Željko Komšić - Komšo

Locked
emric
Posts: 1211
Joined: 21/03/2018 18:03

#326 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by emric »

Kolinda wrote:
emric wrote:
seln wrote:Kako god, i zadnja bosanska selendra ima vise politickog pluralizma od najboljeg hrvatskog grada.
Ne samo političkog pluralizma nego i morala, ljudstva, čojstva.
A najbolji primjer je to da Emira, Amira sve više da su Hrvati. Stara hrvatska imena, sve za stolicu u kantonalnoj ( u županijskim se to ne događa) skupštini ili još bolje domu naroda.
Izmišljanje je neproduktivno.
elcaliente
Posts: 4575
Joined: 13/06/2012 15:52

#327 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by elcaliente »

Totalno nebitan lik, vodza bezuspjesne politike.
Svi njegovi intervijui poslije izbora su pokazali da je on zalutao. Nista sto je iznio da ce uraditi nije vjerodostojno podkrijepio kako ce to uraditi.
User avatar
NeDirajSirotinju
Posts: 302
Joined: 30/07/2018 05:11

#328 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by NeDirajSirotinju »

elcaliente wrote:Totalno nebitan lik, vodza bezuspjesne politike.
Svi njegovi intervijui poslije izbora su pokazali da je on zalutao. Nista sto je iznio da ce uraditi nije vjerodostojno podkrijepio kako ce to uraditi.
Ne razumiješ ti onda politiku baš najbolje. Misliš da će Dodik otcijepiti RS ili bilo šta što je naveo. Postoji razlog zašto je Komšić odmah rekao stvari koje je rekao kada je pobjedio. Nije to iz ličnog hira ili nervoze.
Novak20
Posts: 13975
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#329 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Novak20 »

NeDirajSirotinju wrote:
elcaliente wrote:Totalno nebitan lik, vodza bezuspjesne politike.
Svi njegovi intervijui poslije izbora su pokazali da je on zalutao. Nista sto je iznio da ce uraditi nije vjerodostojno podkrijepio kako ce to uraditi.
Ne razumiješ ti onda politiku baš najbolje. Misliš da će Dodik otcijepiti RS ili bilo šta što je naveo. Postoji razlog zašto je Komšić odmah rekao stvari koje je rekao kada je pobjedio. Nije to iz ličnog hira ili nervoze.
Nije ni iz njegove vlastite glave. A ni Emirove. :D
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#330 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by pustopoljina »

seln wrote:
Bodkin wrote:Naludje sto ljudi i ne ocekuju nesto bolje. Ni ne ocekuju da on nesto uradi nego nek smo ga suknuli kamenjarcima
Sta ce im to? Ako hoce da bude bolje, onda biraju Duduka i Covica.
Oni su vec pokazali kako se pravi uspjesna drzava.
mislim, porede komsica sa hitlerom, a njihov cestiti uzimao suznike iz logora za rad.
ono kad ti hdz objasnjava slobodu i demokraciju.
zeljko, nit' smrdi, nit' mirise...al' kad vidis ko ga napada :-)
boga ti...


je li to covic razapet k'o isus? jel' matere ti, TO hoce lik reci?!
Last edited by pustopoljina on 17/10/2018 19:20, edited 1 time in total.
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#331 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by shake69 »

rizibizi wrote:Jebo te kolika euforija sto se na vlast vratio lik koji je bio dva mandata na istoj poziciji, nista nije napravio, laprdao okolo, zakuhavao, satro se borio za nesto i nije izborio nista. Valjda je poenta sto su bosnje metnule skutorskim kamenjarima, sta li...Inace podbuhlom kroneru svaka cast, uze levat treci mandat na istu suplju pricu, floskule, avlijanerisanje i mahalanje.
A de malo ozbilje, sta je to radikalno mogao napraviti kad su mu u nadleznosti samo ambasadori?
Pa od Mesica u Cro smo svasta ocekivali i jedino sto je uspio je satro “relaksirati odnise”, u retorici bezbeli te maknuti s vremenske prognoze onu bezobraznu kartu na kraju dnevnika HTV gdje se Susjedima BiH prikazivala kao dio Rvatske!
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#332 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Bodkin »

pustopoljina wrote:
seln wrote:
Bodkin wrote:Naludje sto ljudi i ne ocekuju nesto bolje. Ni ne ocekuju da on nesto uradi nego nek smo ga suknuli kamenjarcima
Sta ce im to? Ako hoce da bude bolje, onda biraju Duduka i Covica.
Oni su vec pokazali kako se pravi uspjesna drzava.
mislim, porede komsica sa hitlerom, a njihov cestiti uzimao suznike iz logora za rad.
ono kad ti hdz objasnjava slobodu i demokraciju.
zeljko, nit' smrdi, nit' mirise...al' kad vidis ko ga napada :-)
boga ti...


je li to covic razapet k'o isus? jel' matere ti, TO hoce lik reci?!
Nemam pojma o cemu pricas za hitlera.

Ali komsic nista nece napraviti. Imao je 8 godina na vlasti. Sad vise ni stranku iza sebe nema. Znaci jedino sto se suknulo ustasama. I to bih stavio kao univerzalni odgovor na “sto kasne plate, gdje su penzije, nesigurna situacija” itd
User avatar
Point.
Posts: 27800
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#333 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Point. »

Sa Čovićem bi bile redovne plate, sigurna situacija, dobra i redovna penzija. Ma hajte molim vas.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#334 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by spreca »

Stvarno moras biti neobavjesten kd od clanA predsjednistva ocekujes povisenje i redovnost plata i penzija....i to se neki zajapure da da dokzu ovima drugima kako je Komso promasaj a dodik i Covic pun pogodak.....e pa nije tako gospodo...od Komse se ne ocekuje to sto vi mislite...njegova uloga je poznata svima osim jedne grupe neobavjestenih ili u cosak satjeranih pa od muke mitomaniziraju i pokusavaju lazima da se nekako operu....Komso sledecih 8 godina :mrgreen: a za to vrijeme cemo mu naci zamjenu :lol: ......jedino ce morati da nauci onu pjesmu "nek crknu dusmani...."....da nebude da samo Dodik zna pEvati a i Covic nek si neku Jugoslovensku nakarika :mrgreen:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#335 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by pustopoljina »

Bodkin wrote:
Nemam pojma o cemu pricas za hitlera.

Ali komsic nista nece napraviti. Imao je 8 godina na vlasti. Sad vise ni stranku iza sebe nema. Znaci jedino sto se suknulo ustasama. I to bih stavio kao univerzalni odgovor na “sto kasne plate, gdje su penzije, nesigurna situacija” itd
pise koji post iznad...
'ma sve je to ok...3x izabran, pa ima li to smisla, itd. al' nijednog harnog hrvata ti HDZovci ne postavise...mislim, bukvalno da komsic nista ne uradi, ne moze biti gori od covica, pa ti skontaj koliko je to jadno.
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#336 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by rizibizi »

shake69 wrote:
rizibizi wrote:Jebo te kolika euforija sto se na vlast vratio lik koji je bio dva mandata na istoj poziciji, nista nije napravio, laprdao okolo, zakuhavao, satro se borio za nesto i nije izborio nista. Valjda je poenta sto su bosnje metnule skutorskim kamenjarima, sta li...Inace podbuhlom kroneru svaka cast, uze levat treci mandat na istu suplju pricu, floskule, avlijanerisanje i mahalanje.
A de malo ozbilje, sta je to radikalno mogao napraviti kad su mu u nadleznosti samo ambasadori?
Pa od Mesica u Cro smo svasta ocekivali i jedino sto je uspio je satro “relaksirati odnise”, u retorici bezbeli te maknuti s vremenske prognoze onu bezobraznu kartu na kraju dnevnika HTV gdje se Susjedima BiH prikazivala kao dio Rvatske!
De odvadi malo, jadan on sta je mogao napraviti, pa kad nista nije mogao napraviti trebao je da se poklopi, prima kes kao i svi ostali i saceka kraj mandata. Ali jok morao je da njake i podjebava te iste odnose. Mozda nista pozitivno nije mogao napraviti ali negativno sigurno jeste. A sta je Mesic u HR napravio, pa doveo Arape, prave Arape s pravom lovom koji za razliku od nasih fakat investiraju i rade posao po HR (to je neka druga tema).

Evo jedno pitanje za sve prisutne sta mislite da je neki Muradif iz B. Luke (ako ima takav uopste) izabran za clana predsjednistva iz reda srpskog naroda, otac mu srbin pa se preziva Savic recimo a mati Mubera pa mu dala ime po dedi, kakva bi onda situacija bila, na sta bi licila politicka scena i odnosi sa istocnim komsijama. Ili pazi ovo Pedja Kojovic dijete ovog grada bude izabran za bosnjackog clana predsjednistva. Mislim ovo je ravno bureku u svemiru ali teoretski moguce. Kakvo bi to nacionalno mecanje bilo, ne bi se znalo ciji je u cijoj.
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#337 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by rizibizi »

seln wrote:
rizibizi wrote:Nekad u Sarajevu los muzicar nije mogao biti ni ulicni svirac, a danas nam ublehas tri puta za redom prodaje suplju i prolazi mu. Najveci problem je sto niti Sarajevo nije Sarajevo, ni muzicari nisu muzicari, jedino su ublehasi i supljikatori napredovali ima ih na svim nivoima i u svim foteljama.
Tvoj predsjednik.

Image
Koji ovaj gore je filozof i nikad nije bio nikakav predjsednik, a ovaj dole ni u vlastitoj kuci ne moze da predsjedava jer mu se zena sve pita, tako da ja svog predsjednika ovdje svakako ne vidim.
User avatar
fakat
Posts: 1954
Joined: 21/06/2008 04:03
Location: suburbia

#338 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by fakat »

pustopoljina wrote:
seln wrote:
Bodkin wrote:Naludje sto ljudi i ne ocekuju nesto bolje. Ni ne ocekuju da on nesto uradi nego nek smo ga suknuli kamenjarcima
Sta ce im to? Ako hoce da bude bolje, onda biraju Duduka i Covica.
Oni su vec pokazali kako se pravi uspjesna drzava.
mislim, porede komsica sa hitlerom, a njihov cestiti uzimao suznike iz logora za rad.
ono kad ti hdz objasnjava slobodu i demokraciju.
zeljko, nit' smrdi, nit' mirise...al' kad vidis ko ga napada :-)
boga ti...


je li to covic razapet k'o isus? jel' matere ti, TO hoce lik reci?!
:thumbup: ko o cemu....
elcaliente
Posts: 4575
Joined: 13/06/2012 15:52

#339 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by elcaliente »

NeDirajSirotinju wrote:
elcaliente wrote:Totalno nebitan lik, vodza bezuspjesne politike.
Svi njegovi intervijui poslije izbora su pokazali da je on zalutao. Nista sto je iznio da ce uraditi nije vjerodostojno podkrijepio kako ce to uraditi.
Ne razumiješ ti onda politiku baš najbolje. Misliš da će Dodik otcijepiti RS ili bilo šta što je naveo. Postoji razlog zašto je Komšić odmah rekao stvari koje je rekao kada je pobjedio. Nije to iz ličnog hira ili nervoze.
Pa nemoze ispuniti ni ono sto je prije izbora obecao jer nema kapaciteta. Neznam zasto bi glasao za njega ako znam da nemoze covjek ama bas nista i da je samo tu da bi imao platu jer bez toga bi bio nezaposlen.
dert
Posts: 6543
Joined: 28/09/2011 07:35
Location: dert

#340 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by dert »

KMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, KENJCIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :izet:
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#341 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by cyprus »

pustopoljina wrote:
Bodkin wrote:
Nemam pojma o cemu pricas za hitlera.

Ali komsic nista nece napraviti. Imao je 8 godina na vlasti. Sad vise ni stranku iza sebe nema. Znaci jedino sto se suknulo ustasama. I to bih stavio kao univerzalni odgovor na “sto kasne plate, gdje su penzije, nesigurna situacija” itd
pise koji post iznad...
'ma sve je to ok...3x izabran, pa ima li to smisla, itd. al' nijednog harnog hrvata ti HDZovci ne postavise...mislim, bukvalno da komsic nista ne uradi, ne moze biti gori od covica, pa ti skontaj koliko je to jadno.
Može se to i obrnuto reći - bukvalno šta god da Čović uradi, ne može biti gore od Željkovog učinka...
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#342 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Fudo387 »

cyprus wrote:
pustopoljina wrote:
Bodkin wrote:
Nemam pojma o cemu pricas za hitlera.

Ali komsic nista nece napraviti. Imao je 8 godina na vlasti. Sad vise ni stranku iza sebe nema. Znaci jedino sto se suknulo ustasama. I to bih stavio kao univerzalni odgovor na “sto kasne plate, gdje su penzije, nesigurna situacija” itd
pise koji post iznad...
'ma sve je to ok...3x izabran, pa ima li to smisla, itd. al' nijednog harnog hrvata ti HDZovci ne postavise...mislim, bukvalno da komsic nista ne uradi, ne moze biti gori od covica, pa ti skontaj koliko je to jadno.
Može se to i obrnuto reći - bukvalno šta god da Čović uradi, ne može biti gore od Željkovog učinka...
Naravno da moze, i vec ja napravio stete od koje ces tesko oporaviti, oTaj tvoj Covic.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#343 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by cyprus »

Fudo387 wrote:
cyprus wrote:Može se to i obrnuto reći - bukvalno šta god da Čović uradi, ne može biti gore od Željkovog učinka...
Naravno da moze, i vec ja napravio stete od koje ces tesko oporaviti, oTaj tvoj Covic.
Rečenica ti je u potpunom logičkom nesuglasju :sad: Šteta, pokušaj ponovo...
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#344 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Fudo387 »

cyprus wrote:
Fudo387 wrote:
cyprus wrote:Može se to i obrnuto reći - bukvalno šta god da Čović uradi, ne može biti gore od Željkovog učinka...
Naravno da moze, i vec ja napravio stete od koje ces tesko oporaviti, oTaj tvoj Covic.
Rečenica ti je u potpunom logičkom nesuglasju :sad: Šteta, pokušaj ponovo...
Pokusaj ti bar jednom biti iskren.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#345 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by cyprus »

Fudo387 wrote:Pokusaj ti bar jednom biti iskren.
Zašto ti smatraš da ja u anonimnosti foruma imam razlog da budem neiskren? :oops:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#346 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Fudo387 »

cyprus wrote:
Fudo387 wrote:Pokusaj ti bar jednom biti iskren.
Zašto ti smatraš da ja u anonimnosti foruma imam razlog da budem neiskren? :oops:
Zato sto si muljator.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#347 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by cyprus »

Fudo387 wrote:
cyprus wrote:
Fudo387 wrote:Pokusaj ti bar jednom biti iskren.
Zašto ti smatraš da ja u anonimnosti foruma imam razlog da budem neiskren? :oops:
Zato sto si muljator.
Pa ako ti tako kažeš, onda biće da je tako :-D
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#348 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Fudo387 »

cyprus wrote:
Pa ako ti tako kažeš, onda biće da je tako :-D
Ne govorim ti ja sta da pises u svojim postovima.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#349 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by cyprus »

Fudo387 wrote:
cyprus wrote:
Pa ako ti tako kažeš, onda biće da je tako :-D
Ne govorim ti ja sta da pises u svojim postovima.
Ali nečim izazvan (zaista ne znam čim) pripisuješ sebi sposobnost uspješnog tumačenja skrivenih namjera u tuđim postovima (u konkretnom slučaju - mojim)...
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#350 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Fudo387 »

cyprus wrote:
Fudo387 wrote:
cyprus wrote:
Pa ako ti tako kažeš, onda biće da je tako :-D
Ne govorim ti ja sta da pises u svojim postovima.
Ali nečim izazvan (zaista ne znam čim) pripisuješ sebi sposobnost uspješnog tumačenja skrivenih namjera u tuđim postovima (u konkretnom slučaju - mojim)...
Kako nicim izazvan?
Naravno da izazivas.
Locked