Zemlja je ustvari ravna?

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
Post Reply
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58732
Joined: 03/08/2010 19:04

#776 Re: Zemlja je ustvari ravna?

Post by kakavdanakneiskustvu »

kruh te hebo koje budale ,odbijam da vjerujem da su ozbiljni,ako jesu,nema teorije da sa takvim o bilo čemu diskutujem na forumu
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#777 Re: Zemlja je ustvari ravna?

Post by seln »

kakavdanakneiskustvu wrote:kruh te hebo koje budale ,odbijam da vjerujem da su ozbiljni,ako jesu,nema teorije da sa takvim o bilo čemu diskutujem na forumu
Ma trolaju vas ljudi, sta vam je?
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#778 Re: Zemlja je ustvari ravna?

Post by Sanjarko »

Ma kako ces uopste misliti da je ravna kad pogledas sve okruglo skoro. Od Sunca i mjeseca do zvijezda. Jos ce se ispostaviti da smo mi ljudi mislili da je okrugla skoro isto toliko dugo koliko i da je ravna. Pa ce biti sta je starije.
zilog
Posts: 7546
Joined: 06/03/2009 11:19

#779 Re: Zemlja je ustvari ravna?

Post by zilog »

MMM1977 wrote:
Nivelacija wrote:
Ma sta im objasnjavas, masoni ih u skoli naucili da je zemlja okrugla i ne mozes im oci otvorit.

Zemlja "po zvaničnoj nauci" okreće 1.600 kilometara na sat, odnosno duplo brže od aviona, a da je to istina, avioni ne bi mogli da stižu na odredište, jer prosto ne bi mogli da stignu određenu geografsku tačku.

Znaci kada skocis u zrak tlo pod nogama bi trebalo da se okrece jer se cijela zemlja okrece ali gle cuda padnes na isto mjesto nije se zemlja pomjerila, to znaci da se zemlja ne okrece i da nije okrugla.
Znaci, havijoni se okrećaju 800 km na sat?
:D

Naravno da zemlja nije ravna, ima brda ko u priči
Opste je poznato da kada skocis u autobusu, da ispadnes kroz zadnje staklo... :lol: :lol: :lol: :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58732
Joined: 03/08/2010 19:04

#780 Re: Zemlja je ustvari ravna?

Post by kakavdanakneiskustvu »

seln wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:kruh te hebo koje budale ,odbijam da vjerujem da su ozbiljni,ako jesu,nema teorije da sa takvim o bilo čemu diskutujem na forumu
Ma trolaju vas ljudi, sta vam je?


moguce,samo ne znam sto bi to neko radio
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#781 Re: Zemlja je ustvari ravna?

Post by seln »

kakavdanakneiskustvu wrote:
seln wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:kruh te hebo koje budale ,odbijam da vjerujem da su ozbiljni,ako jesu,nema teorije da sa takvim o bilo čemu diskutujem na forumu
Ma trolaju vas ljudi, sta vam je?


moguce,samo ne znam sto bi to neko radio
Dosadno im, nemaju boljeg posala, prave se grbavi... ne mora biti racionalan razlog.
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#782 Re: Zemlja je ustvari ravna?

Post by shin »

User avatar
tuzlak1212
Posts: 4353
Joined: 09/09/2018 23:21

#783 Re: Zemlja je ustvari ravna?

Post by tuzlak1212 »

Niko od vas nije vidio zemlju svojim ocima sa satelita da je okrugla sva, a pisete kao da ste vidjeli i jos nas nazivate ludim... Toliko o tome, stvari su logicne ko je ovdje upravu.
User avatar
Logovan
Posts: 94388
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#784 Re: Zemlja je ustvari ravna?

Post by Logovan »

Ma ja, zemlja je ravna ploča, ima rubove i tako to. :D
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#785 Re: Zemlja je ustvari ravna?

Post by Nivelacija »

kakavdanakneiskustvu wrote:kruh te hebo koje budale ,odbijam da vjerujem da su ozbiljni,ako jesu,nema teorije da sa takvim o bilo čemu diskutujem na forumu
Zbog cega psujes i vrijedjas??
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58732
Joined: 03/08/2010 19:04

#786 Re: Zemlja je ustvari ravna?

Post by kakavdanakneiskustvu »

klincu mi ćejf
MMM1977
Posts: 4607
Joined: 15/07/2009 12:56

#787 Re: Zemlja je ustvari ravna?

Post by MMM1977 »

Vizionar 1985 wrote:Ma kako ces uopste misliti da je ravna kad pogledas sve okruglo skoro. Od Sunca i mjeseca do zvijezda. Jos ce se ispostaviti da smo mi ljudi mislili da je okrugla skoro isto toliko dugo koliko i da je ravna. Pa ce biti sta je starije.
Pa okruglo jeste ali nije loptasto, tu je razlika. Sta mislis sto postoji tamna strana mjeseca? Dakle, zemlja je i okrugla i ravna u isto vrijeme, nema nikakve dileme
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4353
Joined: 09/09/2018 23:21

#788 Re: Zemlja je ustvari ravna?

Post by tuzlak1212 »

MMM1977 wrote:
Vizionar 1985 wrote:Ma kako ces uopste misliti da je ravna kad pogledas sve okruglo skoro. Od Sunca i mjeseca do zvijezda. Jos ce se ispostaviti da smo mi ljudi mislili da je okrugla skoro isto toliko dugo koliko i da je ravna. Pa ce biti sta je starije.
Pa okruglo jeste ali nije loptasto, tu je razlika. Sta mislis sto postoji tamna strana mjeseca? Dakle, zemlja je i okrugla i ravna u isto vrijeme, nema nikakve dileme
Ti garant vjerujes i da je covjek bio na Mjesecu :roll:
MMM1977
Posts: 4607
Joined: 15/07/2009 12:56

#789 Re: Zemlja je ustvari ravna?

Post by MMM1977 »

tuzlak1212 wrote:
MMM1977 wrote:
Vizionar 1985 wrote:Ma kako ces uopste misliti da je ravna kad pogledas sve okruglo skoro. Od Sunca i mjeseca do zvijezda. Jos ce se ispostaviti da smo mi ljudi mislili da je okrugla skoro isto toliko dugo koliko i da je ravna. Pa ce biti sta je starije.
Pa okruglo jeste ali nije loptasto, tu je razlika. Sta mislis sto postoji tamna strana mjeseca? Dakle, zemlja je i okrugla i ravna u isto vrijeme, nema nikakve dileme
Ti garant vjerujes i da je covjek bio na Mjesecu :roll:
Ma jasta. Da je bio pedesetih, danas bi imali redovne turističke linije do mjeseca. Sve je to bio holivud.
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4353
Joined: 09/09/2018 23:21

#790 Re: Zemlja je ustvari ravna?

Post by tuzlak1212 »

Ne vjerujes u slijetanje na Mjesec a popio pricu da je Zemlja okrugla... E svasta :-) :roll:
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#791 Re: Zemlja je ustvari ravna?

Post by Nivelacija »

kakavdanakneiskustvu wrote:klincu mi ćejf
Vidi se da si drot
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#792 Re: Zemlja je ustvari ravna?

Post by Sanjarko »

seln wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
seln wrote:
Ma trolaju vas ljudi, sta vam je?


moguce,samo ne znam sto bi to neko radio
Dosadno im, nemaju boljeg posala, prave se grbavi... ne mora biti racionalan razlog.
Nije ovo trolanje. Trolanje je maliciozno. Ovo je kao prica u trecem licu. Nesto tako. Kao neka fikcija ili barem meni tako izgleda. Nedavno sam i ja ovo naucio raditi ali dzaba ne ide meni to jer nisam dobar u laganju pa ni u ovome.
broj dva
Posts: 4549
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#793 Re: Zemlja je ustvari ravna?

Post by broj dva »

tuzlak1212 wrote:
MMM1977 wrote:
Vizionar 1985 wrote:Ma kako ces uopste misliti da je ravna kad pogledas sve okruglo skoro. Od Sunca i mjeseca do zvijezda. Jos ce se ispostaviti da smo mi ljudi mislili da je okrugla skoro isto toliko dugo koliko i da je ravna. Pa ce biti sta je starije.
Pa okruglo jeste ali nije loptasto, tu je razlika. Sta mislis sto postoji tamna strana mjeseca? Dakle, zemlja je i okrugla i ravna u isto vrijeme, nema nikakve dileme
Ti garant vjerujes i da je covjek bio na Mjesecu :roll:
Ti garant vjeruješ da postoji Mjesec
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58732
Joined: 03/08/2010 19:04

#794 Re: Zemlja je ustvari ravna?

Post by kakavdanakneiskustvu »

Vizionar 1985 wrote:
seln wrote:[quote="kakavdanakneiskustvu"

Ma trolaju vas ljudi, sta vam je?


moguce,samo ne znam sto bi to neko radio
Dosadno im, nemaju boljeg posala, prave se grbavi... ne mora biti racionalan razlog.[/quote]

Nije ovo trolanje. Trolanje je maliciozno. Ovo je kao prica u trecem licu. Nesto tako. Kao neka fikcija ili barem meni tako izgleda. Nedavno sam i ja ovo naucio raditi ali dzaba ne ide meni to jer nisam dobar u laganju pa ni u ovome.[/quote]



ne znam koliko nekome treba biti dosadno ,koliko se neko moze praviti grbav,ili najvjerovatnije biti baš budala pa pisati to sto neki ovdje pišu
User avatar
rajv0sa
Posts: 3145
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#795 Re: Zemlja je ustvari ravna?

Post by rajv0sa »

tuzlak1212 wrote:
shin wrote:
Nivelacija wrote:Ako je zemlja okrugla kako oblaci i kisa ne odlete u svemir dok se rotira 1600 km/h

Opet flatard nije svjestan svoje gluposti, zemlja pravi krug oko svoje ose jednom u 24h. Okreći se ti oko svoje ose jednom u 24h i osjeti tu centrifugalnu silu.

I atmosfera ne ide u svemir jer je čuva zemljina gravitacija na mjestu. I zato je rjeđa kako se penješ visinom.
Ako Zemlja vec rotira oko svoje ose i okrece se oko Sunca, ko joj daje energiju za to kretanje? Koju energiju trosi prilikom toga, zasto nekad ne zastane? Znaci brate logika ti je nidje veze, hajde ti u skolu uci osnove pa ces skontat da su to sve masonske bajke pune rupa. Otvori oci covjece, okruzen si lazima!!!
Termoelektrana Tuzla
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4353
Joined: 09/09/2018 23:21

#796 Re: Zemlja je ustvari ravna?

Post by tuzlak1212 »

rajv0sa wrote: Termoelektrana Tuzla
To je moguci logican odgovor. Napokon neko ko razmislja :thumbup:
MMM1977
Posts: 4607
Joined: 15/07/2009 12:56

#797 Re: Zemlja je ustvari ravna?

Post by MMM1977 »

tuzlak1212 wrote:Ne vjerujes u slijetanje na Mjesec a popio pricu da je Zemlja okrugla... E svasta :-) :roll:
Ja vjerujem da je i ravna i okrugla, nesto poput tepsije. Tako i mjesec vidimo, zar ne, i sta bi ja sad trebalo da vise vjerujem NASA, CIA, FBI nego svojim očima.

Svi znamo da postoji tamna strana mjeseca, tj. onaj dio tepsije sa druge strane u kojoj nema pite.
User avatar
deer_hunter
Posts: 1012
Joined: 28/09/2012 15:46

#798 Re: Zemlja je ustvari ravna?

Post by deer_hunter »

shin wrote:Kaže moj flatard prijatelj ''UN ne da pristup ivici ravne zemlje jer žele da sakriju boga od ljudi''. Mrtav ozbiljan.
bukvalno istu stvar sam cuo od svog rodjaka...kako ti se zove taj prijatelj?? :D
User avatar
nadžak
Posts: 2162
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#799 Re: Zemlja je ustvari ravna?

Post by nadžak »

Fakat nema veze sa ovim ravnomozgasima nego da mi ostali malo vidimo šta sve ljudi rade.



User avatar
tuzlak1212
Posts: 4353
Joined: 09/09/2018 23:21

#800 Re: Zemlja je ustvari ravna?

Post by tuzlak1212 »

MMM1977 wrote:
tuzlak1212 wrote:Ne vjerujes u slijetanje na Mjesec a popio pricu da je Zemlja okrugla... E svasta :-) :roll:
Ja vjerujem da je i ravna i okrugla, nesto poput tepsije. Tako i mjesec vidimo, zar ne, i sta bi ja sad trebalo da vise vjerujem NASA, CIA, FBI nego svojim očima.

Svi znamo da postoji tamna strana mjeseca, tj. onaj dio tepsije sa druge strane u kojoj nema pite.
Na koji tacno oblik tepsije mislis, onaj obicna okrugla sa bjelim tackama ili pekarska na fazon pleha?
Ma kakva NASA jarane, samo svoje oci i mozak treba slusat :|
Post Reply