žena za pomoc u kuci

Post Reply
User avatar
Tikvica
Posts: 147
Joined: 18/02/2009 15:43

#151 Re: žena za pomoc u kuci

Post by Tikvica »

Bila bih zahvalna ako bi neko preporucio zenu za ciscenje? Moze i broj telefona putem poruke. Hvala.
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#152 Re: žena za pomoc u kuci

Post by CherryLips »

Evo i ja da tražim preporuku za ženu,usisavanje,brisanje prašine,pranje/čišćenje kupatila,vrata,prozora,haman sve. Moze i u pp broj.
Hvala
kikicca
Posts: 49
Joined: 31/03/2008 15:23

#153 Re: žena za pomoc u kuci

Post by kikicca »

Trebam ženu za vodjenje domaćinstva i brigu o starijoj osobi, pa ako neko ima preporuku i kontakt, zamolila bih u pp. Hvala!
Mentha_Piperita
Posts: 310
Joined: 03/08/2015 00:32

#154 Re: žena za pomoc u kuci

Post by Mentha_Piperita »

.
Last edited by Mentha_Piperita on 11/03/2016 23:15, edited 1 time in total.
kikicca
Posts: 49
Joined: 31/03/2008 15:23

#155 Re: žena za pomoc u kuci

Post by kikicca »

Mentha_Piperita wrote:Je li baš neophodno da bude starija gospođa (teta i slično)?
Ostavljam kontakt e-mail djevojke: [email protected]
Obavlja sve poslove čišćenja, usisavanja.., jako uredna i veliki perfekcionista :thumbup: . I što je najbitnije, poštena i pouzdana.
Naravno da ne mora biti stara teta :) Hvala puno!
mahalik
Posts: 1918
Joined: 12/09/2009 16:48

#156 Re: žena za pomoc u kuci

Post by mahalik »

kikicca wrote:
Mentha_Piperita wrote:Je li baš neophodno da bude starija gospođa (teta i slično)?
Ostavljam kontakt e-mail djevojke: [email protected]
Obavlja sve poslove čišćenja, usisavanja.., jako uredna i veliki perfekcionista :thumbup: . I što je najbitnije, poštena i pouzdana.
Naravno da ne mora biti stara teta :) Hvala puno!
Jel briga o starijoj ženi svakodnevna ili na sedmičnom nivou
kikicca
Posts: 49
Joined: 31/03/2008 15:23

#157 Re: žena za pomoc u kuci

Post by kikicca »

mahalik wrote:
kikicca wrote:
Mentha_Piperita wrote:Je li baš neophodno da bude starija gospođa (teta i slično)?
Ostavljam kontakt e-mail djevojke: [email protected]
Obavlja sve poslove čišćenja, usisavanja.., jako uredna i veliki perfekcionista :thumbup: . I što je najbitnije, poštena i pouzdana.
Naravno da ne mora biti stara teta :) Hvala puno!
Jel briga o starijoj ženi svakodnevna ili na sedmičnom nivou
Svaki dan mi je potrebna žena.
Mentha_Piperita
Posts: 310
Joined: 03/08/2015 00:32

#158 Re: žena za pomoc u kuci

Post by Mentha_Piperita »

kikicca wrote:
Mentha_Piperita wrote:Je li baš neophodno da bude starija gospođa (teta i slično)?
Ostavljam kontakt e-mail djevojke: [email protected]
Obavlja sve poslove čišćenja, usisavanja.., jako uredna i veliki perfekcionista :thumbup: . I što je najbitnije, poštena i pouzdana.
Naravno da ne mora biti stara teta :) Hvala puno!
Draga kikicca, nema na čemu. Nažalost, mislim da ti ona neće moći preuzeti takvu obavezu svaki dan. Djevojka završava fakultet, i zbog situacije u kojoj je potrebno joj je tako malo sebi da zaradi, a poštena je - više voli tako konkretno da odradi nešto nego da se zeza sa kojekavim promocijama i slično. Samo radi kod žena (ako shvatate šta želim reći...). Meni je kod nje super što nije "tipična" teta (jako je kulturna i bez zabušavanja) i što odradi kao sebi (ima osjećaj za one sitnice za koje starije tete ne obraćaju pažnju). Ja sam zadovoljna, nemam osjećaj da mi je "čistačica" kući, već kao neka rodica koja mi odradi šta treba, ali ne bih da je puno hvalim, najbolje da svako sam donese zaključke nakon komunikacije i saradnje s njom. :thumbup:
User avatar
Seoskivaralica
Posts: 626
Joined: 25/03/2014 12:51
Location: Ni na nebu ni na zemlji

#159 Re: žena za pomoc u kuci

Post by Seoskivaralica »

Ako kome treba posaljite broj u pp.... :thumbup:
balea
Posts: 139
Joined: 16/08/2006 12:44

#160 Re: žena za pomoc u kuci

Post by balea »

Treba mi preporuka za osobu za ciscenje stana... (ne mogu da se natjeram da kazem zenu... zasto samo zene treba da ciste:))

Uglavnom, samo sto se nisam porodila, i sve samo odgadjala pospremanje... sama cu, danas cu sutra cu.... pa nista. Treba mi neko ko moze radnim danom.
Mentha_Piperita
Posts: 310
Joined: 03/08/2015 00:32

#161 Re: žena za pomoc u kuci

Post by Mentha_Piperita »

Mentha_Piperita wrote:
kikicca wrote:
Mentha_Piperita wrote:Je li baš neophodno da bude starija gospođa (teta i slično)?
Ostavljam kontakt e-mail djevojke: [email protected]
Obavlja sve poslove čišćenja, usisavanja.., jako uredna i veliki perfekcionista :thumbup: . I što je najbitnije, poštena i pouzdana.
Naravno da ne mora biti stara teta :) Hvala puno!
Preporuka više ne važi. Djevojka već neko vrijeme radi.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#162 Re: žena za pomoc u kuci

Post by moonca »

Koja je cijena ,kako naplacuju pomocnice u kuci -po satu ili dolasku ?
moja tetka
Posts: 262
Joined: 27/11/2015 23:31

#163 Re: žena za pomoc u kuci

Post by moja tetka »

[quote="moonca"]Koja je cijena ,kako naplacuju pomocnice u kuci -po satu ili dolasku


stvar dogovora najčešće po satu 6 KM :izet:
moja tetka
Posts: 262
Joined: 27/11/2015 23:31

#164 Re: žena za pomoc u kuci

Post by moja tetka »

[quote="moja tetka"][quote="moonca"]Koja je cijena ,kako naplacuju pomocnice u kuci -po satu ili dolasku


stvar dogovora najčešće po satu 6 KM a nakon toga najčešće sedmično čišćenje peglanje 4 h 20 KM po dolasku pa koliko uradi ili ful održavanje stana cca dvosoban dvoiposoban jednom sedimično dolazak 50 KM
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#165 Re: žena za pomoc u kuci

Post by moonca »

moja tetka wrote:
moja tetka wrote:
moonca wrote:Koja je cijena ,kako naplacuju pomocnice u kuci -po satu ili dolasku


stvar dogovora najčešće po satu 6 KM a nakon toga najčešće sedmično čišćenje peglanje 4 h 20 KM po dolasku pa koliko uradi ili ful održavanje stana cca dvosoban dvoiposoban jednom sedimično dolazak 50 KM
:)
Hvala na odgovoru ..
Mislim da je to pristojna cijena ,s obzirom da poznajem zenu na ilidzi(preko 80 god) - koja uzima pomoc 24 sata i ta pomoc su 2 zene koje se mjenaju i satnica im izadje 2.5 KM, za 40 sati
Neruska
Posts: 35
Joined: 23/08/2012 16:37

#166 Re: žena za pomoc u kuci

Post by Neruska »

Moze li mi neko preporuciti mladji zenu ili djevojku za ciscenje i peglanje? Ilidza, Tibrine zgrade. Sama sam s bebom kuci, ne stizem nista. Hvala!
bai
Posts: 54
Joined: 24/04/2014 10:29

#167 Re: žena za pomoc u kuci

Post by bai »

Potrebna mi je žena za čišćenje, odnosno za održavanje stana, jednom sedmično uz peglanje (Novi Grad). Ima li bilo ko kakvih preporuka.
nedims
Posts: 662
Joined: 17/02/2007 12:54
Location: sarajevo

#168 Re: žena za pomoc u kuci

Post by nedims »

.
Last edited by nedims on 17/02/2018 12:38, edited 1 time in total.
nedims
Posts: 662
Joined: 17/02/2007 12:54
Location: sarajevo

#169 Re: žena za pomoc u kuci

Post by nedims »

.
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#170 Re: žena za pomoc u kuci

Post by Michun »

bai wrote:Potrebna mi je žena za čišćenje, odnosno za održavanje stana, jednom sedmično uz peglanje (Novi Grad). Ima li bilo ko kakvih preporuka.
Ima li iko ikoga...i meni treba.

Hvala
she+
Posts: 477
Joined: 08/12/2017 18:31

#171 Re: žena za pomoc u kuci

Post by she+ »

Ima li još neko iskustva sa ovom agencijom https://www.facebook.com/rubindoo/ ?

Ne odgovara mi radnica koju su mi poslali, ali ne znam da li je samo do te radnice ili im usluge inače nisu na nivou?

Ne želim ni da se žalim njima na nju da ona ne bi imala nekih problema. Mislila sam možda opet probati ali navesti im tih par stvari kojih bi se radnice trebale pridržavati da ne bi bilo neugodnih situacija.

Sa druge strane, kontam možda je još neko ovdje koristio njihove usluge pa zna bolje kako stvari stoje ili možda ima preporuku za neku drugu agenciju?
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4193
Joined: 25/08/2013 13:31

#172 Re: žena za pomoc u kuci

Post by JanuaryJones »

she+ wrote:Ima li još neko iskustva sa ovom agencijom https://www.facebook.com/rubindoo/ ?

Ne odgovara mi radnica koju su mi poslali, ali ne znam da li je samo do te radnice ili im usluge inače nisu na nivou?

Ne želim ni da se žalim njima na nju da ona ne bi imala nekih problema. Mislila sam možda opet probati ali navesti im tih par stvari kojih bi se radnice trebale pridržavati da ne bi bilo neugodnih situacija.

Sa druge strane, kontam možda je još neko ovdje koristio njihove usluge pa zna bolje kako stvari stoje ili možda ima preporuku za neku drugu agenciju?
Ja sam dobila preporuke za njih i kanim se ovih dana da zovem. Koje su konkretno zamjerke da se znam i ja postaviti.
she+
Posts: 477
Joined: 08/12/2017 18:31

#173 Re: žena za pomoc u kuci

Post by she+ »

Ne znam šta bih rekla, radnica je stvarno uredu očistila što je trebala, mada je i radila neke stvari koje nisam tražila što je na kraju rezultiralo time da ostane još sat vremena da završi što treba. Sa agencijom se inače dogovara 4 ili 8 sati rada. Najgore od svega je što je došla haman sat prije dogovorenog vremena bez ikakve najave i morala sam je vratiti. Stvarno ne volim kada se ne poštuje moje vrijeme.

Još je tu bilo par stvari koje su mi zasmetale ali ovo sa vremenom mi je totalni deal breaker.
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4193
Joined: 25/08/2013 13:31

#174 Re: žena za pomoc u kuci

Post by JanuaryJones »

she+ wrote:Ne znam šta bih rekla, radnica je stvarno uredu očistila što je trebala, mada je i radila neke stvari koje nisam tražila što je na kraju rezultiralo time da ostane još sat vremena da završi što treba. Sa agencijom se inače dogovara 4 ili 8 sati rada. Najgore od svega je što je došla haman sat prije dogovorenog vremena bez ikakve najave i morala sam je vratiti. Stvarno ne volim kada se ne poštuje moje vrijeme.

Još je tu bilo par stvari koje su mi zasmetale ali ovo sa vremenom mi je totalni deal breaker.
A jesi joj ukazala da je dogovoren odredjeni broj sati?
she+
Posts: 477
Joined: 08/12/2017 18:31

#175 Re: žena za pomoc u kuci

Post by she+ »

Ukazala je ona meni - “evo ja sam završila za agenciju...” i upitan pogled prema meni, a posao nezavršen. Šta ću, pustim je još, neću ja sad za njom raditi. Mislim da ovo ne smije ni raditi agenciji, zato im nisam ništa ni govorila. Nisam je inače htjela nadgledati, bezveze mi je to, a i ja imam svog posla. Naplatila je taj sat po njihovom cjenovniku, ali ostala je bez bakšiša.
Post Reply