno i neces :lol:
Hakiz
Posts: 40551
Joined: 30/07/2015 20:01

#10698 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Hakiz »

HAVANA wrote:Cuj 20.Kakvih ba 20 ,nisam veze s mozgom imo.Realno.
Nisam ni ja.

Ali sam sve znao, roditelji su mi bili dosadni matorci koje je život isisao i ne daju mi da živim.

A krug se polako zatvara :)
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#10699 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Boemica »

Je l' te to već život isisao?
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#10700 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Loo »

Kontam ja tebe
Iako si zakomplikovao dozlaBoga :lol:

Ali! Princip ( nazovimo to tako iako je to vise stvar karaktera..srca..vrijednosti kojim.nas mati odgoji) ..je nesto sto nema rok trajanja..pa ono sa 20 je jedan..a sa 50 izlapi
Svi ljudi kad bar jednom u zivotu se nadju pred " iskusenjem"..
Onaj sto, NECE da " umoci" .nece to uraditi bilo mu 20..ili 50. S tim sto sa 20 priaustvo mozga je upitno :lol:

Ko hoce..tom.ne treba izgovor
Post Reply