Zena-supruga uvijek mora biti spremna da udovolji muzu?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Da li muzevi smiju i mogu varati svoje zene bez obzira na razlog?

DA
21
25%
NE
63
75%
 
Total votes: 84

User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#126

Post by pitt »

mamica 31 wrote:ja ne kontam ovu temu??? tema i anketa potpuno razliciti :oops:
Cirilo je kriv za sve ,.....trebo je metodija slusat :D:D:D
encian
Posts: 1309
Joined: 22/12/2006 15:42

#127

Post by encian »

ma moze zguza, ne moze u guzu. :lol:

ja otvorih novu temu, ali netragom nestade. zna li ko sta se desilo?
jamison
Posts: 21
Joined: 07/02/2007 15:47

#128

Post by jamison »

Kada bih joj ja pokazao paliju pobjegla bi ta kod Kineza
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#129

Post by Svemirski_Jebach »

amrino wrote:Kada zena ne zeli da se stalno sexa sa svojim muzem (ili muz sa svojom zenom) - to znaci da imaju neki problem... :D
u kakvim ti snovima zivis... :roll: :roll: a da, tvoja jedina svrha na ovom svijetu je prokreacija :roll:

temu treba zatvoriti zbog gluposti!

stari - majstore :D
Last edited by Svemirski_Jebach on 07/02/2007 18:16, edited 1 time in total.
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#130

Post by pitt »

mlada i zelena wrote:Ne :D ne :D ne :D ne :D ne :D ne :D
muzevi ne smiju varati zene :D nikad :D nigdje :D
and vice versa :D:D
adisio
Posts: 232
Joined: 19/04/2006 20:51

#131

Post by adisio »

Ja sam uvjek za kompromis, tako bi se volio da vratim na pocetak i odgovoriti na prvo pitanje. Znace ako zena kuha hljeb, a muzu se... vodi ljubav... mogu se ove dvije stvari u isto vrijeme obavljati. Zar ne kazu da je kuhinja najkorisnija prostorija u kuci?

Vidite da se kompromisom moze sve i da muz ne vara, i da zena skuha hljeb, i da muzu bude fino :)
User avatar
van Basten
Posts: 7547
Joined: 21/09/2006 02:59

#132

Post by van Basten »

adisio wrote:Ja sam uvjek za kompromis, tako bi se volio da vratim na pocetak i odgovoriti na prvo pitanje. Znace ako zena kuha hljeb, a muzu se... vodi ljubav... mogu se ove dvije stvari u isto vrijeme obavljati. Zar ne kazu da je kuhinja najkorisnija prostorija u kuci?

Vidite da se kompromisom moze sve i da muz ne vara, i da zena skuha hljeb, i da muzu bude fino :)
podsjeti me na film Varljivo leto '68
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#133

Post by Svemirski_Jebach »

pitt wrote:
mlada i zelena wrote:Ne :D ne :D ne :D ne :D ne :D ne :D
muzevi ne smiju varati zene :D nikad :D nigdje :D
and vice versa :D:D
a oni se nama smiju sto mi drzimo do familly values :D :D :D
dmr
Posts: 88
Joined: 10/11/2005 21:19
Location: Big Apple

#134

Post by dmr »

Meni je jedna cura govorila kako ju je nena upozoravala da "uvijek mora 'dati' muzu, pa makar da joj je ruka u tijestu". Znaci, slicno ovom gore navedenom. Onda ja pitam nju, sta ona misli o tome. Kaze ti ona meni: "Nena je pametna zena, i s djedom ima uspjesan 50-ogodisnji brak. Mislim da je u pravu".
Last edited by dmr on 06/02/2008 06:06, edited 1 time in total.
sabanss
Posts: 4598
Joined: 13/08/2006 11:20

#135

Post by sabanss »

dmr wrote: Malo je falilo da je poslije toga ozenim, ali imala malu pozadinu :D :D
Dovoljan argument :lol:
User avatar
mrki62
Posts: 492
Joined: 23/12/2006 21:44
Location: sLOVEnija

#136 Re: Zena-supruga uvijek mora biti spremna da udovolji muzu?

Post by mrki62 »

zlatiborka wrote:Procitah na jednom od podforuma jedan hadis koji kaze otprilike ovako:

"Kada muzu naidje potreba i zovne svoju zenu da mu udovolji, ona treba da mu odmah dodje, pa i da je tek kruh u pec stavila"

Znaci li to da zena treba da bude uvijek pri ruci svom muzu-gospodaru? Sta ako se ona lose osjeca, umorna je ili nije raspolozena? Ima li onda muz-gospodar opravdanje da potrazi neku drugu da zadovolji svoje potrebe? Smije li on u takvim slucajevima da prevari svoju zenu, jer ona nije odmah odgovorila na njegov poziv?

Slucajno znam za nekoliko primjera gdje muzevi varaju svoje zene bas sa ovakvim izgovorom: "Nije mi dala, a ja necu da cekam, odoh ja naci nesto sa strane".

Da li je to u redu, sta mislite o tome? Ili, da li zena treba biti objekat muzevog zadovoljavanja, njegova robinja i sluskinja?

Citajuci ovaj hadis namece mi se upravo ovo!

Sta vi mislite, forumasi?
Pa makar hljeb izgorio - tako se završava taj hadis.
Ja i inače na podforumu o religija te hadise negiram i objašnjavam da su oni glavni krivci za razdvajanje muslimana i perfekt su napravljeni na izjednačavanju muška sa bogom ,... žensko nema haman nikakvih prava !!!!!!!!!!!!
adisio
Posts: 232
Joined: 19/04/2006 20:51

#137 Re: Zena-supruga uvijek mora biti spremna da udovolji muzu?

Post by adisio »

mrki62 wrote:
zlatiborka wrote:Procitah na jednom od podforuma jedan hadis koji kaze otprilike ovako:

"Kada muzu naidje potreba i zovne svoju zenu da mu udovolji, ona treba da mu odmah dodje, pa i da je tek kruh u pec stavila"

Znaci li to da zena treba da bude uvijek pri ruci svom muzu-gospodaru? Sta ako se ona lose osjeca, umorna je ili nije raspolozena? Ima li onda muz-gospodar opravdanje da potrazi neku drugu da zadovolji svoje potrebe? Smije li on u takvim slucajevima da prevari svoju zenu, jer ona nije odmah odgovorila na njegov poziv?

Slucajno znam za nekoliko primjera gdje muzevi varaju svoje zene bas sa ovakvim izgovorom: "Nije mi dala, a ja necu da cekam, odoh ja naci nesto sa strane".

Da li je to u redu, sta mislite o tome? Ili, da li zena treba biti objekat muzevog zadovoljavanja, njegova robinja i sluskinja?

Citajuci ovaj hadis namece mi se upravo ovo!

Sta vi mislite, forumasi?
Pa makar hljeb izgorio - tako se završava taj hadis.
Ja i inače na podforumu o religija te hadise negiram i objašnjavam da su oni glavni krivci za razdvajanje muslimana i perfekt su napravljeni na izjednačavanju muška sa bogom ,... žensko nema haman nikakvih prava !!!!!!!!!!!!
Kako nema bolan ona ima sva prava, pa ljepse je njoj neg njemu.

Uvjek mi naumpadne sta moj jaran kaze, kad te uho zasrbi jel ljepse uhu ili prstu?
Post Reply