žene i muškarci :)

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
elsa
Posts: 193
Joined: 04/04/2003 00:00

#151

Post by elsa »

Svemirski_Jebach wrote:1. Volim zene sa slatkom guzom, to mi je mmmmmmm; volim njezne zene, mazne, koje drze do sebe, ovo mi je bitnije od njene ljepote...privlaci me masta, razigranost, zene malih stopala...idealna zena: mrsava sa lijepom guzom i relativno malim grudima... :D

a odbija me: glupa prica, koristenje rijeci kao jarane, ba i slicno :D
masna kozza, jeftini parfemi (uvijek sam bio za to da ako vec ne mozes kupiti neki npr dobar parfem, onda je prirodni miris cistog tijela 100 puta bolji nego los parfem...isto je sa sminkom), los make up, nervira me kad se zene furaju na depresiju i slicne gluposti, kad im je kosmopolitan osnovna i jedina literatura...ima toga jos mnogo (ali da dodam...ono sto nikad ne izlazi iz mode je lijepa koza ) :D

2. vidi pod regina: agree

Sta se krije iza ovog nicka? :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
elsa
Posts: 193
Joined: 04/04/2003 00:00

#152

Post by elsa »

Hmmm...proljece mi tesko pada... :) :) :) :) :) :)
User avatar
sicky
Posts: 1944
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#153

Post by sicky »

elsa wrote:
Svemirski_Jebach wrote:1. Volim zene sa slatkom guzom, to mi je mmmmmmm; volim njezne zene, mazne, koje drze do sebe, ovo mi je bitnije od njene ljepote...privlaci me masta, razigranost, zene malih stopala...idealna zena: mrsava sa lijepom guzom i relativno malim grudima... :D

a odbija me: glupa prica, koristenje rijeci kao jarane, ba i slicno :D
masna kozza, jeftini parfemi (uvijek sam bio za to da ako vec ne mozes kupiti neki npr dobar parfem, onda je prirodni miris cistog tijela 100 puta bolji nego los parfem...isto je sa sminkom), los make up, nervira me kad se zene furaju na depresiju i slicne gluposti, kad im je kosmopolitan osnovna i jedina literatura...ima toga jos mnogo (ali da dodam...ono sto nikad ne izlazi iz mode je lijepa koza ) :D

2. vidi pod regina: agree

krije ti se jedan cupavi sladjani insan :-) :P

Sta se krije iza ovog nicka? :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#154

Post by manijak1 »

:D Teta Elsa :D
dinash
Posts: 2002
Joined: 03/10/2002 00:00
Location: ljubljana
Contact:

#155 Re: žene i muškarci :)

Post by dinash »

Angel In Coma wrote:1. Šta vas privlači na ženama tj. muškarcima a šta odbija?

2. Vjerujete li u prijateljstvo između žene i muškarca?

1. najprije intelekt. fizicki ima par detalja koji moraju biti ispostovani: linija obrva, oci i ruke (posebno palci). ne volim mrsave djevojke (slaba iskustva) niti debele ... volim ... hm ... normalne ... da se ima sta uhvatiti. ne podnosim velike grudi (posebno jos ako ih djevojke koriste kao glavni "argument") i apsolutno prezirem make-up. volim jednostavne mirise ... koje skontas tek poslije nekog vremena ... kao ambijentalna muzika pred kisu ... melanholija. volim male detalje koje djevojke znaju lijepo iskoristiti (kakav piercing, dobar tatu), jarko crvenu kosu ... i pomalo divlji temperament.


2. da
User avatar
sicky
Posts: 1944
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#156 Re: žene i muškarci :)

Post by sicky »

dinash wrote:
Angel In Coma wrote:1. Šta vas privlači na ženama tj. muškarcima a šta odbija?

2. Vjerujete li u prijateljstvo između žene i muškarca?

1. najprije intelekt. fizicki ima par detalja koji moraju biti ispostovani: linija obrva, oci i ruke (posebno palci). ne volim mrsave djevojke (slaba iskustva) niti debele ... volim ... hm ... normalne ... da se ima sta uhvatiti. ne podnosim velike grudi (posebno jos ako ih djevojke koriste kao glavni "argument") i apsolutno prezirem make-up. volim jednostavne mirise ... koje skontas tek poslije nekog vremena ... kao ambijentalna muzika pred kisu ... melanholija. volim male detalje koje djevojke znaju lijepo iskoristiti (kakav piercing, dobar tatu), jarko crvenu kosu ... i pomalo divlji temperament.

moze li moj palac proci...ozbiljno :? sspade mi svaki prsten sa njega :x


2. da
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#157

Post by manijak1 »

:x :x :x :x
ne može kod toga što pitaš :D
dinash
Posts: 2002
Joined: 03/10/2002 00:00
Location: ljubljana
Contact:

#158

Post by dinash »

moram vidjet. ne mere vako. cast svakome veresija nikome :):P
User avatar
sicky
Posts: 1944
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#159

Post by sicky »

:x :x :x
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#160

Post by manijak1 »

:D Ako ste zadovoljni recite svima ako niste recite samo nama :D
User avatar
sicky
Posts: 1944
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#161

Post by sicky »

ZINI DA TI KAZEM :lol:
Dragonfly
Posts: 28
Joined: 25/03/2004 11:23

#162

Post by Dragonfly »

Dobra tema, al' ode u chat -dopisivanje...

Steta, jer nas ima koji nemamo konekciju 24/7 i tek ponekad navratimo i onda vidim da se ispisao "Rat i mir", minirajuci temu...

Ma...neka ;)...
havetinja
Posts: 759
Joined: 12/09/2003 00:00
Contact:

#163

Post by havetinja »

da se uozbiljim i ja malo :D

1. sarm
2. tesko pitanje. vjerujem, ali prijateljstvo izmedju zene i muskarca je obicno ..ogranicenog vijeka trajanja.
Last edited by havetinja on 30/04/2004 14:01, edited 1 time in total.
User avatar
sicky
Posts: 1944
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#164

Post by sicky »

tako ti je to moj dragonu sa svakom temom koju manijak posjeti :shock:
odma' je povali :x
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#165

Post by manijak1 »

:D Nađoste li Vi takvu kakvu želite eto da se uključim u podizanje :D
User avatar
sicky
Posts: 1944
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#166

Post by sicky »

:lol: :lol: :lol: :lol:
elsa
Posts: 193
Joined: 04/04/2003 00:00

#167

Post by elsa »

angela wrote:
Svemirski_Jebach wrote:... zene malih stopala...idealna zena: mrsava sa lijepom guzom i relativno malim grudima... :D

a odbija me: glupa prica, koristenje rijeci kao jarane, ba i slicno :D
Jarane, vidim ja - nista od nas :-?

:D

Vadi me ono - fino ocuvana, skupocjeni parfemi i kvalitetna (diskretna) sminka... Pa ti vidi...
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
NEmojte vise ljudi...nafuracu se... :D :D :D
Ispade da bih vam se svima svidjela :D :D :D :D :D

A Svemirac? Moze li Burberry za perfem? Samo jos to da utvrdimo... :D :D Ako ne moze da predjem na manijaka :D :D :P :P :P

Svi mi u biti trazimo isto... :-) :-) :-) :-) :-) :-) A ja u biti nista...sem podatke o radicals iz 1845.... :-? :-? :-? :-? :-) :-) :-) :-) :-)
:) :)
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#168

Post by manijak1 »

:D Isključeno teta Elsa :D Manijak ne može biti rezerva :D u ovom meču :D
elsa
Posts: 193
Joined: 04/04/2003 00:00

#169

Post by elsa »

Ma dodji ti meni manijak.... :) :) :) Da teta cokoladu i iz pocetka idemo.... :) :) :) :) :)
Haj, haj...hodi u krilo...
User avatar
sicky
Posts: 1944
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#170

Post by sicky »

elsa..preleti na manijaka ako samo smijes :x
elsa
Posts: 193
Joined: 04/04/2003 00:00

#171

Post by elsa »

sicky wrote:elsa..preleti na manijaka ako samo smijes :x
What is going on?! :) :) :) :)
Manijak is yours? OK! No problem! Onda cemo manijak biti ono po 2 :D :D :D :D :D :D
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#172

Post by Stari »

Evo da dam i ja svoj doprinos vracanju ove , nadasve vrlo zaniljive teme u njenu prvobitno zamisljenu kolotecinu.

tesko mi je definisati sta volim ...jer volim puno toga pa cu krenuti putem inverzne logike i definisati ono sto ne volim kod pripadnica (definitivno) ljepseg (s)pola.

Dakle ono sto mi se ne svidja je slijedece:

-Kad je "svakom loncu poklopac" tj. kad je umisljena da sve najbolje zna (sto i nije tako rijedak slucaj) i jos k' tome ne zna nikako drzati jezik za zubima.

-Kad je "jazavicarka" (visoka ispod 152cm), licno nemam nista protiv niskih zena ....no buduci da sam ja licno visok oko 190cm...nekako mi nezgodno.

-Kad je snob...tj hronicni nedostatak skromnosti



Sve ostalo ...more komforno
User avatar
sicky
Posts: 1944
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#173

Post by sicky »

ma ne :-) kloniracemo ga :-)
Dragonfly
Posts: 28
Joined: 25/03/2004 11:23

#174

Post by Dragonfly »

horns&drums wrote:Kontajte se vi i dalje ali zasto ste stale, u stvari, Dragon, zasto si stala ako si mislila da je to-to?

Ili si kao 99 posto nas ipak imala neki kont i trazila nesto zauzvrat?
Onda to nije bilo pravo.Ili jeste?

Nikad to ni neces znati zato sto si stala- on otisao i ja cu sada da budem 'ladna k'o led.

Prijateljski savjet(kako ironicno zvuci zbog naslova theme):

Istjeraj to do kraja

Vidis, napisah da sam online tek ponekad i da ne mogu bash pratiti " rijeku deshavanja" koja je pozitivna...:)

Ovako :

Da sam mislila da je to-to, ne bih stala, kako ti TO nije jasno? Mislis li da je vibra izmedju dvoje ljudi, privlachnost momenta, koji osjetish, dovoljno da se porushe godine prijateljstva?? da se covjek ne obazire na okolnosti, na ljude koji mozda, vole tog tvog prijatelja, na jos nekoliko vaznih momenata u mome i njegovom zivotu, a koji bi bili potpuno iskomplikovani ,da sm ose i u sta upustili, nesto sto prelazi granicu i okvire prijateljstva? Razmisli i citaj sta pishem a ne nagadjaj, h& d....

A ovo to je tek pisano u stilu " olovka poise prepotencijom Sveznajuceg" .../ sorry - ne pada mi na pamet da vriejdjam, ne znam te, ali ni ti mene, i ne svrstavaj me ni u kakvu procentualnu skupinu,moze? /...:


Ili si kao 99 posto nas ipak imala neki kont i trazila nesto zauzvrat?
Onda to nije bilo pravo.Ili jeste?

Nikad to ni neces znati zato sto si stala- on otisao i ja cu sada da budem 'ladna k'o led.

Prijateljski savjet(kako ironicno zvuci zbog naslova theme):

Istjeraj to do kraja....

Nikad od ljudi ne trazim Ista zauzvrat.Prijaelja, rodbine, onog kog volim. Toliko mnogo pruzim ,da mi se sve vrati, visestruko, a tamo gdje ne dobih nista, valjda ni ja nisam pruzila ista....

On je otisa, i ja sretna jer je samo na taj nacin ostao ziv,...i dan-danas smo poput brata i sestre, koji se znaju u dusu i koji su Posebni jedno drugome...i vjeruj ,niti sekunde nisam Prema Njemu osjetila Ljubav koju spo0menuh...bash si brzoplet :)....

I...sve sam, samo ne " 'ladna ko led" ;) :)...


Prijateljski savjet h&d ??

Dobrto isciutaj sta ko i kako pise, pa onda repliciraj :)

Iako tvoji napisi do sada, spadaju u kategoriju " onih s duhom" :) ;)....
User avatar
sicky
Posts: 1944
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#175

Post by sicky »

Stari wrote:Evo da dam i ja svoj doprinos vracanju ove , nadasve vrlo zaniljive teme u njenu prvobitno zamisljenu kolotecinu.

tesko mi je definisati sta volim ...jer volim puno toga pa cu krenuti putem inverzne logike i definisati ono sto ne volim kod pripadnica (definitivno) ljepseg (s)pola.

Dakle ono sto mi se ne svidja je slijedece:

-Kad je "svakom loncu poklopac" tj. kad je umisljena da sve najbolje zna (sto i nije tako rijedak slucaj) i jos k' tome ne zna nikako drzati jezik za zubima.

-Kad je "jazavicarka" (visoka ispod 152cm), licno nemam nista protiv niskih zena ....no buduci da sam ja licno visok oko 190cm...nekako mi nezgodno.

-Kad je snob...tj hronicni nedostatak skromnosti





Sve ostalo ...more komforno
Znaci ja ..sa svojih 135cm ne prolazim :( :sad: :( :sad:
Post Reply